United International Pictures Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
m (poprawki) |
m (uzupełnienie) |
||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 789: | Linia 789: | ||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 01.12.2023 | | 01.12.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|87 | |||
| ''[[Wyfrunięci]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 05.01.2024 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|88 | |||
| ''[[Kung Fu Panda 4]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 08.03.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 16:36, 29 lut 2024
United International Pictures Polska, UIP Polska – polski dystrybutor kinowy, lokalny oddział korporacji United International Pictures.