Stowarzyszenie Nowe Horyzonty: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| Linia 363: | Linia 363: | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 30.09.2023 | | 30.09.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Szkoła magicznych zwierząt 3]]'' | |||
| <!--[[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]--> | |||
| 22.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Licz do czterech]]'' | |||
| <!--[[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]--> | |||
| 03.10.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 383: | Linia 393: | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 28.04.2023 | | 28.04.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|003 | |||
| ''[[Niesamowite przygody skarpetek]]'' | |||
| | |||
| 25.04.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [https:// | * [https://festiwal.mlodehoryzonty.pl/ Oficjalna strona dystrybutora] | ||
[[Kategoria:Dystrybutorzy kinowi]] | [[Kategoria:Dystrybutorzy kinowi]] | ||
[[Kategoria:Zleceniodawcy]] | [[Kategoria:Zleceniodawcy]] | ||
Wersja z 18:10, 19 sie 2025

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty – istniejąca od 2003 roku firma zajmująca się dystrybucją kinową produkcji niezależnych, w tym także filmów familijnych.
Dystrybutor organizuje wiele krajowych festiwalów filmowych, takich jak MFF Nowe Horyzonty, MFF Kino Dzieci, czy American Film Festival. Firma obecnie korzysta z usług studia Publishing, dawniej współpracowała także ze studiami Sonica i Master Film.
Poniższa lista zawiera jedynie zdubbingowane pozycje.
Dystrybucja kinowa
Filmy animowane
Filmy fabularne
Seriale
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Basia | STUDIO SPOT | 14.04.2018 |
| 002 | Kicia Kocia | STUDIO PRL | 28.04.2023 |
| 003 | Niesamowite przygody skarpetek | 25.04.2025 |
