Iron Man i super ekipa: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 11: Linia 11:
|data premiery=15 lipca [[2025]] <small>(krótkometrażówki)</small><br />12 sierpnia [[2025]] <small>(serial)</small>
|data premiery=15 lipca [[2025]] <small>(krótkometrażówki)</small><br />12 sierpnia [[2025]] <small>(serial)</small>
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=<small>główna seria</small>: 6 z 10<br /><small>krótkometrażówki</small>: 10 z 10
|odcinki=<small>główna seria</small>: 7 z 15<br /><small>krótkometrażówki</small>: 10 z 10
}}
}}
'''Iron Man i super ekipa''' (ang. ''Iron Man and His Awesome Friends'', 2025) – amerykański serial animowany.
'''Iron Man i super ekipa''' (ang. ''Iron Man and His Awesome Friends'', 2025) – amerykański serial animowany.
Linia 66: Linia 66:
* [[Antonina Żbikowska]]
* [[Antonina Żbikowska]]
* [[Anna Wodzyńska]]
* [[Anna Wodzyńska]]
* [[Klementyna Umer]]
i inni
i inni


Linia 73: Linia 74:
i inni
i inni


'''Lektor''': [[Jakub Urlich]] <small>(tyłówka w odc. 1-2, 4-5)</small>
'''Lektor''': [[Jakub Urlich]] <small>(tyłówka w odc. 1-4)</small>


