Atomówki (serial animowany 2016)

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Atomówki

The Powerpuff Girls

Atomówki-2016.jpg
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network, Puls 2
Platforma streamingowa HBO GO / HBO Max
Lata produkcji 2016-2019
Data premiery dubbingu 23 kwietnia 2016
Wyemitowane
serie
3 z 3
Wyemitowane odcinki główna seria: 122 ze 122
krótkometrażówki: 8 z 10
Ten artykuł jest o serialu animowanym z 2016 roku. Możesz także szukać serialu animowanego z 1998 roku.

Atomówki (ang. The Powerpuff Girls, 2016-2019) – amerykański serial animowany, oparty na serialu z 1998 roku pod tym samym tytułem.

Serial emitowany w Polsce na kanale Cartoon Network od 23 kwietnia 2016 roku oraz na kanale PULS 2 w bloku Junior TV od 15 maja 2017 roku.

Fabuła

Atomówki to Bójka, Bajka i Brawurka. To trzy małe dziewczynki, które mają misję: uratować świat przed dobranocką. Dziewczynki mieszkają z profesorem Atomusem w podmiejskim domu niedaleko Townsville, gdzie za pomocą sprytu i mięśni walczą z szeregiem potworów i złoczyńców.

Oficjalny opis producenta

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria:

Dialogi polskie: Marta Robaczewska
Kierownictwo muzyczne:

Teksty piosenek: Tomasz Robaczewski
Dźwięk:

Koordynacja produkcji: Katarzyna Ciecierska (początkowe odcinki)
W rolach głównych:

  • Julia KunikowskaBójka
  • Natalia JankiewiczBajka
  • Magdalena WasylikBrawurka
  • Waldemar BarwińskiProfesor Atomus
  • Stefan Knothe
    • Pan Burmistrz,
    • Mężczyzna #1 (odc. 28),
    • Pan Burmistrz plaży (odc. 53)
  • Wojciech Żołądkowicz
    • Mojo Jojo,
    • Barbarzyńska „Barbie” Bikini,
    • Jednorożec #3 (odc. 2),
    • Balonowiec (odc. 10),
    • Więzień (odc. 11),
    • Prezenter Nick (odc. 12, 60),
    • Kierowca (odc. 19),
    • Elegancki potwór (odc. 30),
    • Steve (odc. 32),
    • Prezenter Bob (odc. 34),
    • Nauczyciel matematyki (odc. 48),
    • Wampir (odc. 62),
    • Król Maź (odc. 67)
  • Maria DejmekKsiężniczka Forsiasta
  • Patricia KazadiBombasia „Bombka” Francesca Francis Barium Aliza Atomus

W pozostałych rolach:

