Iron Man i super ekipa: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez jednego użytkownika)
Linia 7: Linia 7:
|język=angielski
|język=angielski
|stacja=[[Disney Junior]]
|stacja=[[Disney Junior]]
|platforma=[[Disney+]]
|platforma=[[Disney+]], YouTube – Disney Junior Polska
|lata produkcji=2025
|lata produkcji=2025
|data premiery=15 lipca [[2025]] <small>(krótkometrażówki)</small><br />12 sierpnia [[2025]] <small>(serial)</small>
|data premiery=15 lipca [[2025]] <small>(krótkometrażówki)</small><br />12 sierpnia [[2025]] <small>(serial)</small>
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=<small>główna seria</small>: 8 z 16<br /><small>krótkometrażówki</small>: 10 z 10
|odcinki=<small>główna seria</small>: 19 z 19<br /><small>krótkometrażówki</small>: 10 z 10
}}
}}
'''Iron Man i super ekipa''' (ang. ''Iron Man and His Awesome Friends'', 2025) – amerykański serial animowany.
'''Iron Man i super ekipa''' (ang. ''Iron Man and His Awesome Friends'', 2025) – amerykański serial animowany.
Linia 35: Linia 35:
* [[Wiktor Waglowski]] – '''Tony Stark / Iron Man'''
* [[Wiktor Waglowski]] – '''Tony Stark / Iron Man'''
* [[Julia Chatys]] – '''Riri Williams / Ironheart'''
* [[Julia Chatys]] – '''Riri Williams / Ironheart'''
* [[Klaudiusz Kaufmann]] – '''Ultron'''
* [[Klaudiusz Kaufmann]] –
** '''Ultron''',
** '''Mały Ultron''' <small>(odc. 12)</small>
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''Vision'''
* [[Grzegorz Kwiecień]] – '''Vision'''
* [[Kamil Kula]] – '''Eggy Eggerson'''
* [[Kamil Kula]] – '''Eggy Eggerson'''
* [[Maciej Więckowski]] – '''Absorber'''
* [[Maciej Więckowski]] – '''Absorber'''
* [[Artur Kaczmarski]] – '''Howard Stark'''
* [[Artur Kaczmarski]] – '''Howard Stark'''
* [[Bruno Leszczyński]] – '''Sam Wilson / Kapitan Ameryka'''
* [[Bruno Leszczyński]] – '''Sam Wilson / Kapitan Ameryka''' <small>(odc. 3, 9)</small>
* [[Antoni Jędrak]] – '''Sam Wilson / Kapitan Ameryka''' <small>(odc. 15, 18)</small>
* [[Jagoda Jasnowska]] – '''Swarm'''
* [[Jagoda Jasnowska]] – '''Swarm'''
* [[Barbara Zielińska]] – '''Babcia Williams'''
* [[Barbara Zielińska]] – '''Babcia Williams'''
* [[Jacek Kopczyński]] – '''Nit'''
* [[Jacek Kopczyński]] –
** '''Nit''',
** '''Spencer Q. Sweets''' <small>(odc. 16, 19)</small>
* [[Jakub Strach]] – '''Bit'''
* [[Jakub Strach]] – '''Bit'''
* [[Kosma Press]] – '''T’Challa / Czarna Pantera'''
* [[Kosma Press]] – '''T’Challa / Czarna Pantera'''
* [[Łukasz Talik]] – '''DJ Mikey Mike'''
* [[Łukasz Talik]] – '''DJ Mikey Mike'''
* [[Zuzanna Wieleba]] – '''Anya Corazon / Iron Spider'''
* [[Zuzanna Wieleba]] – '''Anya Corazon / Iron Spider'''
* [[Szymon Szczęsny]] – '''Hawkeye'''
* [[Julia Domańska]] – '''Dottie Doubleday'''
'''W pozostałych rolach''':
'''W pozostałych rolach''':
* [[Krzysztof Wach]] –
** '''Doug''' <small>(odc. 10)</small>,
** '''Miotacz Mieszko''' <small>(odc. 11)</small>
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] –
** '''Mały Vision''' <small>(odc. 12)</small>,
** '''Mama Karen''' <small>(odc. 13)</small>
* [[Amelia Jakimiec]] – '''Carla''' <small>(odc. 12)</small>
* [[Klementyna Umer]] – '''Melanie Mailperson''' <small>(odc. 12-13)</small>
* [[Wojciech Żołądkowicz]] – '''Strażnik leśny Preston''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Kamil Mrożek]] – '''Geolog (Naukowiec) Sammy''' <small>(odc. 15)</small>
* [[Jerzy Darocha]]
* [[Jerzy Darocha]]
* [[Tymon Kasa]]
* [[Tymon Kasa]]
* [[Karolina Kościk]]
* [[Karolina Kościk]]
* [[Amelia Jakimiec]]
* [[Piotr Zaleski]]
* [[Piotr Zaleski]]
* [[Sebastian Machalski]]
* [[Sebastian Machalski]]
Linia 66: Linia 82:
* [[Antonina Żbikowska]]
* [[Antonina Żbikowska]]
* [[Anna Wodzyńska]]
* [[Anna Wodzyńska]]
* [[Klementyna Umer]]
* [[Bruno Kula]]
* [[Bożena Furczyk]]
* [[Tomasz Olejnik]]
* [[Norbert Kaczorowski]]
* [[Aleksandra Dziewit]]
* [[Agata Bieńkowska]]
* [[Mateusz Narloch]]
* [[Tytus Aleksandrowicz]]
i inni
i inni