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
Linia 81: Linia 82:
!width="6%"|№1
!width="6%"|№1
!width="6%"|№2
!width="6%"|№2
!width="38%"|Tytuł polski
!width="6%"|№3
!width="38%"|Tytuł angielski
!width="35%"|Tytuł polski
!width="35%"|Tytuł angielski
|-
|-
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=6 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Poznajmy Żelaznych''
| ''Poznajmy Żelaznych''
| ''Enter the Iron Friends''
| ''Enter the Iron Friends''
Linia 99: Linia 102:
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
| bgcolor="#CCE2FF"|003
| bgcolor="#CCE2FF"|003
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Nie wiadomo czyje Expo''
| ''Nie wiadomo czyje Expo''
| ''Great Expo-tations''
| ''Great Expo-tations''
Linia 109: Linia 113:
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|005
| bgcolor="#CCE2FF"|005
| ''Totalnie odlotowe plażowanie''
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| ''Totally Awesome Beach Day''
| ''Szybki Kapitan Ameryka''
| ''Captain America Goes Fast''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|006
| bgcolor="#CCE2FF"|006
| ''Swarm i smrodek''
| ''Wymarzony plac zabaw Ironheart''
| ''Swarm Stinks it Up''
| ''Ironheart’s Awesome Playground''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
| bgcolor="#CCE2FF"|007
| bgcolor="#CCE2FF"|007
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Ultron śpiewa''
| ''Ultron śpiewa''
| ''The Ultron Song''
| ''The Ultron Song''
Linia 126: Linia 132:
| ''Black Panther and the Bot''
| ''Black Panther and the Bot''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| bgcolor="#CCE2FF"|009
| bgcolor="#CCE2FF"|009
| ''Szybki Kapitan Ameryka''
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| ''Captain America Goes Fast''
| ''Cukierek lub psikus z Żelaznymi''
| ''Trick or Treats!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|010
| bgcolor="#CCE2FF"|010
| ''Wymarzony plac zabaw Ironheart''
| ''Hop w jesień''
| ''Ironheart’s Awesome Playground''
| ''Leaping Into Fall''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|011
| bgcolor="#CCE2FF"|011
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| ''Tony walczy z głazami''
| ''Tony walczy z głazami''
| ''Tony and the Rolling Stones''
| ''Tony and the Rolling Stones''
Linia 145: Linia 154:
| ''Błotna przygoda Ironheart''
| ''Błotna przygoda Ironheart''
| ''Ironheart’s Muddy Adventure''
| ''Ironheart’s Muddy Adventure''
|-<!--
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|013
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| ''''
| ''''
| ''''
| ''''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|014
| ''''
| ''''
| ''''
| ''''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025<br /><small>(Disney Junior)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|015
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| ''Przesyłka specjalna dla Żelaznych''
| ''The Special Delivery for the Iron Friends''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|30.09.2025<br /><small>(Disney Junior)</small>
| bgcolor="#CCE2FF"|016
| ''Naprawa naprawiacza''
| ''Fix-It Bot Fiasco''
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.08.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|017
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Totalnie odlotowe plażowanie''
| ''Totally Awesome Beach Day''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|018
| ''Swarm i smrodek''
| ''Swarm Stinks it Up''
|-<!--
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
Linia 190: Linia 223:
| ''''
| ''''
|--->
|--->
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE<br />''Iron Man i super ekipa na krótko'''''
| colspan=6 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE<br />''Iron Man i super ekipa na krótko'''''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 01.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 01.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|S01
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S01
| bgcolor="#CCE2FF"|S01
| ''Przedstawiamy Żelazną Bazę''
| ''Przedstawiamy Żelazną Bazę''
| ''Meet the IQ''
| ''Meet the IQ''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1" />
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1" />
| bgcolor="#CCE2FF"|S02
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S02
| bgcolor="#CCE2FF"|S02
| ''Przedstawiamy Iron Mana''
| ''Przedstawiamy Iron Mana''
| ''Meet Iron Man''
| ''Meet Iron Man''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1" />
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1" />
| bgcolor="#CCE2FF"|S03
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S03
| bgcolor="#CCE2FF"|S03
| ''Przedstawiamy Ironheart''
| ''Przedstawiamy Ironheart''
| ''Meet Ironheart''
| ''Meet Ironheart''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1" />
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1" />
| bgcolor="#CCE2FF"|S04
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S04
| bgcolor="#CCE2FF"|S04
| ''Przedstawiamy Iron Hulka''
| ''Przedstawiamy Iron Hulka''
| ''Meet Iron Hulk''
| ''Meet Iron Hulk''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c2">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 04.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c2">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 04.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|S05
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S05
| bgcolor="#CCE2FF"|S05
| ''Przedstawiamy Iron Psiaka''
| ''Przedstawiamy Iron Psiaka''
| ''Meet Iron Pup''
| ''Meet Iron Pup''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c3">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 05.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c3">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 05.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|S06
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S06
| bgcolor="#CCE2FF"|S06
| ''Przedstawiamy Kapitana Amerykę''
| ''Przedstawiamy Kapitana Amerykę''
| ''Meet Captain America''
| ''Meet Captain America''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c4">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 11.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c4">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 11.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|S07
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S07
| bgcolor="#CCE2FF"|S07
| ''Przedstawiamy Iron Spider''
| ''Przedstawiamy Iron Spider''
| ''Meet Iron Spider''
| ''Meet Iron Spider''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c5">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 12.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c5">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 12.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|S08
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S08
| bgcolor="#CCE2FF"|S08
| ''Przedstawiamy Czarną Panterę''
| ''Przedstawiamy Czarną Panterę''
| ''Meet Black Panther''
| ''Meet Black Panther''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c6">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 18.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c6">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 18.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|S09
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S09
| bgcolor="#CCE2FF"|S09
| ''Przedstawiamy Ultrona''
| ''Przedstawiamy Ultrona''
| ''Meet Ultron''
| ''Meet Ultron''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c7">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 19.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c7">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 19.08.2025.</ref>
| bgcolor="#CCE2FF"|S10
| colspan=3 bgcolor="#CCE2FF"|S10
| bgcolor="#CCE2FF"|S10
| ''Przedstawiamy Visiona''
| ''Przedstawiamy Visiona''
| ''Meet Vision''
| ''Meet Vision''
Linia 256: Linia 279:
* №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior)
* №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior)
* №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów – emisje na Disney Junior)
* №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów – emisje na Disney Junior)
* №3 – numer odcinka według kolejności w serwisie Disney+
<references />
<references />
{{Marvel}}
{{Marvel}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Wersja z 20:15, 1 paź 2025

Tytuł Iron Man i super ekipa
Tytuł oryginalny Iron Man and His Awesome Friends
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Junior
Platforma streamingowa Disney+
Lata produkcji 2025
Data premiery dubbingu 15 lipca 2025 (krótkometrażówki)
12 sierpnia 2025 (serial)
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki główna seria: 7 z 15
krótkometrażówki: 10 z 10

Iron Man i super ekipa (ang. Iron Man and His Awesome Friends, 2025) – amerykański serial animowany.

Odcinki krótkometrażowe (pod tytułem Iron Man i super ekipa na krótko) dostępne w zagranicznych wersjach serwisu Disney+ od 15 lipca 2025 roku. W Polsce emitowane na kanale Disney Junior od 1 sierpnia 2025 roku.