  • Grzegorz Kwiecień
    • Narrator,
    • Spiker (odc. 7),
    • Prezenter (odc. 9),
    • Guru Chillaxi (odc. 10),
    • Zack (odc. 12),
    • Narrator w serialu „Kosmiczny Holownik” (odc. 13, 27),
    • Pracowmik lunaparku (odc. 14),
    • Amebowiec Chudy (odc. 23),
    • Brytyjczyk #1 (odc. 24),
    • Nauczyciel historii (odc. 28),
    • Lektor spotu Forsiastej (odc. 31),
    • Gęś (odc. 42),
    • Prezenter Bob (odc. 51, 60, 77, 81, 107, 110),
    • Policjant (odc. 52),
    • Przystojny prezenter (odc. 55),
    • Chomik Komandos (odc. 59),
    • Brytyjczyk (odc. 73),
    • Lektor zapowiedzi „Zombie mimów” (odc. 78),
    • Lektor dokumentu (odc. 79),
    • Lektor Ocalonych (odc. 82),
    • Jeff (odc. 82),
    • Kwiatek (odc. 84),
    • Prezenter (odc. 85),
    • Perfumy (odc. 85),
    • Dapper Dan Doberman (odc. 103),
    • Kasjer Steve (odc. 108),
    • Pops (odc. 110)
  • Klementyna Umer
    • Panna Keane,
    • Wyścigówka (odc. 1),
    • Telefon Księżniczki Forsiastej (odc. 1),
    • Marybelle, mama Donny’ego (odc. 2),
    • Wredna dziewczyna #1 (odc. 4),
    • Prezenterka (odc. 6),
    • Dziewczyna #1 (odc. 12),
    • Yeti #2 (odc. 12),
    • Sapna Nehru (odc. 13, 63, 98),
    • Kucharka (odc. 18),
    • Sędzia Trudy (odc. 19),
    • Babunia Gwen (odc. 23),
    • Staruszka (odc. 25),
    • Zeit Geist (odc. 26),
    • Cowgirl (odc. 30),
    • Trash (odc. 32),
    • Chelsea (odc. 33),
    • Kobieta (odc. 34),
    • Edith (odc. 40),
    • Bibliotekarka (odc. 42),
    • Kobieta #1 (odc. 44),
    • Papuga (odc. 63),
    • Cyfrowy asystent (odc. 69),
    • Moduł komendy (odc. 70),
    • Doktor Wendy Q. Dallen (odc. 70),
    • Mamy Nicky'ego (odc. 73),
    • Haylyn (odc. 77),
    • Chiroo (odc. 80),
    • Marsha (odc. 106),
    • Właścicielka łyżki (odc. 107),
    • Koci złodziej (odc. 110),
    • Trener Darby (odc. 115)
  • Julia Kołakowska-Bytner
    • Maylyn (odc. 1, 48, 51, 77, 83),
    • Wredna dziewczyna #3 (odc. 4),
    • Dziewczyna #3 (odc. 4),
    • Jemmica (odc. 17, 72, 89-90),
    • Tanyarożec (odc. 46-47),
    • Pani Gregory (odc. 50),
    • Dziewczynka (odc. 51),
    • Komputer (odc. 55)
  • Beata Wyrąbkiewicz
    • Dziewczynka (odc. 1),
    • Robin Snyder (odc. 3),
    • Wredna dziewczyna #2 (odc. 4),
    • Dziewczyna #2 (odc. 4),
    • Sarabella (odc. 6),
    • Księżniczka Bluebella (odc. 22),
    • Kobieta #1 (odc. 28),
    • Marybelle, mama Donny’ego (odc. 33, 46-47)
  • Marta Dylewska
    • Jaylyn (odc. 1),
    • Dziewczyna #1 (odc. 4)
  • Anna Sroka-Hryń
    • Bobbysuzeraelyn (odc. 1),
    • Jednorożec #2 (odc. 2),
    • Pryszczata dziewczyna (odc. 4),
    • Bianca Bikini (odc. 6, 21, 66, 85, 89-90, 106, 108),
    • Mama Ćwirka (odc. 20),
    • Tabitha „Eddie” (odc. 25),
    • Mama Barry'ego (odc. 62),
    • Królowa Pianka (odc. 65),
    • Staruszka (odc. 66),
    • Darla (odc. 68),
    • Smashley (odc. 83),
    • Obiadetki (odc. 83),
    • Staruszka (odc. 108),
    • Bella Boptail Bengalska (odc. 110)
  • Paweł Szczesny
    • Elegancki potwór (odc. 1),
    • Mężczyzna #1 (odc. 2),
    • Jednorożec #1 (odc. 2),
    • Lodowiec (odc. 61),
    • Bart (odc. 64),
    • Doktor Martin Dentysta (odc. 68),
    • Burmistrz wesz (odc. 69)
  • Klaudiusz Kaufmann
    • Donny (odc. 2, 33, 46-47, 89-90, 122; S06),
    • Jared Shapiro (odc. 21, 28, 39, 45, 67, 87-88, 91),
    • Silico (odc. 23, 36, 55, 62),
    • Zebra (odc. 30),
    • Barry Mackerbacker (odc. 30, 41, 44, 48, 51, 53, 56, 62, 80, 83-84, 87-88, 91, 94-96, 102, 107, 120),
