Klasa 3000

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Klasa 3000

Class of 3000

Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network
Lata produkcji 2006-2007
Data premiery dubbingu 1 października 2007
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 26 z 28

Klasa 3000 (ang. Class of 3000, 2006-2007) – amerykański komediowy i muzyczny serial animowany, produkowany dla Cartoon Network.

Fabuła

Przygody grupy uzdolnionych muzycznie dzieciaków i ich nauczyciela - byłej supergwiazdy Sunny’ego Bridgesa. Dzięki niemu dzieci nauczą się nowej formy wyrażania uczuć i odkryją, że muzyka jest w każdym z nas. Na roztańczoną wycieczkę po szkolnych korytarzach zaprasza współtwórca kreskówki, sam Andre Benjamin z grupy OutKast.

Źródło: Teleman.pl

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie WARNER BROS.STUDIO GENETIX FILM FACTORY
Dialogi polskie: Joanna Kuryłko
Reżyseria: Agnieszka Matysiak
Realizacja dźwięku: Zdzisław Zieliński
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Sokół
Wystąpili:

oraz:

  • Miłogost Reczek
    • Dyrektor Luna,
    • Śpiewająca rzekotka drzewna (odc. 20)
  • Andrzej Gawroński
    • Albert Swarts (odc. 1-2, 13),
    • Lalka (odc. 7),
    • Tata Eddiego (odc. 8)
  • Andrzej Piszczatowski
    • Agent Sunny’ego (odc. 1-2),
    • Wielebny (odc. 2),
    • Nauczyciel tańca Sunny’ego (odc. 3),
    • Kierowca autobusu (odc. 7)
  • Ryszard Olesiński
    • Pan Earl (odc. 1),
    • Anglik (odc. 1),
    • Pan Gawn (odc. 3),
    • Trener Barnum (odc. 3, 12, 15, 18-20, 24),
    • Przedstawiciel Soul Stack Records #1 (odc. 4),
    • Przewodnik w zoo (odc. 5),
    • Jan (odc. 6, 10-12, 15, 18, 24),
    • Generał w bazie rządowej (odc. 8),
    • Producent stacji NNN (odc. 12),
    • Gunther Gobbelstadt (odc. 12),
    • Theotis „Rycząca Żaba” Suggs (odc. 13),
    • Pan Nuda (odc. 14, 24),
    • Loh-Tze (odc. 14),
    • Prowadzący konkursu gry na perkusji (odc. 17),
    • Rolnik (odc. 17),
    • Błazen (odc. 18),
    • Al (odc. 18),
    • Lew 2 (odc. 20),
    • Turysta 1 (odc. 22),
    • Mężczyzna przy stoliku (odc. 23),
    • Staruszek (odc. 26)
  • Ryszard Nawrocki
    • Cesarz (odc. 1),
    • Przechodzień (odc. 1),
    • Forgorm Legom (odc. 3),
    • Francuski kucharz (odc. 4),
    • Porucznik w bazie rządowej (odc. 8)
  • Zbigniew Suszyński
    • Ten, który wrzeszczy Sunny, natychmiast na scenę! (odc. 1),
    • Taksówkarz (odc. 3),
    • Larry Parkenfarker (odc. 4),
    • Sloppy Jack (odc. 6),
    • Sulu (odc. 7),
    • Tata Philly Phila (odc. 8, 11, 23),
    • Spiker stacji NNN (odc. 12),
    • Mówiąca ryba (odc. 12),
    • Doktor Nefario (odc. 13),
    • Postać z reklamy soku jagodowego (odc. 14),
    • Policjant (odc. 22),
    • Prowadzący galę rozdania nagród (odc. 24),
    • Mim (odc. 25)
  • Mieczysław Morański
    • Potakiwacz (odc. 1),
    • Petunia Wątrobianka (odc. 10-11, 13, 15-16, 18-21, 24),
    • Uczeń Instytutu Technicznego Marietta (odc. 16),
    • Sędzia konkursu gry na perkusji (odc. 17),
    • Nors (odc. 21),
    • Nadleśniczy (odc. 22),
    • Yeti (odc. 23),
    • Prezenter pogody (odc. 24)
  • Agnieszka Matysiak
    • Francuzka (odc. 1),
    • Sophia (odc. 1),
    • Pani Noir (odc. 15-16),
    • Lew 1 (odc. 20)
  • Tomasz Steciuk
    • Ogrodnik (odc. 2, 6-7, 9, 11),
    • Prowadzący A.T.L. Jams (odc. 4),
    • Uczeń Instytutu Technicznego Marietta (odc. 16)
    • Pies (odc. 17),
    • Gicz Cielęca (odc. 18)
  • Agnieszka Fajlhauer
    • Bianca Moon (odc. 2, 6, 13),
    • Sophia (odc. 10),
    • Kaylie (odc. 12),
    • Aktorka w filmie (odc. 14),
    • Uczennica Instytutu Technicznego Marietta (odc. 16),
    • Pani Jaspers (odc. 19)
  • Joanna Węgrzynowska
    • Leela Lopez (odc. 3, 10, 14-16, 19-20, 26),
    • Mackenzie (odc. 12)
  • Andrzej BlumenfeldBig D (odc. 4)
  • Piotr Warszawski
    • Efron (odc. 6, 13),
    • Tata Eddiego (odc. 7, 18),
    • Reżyser filmu (odc. 14),
    • Gospodarz teleturnieju (odc. 14),
    • Nauczyciel klasy dramatu (odc. 15),
    • Bestia (odc. 17),
    • Turysta 2 (odc. 22),
    • Reporter (odc. 23),
    • Fotograf (odc. 23),
    • Komentator meczu baseballu (odc. 24),
    • Li’l Rod (odc. 26)
  • Piotr Makowski
    • Rządowy agent 1 (odc. 8),
    • Rycerz (odc. 18)
  • Łukasz NowickiRządowy agent 2 (odc. 8)

