Robotboy

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Robotboy

Robotboy.jpg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Francja, Wielka Brytania
Język oryginału francuski, angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network
Lata produkcji 2005-2008
Data premiery dubbingu 17 kwietnia 2006
Wyemitowane
serie
4 z 4
Wyemitowane odcinki 52 z 52

Robotboy (fr. Robotboy, 2005-2008) – francusko-brytyjski serial animowany wyprodukowany przez Alphanim, France 3 i Cartoon Network Europe

Fabuła

Robotboy jest nowoczesnym robotem stworzonym przez sławnego Profesora Moshimo. Marzy on o tym, aby stać się prawdziwym chłopcem. Potrafi przekształcać się w maszynę walczącą, która może niszczyć całe armie. Ta umiejętność przyciąga uwagę niegodziwego geniusza Dr Kamikazi, który chciałby wykorzystać moce Robotboya do przejęcia władzy nad światem. Aby chronić robota przed diabolicznym Kamikazi, Moshimo wysyła go w spokojną okolicę Bay Area. Tam ma on zamieszkać z jego wielkim fanem Tommym Tumbullem. Jednak Doktor nie przestaje snuć intryg, które mają na celu schwytanie Robotboya. Tommy i jego przyjaciele, Gus oraz Lola, mają za zadanie uchronić najpotężniejszego robota na świecie oraz nauczyć go, co znaczy być prawdziwym chłopcem.

Wersja polska

Wersja polska: MASTER FILM
Reżyseria:

Dialogi:

Dźwięk:

Montaż:

Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Teksty piosenek: Andrzej Brzeski (odc. 9)
Opracowanie muzyczne: Piotr Gogol (odc. 9)
Wystąpili:

  • Katarzyna ŁaskaRobotboy
  • Aleksander GręziakTommy Turnbull
  • Marcin Troński
    • Profesor Akira Moshimo,
    • Mechanibot 5000 (odc. 34a),
    • Dewastator (odc. 35b)
  • Kasper GarlickiAugustus "Gus" Bachman-Turner (serie I-II)
  • Artur PontekAugustus "Gus" Bachman-Turner (serie III-IV)
  • Joanna Pach
    • Lola Mbola,
    • Dzieciaki dokuczające Tommy'emu (odc. 13a)
    • Dzieciaki (odc. 35a),
    • Widzowie (odc. 38b),
    • Przedszkolaki kryminaliści (odc. 39b),
    • Asystentka Hexa (odc. 40b),
    • Rybki (odc. 40b)
  • Mirosław Guzowski
    • Doktor Otomo Kamikaze,
    • Mścibot (odc. 35b),
    • Policjant (odc. 39b),
    • Zmieniony głos Gusa (odc. 40b)
  • Jacek KawalecConstantine (serie I-II)
  • Janusz Zadura
    • Constantine (serie III-IV),
    • Chłopiec #1 (odc. 35b),
    • Narrator zapowiadający serial o Człowieku Pięści (odc. 40a),
    • Artur (odc. 40a),
    • Pies (odc. 41a)
  • Piotr Bąk
    • Dwight Turnbull,
    • Uniwersalny Industrialny Prototyp Komputerowy (odc. 34a),
    • Prezenter (odc. 35a),
    • Pan Jasiński (odc. 35b),
    • Figurka Stopy (odc. 40a),
    • Rolf (odc. 45a)
  • Jolanta ŻółkowskaDeb Turnbull
  • Grzegorz Drojewski
    • Björn Björnson,
    • Björnbot
  • Adam Krylik
    • Donnie Turnbull,
    • Człowiek Pięść (odc. 40a)
  • Krzysztof Szczerbiński
    • Kurt,
    • Krótkowidz (odc. 47b)
  • Stefan Knothe
    • Kingsley Mbola,
    • Pan Loman,
    • Staruszek (odc. 20b),
    • Felonius Hex (odc. 33a, 38b, 40b),
    • Hans (odc. 33b)
  • Monika Pikuła
    • Tank Tonik,
    • Członkini Tytanowego Tria (odc. 11b),
    • Robotynka (odc. 16b),
    • Walter Tasiemiec (odc. 23a)
  • Marcin Perchuć
    • Jebediah Turner (odc. 1a, 7a, 19b, 23a, 42b),
    • Mokio (odc. 13a),
    • Pani Björnson (odc. 13b),
    • Generał Yakitori (odc. 14b),
    • Konsultant (odc. 21a),
    • Rybi sługa Kamikaze (odc. 25b),
    • Tata Juniora (odc. 41b)
  • Janusz Wituch
    • Głos w radiu (odc. 1b),
    • Protoboy (odc. 2a, 46a, 51a, 52a),
    • Prezenter (odc. 3ab, 29b),
    • Narrator zapowiadający serial o Człowieku Pięści (odc. 3b, 11a)
    • Gospodarz programu muzycznego (odc. 9b),
    • Dzieciaki dokuczające Tommy'emu (odc. 13a),
    • Listonosz (odc. 13b),
    • Komputer (odc. 18b),
    • Narrator reklamy (odc. 20a),
    • Potężny blondyn okularnik (odc. 27b),
    • Zapaśnik #1 (odc. 28b),
    • Robogość na przyjęciu Yakitoriego #3 (odc. 51b)
  • Andrzej Chudy
    • Człowiek Pięść (odc. 3a, 11a),
    • Sprzedawca (odc. 3b),
    • Przewoźnik (odc. 6b),
    • Woźny (odc. 27b),
    • Tata Kurta (odc. 28a, 36a, 45a),
    • Zapaśnik #2 (odc. 28b),
    • Potwór (odc. 29b),
    • Aktor #2 (odc. 29b),
    • Lektor z płyty (odc. 30a),
  • Paweł Szczesny
    • Stopa (odc. 3a, 28b),
    • Potwór w TV (odc. 3a),
    • Prowadzący program Robotica (odc. 8b, 14a),
    • Lokaj Mbolów (odc. 11b),
    • Agent (odc. 20a),
    • Staruszek w reklamie (odc. 20a),
    • Ruda grubaska (odc. 20b),
    • Aktor #1 (odc. 29b),
    • Komisarz policji (odc. 41b),
    • Prowadzący robo-olimpiady (odc. 44b),
    • Harry "Rozpruwacz" Jackson (odc. 45a)
  • Wojciech Paszkowski
    • Zuch Podlizuch (odc. 3a),
    • Elfy (odc. 9b),