    • Tęczowy klaun (odc. 37),
    • Maitre D (odc. 64),
    • Monsieur Kaczuch (odc. 75),
    • Docent (odc. 85),
    • Todd (odc. 92),
    • Pepe (odc. 121)
  • Artur Kaczmarski
    • Mężczyzna #2 (odc. 2),
    • Nauczyciel historii (odc. 4)
  • Karol KwiatkowskiDziewczyna (odc. 2)
  • Karol Jankiewicz
    • Barry Mackerbacker (odc. 2, 11, 37),
    • Wielki Joe (odc. 4),
    • Chłopak #1 (odc. 4),
    • Matt Manser (odc. 30),
    • Chłopak #1 z Forsiastej Ekipy (odc. 35),
    • Mężczyzna #1 (odc. 38),
    • Joey (odc. 70),
    • gwary (odc. 13, 29-30, 34-39)
  • Anna Apostolakis-Gluzińska
    • Staruszka (odc. 3),
    • Wróżka (odc. 10),
    • Steki (odc. 10),
    • Eryka Rudowłosa (odc. 45),
    • Ela Gancka (odc. 76),
    • Chłopak #3 (odc. S02),
    • Tłum (odc. S02)
  • Jarosław Boberek
    • Lektor reklamy Rocktośmiornica (odc. 3),
    • Matador (odc. 3),
    • Feler Lumpeks (odc. 7),
    • Dax (odc. 8),
    • Hipis #1 (odc. 10),
    • Hipis #2 (odc. 10),
    • Steki (odc. 10),
    • Staruszek (odc. S04),
  • Janusz Wituch
    • Construction worker monster (odc. 3),
    • Prowadzący Skrojonych (odc. 9),
    • Chłopczyzna (odc. 10, 24, 71, 89-90, 108, 122),
    • Allegro (odc. 11, 37, 95),
    • Strażnik (odc. 11),
    • Sprzedawca gorącej czekolady (odc. 12),
    • Yeti #1 (odc. 12),
    • Duch #1 (odc. 15),
    • Prawdziwy Rupert Kensington (odc. 16),
    • Prezenter Nick (odc. 21, 34, 77, 81, 91, 110),
    • Szef Amebowców (odc. 23),
    • Potwór Wymieniacz (odc. 30),
    • Nauczycel historii (odc. 30),
    • Oświetleniowiec (odc. 32),
    • Świadek (odc. 34),
    • Duży Joey (Wielki Joe) (odc. 37, 87-88),
    • Toni (odc. 39),
    • Gerald (odc. 40),
    • Louis Pasteur / Trąbandzior (odc. 40),
    • Robot (odc. 42),
    • Bałwan (odc. 44),
    • Stanirożec (odc. 46-47),
    • Wooly (odc. 49),
    • LeFarge (odc. 53),
    • Rekinowiec Finn (odc. 53),
    • Jaydeep (odc. 54),
    • Farmer (odc. 55),
    • Strażnik Chad (odc. 72),
    • Posejdon (odc. 72),
    • Słoikowy car (odc. 73),
    • Frank (odc. 85),
    • Woźny (odc. 87-88),
    • Pszczelarz (odc. 91),
    • Kelner (odc. 92),
    • Cornelius, lokaj Forsiastej (odc. 94),
    • Nauczyciel matematyki (odc. 96),
    • Czaszka (odc. 99),
    • Brązowy Boogie Deskard (odc. 103),
    • Pułkownik Krab (odc. 106),
    • Nick (odc. 110),
    • Hieronim Bas (odc. 112),
    • gwary (odc. 91-100)
  • Joanna Pach-Żbikowska
    • Dziewczynka #1 (odc. 3),
    • Sówka Boop (odc. 49)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński
    • Szczur Graciarz (odc. 5, 14, 73),
    • Prezenter Bob (odc. 12),
    • Planujbot (odc. 19, 52, 84, 103),
    • On (odc. 30, 32, 59, 65, 113),
    • Braeden (odc. 38),
    • Drakula (odc. 39),
    • Robokoń (odc. 46-47),
    • Wielki Trójkąciak (odc. 48),
    • Rekinowiec Brody (odc. 53),
    • Muchol (odc. 54, 58, 73, 89-90, 104, 106, 108),
    • Gumkowy złodziej (odc. 61),
    • Javier Xavier (odc. 63),
    • Koalatoperz (odc. 67),
    • Kartondroid (odc. 74),
    • Prezydent Dinozaur (odc. 75),
    • Acro bliźniak (odc. 82),
    • Strachliderka (odc. 83),
    • Spord (odc. 87-88),
    • Mucha (odc. 97),
    • As (odc. 111),
    • Joe (odc. 112),
    • Silico (odc. 117)
  • Zbigniew Konopka
    • On (odc. 7),
    • Yeti #3 (odc. 12),
    • Wendel Woźnytaur Feinstein (odc. 16),
    • Pilot (odc. 49),
    • Pawełek Płaski Pysk (odc. 50, 103, 108, 110),
    • Rekinowiec Ollie (odc. 53),
    • Mięsnioman (odc. 54),
    • Ochroniarz (odc. 81),
