Victor i Valentino

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Victor i Valentino

Victor and Valentino

Victor i Valentino.jpg
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network, HBO2
Platforma streamingowa HBO Max
Lata produkcji 2019-
Data premiery dubbingu 28 października 2019
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 78 z 78

Victor i Valentino (ang. Victor and Valentino, 2019) – amerykański serial animowany stworzony przez Diego Molano.

Premiera telewizyjna w Polsce odbyła się 28 października 2019 roku na antenie Cartoon Network.

Fabuła

Victor i Valentino spędzają wakacje u swojej babci Chaty. Zafascynowani kulturą oraz lokalnymi opowieściami, postanawiają rozszyfrować wszystkie mity i legendy miasteczka Monte Macabre. Bez wątpienia to lato będzie dla nich niezapomniane.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Tyszkiewicz
Dialogi polskie: Walentyna An
Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
Teksty piosenek:

Koordynacja produkcji: Walentyna An
W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

  • Justyna BojczukCharlene
  • Jacek Król
    • Julio „Don” Jalapeño,
    • Ananas (odc. 10, 11, 28, 40, 48, 66),
    • Farmer (odc. 37)
  • Piotr Bajtlik
    • HueHue (odc. 1, 55),
    • Guillermo (odc. 2, 26, 29, 60, 63),
    • Juan Lindo (odc. 3),
    • Cuddles (odc. 15),
    • Mic (odc. 17-18, 49, 75),
    • Wokalista Paranormalnych Cieni (odc. 33),
    • Kapitan drużyny (odc. 71)
  • Maksymilian Michasiów
    • Fernando (odc. 1-2, 58),
    • Javier (odc. 5, 53),
    • Baker (odc. 46, 64),
    • Doktor Flug Slys (odc. 61),
    • Xipe (odc. 69)
  • Julia Kołakowska-Bytner
    • Elena (odc. 1, 7),
    • Alma „Twórczyni” (odc. 2, 29, 60),
    • CaCao (odc. 2),
    • Xochi Jalapeño (odc. 4, 7, 20-21, 31, 33, 36, 40, 56, 64-65, 67, 71-72),
    • Amabel (odc. 5),
    • Caw (odc. 12),
    • Guadalupe (odc. 14),
    • Pies (odc. 47),
    • La Llorona (odc. 48)
  • Maciej FalanaMiguelito (odc. 2, 8, 21, 23, 28, 36, 37, 44, 46, 50, 54, 56-57, 62-63, 66, 72, 74)
  • Sebastian Perdek
    • Reynaldo (odc. 2, 8, 21, 23, 26, 29, 32, 36-38, 40-41, 44, 47, 57-58, 67-68, 72),
    • Gustavo (odc. 8, 46, 50, 65-67, 71),
    • Juan Lindo (odc. 45),
    • Rick (odc. 55),
    • gwary (odc. 10-29)
  • Anna Wodzyńska
    • Rosita „Rosa” (odc. 2, 8, 21, 23, 26, 28, 46, 51, 57, 63, 65),
    • Itzel (odc. 5),
    • Mama Christiny (odc. 75)
  • Anna Ułas
    • Maria Teresa (odc. 4, 19, 30, 34, 35, 40, 44, 46-47, 49, 55, 65, 67-68, 71),
    • Dolores Del Rey (odc. 50),
    • Carla (odc. 56),
    • Sofia (odc. 66)
  • Adam Bauman
    • Ranchero (odc. 4),
    • Don Antonio (odc. 8),
    • Sal (odc. 25, 27, 51-52),
    • Ochroniarz (odc. 33),
    • Prowadzący konkurs taneczny (odc. 33),
    • Świnia (odc. 37)
  • Kamil Pruban
    • Dwugłowy roślinny potwór (odc. 3),
    • El Pintor (odc. 11),