Linia 72: Linia 95:
* [[Jacek Kotlarski]]
* [[Jacek Kotlarski]]
* [[Paweł Świtkowski]]
* [[Paweł Świtkowski]]
* [[Natalia Kujawa]]
* [[Kamil Bijoś]]
* [[Michał Grobelny]]
i inni
i inni


Linia 135: Linia 161:
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|009
| bgcolor="#CCE2FF"|009
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| ''Cukierek lub psikus z Żelaznymi''
| ''Cukierek lub psikus z Żelaznymi''
| ''Trick or Treats!''
| ''Trick or Treats!''
Linia 155: Linia 181:
| ''Ironheart’s Muddy Adventure''
| ''Ironheart’s Muddy Adventure''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|013
| bgcolor="#CCE2FF"|013
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''''
| ''Boże Narodzenie z Żelaznymi''
| ''An Iron Friends Christmas''
| ''An Iron Friends Christmas''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|014
| bgcolor="#CCE2FF"|014
| ''''
| ''Zimny jak lód''
| ''Cold as Ice''
| ''Cold as Ice''
|-
|-
Linia 170: Linia 195:
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|015
| bgcolor="#CCE2FF"|015
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| ''Przesyłka specjalna dla Żelaznych''
| ''Przesyłka specjalna dla Żelaznych''
| ''The Special Delivery for the Iron Friends''
| ''The Special Delivery for the Iron Friends''
Linia 190: Linia 215:
| ''Swarm Stinks it Up''
| ''Swarm Stinks it Up''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|10.11.2025<br /><small>(Disney Junior)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|019
| bgcolor="#CCE2FF"|019
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''''
| ''Witajcie w Wakandzie''
| ''Welcome to Wakanda''
| ''Welcome to Wakanda''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|10.11.2025<br /><small>(Disney Junior)</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|020
| bgcolor="#CCE2FF"|020
| ''''
| ''Dzień psich adopcji''
| ''Puppy Dog Fun''
| ''Puppy Dog Fun''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|11.11.2025<br /><small>(Disney Junior)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|021
| bgcolor="#CCE2FF"|021
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| ''''
| ''Baseballowa Ironheart''
| ''Ironheart’s Baseball Blast''
| ''Ironheart’s Baseball Blast''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|11.11.2025<br /><small>(Disney Junior)</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|022
| bgcolor="#CCE2FF"|022
| ''''
| ''Swarm na plaży''
| ''Swarm the IQ''
| ''Swarm the IQ''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|023
| bgcolor="#CCE2FF"|023
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''''
| ''Mały Vision''
| ''Baby Vision''
| ''Baby Vision''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|024
| bgcolor="#CCE2FF"|024
| ''''
| ''Wyścigowa przygoda Ironheart''
| ''Ironheart’s Racing Adventure''
| ''Ironheart’s Racing Adventure''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|025
| bgcolor="#CCE2FF"|025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''''
| ''Iron Hulk i pszczoły''
| ''Iron Hulk and the Bees''
| ''Iron Hulk and the Bees''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|026
| bgcolor="#CCE2FF"|026
| ''''
| ''Miłego lotu, Żelaźni''
| ''Fly Away Iron Friends''
| ''Fly Away Iron Friends''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|027
| bgcolor="#CCE2FF"|027
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''''
| ''Żelaźni na biwaku''
| ''The Iron Friends Go Camping''
| ''The Iron Friends Go Camping''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|028
| bgcolor="#CCE2FF"|028
| ''''
| ''Swarm z owadami koncercie''
| ''Swarm and Bugs Go to a Concert''
| ''Swarm and Bugs Go to a Concert''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|029
| bgcolor="#CCE2FF"|029
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''''
| ''Pierwszy lot Redwinga''
| ''Redwing’s First Flight''
| ''Redwing’s First Flight''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|030
| bgcolor="#CCE2FF"|030
| ''''
| ''Błyszczący Absorber''
| ''Absorbing Man Gets Shiny''
| ''Absorbing Man Gets Shiny''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| bgcolor="#CCE2FF"|031
| bgcolor="#CCE2FF"|031
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''''
| ''Poznajemy Hawkeye’a''
| ''The Tale of Hawkeye''
| ''The Tale of Hawkeye''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|032
| bgcolor="#CCE2FF"|032
| ''''
| ''Żelazne nocowanko''
| ''Iron Sleepover''
| ''Iron Sleepover''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|033
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''Ultron psuje walentynki''
| ''Ultron Ruins Valentine’s Day''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|034
| ''Wpadka w smołowe doły''
| ''The Iron Friends and the Trouble at the Tar Pits''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|035
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''Magnetyczna mania Absorbera''
| ''Absorbing Man’s Magnetic Mayhem''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|036
| ''Żelaźni i pisklaki''
| ''The Iron Friends and the Baby Birds''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.11.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|037
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''Żelaźni kontra Zbrojarze''
| ''The Iron Friends vs. The Iron Fiends''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|038
| ''Vision i niewidzialnik''
| ''Vision’s Invisible Trouble''
|-
|-
| colspan=6 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE<br />''Iron Man i super ekipa na krótko'''''
| colspan=6 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE<br />''Iron Man i super ekipa na krótko'''''