    • Supertata (odc. 82),
    • Jett Jones (odc. 83),
    • Manager (odc. 85),
    • Agent WOW #1 (odc. 87-88),
    • Posejdon (odc. 89-90),
    • Demon (odc. 101),
    • Destruktozaur (odc. 106),
    • Doktor Martin Dentysta (odc. 107)
  • Paweł Ciołkosz
    • As (odc. 7),
    • Pig-in-a-blanket monster (odc. 9)
  • Artur Pontek
    • Chance (odc. 8),
    • Steki (odc. 10),
    • Chłopak #1 (odc. S02),
    • Chłopak #2 (odc. S02),
    • Chłopiec (odc. S04),
    • Tłum (odc. S02)
  • Jakub Szydłowski
    • Chef Schnitzel (odc. 9),
    • Niebieski Dżin (odc. 40),
    • Łokieć (odc. 112),
    • Lord Mózg (odc. 116),
    • Szef Mięśniak (odc. S10)
  • Marta Dobecka
    • Dziewczynka #1 (odc. 11),
    • Nadzieja (odc. 15),
    • Dziewczyna (odc. 21),
    • Przewodnicząca Klubu sera (odc. 28),
    • Przewodnicząca Dystopijnego klubu pisarzy science fiction (odc. 28),
    • Wesz „Bójka” (odc. 69),
    • Dziewczynka (odc. 70),
    • Sally (odc. 84),
    • Duplicate (odc. 86),
    • gwary (odc. 5, 11-12, 14-28, 31-33, 61-70, 111-122)
  • Maksymilian Michasiów
    • Chłopiec #2 (odc. 11),
    • Jared Shapiro (odc. 12),
    • Duch #4 (odc. 15),
    • Duch #7 (odc. 15),
    • Świnka (odc. 19),
    • gwary (odc. 5, 11-12, 14-20)
  • Karol Osentowski
    • Chłopak #1 (odc. 11),
    • Duch #5 (odc. 15),
    • Duch #6 (odc. 15),
    • Fryzjer (odc. 18),
    • Książę z bajki (odc. 22),
    • Amebowiec Junior (odc. 23),
    • Kapsel Coli Duke’a (odc. 24),
    • Benny Benjamins (odc. 35),
    • gwary (odc. 5, 11-39)
  • Anna Wodzyńska
    • Duch #2 (odc. 15),
    • Duch #8 (odc. 15),
    • Holenderska nauczycielka (odc. 17),
    • Babcia (odc. 19),
    • Jennifre (odc. 21, 87-88),
    • Modowa policjantka (odc. 21),
    • Mały Nicky (odc. 25),
    • Jaylyn (odc. 83),
    • Nostrilla (odc. 85),
    • gwary (odc. 5, 11-12, 14-28, 31-33)
  • Sandra Staniszewska-Herbich
    • Naukowiec (odc. 19),
    • gwary (odc. 5, 11-12, 14-20)
  • Małgorzata Kozłowska
    • Staruszka (odc. 21),
    • Kobieta #1 (odc. 26),
    • gwary (odc. 21-28, 31-33)
  • Kinga Suchan
    • Głos Zakładów Silico (odc. 36),
    • Urzędniczka (odc. 37),
    • Kobieta z kontrolii lotu (odc. 38),
    • Kobieta (odc. 39),
    • gwary (odc. 13, 29-30, 34-39)
  • Monika Pikuła
    • Zielone Skrzydło (odc. 40),
    • Przewodniczka Angela (odc. 41),
    • Umięśniona (odc. 43, 91, 94),
    • Pani Moss (odc. 45),
    • Mih (odc. 57, 59),
    • Lektorka reklamy Potwornosu (odc. 92)
  • Mieczysław Morański
    • Staruszek #2 (odc. 40),
    • Farmer (odc. 42),
    • Ziemski pług (odc. 56),
    • Mleczarz (odc. S06)
  • Agata Pruchniewska
    • Pilotka (odc. 41),
    • Chłopiec (odc. 42),
    • Dziewczynka (odc. 44),
    • Kobieta (odc. 60),
    • Sophie Golden (odc. 91),
    • Dziewczynka (odc. 92),
    • Ronda (odc. 95),
    • gwary (odc. 40-45, 56-60, 91-100)
  • Wojciech Paszkowski
    • Kapitan (odc. 50),
    • Lester Van Luster (odc. 97-100)
  • Tomasz Jarosz
    • Salvador (odc. 61),
    • Śpiewający fryzjer #1 (odc. 61),
    • Konik (odc. 65),
    • Szef Grega (odc. 68),
    • Strażnik Lenny (odc. 72),
    • Turysta (odc. 73),
    • Mężczyzna #4 (odc. 73),
    • Żołnierz (odc. 75),
    • Bezszelestne kapcie (odc. 79),
    • Policjant (odc. 86),
    • Słońce (odc. 89-90),
    • Charlie Chihuahua (odc. 103),
    • Mężczyzna w reklamie WidelKorka (odc. 104),
    • Czerwony opryszek #3 (odc. 104),
    • Mężczyzna #1 (odc. 105),
    • Wyznawca łyżki #1 (odc. 107),
    • Wyznawca łyżki #4 (odc. 107),
