Elliott z planety Ziemia

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Elliott z planety Ziemia

Elliott from Earth

Elliott z planety Ziemia.jpg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Wielka Brytania
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network
Lata produkcji 2020-
Data premiery dubbingu 24 maja 2021
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 16 z 16

Elliott z planety Ziemia (ang. Elliott from Earth, 2020) – brytyjski serial animowany stworzony przez Guillaume Cassuto, Mica Gravesa i Tony’ego Hulla.

Premiera w Polsce odbyła się 24 maja 2021 roku równocześnie na antenie Cartoon Network i na oficjalnym kanale stacji w serwisie YouTube.

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Sebastian Drożak
Dialogi polskie:

Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
W rolach głównych:

W pozostałych rolach:

  • Karol Osentowski
    • Maluch,
    • Earmous Alien (odc. 5, 8, 14),
    • 123-E (odc. 6),
    • Crabler (odc. 6, 11),
    • Hazmat-3 (odc. 7),
    • Gob (odc. 10),
    • Dolium (odc. 11),
    • Stary kosmita (odc. 12),
    • Szkolny droid (odc. 13-14),
    • Dolium (odc. 15)
  • Justyna Bojczuk
    • Nara,
    • Niebieski obcy (odc. 5-6),
    • P-1800 (odc. 6),
    • Yadveer (odc. 6),
    • Żółty robot (odc. 8),
    • Om (odc. 14)
  • Magdalena Herman-Urbańska
    • Vax,
    • Vox,
    • Nowa głowa Sprowta (odc. 4),
    • Mały bezgłowy sąsiad (odc. 5),
    • Obca (odc. 6),
    • Złowieszczy obcy (odc. 6),
    • Pani Agrolis - zielono ustna (odc. 7, 12, 16)
    • Klum (odc. 8, 10),
    • Nib (odc. 9),
    • Jessica (odc. 14),
    • Sprite Alien #1 (odc. 14),
    • Sprite Alien #2 (odc. 14)
  • Julia Łukowiak
    • Kamień,
    • Fubella (odc. 4),
    • Bellen (odc. 5),
    • Mutualit #3 (odc. 6),
    • Slurmer (odc. 8),
    • Bellen (odc. 11-12),
    • Flim (odc. 11),
    • Carla (odc. 13-14),
    • Fish Face Kid Alien (odc. 14)
  • Dariusz Odija
    • Gawożaby,
    • Balzac (odc. 3),
    • Grobalar (odc. 4),
    • Wurm (odc. 5, 8, 15),
    • Głowa (odc. 6, 8, 16)
    • Z-8 (odc. 9),
    • Big Foot Boy Alien (odc. 14)
  • Kamil Pruban
    • Naukowiec (odc. 1),
    • Kane (odc. 3),
    • Najemca (odc. 4, 16),
    • Bezgłowy sąsiad (odc. 5),
    • 100-E (odc. 6),
    • Noam (odc. 6, 9, 16),
    • Hazmat-1 (odc. 7),
    • Czarny robot (odc. 8),
    • Przewodnik (odc. 13),
    • On-Screen (odc. 13, 16),
    • Instruktor jazdy (odc. 14),
    • Prince Cryon (odc. 15)
  • Bartosz Wesołowski
    • Agent FBI (odc. 1),
    • Komputer (odc. 3),
    • Doug (młody Doug) (odc. 5, 8, 11, 14),
    • Dugg (młody Dugg) (odc. 5, 8, 11, 14),
    • 655-W (odc. 6),
    • Buttlo (odc. 6),
    • Silon (odc. 8),
    • Dirtbag / Dirtbox (odc. 9),
    • Dave (odc. 10),
    • Gribbs (odc. 11),
    • Trener Crokk (odc. 12, 15),
  • Anna Ułas
    • Agentka FBI (odc. 1),
    • Gym (odc. 5, 8),
    • Asap (odc. 6),
    • Bsap (odc. 6),
    • Big Foot Girl Alien (odc. 14)
  • Elżbieta Kijowska-Rozen
    • Właścicielka sklepu (odc. 1),
    • Meduzanka (odc. 4),
    • Mccutie Owner (odc. 7)
  • Paweł SzymańskiElliott sprzedawca (odc. 1)
  • Maksymilian Michasiów
    • Narrator (odc. 2),
    • Hazmat-2 (odc. 7),
    • Booger (odc. 8),
