United International Pictures Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (poprawa linków) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 344: | Linia 344: | ||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 09.06.2023 | | 09.06.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|68 | |||
| ''[[Gran Turismo]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 11.08.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Linia 777: | Linia 782: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|85 | | style="background-color: #CCE2FF;"|85 | ||
| ''[[Psi patrol: Wielki film]]'' | | ''[[Psi patrol: Wielki film]]'' | ||
| | | [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 13.10.2023 | | 13.10.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|86 | | style="background-color: #CCE2FF;"|86 | ||
| ''[[Trolle 3]]'' | | ''[[Trolle 3]]'' | ||
| | | [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 01.12.2023 | | 01.12.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|87 | |||
| ''[[Wyfrunięci]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 05.01.2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|88 | |||
| ''[[Kung Fu Panda 4]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 08.03.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 16:36, 29 lut 2024
United International Pictures Polska, UIP Polska – polski dystrybutor kinowy, lokalny oddział korporacji United International Pictures.