    • Achi (odc. 11, 17-18, 42, 45, 49-50, 71, 75),
    • Hoot (odc. 12),
    • Rey (odc. 57),
    • Tio Walt (odc. 63),
    • Juan Lindo (odc. 65),
    • Sprzedawca (odc. 69)
  • Sebastian Cybulski
    • Andres (odc. 7-8, 28, 44, 46),
    • El Colorado (odc. 9),
    • Byk (odc. 37),
    • Duch (odc. 49),
    • Nacho (odc. 49)
  • Karol Gajos
    • Sprzedawca Coco Frio (odc. 8),
    • gwary (odc. 1-9)
  • Marta Dobecka
    • Isabella (odc. 11),
    • Talon (odc. 12),
    • Huitzi (odc. 15),
    • Elena (część odcinków)
  • Jakub Wieczorek
    • Chupa (odc. 11),
    • El Toro (odc. 17-18),
    • Alfonso (odc. 42),
    • Sędzia Cezar (odc. 45),
    • Larry Ladron (odc. 47),
    • Paco (odc. 49),
    • Boreto (odc. 55),
    • Ojciec Guillermo (odc. 60),
    • Black Hat (odc. 61)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński
    • Baker (odc. 11)
    • Chip (odc. 13)
    • wąs Victora (odc. 19)
  • Bożena FurczykLechuza (odc. 12)
  • Brygida Turowska
    • Señora Gonzalez (odc. 30),
    • Kura (odc. 37),
    • Kot (odc. 37),
    • Królowa mrówek (odc. 52),
    • Reyna (odc. 57),
    • Amabel (odc. 65),
    • Ondina (odc. 65)
  • Miłosz Konkel
    • Kakao (odc. 30),
    • Fernando (odc. 33),
    • Kojot (odc. 37)
  • Anna Szymańczyk
    • Lupe (odc. 21, 36, 37, 40, 44, 49, 51, 55, 58, 61-62, 65),
    • Amabel (odc. 33, 56),
    • Toni (odc. 53),
    • Camilla (odc. 66)
  • Gracja NiedźwiedźAna (odc. 21)
  • Marta Dylewska
    • Reynalda (odc. 21, 23, 26, 29, 32, 36-38, 40-41, 44, 47, 51, 56-58, 67-68, 72),
    • Tula (odc. 45, 55, 58, 62-63, 69),
    • gwary (odc. 20-29)
  • Tomasz Borkowski
    • Tez (odc. 34, 68, 74),
    • Richard (odc. 55),
    • Profesor Gazik (odc. 72),
    • Szkielet (odc. 76)
  • Janusz WituchNagual (odc. 37)
  • Aleksander SosińskiMoreno (odc. 42)
  • Milena Suszyńska-Dziuba
    • Isabella (odc. 54, 57, 62-64, 66, 74),
    • Demencia (odc. 61)
  • Justyna Kowalska
    • Lana (odc. 58),
    • Cristina (odc. 71)
  • Dominik ŁośPan Babeczka (odc. 59)
  • Izabela Markiewiczgwary (odc. 1-9)
  • Emilia Niedzielakgwary (odc. 1-9)
  • Delfina Wilkońskagwary (odc. 1-9)
  • Dominik Szarwackigwary (odc. 1-19)
  • Maciej Więckowskigwary (odc. 1-9)
  • Magdalena Herman-Urbańskagwary (odc. 10-38)
  • Aleksandra Kowalickagwary (odc. 10-19, 30-38)
  • Sebastian Machalskigwary (odc. 10-38)
  • Paulina Śmigielskagwary (odc. 10-19)
  • Ewelina Kudeń-Nowosielskagwary (odc. 20-29)
  • Aleksandar Milićevićgwary (odc. 20-29)
  • Weronika Łukaszewskagwary (odc. 30-38)
  • Mateusz Łapkagwary (odc. 30-38)
  • Kamila Brodackagwary (odc. 50-54, 56-59, 71)
  • Małgorzata Klaragwary (odc. 50-54, 56-59, 71)
  • Monika Rachwalakgwary (odc. 50-54, 56-59, 71)
  • Paulina Sacharczuk-Kajpergwary (odc. 50-54, 56-59, 71)
  • Mateusz Narlochgwary (odc. 50-54, 56-59, 71)
  • Adam Rosagwary (odc. 50-54, 56-59, 71)
  • Piotr Tołoczkogwary (odc. 50-54, 56-59, 71)