    • Droid informacyjny (odc. 9),
    • Drib (odc. 10),
    • Robot od biznesu (odc. 11),
    • Ump (odc. 11),
    • Potwór (odc. 12),
    • Hippo Kid Alien (odc. 14),
    • You (odc. 15)
  • Sebastian Perdek
    • Żółty Quatan (odc. 3),
    • Brett (odc. 3),
    • Ash (odc. 5, 8, 10, 13-14, 15),
    • Bovar (odc. 6),
    • Groy (odc. 9),
    • Gur/Gurt (odc. 11),
    • Bubble Guy Green (odc. 11),
    • Water Slug Alien (odc. 14)
  • Mateusz Narloch
    • Czerwony Quatan (odc. 3),
    • Melvis (odc. 4),
    • Mały Obcy (odc. 6),
    • Rom (odc. 6),
    • Czerwony robot (odc. 8),
    • Mccutie (odc. 9),
    • Klurg (odc. 10),
    • Krust (odc. 11),
    • Little Mic (odc. 12),
    • Obcy (odc. 14),
    • Morbo (odc. 15)
  • Marta Dobecka
    • Budzik (odc. 3),
    • Clethorpe (odc. 4),
    • Dendra (odc. 6),
    • Pani Argolis - czerwono ustna (odc. 7, 12, 16),
    • Gill (odc. 8),
    • Maszyna z kawą (odc. 9),
    • Glonda (odc. 11),
    • Gumowy obcy (odc. 14),
    • Hazmat Alex (odc. 14)
  • Anna Wodzyńska
    • Winda (odc. 3-4, 6, 12, 15),
    • Bliźniaczki (odc. 4),
    • Kri (odc. 4),
    • 105-E (odc. 5-6, 16),
    • Lona (odc. 10),
    • Holomapa (odc. 12),
    • Capitan Lovestar (odc. 14)
  • Grzegorz Drojewski
    • Niebieski Quatan (odc. 3),
    • Amoeba (odc. 5),
    • Creela (odc. 6),
    • DMC-12 (odc. 4),
    • Snurf (odc. 7),
    • Sbob (odc. 10),
    • Lank (odc. 11),
    • Binman Blee (odc. 12),
    • Preston (odc. 13),
    • Mały Preston (odc. 13),
    • Todd (odc. 14)
  • Damian Krajczyk
    • Fioletowy Quatan (odc. 3),
    • Cheep (odc. 4, 11),
    • 204-E (odc. 6),
    • Pilot (odc. 7),
    • Recycle Vehicle (odc. 8),
    • Dregwallis (odc. 15)
  • Maciej Maciejewski
    • RUR-20 (odc. 3),
    • Zielony Quatan (odc. 3),
    • Gribb (odc. 4, 11),
    • Skeg (odc. 4),
    • Mutualit #1 (odc. 6),
    • Gralf (odc. 7),
    • Murg (odc. 10),
    • Potwór (odc. 10),
    • Steve (odc. 13),
    • Obcy #2 (odc. 14),
    • Hazmat Colin (odc. 14),
    • Unlucky Alien (odc. 15),
    • T-Rex Toy (odc. 16)
  • Patryk Wereszczyński
    • Sprowt (odc. 4),
    • Włochaty Obcy (odc. 5, 10-11),
    • Mutualit #2 (odc. 6),
    • Reesa (odc. 6),
    • Sluggy kid (odc. 8),
    • Hive drone (odc. 10),
    • Mim (odc. 11),
    • Dziecięcy obcy - żółty (odc. 13),
    • Tiny Kid (odc. 14)
  • Krzysztof Szczepaniak
    • Spondle (odc. 4),
    • 63G (odc. 6),
    • Blimp (odc. 6),
    • Snork (odc. 6, 12),
    • Schnork (odc. 6, 12),
    • Trey (odc. 7),
    • Not-Info Droid (odc. 9),
    • Doktor Haffman (odc. 10),
    • Bubble Guy Blue (odc. 11),
    • Hologram pogodyna (odc. 11),
    • Weedel (odc. 11-12),
    • Maitr'd (odc. 15)
  • Emil Lipski
    • Invisi Bill (odc. 5, 8),
    • Pud (odc. 6, 11),
    • Os Alien (odc. 11),
    • Skizzor robotnik (odc. 12),
    • Toucan Alien (odc. 14)
  • Daniel Skrzypczak
    • Zag (odc. 5, 8, 15),
    • Meep (odc. 6),
    • Matuszak (odc. 11),
    • Plang (odc. 12),
    • Plank Alien (odc. 14)
  • Monika Markowska
    • C-70 (odc. 6),
    • Pani Argolis - niebiesko ustna (odc. 7, 12, 16),
    • Miss Couture (odc. 14)
  • Maja Klimek
  • Paulina Komenda
  • Julia Kostow
  • Kira O’Neil
  • Paweł Rutkowski
  • Piotr Tołoczko