Aktualna wersja na dzień 13:18, 15 lis 2025

Tytuł Iron Man i super ekipa
Tytuł oryginalny Iron Man and His Awesome Friends
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Junior
Platforma streamingowa Disney+, YouTube – Disney Junior Polska
Lata produkcji 2025
Data premiery dubbingu 15 lipca 2025 (krótkometrażówki)
12 sierpnia 2025 (serial)
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki główna seria: 19 z 19
krótkometrażówki: 10 z 10

Iron Man i super ekipa (ang. Iron Man and His Awesome Friends, 2025) – amerykański serial animowany.

Odcinki krótkometrażowe (pod tytułem Iron Man i super ekipa na krótko) dostępne w zagranicznych wersjach serwisu Disney+ od 15 lipca 2025 roku. W Polsce emitowane na kanale Disney Junior od 1 sierpnia 2025 roku.

Polska premiera serialu – 12 sierpnia 2025 w serwisie Disney+. Emisja telewizyjna na kanale Disney Junior od 22 września 2025 roku.

Opis serialu

Iron Man i super ekipa Marvela to serial o przygodach najlepszych przyjaciół, którzy wspólnie, w genialne sposoby rozwiązują problemy i chronią swoje miasto.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Bartosz Wesołowski
Dialogi polskie: Anna Izdebska
Nagranie dialogów: Barbara Jelińska
Nagranie piosenek: Maciej Sapiński
Teksty piosenek: Julia Byrska
Kierownictwo muzyczne: Maciej Sapiński
Kierownictwo produkcji: Julia Gintrowska
W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Jakub Urlich (tyłówka w odc. 1-4)