    • Aktor grający Człowieka Pięść (odc. 11a),
    • Konsultant (odc. 41a),
    • Felonius Hex (odc. 48a),
    • Komentator w kręgielni (odc. 49b),
    • Dan Plotka (odc. 51a),
    • Robogość na przyjęciu Yakitoriego #4 (odc. 51b)
  • Klaudiusz Kaufmann
    • Ochroniarz (odc. 3a),
    • Pracownik kina (odc. 3b),
    • Pan Fournier (odc. 8b, 9a, 12b),
    • Pasażer samolotu (odc. 11b),
    • Kurier (odc. 14a)
  • Anna Apostolakis
    • Prowadząca program kulinarny (odc. 3a),
    • Staruszka (odc. 5b),
    • Czirliderki (odc. 18a),
    • Esther Bachman-Turner (odc. 19b, 22a, 23a, 42b)
  • Dariusz BłażejewskiDoktor (odc. 3b, 23a)
  • Kajetan Lewandowski
    • Booker (odc. 4a),
    • Walter Tasiemiec (jedna kwestia w odc. 23a)
  • Cezary Morawski
    • Dyrektor domu dla bezdomnnych dzieci (odc. 4a),
    • Żartoboty (odc. 6a),
    • Vance Cosgrove (odc. 7a, 21b, 47b),
    • Członek Tytanowego Tria (odc. 11b),
    • Ojciec Kurta (odc. 12b, 20a, 26a),
    • Robotman (odc. 14a),
    • Komentator (odc. 18a)
  • Cezary Kwieciński
    • Kumpel Lenny'ego #1 (odc. 4a),
    • Konferansjer (odc. 38b),
    • Tata pirat (odc. 39a),
    • Dan Plotka (odc. 39a),
    • Staruszek #2 (odc. 39b),
    • Pan Fournier (odc. 40b),
  • Jacek Wolszczak
    • Kumpel Lenny'ego #2 (odc. 4a),
    • Kolega Kurta z bordową czapką (odc. 24a, 27b, 32a, 36ab, 40b),
    • Kolega Kurta w niebieskiej bluzie (odc. 26a),
    • Mały pirat (odc. 39a),
    • Przedszkolaki kryminaliści (odc. 39b)
  • Zbigniew Konopka
    • Constabot (odc. 4b),
    • Ludwik (odc. 27a, 31, 41a),
    • Przywódca obcych (odc. 28b),
    • Policjant (odc. 29a),
    • Tata Walliego (odc. 33b),
    • Satelita Śmigła (odc. 35a),
    • Strażnik (odc. 37a),
    • Staruszek #1 (odc. 39b),
    • Figurka Człowiek Pięści (odc. 40a),
    • Rybak (odc. 51a)
  • Jacek MikołajczakGipsobot (odc. 5a)
  • Witold Wysota
    • Kolega Kurta z bordową czapką (odc. 6a, 26a),
    • Elfy (odc. 9b),
    • Kolega Kurta w niebieskiej bluzie (odc. 27b, 32a, 36ab, 40b)
  • Zbigniew SuszyńskiAktor grający żołnierza z przyszłości (odc. 7b)
  • Paweł Sanakiewicz
    • Właściciel Mony Lity" (odc. 8a),
    • Właściciel salonu gier (odc. 12a),
    • Policjant (odc. 20a)
  • Anna GajewskaGłos informujący o sympozjum (odc. 8a)
  • Dariusz OdijaKomentator walk robotów (odc. 8a)
  • Brygida Turowska
    • Kujon dręczony przez Björnbota (odc. 8b),
    • Prezenterka (odc. 9b)
  • Beata Łuczak
    • Nauczycielka wuefu (odc. 9a, 12b),
    • Predszkolanka (odc. 16a),
    • Miumiu (odc. 27a, 42a),
    • Niezawodny Astrogeologiczny Robot (odc. 41b),
    • Krótkowidzka (odc. 47b)
  • Włodzimierz Bednarski
    • Święty Mikołaj (odc. 9b),
    • Właściciel knajpy (odc. 29a),
    • Reżyser (odc. 29b),
    • Kapitan (odc. 47b)
  • Magdalena Krylik
    • Bambi (odc. 13b, 17a, 18a, 23b, 24a),
    • Tina (odc. 16a)
  • Robert Czebotar
    • Prowadzący galę Geniusza Zła Roku (odc. 14b),
    • Szef wywiadu (odc. 20a),
    • Komentator zapasów (odc. 26a),
    • Gilbert (odc. 45a)
  • Agata Gawrońska-BaumanMama Bambi (odc. 17a)
  • Andrzej BlumenfeldZły 17 (odc. 17b)
  • Leszek ZduńZmieniony głos Złego 17 (odc. 17b)
  • Anna UłasAgentka Kałasznikow (odc. 19b)
