Obóz na wyspie

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Obóz na wyspie

Summer Camp Island

Obóz na wyspie.jpg
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Cartoon Network, HBO2
Platforma streamingowa HBO Max
Lata produkcji 2018-2022
Data premiery dubbingu 1 grudnia 2018
Wyemitowane
serie
4 z 6
Wyemitowane odcinki 84 ze 120

Obóz na wyspie (ang. Summer Camp Island, 2018-2022) – amerykański serial animowany stworzony przez Julię Pott.

Serial emitowany w Polsce na kanale Cartoon Network od 1 grudnia 2018 roku.

Fabuła

Oskar i Jeżynka trafiają na magiczną wyspę, by przeżyć wspaniałą przygodę podczas wakacyjnego obozu. W nowym otoczeniu przyjaciele poznają niezwykłe stworzenia: czarownice, księżyc oraz potwora spod łóżka.

Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1817637

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
Dialogi polskie: Marta Robaczewska
Teksty piosenek:

W rolach głównych:

W pozostałych rolach:

  • Karol KwiatkowskiPepper Corn
  • Urszula Szmidt
    • Betsy,
    • Blanche (odc. 6, 15-16, 25, 32, 42),
    • Lem (odc. 43),
    • Feather Duster (odc. 43)
  • Jan Szydłowski
    • Oliver,
    • Smażony ziemniaczek #3 (odc. 5),
    • Członek Boysbandu (odc. 13),
    • Oliver Twist (odc. 38)
  • Beata Wyrąbkiewicz
    • Alice,
    • Król (odc. 7),
    • Ramona (odc. 35, 37, 45, 48, 51, 61-64),
    • Margot (odc. 42-43, 46-47),
    • Kosmici (odc. 1-5, 7-8, 12-13, 15, 19, 33, 42, 44),
    • Plamka (odc. 42),
    • Kosmiczny kamerzysta (odc. 44),
    • Susan „Sue” Peltzer (odc. 46, 53, 57),
    • Mały leniwiec (odc. 48),
    • Dziurki (odc. 48),
    • Garbatek (odc. 49)
  • Paweł Kubat
    • Mortimer,
    • Saksofon (odc. 4, 45),
    • Duch (odc. 8),
    • Kretoolomeusz Hildebrand Wielmożny (odc. 41),
    • Doug z Doliny (odc. 46),
    • Yeti (odc. 48)
  • Wojciech Żołądkowicz
    • Howard,
    • Popularny deser lodowy (odc. 11),
    • Duch tost (odc. 26),
    • Sandy (odc. 33),
    • Stuart (odc. 38, 45, 61),
    • Doktor P. Shark (odc. 44),
    • Podejrzany aligator (odc. 46),
    • Główny strażnik (odc. 46),
    • Pies menadżer (odc. 47),
    • Potwór (odc. 48),
    • Koszulek (odc. 50-51, 61-64),
    • Ksylofon (odc. 58),
    • Barry (odc. 60),
    • gwary (odc. 21-24, 26-27, 29-30, 34-35)
  • Artur Kaczmarski
    • Księżyc (odc. 1, 3-4, 54, 56-57, 59),
    • Potwór pod łóżkiem (odc. 28),
    • Andy Peltzer (odc. 46)
  • Tomasz Jarosz
    • Andy Peltzer (odc. 1),
    • Drzewo (odc. 1),
    • Dach (odc. 1),
    • Drzewo (odc. 2),
    • Góra (odc. 5),
    • Koszulek (odc. 5),
    • Drzewo (odc. 5),
    • Drzewo (odc. 8),
    • Tatuś duch #1 (odc. 8),
    • Złodziej owoców (odc. 9),
    • Trener pianka (odc. 11),
    • Aligator (odc. 12),
    • Drzewo (odc. 13),
    • Prowadzący (odc. 14),
    • Lektor serialu „Liceum gąsiorów” (odc. 16),
    • Orka (odc. 19),
    • Potwór z obrazu Lucy (odc. 25),
    • Profesor (odc. 27),
    • Mieszkaniec spod łóżka (odc. 28),
    • gwary (odc. 1-20, 25, 28, 31-32, 36-40)
