Stowarzyszenie Nowe Horyzonty: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 225: | Linia 225: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|041 | | bgcolor="#CCE2FF"|041 | ||
| ''[[Święta z Astrid Lindgren]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|042 | |||
| ''[[Vincent. Legenda oceanu]]'' | | ''[[Vincent. Legenda oceanu]]'' | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
Aktualna wersja na dzień 16:42, 4 lis 2025

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty – istniejąca od 2003 roku firma zajmująca się dystrybucją kinową produkcji niezależnych, w tym także filmów familijnych.
Dystrybutor organizuje wiele krajowych festiwalów filmowych, takich jak MFF Nowe Horyzonty, MFF Kino Dzieci, czy American Film Festival. Firma obecnie korzysta z usług studia Publishing, dawniej współpracowała także ze studiami Sonica i Master Film.
Poniższa lista zawiera jedynie zdubbingowane pozycje.
Dystrybucja kinowa
Filmy animowane
Filmy fabularne
Seriale
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Basia | STUDIO SPOT | 14.04.2018 |
| 002 | Kicia Kocia | STUDIO PRL | 28.04.2023 |
| 003 | Niesamowite przygody skarpetek | 25.04.2025 |