Spis odcinków

Premiera №1 №2 №3 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
12.08.2025 01 001 01 Poznajmy Żelaznych Enter the Iron Friends
002 Jajeczna przygoda Amadeusza Cho Amadeus Cho’s Eggcellent Eggventure!
12.08.2025 02 003 02 Nie wiadomo czyje Expo Great Expo-tations
004 Skokobuty Bouncy Boots
12.08.2025 03 005 05 Szybki Kapitan Ameryka Captain America Goes Fast
006 Wymarzony plac zabaw Ironheart Ironheart’s Awesome Playground
12.08.2025 04 007 04 Ultron śpiewa The Ultron Song
008 Czarna Pantera i Bot Black Panther and the Bot
02.10.2025
(Disney Junior)
05 009 09 Cukierek lub psikus z Żelaznymi Trick or Treats!
03.10.2025
(Disney Junior)
010 Hop w jesień Leaping Into Fall
12.08.2025 06 011 06 Tony walczy z głazami Tony and the Rolling Stones
012 Błotna przygoda Ironheart Ironheart’s Muddy Adventure
12.11.2025 07 013 11 Boże Narodzenie z Żelaznymi An Iron Friends Christmas
014 Zimny jak lód Cold as Ice
30.09.2025
(Disney Junior)
08 015 10 Przesyłka specjalna dla Żelaznych The Special Delivery for the Iron Friends
30.09.2025
(Disney Junior)
016 Naprawa naprawiacza Fix-It Bot Fiasco
12.08.2025 09 017 03 Totalnie odlotowe plażowanie Totally Awesome Beach Day
018 Swarm i smrodek Swarm Stinks it Up
10.11.2025
(Disney Junior)
10 019 07 Witajcie w Wakandzie Welcome to Wakanda
10.11.2025
(Disney Junior)
020 Dzień psich adopcji Puppy Dog Fun
11.11.2025
(Disney Junior)
11 021 08 Baseballowa Ironheart Ironheart’s Baseball Blast
11.11.2025
(Disney Junior)
022 Swarm na plaży Swarm the IQ
12.11.2025 12 023 12 Mały Vision Baby Vision
024 Wyścigowa przygoda Ironheart Ironheart’s Racing Adventure
12.11.2025 13 025 13 Iron Hulk i pszczoły Iron Hulk and the Bees
026 Miłego lotu, Żelaźni Fly Away Iron Friends
12.11.2025 14 027 14 Żelaźni na biwaku The Iron Friends Go Camping
028 Swarm z owadami koncercie Swarm and Bugs Go to a Concert
12.11.2025 15 029 15 Pierwszy lot Redwinga Redwing’s First Flight
030 Błyszczący Absorber Absorbing Man Gets Shiny
12.11.2025 16 031 16 Poznajemy Hawkeye’a The Tale of Hawkeye
032 Żelazne nocowanko Iron Sleepover
12.11.2025 17 033 17 Ultron psuje walentynki Ultron Ruins Valentine’s Day
034 Wpadka w smołowe doły The Iron Friends and the Trouble at the Tar Pits
12.11.2025 18 035 18 Magnetyczna mania Absorbera Absorbing Man’s Magnetic Mayhem
036 Żelaźni i pisklaki The Iron Friends and the Baby Birds
12.11.2025 19 037 19 Żelaźni kontra Zbrojarze The Iron Friends vs. The Iron Fiends
038 Vision i niewidzialnik Vision’s Invisible Trouble
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
Iron Man i super ekipa na krótko
16.07.2025
(Disney+)[1]
S01 Przedstawiamy Żelazną Bazę Meet the IQ
16.07.2025
(Disney+)[1]
S02 Przedstawiamy Iron Mana Meet Iron Man
16.07.2025
(Disney+)[1]
S03 Przedstawiamy Ironheart Meet Ironheart
16.07.2025
(Disney+)[1]
S04 Przedstawiamy Iron Hulka Meet Iron Hulk
16.07.2025
(Disney+)[2]
S05 Przedstawiamy Iron Psiaka Meet Iron Pup
16.07.2025
(Disney+)[3]
S06 Przedstawiamy Kapitana Amerykę Meet Captain America
16.07.2025
(Disney+)[4]
S07 Przedstawiamy Iron Spider Meet Iron Spider
16.07.2025
(Disney+)[5]
S08 Przedstawiamy Czarną Panterę Meet Black Panther
16.07.2025
(Disney+)[6]
S09 Przedstawiamy Ultrona Meet Ultron
16.07.2025
(Disney+)[7]
S10 Przedstawiamy Visiona Meet Vision