  • Marek ObertynAmbasador Van Der Schnitzel (odc. 20a)
  • Katarzyna Skolimowska
    • Pani Margaret (odc. 20b, 24ab),
    • Bufetowa (odc. 33a),
    • Dyrektorka Friedman-Culpepper (odc. 35b, 49a)
  • Wit Apostolakis-GluzińskiChłopiec w czapce bejsbolówce (odc. 24a)
  • Julia Kołakowska
    • Chłopiec z lodami (odc. 26b),
    • Bambi (odc. 27b),
    • Japońska dziewczynka #2 (odc. 29b)
  • Marek Barbasiewicz
    • Klaus Von Affenkugel (odc. 27a, 31a, 33b, 38a, 41a, 45a),
    • Konferansjer (odc. 29b),
    • Dan Plotka (odc. 30a),
    • Stop (odc. 40a)
  • Ilona Kuśmierska
    • Dziewczynki dokuczające Von Affenkugelowi (odc. 27a),
    • Rywalka Von Affenkugela (odc. 27a),
    • Ruda pani (odc. 32a),
    • Junior (odc. 41b),
    • Robogość na przyjęciu Yakitoriego #1 (odc. 51b),
    • Robogość na przyjęciu Yakitoriego #2 (odc. 51b)
  • Aleksandra Rojewska
    • Dziewczynka w różowej sukience (odc. 27b),
    • Dziewczynka w pomarańczowej sukience (odc. 27b, 33a),
    • Charlie (odc. 27b),
    • Chłopiec w kostiumie maskotki (odc. 28a),
    • Japońska dziewczynka #1 (odc. 29b),
    • Dzieciaki (odc. 35a),
    • Bambi (odc. 36a),
    • Widzowie (odc. 38b)
  • Jarosław Domin
    • Człowiek Pięść (odc. 28b),
    • Aktor z telenoweli (odc. 28b),
    • „Mamusia” Robotboya (odc. 29a),
    • Aktor #3 (odc. 29b),
    • Babcia Tommy'ego (odc. 51b)
  • Jarosław Boberek
    • Staruszek (odc. 32a),
    • Dave (odc. 32b),
    • Zielony kosmita (odc. 43b),
    • Niebieski kosmita (odc. 43b)
  • Hanna Kinder-KissJaczyca Mućka (odc. 32b)
  • Jacek Kopczyński
    • Pan Larson (odc. 33a),
    • Rudzielec na noclegu (odc. 34a),
    • Śmigło (odc. 35a),
    • Chłopiec #2 (odc. 35b),
    • Kustosz (odc. 39b),
    • Oczy (odc. 43a),
    • Komentator (odc. 44b)
  • Tomasz Steciuk
    • Jak Brian (odc. 32b, 46a),
    • Ciocia Grawitacja (odc. 43a)
  • Tomasz BłasiakLance Chestwax (odc. 35a)
  • Beata Jankowska-Tzimas
    • Bambi (odc. 35b),
    • Rudy przedszkolak kryminalista (odc. 39b),
    • Żona Artura (odc. 40a)
  • Adam Bauman
    • Ludzka Pięść (Człowiek Pięść) (odc. 36b),
    • Prezenter (odc. 36b),
    • Generał Yakitori (odc. 37a, 44b, 51b),
    • Ogbot (odc. 41b),
    • Szef taty Kurta (odc. 45a),
    • Kapitan Cyklopa (odc. 51a)
  • Dorota KawęckaPolicjantka (odc. 39b)
  • Marek Bocianiak
    • Straganiarz (odc. 41a),
    • Nawigator (odc. 51a)
  • Aleksander Mikołajczak
    • Naukowiec (odc. 41b),
    • Karaluch (odc. 42a)
  • Izabella BukowskaFioletowa kosmitka (odc. 43a)
  • Mikołaj Klimek
    • Kierowca Kapitana Cud Maszyny (odc. 44a),
    • Zamaskowany Bandyta (odc. 45a),
    • Przywódca obcych (odc. 48b)
  • Mieczysław MorańskiSprzedawca koszulek (odc. 44a)
  • Mirosław Wieprzewski
    • Pan Fournier (odc. 44a, 49a),
    • Farmer Stankie (odc. 48b)
  • Mirosław ZbrojewiczKrzyczący Scott (odc. 45a)
  • Wojciech Machnicki
    • Policjant (odc. 47b),
    • Żółty kosmita (odc. 48b)
  • Dominika Kluźniak
    • Nauczycielka wuefu (odc. 49a),
    • Robotka (Robotynka) (odc. 52a)
  • Jolanta WilkNauczycielka informatyki (odc. 49a)
  • Miriam AleksandrowiczKoleżanka Deb #1 (odc. 50b)
  • Izabela DąbrowskaKoleżanka Deb #3 (odc. 50b)
  • Mirosława KrajewskaPani Kamikaze (odc. 52b)