Polska premiera serialu – 12 sierpnia 2025 w serwisie Disney+. Emisja telewizyjna na kanale Disney Junior od 22 września 2025 roku.

Opis serialu

Iron Man i super ekipa Marvela to serial o przygodach najlepszych przyjaciół, którzy wspólnie, w genialne sposoby rozwiązują problemy i chronią swoje miasto.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Bartosz Wesołowski
Dialogi polskie: Anna Izdebska
Nagranie dialogów: Barbara Jelińska
Nagranie piosenek: Maciej Sapiński
Teksty piosenek: Julia Byrska
Kierownictwo muzyczne: Maciej Sapiński
Kierownictwo produkcji: Julia Gintrowska
W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Jakub Urlich (tyłówka w odc. 1-4)

Spis odcinków

Premiera №1 №2 №3 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
12.08.2025 01 001 01 Poznajmy Żelaznych Enter the Iron Friends
002 Jajeczna przygoda Amadeusza Cho Amadeus Cho’s Eggcellent Eggventure!
12.08.2025 02 003 02 Nie wiadomo czyje Expo Great Expo-tations
004 Skokobuty Bouncy Boots
12.08.2025 03 005 05 Szybki Kapitan Ameryka Captain America Goes Fast
006 Wymarzony plac zabaw Ironheart Ironheart’s Awesome Playground
12.08.2025 04 007 04 Ultron śpiewa The Ultron Song
008 Czarna Pantera i Bot Black Panther and the Bot
05 009 Cukierek lub psikus z Żelaznymi Trick or Treats!
010 Hop w jesień Leaping Into Fall
12.08.2025 06 011 06 Tony walczy z głazami Tony and the Rolling Stones
012 Błotna przygoda Ironheart Ironheart’s Muddy Adventure
07 013 ' '
014 ' '
30.09.2025
(Disney Junior)
08 015 Przesyłka specjalna dla Żelaznych The Special Delivery for the Iron Friends
30.09.2025
(Disney Junior)
016 Naprawa naprawiacza Fix-It Bot Fiasco
12.08.2025 09 017 03 Totalnie odlotowe plażowanie Totally Awesome Beach Day
018 Swarm i smrodek Swarm Stinks it Up
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
Iron Man i super ekipa na krótko
16.07.2025
(Disney+)[1]
S01 Przedstawiamy Żelazną Bazę Meet the IQ
16.07.2025
(Disney+)[1]
S02 Przedstawiamy Iron Mana Meet Iron Man
16.07.2025
(Disney+)[1]
S03 Przedstawiamy Ironheart Meet Ironheart
16.07.2025
(Disney+)[1]
S04 Przedstawiamy Iron Hulka Meet Iron Hulk
16.07.2025
(Disney+)[2]
S05 Przedstawiamy Iron Psiaka Meet Iron Pup
16.07.2025
(Disney+)[3]
S06 Przedstawiamy Kapitana Amerykę Meet Captain America
16.07.2025
(Disney+)[4]
S07 Przedstawiamy Iron Spider Meet Iron Spider
16.07.2025
(Disney+)[5]
S08 Przedstawiamy Czarną Panterę Meet Black Panther
16.07.2025
(Disney+)[6]
S09 Przedstawiamy Ultrona Meet Ultron
16.07.2025
(Disney+)[7]
S10 Przedstawiamy Visiona Meet Vision