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Daniel Skrzypczak

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
24.05.2021 01 Środa Wednesday
02
03
04
25.05.2021 05 Dość osobliwe wprowadzenie Idiosyncratic Induction
25.05.2021 06 Zamieszanie z pamięcią Memory Mayhem
26.05.2021 07 Kłopoty w sąsiedztwie Developing Dilemma
26.05.2021 08 Nietypowy obrót spraw Inadvertent Inversion
27.05.2021 09 Zwrócone wspomnienia Regurgitated Reminiscence
27.05.2021 10 Nieudane połączenie Chaotic Clumping
28.05.2021 11 Równoległy paradox Parallel Paradox
28.05.2021 12 Problematyczne przepowiednie Problematic Prophecies
29.05.2021 13 Chwilowy marazm Temporal Tedium
29.05.2021 14 Towarzyski mętlik Companion Confusion
30.05.2021 15 Melancholijny megaloman Melancholic Megalomaniac
30.05.2021 16 Milkniące rozmowy Diminishing Discourse Part 1

Linki zewnętrzne

Cartoon Network
Hanna-Barbera Productions / Cartoon Network Studios
Seriale animowane Co za kreskówka!Laboratorium DexteraJohnny BravoKrowa i KurczakJam ŁasicaAtomówki (1998)Strażnicy czasuMroczni i ŹliMroczne przygody Billy'ego i MandyZło w PotrawceGwiezdne wojny: Wojny klonówMegas XLRDom dla zmyślonych przyjaciół pani FosterPodwójne życie Jagody LeeHarcerz LazloMój kumpel z wuefu jest małpąBen 10 (2005)WiewiórekKlasa 3000ChowderTransformers AnimatedBen 10: Obca potęgaNiezwykłe przypadki FlapjackaPora na przygodę!Ben 10: Ultimate AlienGenerator RexZwyczajny serialTytan SymbionikBen 10: OmniverseWujcio Dobra RadaSteven UniverseClarencePo drugiej stronie muruMixeleMiędzy nami, misiamiKroniki rodziny królewskiejAtomówki (2016)Ben 10 (2016)Magiczne magiimieczeOK K.O.! Po prostu walczJabłko i SzczypiorCraig znad PotokuObóz na wyspieVictor i ValentinoMao Mao i Bohaterowie Czystego Serca Pociąg do nieskończonościSteven Universe: PrzyszłośćPora na przygodę: Odległe krainyFungisy!Między nami, misiaczkami
Filmy animowane Laboratorium Dextera: Wyprawa w przyszłośćWalka przed GwiazdkąBilly i Mandy i zemsta BoogeymanaPodpięść: Wariackie HalloweenBen 10: Tajemnica OmnitrixaAtomówki rządzą!Ognisty podmuchBen 10: Zniszczyć wszystkich kosmitówAtomówki: Taneczne rewolucjeZwyczajny filmSteven Universe: FilmMiędzy nami, misiami: FilmBen 10 kontra wszechświat: Film
Filmy fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Ben 10: Wyścig z czasemBen 10: Alien SwarmLevel Up
Seriale fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Level Up
Koprodukcje
Seriale animowane Ed, Edd i EddyChojrak - tchórzliwy piesGruby pies MendozaOwca w Wielkim MieścieBliźniaki CrampKosmiczna rodzinkaKryptonim: Klan na drzewieHi Hi Puffy AmiYumiRobotboyGerald McBoing BoingJohnny TestFantastyczna CzwórkaStorm HawksChop Socky Chooks: Kung Fu KurczakiEdek DebeściakTajemniczy SobotowieKacper: Szkoła postrachuHero 108Niesamowity świat GumballaSuperciapyBakugan: Battle PlanetPower PlayersMonster BeachElliott z planety Ziemia
Filmy animowane Mroczne przygody Klanu Na DrzewieKryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino
Programy Dance ClubChecker