  • Damian Kulec
    • Potwór pod łóżkiem (odc. 1),
    • Banan (odc. 1),
    • Doktor P. Shark (odc. 1),
    • Freddie (odc. 2),
    • Tatuś duch #2 (odc. 8),
    • Wilk (odc. 12),
    • Koala (odc. 12),
    • Koło obowiązków (odc. 19),
    • Dinozaur (odc. 12)
    • gwary (odc. 1-5, 7-8, 12-13, 15, 19, 21-24, 26-27, 29-30, 34-35)
  • Piotr Bondyra
    • Ava (odc. 1-2),
    • gwary (odc. 1-5, 7-8, 12-13, 15, 19)
  • Igor Borecki
    • Smażony ziemniaczek #1 (odc. 5),
    • Członek Boysbandu (odc. 13)
  • Artur Kozłowski
    • Smażony ziemniaczek #2 (odc. 5),
    • Członek Boysbandu (odc. 13)
  • Marta Markowicz-Dziarkowska
    • Ava (odc. 6, 14-16, 25, 32, 38, 40-42, 44),
    • „Cynamonka” – Tost z cynamonem i rodzynkami (odc. 11),
    • Królowa (odc. 18)
  • Jakub Szydłowski
    • Potwór pod łóżkiem (odc. 6),
    • Księżyc (odc. 14, 18, 20)
  • Monika Szomko
    • Truskawka (odc. 9),
    • Susan „Sue” Peltzer (odc. 14),
    • Naleśnik (odc. 14),
    • Lody waniliowe (odc. 16),
    • gwary (odc. 6, 9-11, 14, 16-18, 20-24, 26-27, 29-30, 34-35)
  • Magdalena Herman-Urbańska
    • Wędkarz (odc. 9),
    • Kelnerka (odc. 10),
    • Lody (odc. 11),
    • Syrena (odc. 14),
    • Słońce (odc. 14, 16),
    • Klepsydra (odc. 17),
    • gwary (odc. 6, 9-11, 14, 16-18, 20, 25, 28, 31-32, 36-40)
  • Delfina Wilkońska
    • Koza (odc. 9),
    • Urwis (odc. 9),
    • Masełgothka (odc. 11),
    • Gęś (odc. 14),
    • Skadi (odc. 34),
    • gwary (odc. 6, 9-11, 14, 16-18, 20, 25, 28, 31-32, 36-40)
  • Janusz Wituch
    • Melvin (odc. 11, 15, 25, 32, 42),
    • Trzonowy kret (odc. 41),
    • Dziadek Zegar (odc. 42),
    • Aligator (odc. 43),
    • Sowa (odc. 54),
    • Brama (odc. 58),
    • Harry (odc. 60),
    • Burmistrz (odc. 61)
  • Anna SzymańczykBestia chrzestna (odc. 15)
  • Agnieszka FajlhauerRamona (odc. 20)
  • Mateusz Kwiecień
    • Drzewo (odc. 24),
    • gwary (odc. 21-24, 26-27, 29-30, 34-35)
  • Antonina Żbikowska
    • Plamka (odc. 25, 30, 44, 48, 65-67),
    • Kosmiczny prezenter (odc. 44),
    • Lider Boysbandu (odc. 47),
    • Nerd (odc. 48),
    • Mały grzyb (odc. 50)
  • Katarzyna Kozak
    • Barb (odc. 31, 36, 39, 45, 49-50, 60-62),
    • Sędzia (odc. 41),
    • Liść (odc. 48)
  • Agata Darnowskagwary (odc. 1-5, 7-8, 12-13, 15, 19)
  • Sylwia Golagwary (odc. 1-5, 7-8, 12-13, 15, 19)
  • Aleksandra Nowickagwary (odc. 1-5, 7-8, 12-13, 15, 19)
  • Artur Bocheńskigwary (odc. 6, 9-11, 14, 16-18, 20)
  • Mateusz Kmiecikgwary (odc. 6, 9-11, 14, 16-18, 20)
  • Hanna Chojnackagwary (odc. 21-24, 26-27, 29-30, 34-35)
  • Klaudia Szeligagwary (odc. 21-24, 26-27, 29-30, 34-35)
  • Oskar Stoczyńskigwary (odc. 21-24, 26-27, 29-30, 34-35)
  • Emilia Korsakgwary (odc. 25, 28, 31-32, 36-40)
  • Sebastian Dudałagwary (odc. 25, 28, 31-32, 36-40)
  • Aleksander Sosińskigwary (odc. 25, 28, 31-32, 36-40)
  • Martyna Henkegwary (odc. 41-50)
  • Dominika Kachlikgwary (odc. 41-50)
  • Sebastian Machalskigwary (odc. 41-50)
  • Jakub Szyperskigwary (odc. 41-50)