Legenda

  • №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior)
  • №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów – emisje na Disney Junior)
  • №3 – numer odcinka według kolejności w serwisie Disney+
  1. 1,0 1,1 1,2 1,3 Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 01.08.2025.
  2. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 04.08.2025.
  3. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 05.08.2025.
  4. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 11.08.2025.
  5. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 12.08.2025.
  6. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 18.08.2025.
  7. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 19.08.2025.
Marvel
Ant-Man Ant-Man (film 2015)Ant-Man (serial 2017)Ant-Man i OsaAnt-Man i Osa: Kwantomania
Avengers Ostateczni mścicieleOstateczni mściciele i tajemna cywilizacjaMściciele przyszłościAvengers: Potęga i mocAvengers (film 2012)Avengers: ZjednoczeniLEGO Marvel Super Heroes: Avengers ReassembledAvengers: Czas UltronaAvengers: Wojna bez granicAvengers PrzyszłościAvengers: Koniec gryAvengers (gra 2020)LEGO Marvel Avengers: Czerwony alarmLEGO Marvel Avengers: Misja demolkaLEGO Marvel Avengers: Szalone historieAvengers: DoomsdayAvengers: Secret Wars
Czarna Pantera Czarna PanteraCzarna Pantera: Wakanda ma kłopotyCzarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Deadpool Deadpool 2Był sobie DeadpoolDeadpool & Wolverine
Doktor Strange Doctor Strange (film 2007)Doktor Strange (film 2016)Doktor Strange w multiwersum obłędu
Fantastyczna Czwórka Fantastyczna Czwórka (serial 1994)Fantastyczna Czwórka (film 2005)Fantastyczna Czwórka (serial 2006)Fantastyczna Czwórka (film 2015)Fantastyczna 4: Pierwsze kroki
Hulk The Incredible HulkHulk – Podwójne starcieHulk na obcej planecieHulk i agenci M.I.A.Z.G.I.Iron Man & Hulk: ZjednoczeniHulk: Gdzie czają się potwory
Iron Man Iron Man: Obrońca dobraNiezwyciężony Iron ManIron Man: Armored AdventuresIron Man 3Iron Man & Hulk: ZjednoczeniIron Man i Kapitan Ameryka: ZjednoczeniIron Man VRIron Man i super ekipa
Kapitan Ameryka
(Steve Rogers)
Kapitan Ameryka: Pierwsze starcieKapitan Ameryka: Zimowy ŻołnierzIron Man i Kapitan Ameryka: ZjednoczeniKapitan Ameryka: Wojna bohaterów
Kapitan Marvel Kapitan MarvelMarvels
Ms. Marvel Ms. MarvelMarvels
Sam Wilson Falcon i Zimowy ŻołnierzKapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat
Spider-Man
(Peter Parker)
Człowiek Pająk i jego niezwykli przyjacieleSpider-Man (serial 1981)Spider-Man (serial 1994)Spider-Man 2 (gra 2004)Ultimate Spider-Man (gra 2006)Mega Spider-ManNiesamowity Spider-ManNiesamowity Spider-Man 2Spider-Man: HomecomingSpider-Man (serial 2017)Spider-Man (gra 2018)Spider-Man: Daleko od domuSpider-Man: Wkręcony w VenomaSpidey i jego niezwykli przyjacieleSpidey i super-kumpleSpider-Man: Bez drogi do domuSpider-Man 2 (gra 2023)Spider-Man: Przyjazny pająk z sąsiedztwaSpider-Man. Całkiem nowy dzień
Spider-Man
(Miles Morales)
Spider-Man: UniwersumSpider-Man: Miles MoralesSpider-Man: Poprzez MultiwersumSpider-Man: Beyond the Spider-Verse
Strażnicy Galaktyki Strażnicy Galaktyki (film 2014)Strażnicy Galaktyki (serial 2015)Strażnicy Galaktyki vol. 2Rocket i GrootStrażnicy Galaktyki: Nikczemny plan ThanosaStrażnicy Galaktyki (gra 2021)Ja jestem GrootStrażnicy Galaktyki: Coraz bliżej świętaStrażnicy Galaktyki Volume 3
Thor Hulk kontra ThorThor: Opowieści AsgarduThor: Mroczny światThor: RagnarokThor: Miłość i grom
Venom VenomVenom 2: CarnageVenom 3: Ostatni taniec
Wolverine Hulk kontra WolverineLogan: WolverineDeadpool & Wolverine
X-Men X-MenX-Men: EwolucjaX-Men: Przeszłość, która nadejdzieX-Men: ApocalypseX-Men: Mroczna PhoenixNowi MutanciX-Men '97
Inne Spider-WomanSrebrny SurferSuper Hero SquadBohaterowie Marvela: Doładowani na maksa‎LEGO Marvel Super Heroes 2Marvel. Przygody superbohaterówWandaVisionLokiCzarna WdowaA gdyby…?Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieniEternalsHawkeyeMoon KnightMorbiusMecenas She-HulkWilkołak nocąMoon Girl i Diabelski DinozaurTajna inwazjaEchoMadame WebTo zawsze AgathaKraven ŁowcaDaredevil: OdrodzenieThunderbolts*IronheartOczy WakandyMarvel ZombiWonder ManBlade