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Piotr Makowski

Spis odcinków

Premiera Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
01.10.2007 01 Home
01.10.2007 02
02.10.2007 03 Peanuts! Get Yer Peanuts!
03.10.2007 04 The Devil and Li’l D
04.10.2007 05 Funky Monkey
05.10.2007 06 The Hunt for Red Blobtober
08.10.2007 07 Eddie’s Money
09.10.2007 08 Brotha From the Third Rock
10.10.2007 09 Westley Side Story
11.10.2007 10 Love Is in the Hair… Net
12.10.2007 11 Am I Blue?
15.10.2007 12 Prank Yankers
16.10.2007 13 Mini Mentors
SERIA DRUGA
04.02.2008 14 Too Cool for School
05.02.2008 15 Nothin’ To It But To Do It
06.02.2008 16 Free Philly
07.02.2008 17 Tamika and the Beast
08.02.2008 18 Safety Last
11.02.2008 19 Study Buddies
12.02.2008 20 The Cure
13.02.2008 21 Big Robot on Campus
01.04.2008 22 Take A Hike!
15.02.2008 23 You Ain’t Seen Nothin’ Yeti
18.02.2008 24 Vote Sunny
19.02.2008 25 Kam Inc.
20.02.2008 26 Two To Tango
ODCINEK SPECJALNY
27 Christmas Special
28

Linki zewnętrzne

Cartoon Network
Hanna-Barbera Productions / Cartoon Network Studios
Seriale animowane Co za kreskówka!Laboratorium DexteraJohnny BravoKrowa i KurczakJam ŁasicaAtomówki (1998)Strażnicy czasuMroczni i ŹliHarvey Birdman, Attorney at LawWhatever Happened to... Robot Jones?Mroczne przygody Billy'ego i MandyZło w PotrawceGwiezdne wojny: Wojny klonówMegas XLRDom dla zmyślonych przyjaciół pani FosterPodwójne życie Jagody LeeHarcerz LazloMój kumpel z wuefu jest małpąBen 10 (2005)WiewiórekKlasa 3000ChowderTransformers AnimatedBen 10: Obca potęgaNiezwykłe przypadki FlapjackaPora na przygodę!Ben 10: Ultimate AlienGenerator RexZwyczajny serialTytan SymbionikRobotomyThe Problem SolverzSecret Mountain Fort AwesomeBen 10: OmniverseWujcio Dobra RadaSteven UniverseClarenceBlack DynamitePo drugiej stronie muruMixeleMiędzy nami, misiamiKroniki rodziny królewskiejAtomówki (2016)Ben 10 (2016)Magiczne magiimieczeOK K.O.! Po prostu walczJabłko i SzczypiorCraig znad PotokuObóz na wyspieVictor i ValentinoMao Mao i Bohaterowie Czystego SercaPociąg do nieskończonościSteven Universe: PrzyszłośćPora na przygodę: Odległe krainyJJ Villard's Fairy TalesClose EnoughTig n' SeekFungisy!Między nami, misiaczkami
Filmy animowane Laboratorium Dextera: Wyprawa w przyszłośćThe Flintstones: On the RocksAtomówki: FilmWalka przed GwiazdkąBilly i Mandy i zemsta BoogeymanaPodpięść: Wariackie HalloweenBen 10: Tajemnica OmnitrixaAtomówki rządzą!Ognisty podmuchBen 10: Zniszczyć wszystkich kosmitówAtomówki: Taneczne rewolucjeZwyczajny filmSteven Universe: FilmMiędzy nami, misiami: FilmBen 10 kontra wszechświat: Film
Filmy fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Ben 10: Wyścig z czasemBen 10: Alien SwarmLevel Up
Seriale fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Tower PrepLevel UpIncredible Crew
Koprodukcje
Seriale animowane Ed, Edd i EddyChojrak - tchórzliwy piesGruby pies MendozaOwca w Wielkim MieścieBliźniaki CrampKosmiczna rodzinkaKryptonim: Klan na drzewieHi Hi Puffy AmiYumiRobotboyGerald McBoing BoingJohnny TestFantastyczna CzwórkaStorm HawksChop Socky Chooks: Kung Fu KurczakiEdek DebeściakTajemniczy SobotowieKacper: Szkoła postrachuHero 108Niesamowity świat GumballaSuperciapyBakugan: Battle PlanetPower PlayersMonster BeachElliott z planety Ziemia
Filmy animowane Mroczne przygody Klanu Na DrzewieKryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino
Programy Dance ClubChecker