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Lektor: Artur Kaczmarski

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
01.12.2018 001 Pierwszy dzień The First Day
01.12.2018 002 Bobo potwory Monster Babies
01.12.2018 003 Odznaki i czekoladki Chocolate Money Badgers
01.12.2018 004 Wróć do domu, Saksofonie Saxophone Come Home
01.12.2018 005 Piżamowe przygody Pajama Pajimjams
01.12.2018 006 Melodia Oscara i Jeżynki Oscar & Hedgehog’s Melody
01.12.2018 007 Kosmiczne uczucia Feeling Spacey
01.12.2018 008 Młody Duch Ghost the Boy
01.12.2018 009 Wampir z komputera Computer Vampire
01.12.2018 010 Koszykowe kłamstwa The Basketball Liaries
02.12.2018 011 Popularny deser lodowy Popular Banana Split
02.12.2018 012 Podróżujące w czasie spodnie Time Traveling Quick Pants
02.12.2018 013 Moje przyjęcie It’s My Party
02.12.2018 014 Problemy Księżyca Moon Problems
02.12.2018 015 Wizyta potwora Monster Visit
02.12.2018 016 Lodowy ból głowy Ice Cream Headache
02.12.2018 017 Kocyk Peppera zaginął Pepper’s Blanket Is Missing
02.12.2018 018 Jeżynka wilkołak Hedgehog Werewolf
02.12.2018 019 Pan Softball Mr. Softball
02.12.2018 020 Różowe dzieci czasu Fuzzy Pink Time Babies
26.08.2019 021 Kosmiczny Nicpoń Cosmic Bupkiss
26.08.2019 022 Cisza w eterze Radio Silence
26.08.2019 023 Niech żyje mop Mop Forever
27.08.2019 024 Strażnicy kataru Sneeze Guard
27.08.2019 025 Słodki obraz Puff Paint
27.08.2019 026 Nawiedzone ognisko The Haunted Campfire
28.08.2019 027 Film Director’s Cut
28.08.2019 028 Obozowicze nad łóżkiem Campers Above the Bed
28.08.2019 029 Piżamkowe przyjęcie Pajamas Party
29.08.2019 030 Kosmiczna inwazja Space Invasion
29.08.2019 031 Dźwiękowa Latarnia The Soundhouse
29.08.2019 032 Kocham Heartforde I Heart Heartforde
30.08.2019 033 Fantastyczne poszukiwanie skarbów Susie Susie’s Fantastical Scavenger Hunt
30.08.2019 034 Mamsun Mom Soon
30.08.2019 035 Spotkanie o północy Midnight Quittance
31.08.2019 036 Zebranie Pomysłowych Elfów The Great Elf Invention Convention
31.08.2019 037 Susie odpoczywa Susie Appreciation Day
31.08.2019 038 Biblioteka The Library
01.09.2019 039 Oczarowana Spell Crushers
01.09.2019 040 Dwanaście gniewnych Jeżynek Twelve Angry Hedgehogs
SERIA DRUGA
17.08.2020 041 Trzonowe krety Molar Moles
17.08.2020 042 Wyprzedaż u Avy Ava’s Yard Sale
18.08.2020 043 Tostowanie French Toasting
18.08.2020 044 Ręcznik z tortilli Tortilla Towel
19.08.2020 045 Zebranie Meeting of the Minds
19.08.2020 046 Doug z Doliny Dungeon Doug
20.08.2020 047 Wolne wirowanie Tumble Dry Low
20.08.2020 048 Koniec roku żołędzi Acorn Graduation
21.08.2020 049 Nieokiełznany rumak Wild Hearts Can’t Be Caboodled
21.08.2020 050 Rozciąganie niedźwiedzia Spotted Bear Stretch
22.08.2020 051 Melonowa uprawa Honeydew Hatch
22.08.2020 052 Sterta na potem The Later Pile
23.08.2020 053 Fuszerka Oddjobs
23.08.2020 054 Lekka jak piórko Light as a Feather