    • gwary (odc. 61-122)
  • Anna Szymańczyk
    • Właścicielka Szczekaczka (odc. 61),
    • Pani Licosi (odc. 62),
    • Wesz (odc. 69),
    • Baristka (odc. 74),
    • Eryka Rudowłosa (odc. 101),
    • Mgła (odc. 106),
    • gwary (odc. 61-80)
  • Jakub Szyperski
    • Śpiewający fryzjer #2 (odc. 61),
    • Gazeciarz (odc. 64),
    • gwary (odc. 61-70)
  • Mateusz Weber
    • Koszykarz (odc. 61),
    • Prezenter Bob (odc. 64),
    • gwary (odc. 61-70)
  • Robert Tondera
    • Przewodnik (odc. 81),
    • Słoik (odc. 82),
    • Lotus (odc. 82),
    • Jack (odc. 85),
    • Agent WOW #2 (odc. 87-88),
    • Szczur Graciarz (odc. 89-90),
    • Salamander (odc. 104),
    • Kowal (odc. 106),
    • Staruszek (odc. 107),
    • Święty Mikołaj (odc. 108),
    • Moe (odc. 112),
    • Sędziobot (odc. 115),
    • Gothra (odc. 116)
  • Joanna Węgrzynowska-CybińskaMałpa (odc. 82)
  • Aleksander Sosiński
    • Eusong (odc. 84),
    • Logan Logan (odc. 87-88),
    • Zygmunt (odc. 89-90)
  • Ewa PrusJemoire (odc. 89-90)
  • Magdalena Herman-Urbańska
    • Debby (odc. 91),
    • Panna Kicia (odc. 95),
    • Kurier (odc. 101),
    • Trojaczka Terrier #2 (odc. 103),
    • Lektorka reklamy WidelKorka (odc. 104),
    • Wyznawca łyżki #2 (odc. 107),
    • Rebeliantka z Zębowej Armii #1 (odc. 107),
    • Komputer (odc. 109),
    • gwary (odc. 91-110)
  • Kamil Pruban
    • Prezenter Bob (odc. 91),
    • Policjant (odc. 92),
    • Dostawca pizzy (odc. 99),
    • gwary (odc. 91-100)
  • Brygida Turowska
    • Policjantka (odc. 92),
    • Pani ochroniarz (odc. 99)
  • Maciej Więckowski
    • Chłopak #2 z Forsiastej Ekipy (odc. 94),
    • Chłopak #1 (odc. 97),
    • gwary (odc. 91-100)
  • Robert Jarociński
    • Largo (odc. 95),
    • Kosmiczny Miś (odc. 95)
  • Iwona Milerska
    • Trisha Szara (odc. 101),
    • Kobieta (odc. 102),
    • Staruszka (odc. 105),
    • Kasjerka Cindy (odc. 108),
    • gwary (odc. 101-110)
  • Monika Szomko
    • Kobieta (odc. 101),
    • Trojaczka Terrier #1 (odc. 103),
    • Kobieta #1 (odc. 107),
    • gwary (odc. 101-110)
  • Izabella Bukowska-Chądzyńska
  • Bartosz Wesołowskigwary (odc. 5, 11-12, 14-20)
  • Irena Melcergwary (odc. 13, 29-30, 34-39)
  • Natalia Rewieńskagwary (odc. 13, 29-30, 34-39)
  • Mateusz Kwiecieńgwary (odc. 13, 29-30, 34-39)
  • Jakub Świderskigwary (odc. 13, 29-30, 34-39)
  • Maksymilian Bogumiłgwary (odc. 21-28, 31-33)
  • Bartosz Martynagwary (odc. 21-28, 31-33)
  • Tomasz Olejnikgwary (odc. 21-28, 31-33)
  • Filip Kosiorgwary (odc. 21-28, 31-33)
  • Maciej Kosmalagwary (odc. 40-45, 56-60)
  • Lidia Pronobisgwary (odc. 40-45, 56-60)
  • Aleksandra Spyragwary (odc. 40-45, 56-60)
  • Marcin Francgwary (odc. 40-45, 56-60)
  • Józef Grzymałagwary (odc. 40-45, 56-60, 71-90)
  • Magdalena Kaczmarekgwary (odc. 46-55)
  • Agnieszka Maracewiczgwary (odc. 46-55)
  • Anna Szczerbińskagwary (odc. 46-55)
  • Grzegorz Borowskigwary (odc. 46-55)
  • Filip Warotgwary (odc. 46-55)
  • Hubert Zapiórgwary (odc. 46-55)
  • Weronika Bartoldgwary (odc. 61-70)
  • Magdalena Wojtachagwary (odc. 71-80)
  • Paulina Wróblewskagwary (odc. 71-80)
  • Jakub Sasakgwary (odc. 71-80)
  • Pamela Adamikgwary (odc. 81-90)
  • Aleksandra Borońgwary (odc. 81-90)
  • Anna Jarosik-Trawińskagwary (odc. 81-90)
  • Michał Tomalagwary (odc. 81-90)
  • Aleksandra Kowalickagwary (odc. 101-110)
  • Piotr Bondyragwary (odc. 101-122)
  • Krystian Modzelewskigwary (odc. 101-110)
  • Delfina Wilkońskagwary (odc. 111-122)
  • Damian Kulecgwary (odc. 111-122)