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Artur Kaczmarski

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
ODCINEK PILOTAŻOWY
P1 P1 Victor and Valentino
SERIA PIERWSZA
29.10.2019 01 01 Ożywiona tradycja Folk Art Foes
31.10.2019 02 02 Najlepszy piłkarz Dead Ringer
04.11.2019 03 03 Urodziny Chaty Chata’s Quinta Quinceañera
29.10.2019 04 05 Braterska miłość Brotherly Love
30.10.2019 05 06 Legendarny skatepark Legend of the Hidden Skatepark
28.10.2019 06 07 Dzień sprzątania Cleaning Day
31.10.2019 07 08 Opiekunka The Babysitter
30.10.2019 08 09 Sztorm Chata Hurricane Chata
01.11.2019 09 10 Suerte Suerte
01.11.2019 10 11 Klub samotnych łowców duchów The Lonely Haunts Club
28.10.2019 11 12 Klub fotograficzny The Dark Room
06.11.2019 12 13 Matczyna miłość Lechuzy The Boy Who Cried Lechuza
04.11.2019 13 14 Kolekcjoner The Collector
05.11.2019 14 15 Los Cadejos Los Cadejos
05.11.2019 15 16 Potworne pieszczoty Cuddle Monster
07.11.2019 16 18 Kierownik Victor Boss For a Day
08.11.2019 17 17 Witamy w zaświatach Welcome to the Underworld
18 19
06.11.2019 19 20 Zarost It Grows
02.03.2020 20 21 Inny Don A New Don
02.03.2020 21 22 Mistrzowie churros Churro Kings
03.03.2020 22 23 Wszystkowiedzący Know It All
03.03.2020 23 24 Zemsta Fistfull of Balloons
04.03.2020 24 25 Miłość od pierwszego ugryzienia Love at First Bite
04.03.2020 25 26 Wystarczy się wyluzować Go With the Flow
05.03.2020 26 27 Aluxes Aluxes
05.03.2020 27 28 Wyprawa balonem Balloon Boys
06.03.2020 28 29 Klub samotnych łowców duchów 2: Wyspa lalek Lonely Haunts Club 2: Doll Island
06.03.2020 29 30 Nietypowe urodziny Guillermo’s Gathering
07.03.2020 30 31 Ucieczka ze żłobka Escape from Bebe Bay
07.03.2020 31 32 Muzyczna intryga The Great Bongo Heist
08.03.2020 32 33 Kotoapokalipsa Catpocalypse
08.03.2020 33 34 Koncert punkowy Band for Life
09.03.2020 34 35 Niesamowity Tez Tez Sez
09.03.2020 35 36 Déjà vu Forever Ever
10.03.2020 36 37 Klątwa drzewa Tree Buds
10.03.2020 37 38 Pagórek Naguala On Nagual Hill
11.03.2020 38 39 Tańcz, tańcz, Reynaldo Dance Reynaldo Dance
08.03.2022
(HBO Max)
39 40 El Silbon El Silbon
SERIA DRUGA
18.01.2021 40 41 Energoskoki Ener-G-Shoes
18.01.2021 41 42 La Cucarachita La Cucarachita
19.01.2021 42 43 Nieproszony gość The Guest
21.04.2022
(HBO Max)
43 44 La Planchada La Planchada
19.01.2021 44 45 Wróżbita Victor Victor the Predictor
20.01.2021 45 46 Czempion z zaświatów My Fair Achi
20.01.2021 46 47 Konkurs filmowy I...... am Vampier
21.01.2021 47 48 Kolekcja osobliwości Oddities
21.01.2021 48 50 Klub Samotnych Łowców Duchów 3: La Llorona The Lonely Haunts Club 3: La Llorona
22.01.2021 49 51 Władcy Miasta Duchów Lords of Ghost Town
22.01.2021 50 52 Bratnia dusza Kindred Spirit
25.01.2021 51 53 Awantura o kukurydzę Journey to Maize Mountain
52 55
26.01.2021 53 54 Los Perdidos Los Perdidos
26.01.2021 54 56 Zagadki starożytnej biblioteki Decoding Valentino
19.07.2021 55 57 Nieoczekiwany sprzymierzeniec Folk Art Friends
27.01.2021 56 58 Carmelita Carmelita
27.01.2021 57 59 Gwieździsta noc Starry Nigh
28.01.2021 58 60 Złodziej nóg Get Your Sea Legs
28.01.2021 59 61 Pan Babeczka The Cupcake Man
19.07.2021 60 62 Dziewczyna Guillermo Guillermo’s Girlfriend
20.07.2021 61 63 Złośliwcy w Monte Macabre Villainy In Monte Macabre
20.07.2021 62 64 Fueygo Fest Fueygo Fest
21.07.2021 63 65 Ptaki Los Pajaros
21.07.2021 64 66 CharleneMania CharleneMania
22.07.2021 65 67 Siła tradycji Escaramuza
22.07.2021 66 68 Zrzędliwy Teo Old Man Teo
23.07.2021 67 69 Polowanie na kłusownika Poacher Patrol
23.07.2021 68 70 Powrót Teza Tez Breaks Bread
24.07.2021 69 71 Bądź sobą In Your Own Skin
24.07.2021 70 73 Dzidzia Pepito Baby Pepito
29.01.2021 71 74 Nietypowa przyjaciółka Ghosted
25.07.2021 72 77 W poszukiwaniu Cenote Cenote Seekers
25.07.2021 73 78 Mój własny potworek My Thirsty Little Monster
26.07.2021 74 79 Świadomy koszmar Las Pesadillas
27.07.2021 75 72 Przez dziewięć królestw Mictlanu Through the Nine Realms of Mictlan
76 75
77 76
78 80