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
17.04.2006 01 Pies Ra Dog-Ra
Walka na części War and Pieces
20.04.2006 02 Brat Brother
W dziczy Roughing It
18.04.2006 03 Chcę to mieć I Want That Toy
Słodka zemsta Sweet Revenge
19.04.2006 04 Sprzątanie Cleaning Day
Constabot Constabot
21.04.2006 05 Donnienator The Donnienator
Halloween Halloween
24.04.2006 06 Żartobot Teasebots
Inicjatywa Constantine’a Constantine Rising
25.04.2006 07 Metalowy Kosmita Metal Monster
Wiadomość z przyszłości Time Transmission
26.04.2006 08 Zakochany Robot Robot Love
Brat Björn Brother Björn
27.04.2006 09 Słowo Klucz Kamikaze The Boy Who Cried Kamikazi
Bolesne Boże Narodzenie Christmas Evil
28.04.2006 10 Człowiek Pięść na lodzie Human Fist On Ice
Bunt robotów Robot Rebels
01.05.2006 11 Podwodny świat Underwater
Koszmarny Kamikaze Kamikazi Nightmare
02.05.2006 12 Tylko spokój Don’t Fight It
Tata Kurta Kurt’s Father
03.05.2006 13 Zapłakane oczy Crying Time
Ucieczka Runaway Robot
SERIA DRUGA
02.10.2006 14 Robotman Robotman
Przypowieść o dwóch geniuszach A Tale of Two Evil Geniuses
03.10.2006 15 Biedny Stevie Something About Stevie
Powrót do domu The Homecoming
04.10.2006 16 W ruinach przedszkola Kindergarten Chaos
Robotynka Robot Girl
05.10.2006 17 Bambi-Bot Bambi-Bot
Sobowtór Tommy’ego Double Tommy
06.10.2006 18 Tommy na uwięzi Tether Tommy
Podrasowanie The Tune Up
09.10.2006 19 Walcząc z nudą Shelf-Life
Niania The Babysitter
10.10.2006 20 Wielki dzień The Manchurian Robot
Domokrążcy Door to Door
11.10.2006 21 Konsultant The Consultant
Kocie szaleństwo Feline Frenzy
12.10.2006 22 Atak zabójczych G-Menów Attack of the Killer G-Men
Impreza stulecia Party Out Of Bounds
13.10.2006 23 Tasiemiec Tummy Trouble
Walentynki Valentine’s Day
16.10.2006 24 Walka Fight
Zakochany Constantine Cast Iron Constantine
17.10.2006 25 Dzień Matki Kamispazi
Kami-Kameleon Kami-Chameleon
18.10.2006 26 Zapasy z Gusem Wrestling with Gus
Jasnowidz Soothsayer
SERIA TRZECIA
07.04.2008 27 Eurotransakcja Six Million Euro Man
08.04.2008 RoboGus i G-Maszyna RoboGus and the G-Machine
10.04.2008 28 Mecz Foot Brawl
09.04.2008 Niebezpieczne związki z telewizorem Remote Out of Control
11.04.2008 29 Mamusia Hair-A-Parent
14.04.2008 Małżilla Clammadon Rising
15.04.2008 30 Brzydki głos Bad Language
16.04.2008 Na drzewie Up A Tree
18.04.2008 31 Park rozrywki Wunderpark
17.04.2008 Promień starzenia Zap! You’re Old
22.04.2008 32 Ścigacz Zero Racer Zero
21.04.2008 Legenda Briana Jaka The Legend of Brainy Yak
24.04.2008 33 Pielęgnowanie uraz Nursing A Grudge
23.04.2008 Przyciąganie Stuck On You
25.04.2008 34 Nocleg The Sleepover
28.04.2008 Robokto? Rowho?
05.06.2008 35 Gwiazda show biznesu C.H.O.P
04.06.2008 Zniszczyć wszystkie roboty Destroy All Robots
02.05.2008 36 Technologiczna Zgroza Science Fear
01.05.2008 SuperTommy Automatommy
06.05.2008 37 Mękacje Mancation
05.05.2008 Podróż do środka Gusa Journey to the centre of Gus
08.05.2008 38 Koszmar w korku Traffic Slam
07.05.2008 Nieudany pokaz magiczny Tragic Magic
12.05.2008 39 Co za smrodek Ooh That Smell
09.05.2008 Muzealne szaleństwo Museum Madness
SERIA CZWARTA
14.09.2008 40 Małe kłopoty Small Problems
03.11.2008 Nowe zęby Gusa Gus’s Big Mouth
04.11.2008 41 Witaminowy frajer Vitamin Sucker
Ogbot Ogbot
28.09.2008 42 Nie chcę rosnąć! Grow-No-Mo!
05.11.2008 Uciekający robot Runaway Robot
06.11.2008 43 Ciocia Grawitacja Aunty Gravitee
Serowa zabawa Cheezy Fun for Everyone
07.11.2008 44 Klątwa Truckensteina The Curse of Truckenstein
Robo-olimpiada Robolympics
10.11.2008 45 Kopie Knockoffs
Mieszanka Gusa Gus’s Mix
09.09.2008 46 Powrót Protoboya The Old Switcharobot
11.11.2008 Piętnaście minut Robotboya Robotboy’s Fifteen Minutes
12.11.2008 47 Szczury Rats!
Ja, bohater I Hero!
13.11.2008 48 Zła niania Bad Nanny!
Szalone wymiona Udder Madness
14.11.2008 49 Cybernetyczna skóra Tween for a Day
Kręgle dla opornych Bowling For Dummies
17.11.2008 50 Donnie zostaje w domu Donny Turnbull’s Day Off
Robo-małpka Robomonkey Shines
18.11.2008 51 Zemsta Protoboya The Revenge of Protoboy
Wszyscy kochają babcię Everybody Loves Grandma
19.11.2008 52 Powrót Robotki The Return of Robotgirl
Mamin synek Mama’s boy