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Artur Kaczmarski

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
24.04.2016 001 Księżniczka Brawurka Princess Buttercup
01.05.2016 002 Upragniony róg Horn, Sweet Horn
08.05.2016 003 Piżamowe przyjęcie The Stayover
15.05.2016 004 Zmarszczówki The Wrinklegruff Gals
25.07.2016 005 Silna Rąsia Strong-Armed
07.05.2016 006 Żegnaj, Sarabello Bye Bye Bellum
30.04.2016 007 Demoniczny diadem Tiara Trouble
23.04.2016 008 Ucieczka z Wyspy Potworów Escape from Monster Island
23.04.2016 009 Nowe moce Power-Up Puff
14.05.2016 010 Męstwo Man Up
26.07.2016 011 Tęcza męki Painbow
28.07.2016 012 Śnieżny miesiąc Snow Month
29.07.2016 013 Pajęcza miłość Arachno Romance
27.07.2016 014 Zaginięcie Ośka Little Octi Lost
01.08.2016 015 Puszka Pandory Puffdora’s Box
02.08.2016 016 Błękitna wstążka Blue Ribbon Blues
03.08.2016 017 Nieprzyjaciółka Frenemy
04.08.2016 018 Bajka z opery Bubbles of the Opera
05.08.2016 019 Niańka Sister Sitter
14.11.2016 020 Ćwirek Cheep Thrills
15.11.2016 021 Najnowszy krzyk mody Fashion Forward
16.11.2016 022 Pewnego razu w Townsville Once Upon a Townsville
17.11.2016 023 Gra Viral Spiral
18.11.2016 024 Męstwo 2: Więcej męstwa Man Up 2: Still Man-ing
21.11.2016 025 W ogrodzie dobra i Eddie In the Garden of Good and Eddie
22.11.2016 026 Wycieczka Road Trippin’
23.11.2016 027 Wielki sen The Big Sleep
24.11.2016 028 Sekretne życie Bójki Atomówki The Secret Life of Blossom Powerpuff
25.11.2016 029 Deszczowy dzień Rainy Day
16.01.2017 030 Wymieniacz sekretów Secret Swapper of Doom
17.01.2017 031 Starcie przewodniczących Presidential Punchout
18.01.2017 032 Elektryczna Brawurka Electric Buttercup
19.01.2017 033 Bajka w odstawce Odd Bubbles Out
20.01.2017 034 Profesor w bańce Professor Proofed
23.01.2017 035 Biedniasta Poorbucks
24.01.2017 036 Powstrzymać Silika Halt and Catch Silico
25.01.2017 037 Po drugiej stronie huśtawki Somewhere Over the Swingset
26.01.2017 038 Uczynna panna People Pleaser
27.01.2017 039 Przekabacony The Squashening
SERIA DRUGA
29.05.2017 040 Zielone Skrzydło Green Wing
30.05.2017 041 15 minut sławy 15 Minutes of Fame
31.05.2017 042 Rozdzielenie Splitsville
01.06.2017 043 Tatarak Clawdad
02.06.2017 044 Dobra z ciebie małpka, Mojo You’re a Good Man, Mojo Jojo
05.06.2017 045 Aktorska Bójka A Star is Blossom
25.09.2017 046 Ostatni Donnyrożec The Last Donnycorn
047
26.09.2017 048 Brawurka kontra matma Buttercup vs. Math
27.09.2017 049 Mini-golfowe szaleństwo Mini Golf Madness
28.09.2017 050 Bajka opiekunka The Bubbles-Sitters Club
29.09.2017 051 Super słodka szóstka Super Sweet 6
02.10.2017 052 Opowieść o Planujbocie The Tell Tale Schedulbot
03.10.2017 053 Szczęki na plaży Summer Bummer
04.10.2017 054 Pakerka Musclecup
05.10.2017 055 Coś nie tak z Bajką The Trouble with Bubbles
13.11.2017 056 Znajdź Bombkę Find Your Bliss
14.11.2017 057 Wspomnienia Bombki Bliss Reminisce
15.11.2017 058 Bombowa siostra Blisster Sister
16.11.2017 059 Rozbroić Bombkę Breaking Bliss
17.11.2017 060 Bombowa historia Blisstersweet Symphony
11.12.2017 061 Wspomnienia z pudełka Memory Lane of Pain
12.12.2017 062 Pracowity sądny dzień Take Your Kids to Dooms Day
13.12.2017 063 Pajęczy instynkt Spider Sense