Linki zewnętrzne

Cartoon Network
Hanna-Barbera Productions / Cartoon Network Studios
Seriale animowane Co za kreskówka!Laboratorium DexteraJohnny BravoKrowa i KurczakJam ŁasicaAtomówki (1998)Strażnicy czasuMroczni i ŹliMroczne przygody Billy'ego i MandyZło w PotrawceGwiezdne wojny: Wojny klonówMegas XLRDom dla zmyślonych przyjaciół pani FosterPodwójne życie Jagody LeeHarcerz LazloMój kumpel z wuefu jest małpąBen 10 (2005)WiewiórekKlasa 3000ChowderTransformers AnimatedBen 10: Obca potęgaNiezwykłe przypadki FlapjackaPora na przygodę!Ben 10: Ultimate AlienGenerator RexZwyczajny serialTytan SymbionikBen 10: OmniverseWujcio Dobra RadaSteven UniverseClarencePo drugiej stronie muruMixeleMiędzy nami, misiamiKroniki rodziny królewskiejAtomówki (2016)Ben 10 (2016)Magiczne magiimieczeOK K.O.! Po prostu walczJabłko i SzczypiorCraig znad PotokuObóz na wyspieVictor i ValentinoMao Mao i Bohaterowie Czystego Serca Pociąg do nieskończonościSteven Universe: PrzyszłośćPora na przygodę: Odległe krainyFungisy!Między nami, misiaczkami
Filmy animowane Laboratorium Dextera: Wyprawa w przyszłośćWalka przed GwiazdkąBilly i Mandy i zemsta BoogeymanaPodpięść: Wariackie HalloweenBen 10: Tajemnica OmnitrixaAtomówki rządzą!Ognisty podmuchBen 10: Zniszczyć wszystkich kosmitówAtomówki: Taneczne rewolucjeZwyczajny filmSteven Universe: FilmMiędzy nami, misiami: FilmBen 10 kontra wszechświat: Film
Filmy fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Ben 10: Wyścig z czasemBen 10: Alien SwarmLevel Up
Seriale fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Level Up
Koprodukcje
Seriale animowane Ed, Edd i EddyChojrak - tchórzliwy piesGruby pies MendozaOwca w Wielkim MieścieBliźniaki CrampKosmiczna rodzinkaKryptonim: Klan na drzewieHi Hi Puffy AmiYumiRobotboyGerald McBoing BoingJohnny TestFantastyczna CzwórkaStorm HawksChop Socky Chooks: Kung Fu KurczakiEdek DebeściakTajemniczy SobotowieKacper: Szkoła postrachuHero 108Niesamowity świat GumballaSuperciapyBakugan: Battle PlanetPower PlayersMonster BeachElliott z planety Ziemia
Filmy animowane Mroczne przygody Klanu Na DrzewieKryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino
Programy Dance ClubChecker