Linki zewnętrzne

Cartoon Network
Hanna-Barbera Productions / Cartoon Network Studios
Seriale animowane Co za kreskówka!Laboratorium DexteraJohnny BravoKrowa i KurczakJam ŁasicaAtomówki (1998)Strażnicy czasuSamuraj JackMroczni i ŹliHarvey Birdman, Attorney at LawWhatever Happened to... Robot Jones?Mroczne przygody Billy'ego i MandyZło w PotrawceGwiezdne wojny: Wojny klonówMegas XLRDom dla zmyślonych przyjaciół pani FosterPodwójne życie Jagody LeeHarcerz LazloMój kumpel z wuefu jest małpąBen 10 (2005)WiewiórekKlasa 3000ChowderTransformers AnimatedBen 10: Obca potęgaNiezwykłe przypadki FlapjackaPora na przygodę!Ben 10: Ultimate AlienGenerator RexZwyczajny serialTytan SymbionikRobotomyThe Problem SolverzSecret Mountain Fort AwesomeBen 10: OmniverseWujcio Dobra RadaSteven UniverseClarenceBlack DynamitePo drugiej stronie muruMixeleMiędzy nami, misiamiKroniki rodziny królewskiejAtomówki (2016)Ben 10 (2016)Magiczne magiimieczeOK K.O.! Po prostu walczJabłko i SzczypiorCraig znad PotokuObóz na wyspieVictor i ValentinoMao Mao i Bohaterowie Czystego SercaPociąg do nieskończonościSteven Universe: PrzyszłośćPora na przygodę: Odległe krainyJJ Villard's Fairy TalesClose EnoughTig n' SeekFungisy!Między nami, misiaczkamiWojownicy JednorożcaAdventure Time: Fionna & CakeJessica i jej wielki mały świat
Filmy animowane Laboratorium Dextera: Wyprawa w przyszłośćThe Flintstones: On the RocksAtomówki: FilmWalka przed GwiazdkąBilly i Mandy i zemsta BoogeymanaPodpięść: Wariackie HalloweenBen 10: Tajemnica OmnitrixaAtomówki rządzą!Ognisty podmuchBen 10: Zniszczyć wszystkich kosmitówAtomówki: Taneczne rewolucjeZwyczajny filmSteven Universe: FilmMiędzy nami, misiami: FilmBen 10 kontra wszechświat: FilmCraig sprzed Potoku
Filmy fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Ben 10: Wyścig z czasemBen 10: Alien SwarmLevel Up
Seriale fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Tower PrepLevel UpIncredible Crew
Koprodukcje
Seriale animowane Ed, Edd i EddyChojrak - tchórzliwy piesGruby pies MendozaOwca w Wielkim MieścieBliźniaki CrampKosmiczna rodzinkaKryptonim: Klan na drzewieHi Hi Puffy AmiYumiRobotboyGerald McBoing BoingJohnny TestFantastyczna CzwórkaStorm HawksChop Socky Chooks: Kung Fu KurczakiEdek DebeściakTajemniczy SobotowieKacper: Szkoła postrachuHero 108Niesamowity świat GumballaSuperciapyBakugan: Battle PlanetPower PlayersMonster BeachElliott z planety Ziemia
Filmy animowane Mroczne przygody Klanu Na DrzewieKryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino
Programy Dance ClubChecker