14.12.2017 064 Małpia miłość Monkey Love
15.12.2017 065 Wyobraź sobie Imagine That
18.12.2017 066 Małpilla Bridezilla
19.12.2017 067 Widmowa otchłań Phantasm Chasm
20.12.2017 068 Zębowy problem Tooth or Consequences
21.12.2017 069 Cukier, słodkości i różne wszy Sugar, Spice and Super Lice
19.03.2018 070 Chcę do domu Home, Sweet Homesick
20.03.2018 071 Męstwo 3: Dobra, zła i męska Man Up 3: The Good, the Bad and the Manly
21.03.2018 072 Brawurka na tropie The Buttercup Job
22.03.2018 073 Odbiło się czkawką A Slight Hiccup
23.03.2018 074 Nie takie tajne służby Not So Secret Service
26.03.2018 075 Zabawki pod lupą Toy Ploy
27.03.2018 076 Ela Gancka Deb O’Nair
28.03.2018 077 Słodka walka Derby Dollies
29.03.2018 078 Noc w posiadłości Burmistrza Midnight at the Mayor’s Mansion
30.03.2018 079 Smutna Bajka Bubbles the Blue
02.04.2018 080 Z archiwum B The Blossom Files
SERIA TRZECIA
20.08.2018 081 Mojo Wspaniały Mojo the Great
20.08.2018 082 Ocaleni Aliver
21.08.2018 083 Długa jazda do domu The Long Skate Home
22.08.2018 084 Och, Kwiatku! Oh, Daisy!
23.08.2018 085 Uwielbienie Worship
23.08.2018 086 Potrójna Bójka Blossom3
24.08.2018 087 Ten pierwszy bal Never Been Blissed
088
26.11.2018 089 Wyścigowe zaćmienie Total Eclipse of the Kart
090
27.11.2018 091 Łobuziara Trouble Clef
27.11.2018 092 Wielka randka Save the Date
28.11.2018 093 Kwarantanna Quarantine
28.11.2018 094 Miłości nie kupisz Can’t Buy Love
29.11.2018 095 Largo Largo
29.11.2018 096 Masłomówka Blundercup
30.11.2018 097 Mały świat:
Część 1 – Abratastrofa
Small World:
Abra-Disaster
30.11.2018 098 Mały świat:
Część 2 – Lodowy pająk
Small World:
Stone Cold Spider
30.11.2018 099 Mały świat:
Część 3 – Labirynt
Small World:
Maze Daze
30.11.2018 100 Mały świat:
Część 4 – Kamienie Serca
Small World:
Heart to Heartstone
29.04.2019 101 Ragnarokendroll Ragnarock and Roll
30.04.2019 102 Kubełgość Bucketboy!
01.05.2019 103 Psy w domu In the Doghouse
02.05.2019 104 Salamander Salamander
03.05.2019 105 Trzy wiedźmy Witch’s Crew
06.05.2019 106 Mgła The Fog
07.05.2019 107 Łyżka The Spoon
08.05.2019 108 Prezent The Gift
09.05.2019 109 Zmrożenie Brain Freeze
10.05.2019 110 Koci złodziej Cat Burglar
05.08.2019 111 Zakład Hustlecup
05.08.2019 112 Poza prawem Rebel Rebel
06.08.2019 113 Porządny chaos Our Brand is Chaos
06.08.2019 114 Siostry razem Tagalong
07.08.2019 115 Tata trener Sideline Dad
07.08.2019 116 Lord Mózg BrainLord
08.08.2019 117 W ciemności Lights Out!
08.08.2019 118 Zakupy Checkin’ Out!
09.08.2019 119 Dramatyczna bomba Drama Bomb
09.08.2019 120 Warta Watch It!
12.08.2019 121 Osiek chrzestny The Oct-Father
12.08.2019 122 Męstwo 4: Zabawa Donny’ego Man Up 4: The Donnyest Game
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
06.07.2016 (YT) S01 ––– brak tytułu ––– Who's Got the Power?
14.06.2016 (YT) S02 Latająca Brawurka Air Buttercup
27.05.2016 (YT) S03 Urodowy blog Bajki (ale taki na wizji) Bubbles' Beauty Blog (but on Video)
13.05.2016 (YT) S04 Biegnij, Bójko, biegnij Run, Blossom, Run!
20.05.2016 (YT) S05 Ping Pong Ping Pong Z
28.02.2019 (YT) S06 Bajka i Donny odbierają pocztę Bubbs & Donny Get the Mail
13.10.2018 (YT) S07 Pora spać Bedtime
S08 Mojo Builds a Shelf
S09 I’ll Be Bake
20.10.2018 (YT) S10 Bombowy obiad Blissfully Unaware