24.08.2020 055 Uciekająca wanna Tub on the Run
24.08.2020 056 Przenieśmy planety Well Just Move the Stars
25.08.2020 057 Świetlik Glow Worm
25.08.2020 058 Zagrzebiani Catacombs
26.08.2020 059 Tylko ty i ja Just You and Me
26.08.2020 060 Kiedy Harry poznał Barry’ego When Harry Met Barry
SERIA TRZECIA
21.08.2021 061 Susie i Ramona:
Część 1 – Arka Susie
Susie and Ramona:
Chapter 1 – Susie's Ark
21.08.2021 062 Susie i Ramona:
Część 2 – Duchy i żabrołaki
Susie and Ramona:
Chapter 2 – Ghost Baby Jabberwock
21.08.2021 063 Susie i Ramona:
Część 3 – Spotkajmy się w Massachusetts
Susie and Ramona:
Chapter 3 – Meet Me in Massachusetts
21.08.2021 064 Susie i Ramona:
Część 4 – Czarownice w mieście
Susie and Ramona:
Chapter 4 – Witches in the City
04.09.2021 065 Plamka i Król:
Część 1 – Podróż poślubna
Puddle and the King:
Chapter 1 – Honey Moondog
04.09.2021 066 Plamka i Król:
Część 2 – Królowa nudy
Puddle and the King:
Chapter 2 – Royally Bored
04.09.2021 067 Plamka i Król:
Część 3 – Król i sól
Puddle and the King:
Chapter 3 – All the King's Slides
28.08.2021 068 Yeti Konfetti:
Część 1 – Nie mówcie Lucy
Yeti Confetti:
Chapter 1 – Don't Tell Lucy
28.08.2021 069 Yeti Konfetti:
Część 2 – Zaklinacz mniamów
Yeti Confetti:
Chapter 2 – The Yum Whisperer
28.08.2021 070 Yeti Konfetti:
Część 3 – Sorbetowe ognisko
Yeti Confetti:
Chapter 3 – The Sherbet Scoop
28.08.2021 071 Yeti Konfetti:
Część 4 – Instrument Lucy
Yeti Confetti:
Chapter 4 – Lucy's Instrument
28.08.2021 072 Yeti Konfetti:
Część 5 – Gdzie konfetti?
Yeti Confetti:
Chapter 5 – Where's the Confetti
SERIA CZWARTA
08.11.2021 073 Morskie króliki Sea Bunnies
10.11.2021 074 Plotgrzybki Mushrumours
11.11.2021 075 Breakfast like Gene Kelly
09.11.2021 076 Kule dusz Spirit Balls
08.11.2021 077 Oscar i jego lęki Oscar & His Demon
11.11.2021 078 Szkoła Manier i Magicznej Etykiety Emily Duch The Emily Ghost Institute for Manners and Magical Etiquette
15.09.2022 (HBO MAX) 079 Jeremiasz Jeremiah
13.11.2021 080 Banany przyszłości Tomorrow's Bananas
12.11.2021 081 Odrobina serka Shave a Little off the Wheel
12.11.2021 082 Po prostu jeszcze go nie ma He's Just Not Here Right Now
13.11.2021 083 Nadchodzi Gerald Hark the Gerald Sings
09.11.2021 084 Komnata matek Hall of Mooms
10.11.2021 085 Pepper i mgła Pepper and the Fog
SERIA PIĄTA
086 ' Barb and the Spotted Bears:
Chapter 1 – A Barb is Born
087 ' Barb and the Spotted Bears:
Chapter 2 – Hot Milk and Careless Whispers
088 ' Barb and the Spotted Bears:
Chapter 3 – Nightcap
089 ' Betsy and the Ghost:
Chapter 1 – Burp n' Sighs
090 ' Betsy and the Ghost:
Chapter 2 – Boo Jeans
091 ' Betsy and the Ghost:
Chapter 3 – There's a Racket In My Hope Chest
092 ' Susie and her Sister:
Chapter 1 – Heathers
093 ' Susie and her Sister:
Chapter 2 – Hot Corn Girls
094 ' Susie and her Sister:
Chapter 3 – Mildred's Friend
095 ' Oscar and the Monsters:
Chapter 1 – Unaccompanied Oscar
096 ' Oscar and the Monsters:
Chapter 2 – Tiny Outburst Society
097 ' Oscar and the Monsters:
Chapter 3 – Witches' Brew
098 ' The Babies:
Chapter 1 – Breakfast Errands
099 ' The Babies:
Chapter 2 – Teacup Giant
100 ' The Babies:
Chapter 3 – Lem Is Nothing
SERIA SZÓSTA
101 ' The Legs
102 ' If I Only Had a Wand
103 ' See Bees? Gee! Bees!
104 ' Pepper's Funeral
105 ' The Hits
106 ' Miracle Rabbit
107 ' The Three Grrs
108 ' Go Get Our Girls
109 ' Storybook Susie
110 ' The Last Which
111 ' The Metaphysical Reserve
112 ' Night's Pockets
113 ' Jar Guard
114 ' Bear With Me
115 ' Croissant Moon
116 ' Retrace Our Hooves
117 ' Meeting of Mounds
118 ' Swellington Boots
119 ' Weather Your Weather
120 ' It Takes Time
Cartoon Network
Hanna-Barbera Productions / Cartoon Network Studios
Seriale animowane Co za kreskówka!Laboratorium DexteraJohnny BravoKrowa i KurczakJam ŁasicaAtomówki (1998)Strażnicy czasuMroczni i ŹliMroczne przygody Billy'ego i MandyZło w PotrawceGwiezdne wojny: Wojny klonówMegas XLRDom dla zmyślonych przyjaciół pani FosterPodwójne życie Jagody LeeHarcerz LazloMój kumpel z wuefu jest małpąBen 10 (2005)WiewiórekKlasa 3000ChowderTransformers AnimatedBen 10: Obca potęgaNiezwykłe przypadki FlapjackaPora na przygodę!Ben 10: Ultimate AlienGenerator RexZwyczajny serialTytan SymbionikBen 10: OmniverseWujcio Dobra RadaSteven UniverseClarencePo drugiej stronie muruMixeleMiędzy nami, misiamiKroniki rodziny królewskiejAtomówki (2016)Ben 10 (2016)Magiczne magiimieczeOK K.O.! Po prostu walczJabłko i SzczypiorCraig znad PotokuObóz na wyspieVictor i ValentinoMao Mao i Bohaterowie Czystego Serca Pociąg do nieskończonościSteven Universe: PrzyszłośćPora na przygodę: Odległe krainyFungisy!Między nami, misiaczkami
Filmy animowane Laboratorium Dextera: Wyprawa w przyszłośćWalka przed GwiazdkąBilly i Mandy i zemsta BoogeymanaPodpięść: Wariackie HalloweenBen 10: Tajemnica OmnitrixaAtomówki rządzą!Ognisty podmuchBen 10: Zniszczyć wszystkich kosmitówAtomówki: Taneczne rewolucjeZwyczajny filmSteven Universe: FilmMiędzy nami, misiami: FilmBen 10 kontra wszechświat: Film
Filmy fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Ben 10: Wyścig z czasemBen 10: Alien SwarmLevel Up
Seriale fabularne Co gryzie Jimmy’ego?Level Up
Koprodukcje
Seriale animowane Ed, Edd i EddyChojrak - tchórzliwy piesGruby pies MendozaOwca w Wielkim MieścieBliźniaki CrampKosmiczna rodzinkaKryptonim: Klan na drzewieHi Hi Puffy AmiYumiRobotboyGerald McBoing BoingJohnny TestFantastyczna CzwórkaStorm HawksChop Socky Chooks: Kung Fu KurczakiEdek DebeściakTajemniczy SobotowieKacper: Szkoła postrachuHero 108Niesamowity świat GumballaSuperciapyBakugan: Battle PlanetPower PlayersMonster BeachElliott z planety Ziemia
Filmy animowane Mroczne przygody Klanu Na DrzewieKryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino
Programy Dance ClubChecker