Legenda

  • №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior)
  • №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów – emisje na Disney Junior)
  • №3 – numer odcinka według kolejności w serwisie Disney+
  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 01.08.2025.
  2. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 04.08.2025.
  3. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 05.08.2025.
  4. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 11.08.2025.
  5. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 12.08.2025.
  6. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 18.08.2025.
  7. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 19.08.2025.
Marvel
Ant-Man Ant-Man (film 2015)Ant-Man (serial 2017)Ant-Man i OsaAnt-Man i Osa: Kwantomania
Avengers Ostateczni mścicieleOstateczni mściciele i tajemna cywilizacjaMściciele przyszłościAvengers: Potęga i mocAvengers (film 2012)Avengers: ZjednoczeniLEGO Marvel Super Heroes: Avengers ReassembledAvengers: Czas UltronaAvengers: Wojna bez granicAvengers PrzyszłościAvengers: Koniec gryAvengers (gra 2020)LEGO Marvel Avengers: Czerwony alarmLEGO Marvel Avengers: Misja demolkaLEGO Marvel Avengers: Szalone historieAvengers: DoomsdayAvengers: Secret Wars
Czarna Pantera Czarna PanteraCzarna Pantera: Wakanda ma kłopotyCzarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Deadpool Deadpool 2Był sobie DeadpoolDeadpool & Wolverine
Doktor Strange Doctor Strange (film 2007)Doktor Strange (film 2016)Doktor Strange w multiwersum obłędu
Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka (serial 1994)Fantastyczna Czwórka (film 2005)Fantastyczna Czwórka (serial 2006)Fantastyczna Czwórka (film 2015)Fantastyczna 4: Pierwsze kroki
Hulk The Incredible HulkHulk – Podwójne starcieHulk na obcej planecieHulk i agenci M.I.A.Z.G.I.Iron Man & Hulk: ZjednoczeniHulk: Gdzie czają się potwory
Iron Man Iron Man: Obrońca dobraNiezwyciężony Iron ManIron Man: Armored AdventuresIron Man 3Iron Man & Hulk: ZjednoczeniIron Man i Kapitan Ameryka: ZjednoczeniIron Man VRIron Man i super ekipa
Kapitan Ameryka
(Steve Rogers)
Kapitan Ameryka: Pierwsze starcieKapitan Ameryka: Zimowy ŻołnierzIron Man i Kapitan Ameryka: ZjednoczeniKapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Kapitan Marvel Kapitan MarvelMarvels
Ms. Marvel Ms. MarvelMarvels
Sam Wilson Falcon i Zimowy ŻołnierzKapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat
Spider-Man
(Peter Parker)
Człowiek Pająk i jego niezwykli przyjacieleSpider-Man (serial 1981)Spider-Man (serial 1994)Spider-Man 2 (gra 2004)Ultimate Spider-Man (gra 2006)Mega Spider-ManNiesamowity Spider-ManNiesamowity Spider-Man 2Spider-Man: HomecomingSpider-Man (serial 2017)Spider-Man (gra 2018)Spider-Man: Daleko od domuSpider-Man: Wkręcony w VenomaSpidey i jego niezwykli przyjacieleSpidey i super-kumpleSpider-Man: Bez drogi do domuSpider-Man 2 (gra 2023)Spider-Man: Przyjazny pająk z sąsiedztwaSpider-Man. Całkiem nowy dzień
Spider-Man
(Miles Morales)
Spider-Man: UniwersumSpider-Man: Miles MoralesSpider-Man: Poprzez MultiwersumSpider-Man: Beyond the Spider-Verse
Strażnicy Galaktyki Strażnicy Galaktyki (film 2014)Strażnicy Galaktyki (serial 2015)Strażnicy Galaktyki vol. 2Rocket i GrootStrażnicy Galaktyki: Nikczemny plan ThanosaStrażnicy Galaktyki (gra 2021)Ja jestem GrootStrażnicy Galaktyki: Coraz bliżej świętaStrażnicy Galaktyki Volume 3
Thor Hulk kontra ThorThor: Opowieści AsgarduThor: Mroczny światThor: RagnarokThor: Miłość i grom
Venom VenomVenom 2: CarnageVenom 3: Ostatni taniec
Wolverine Hulk kontra WolverineLogan: WolverineDeadpool & Wolverine
X-Men X-MenX-Men: EwolucjaX-Men: Przeszłość, która nadejdzieX-Men: ApocalypseX-Men: Mroczna PhoenixNowi MutanciX-Men '97
Inne Spider-WomanSrebrny SurferSuper Hero SquadBohaterowie Marvela: Doładowani na maksa‎LEGO Marvel Super Heroes 2Marvel. Przygody superbohaterówWandaVisionLokiCzarna WdowaA gdyby…?Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieniEternalsHawkeyeMoon KnightMorbiusMecenas She-HulkWilkołak nocąMoon Girl i Diabelski DinozaurTajna inwazjaEchoMadame WebTo zawsze AgathaKraven ŁowcaDaredevil: OdrodzenieThunderbolts*IronheartOczy WakandyMarvel ZombiWonder ManBlade