Linki zewnętrzne

Cartoon Network
Hanna-Barbera Productions / Cartoon Network Studios
Seriale animowane Co za kreskówka!Laboratorium DexteraJohnny BravoKrowa i KurczakJam ŁasicaAtomówki (1998)Strażnicy czasuMroczni i ŹliMroczne przygody Billy'ego i MandyZło w PotrawceGwiezdne wojny: Wojny klonówMegas XLRDom dla zmyślonych przyjaciół pani FosterPodwójne życie Jagody LeeHarcerz LazloMój kumpel z wuefu jest małpąBen 10 (2005)WiewiórekKlasa 3000ChowderTransformers AnimatedBen 10: Obca potęgaNiezwykłe przypadki FlapjackaPora na przygodę!Ben 10: Ultimate AlienGenerator RexZwyczajny serialTytan SymbionikBen 10: OmniverseWujcio Dobra RadaSteven UniverseClarencePo drugiej stronie muruMixeleMiędzy nami, misiamiKroniki rodziny królewskiejAtomówki (2016)Ben 10 (2016)Magiczne magiimieczeOK K.O.! Po prostu walczJabłko i SzczypiorCraig znad PotokuObóz na wyspieVictor i ValentinoMao Mao i Bohaterowie Czystego Serca Pociąg do nieskończonościSteven Universe: PrzyszłośćPora na przygodę: Odległe krainyFungisy!Między nami, misiaczkami
Filmy animowane Laboratorium Dextera: Wyprawa w przyszłośćWalka przed GwiazdkąBilly i Mandy i zemsta BoogeymanaPodpięść: Wariackie HalloweenBen 10: Tajemnica OmnitrixaAtomówki rządzą!Ognisty podmuchBen 10: Zniszczyć wszystkich kosmitówAtomówki: Taneczne rewolucjeZwyczajny filmSteven Universe: FilmMiędzy nami, misiami: FilmBen 10 kontra wszechświat: Film
Filmy fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Ben 10: Wyścig z czasemBen 10: Alien SwarmLevel Up
Seriale fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Level Up
Koprodukcje
Seriale animowane Ed, Edd i EddyChojrak - tchórzliwy piesGruby pies MendozaOwca w Wielkim MieścieBliźniaki CrampKosmiczna rodzinkaKryptonim: Klan na drzewieHi Hi Puffy AmiYumiRobotboyGerald McBoing BoingJohnny TestFantastyczna CzwórkaStorm HawksChop Socky Chooks: Kung Fu KurczakiEdek DebeściakTajemniczy SobotowieKacper: Szkoła postrachuHero 108Niesamowity świat GumballaSuperciapyBakugan: Battle PlanetPower PlayersMonster BeachElliott z planety Ziemia
Filmy animowane Mroczne przygody Klanu Na DrzewieKryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino
Programy Dance ClubChecker