United International Pictures Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 399: | Linia 399: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 04.07.2025 | | 04.07.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|079 | |||
| ''[[Wicked: Na dobre]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 21.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 884: | Linia 889: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 10.10.2025 | | 10.10.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|096 | |||
| ''[[SpongeBob: Klątwa Pirata]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 02.01.2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 11:28, 9 gru 2025

United International Pictures Polska, UIP Polska – polski dystrybutor kinowy, lokalny oddział korporacji United International Pictures.
Dystrybucja
Filmy fabularne
Filmy animowane
Filmy animowane krótkometrażowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna | START INTERNATIONAL POLSKA | 14.01.2005 |
| 002 | Piesio! | START INTERNATIONAL POLSKA | 13.10.2017 |
| 003 | Dora i fantastyczne stworzenia | 13.10.2023 | |
| 004 | Zaćmiony | 05.01.2024 | |
| 005 | Pan Wilk i spółka: Alibi i kłamstewka | TRANSPERFECT MEDIA POLAND | 24.01.2025 |
