Film Factory Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 13 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
* Gameforge | * Gameforge | ||
* Air Bud Entertainment | * Air Bud Entertainment | ||
* [[IYUNO Media Group]] | * [[MediaSquad Distribution]] | ||
* [[Iyuno|IYUNO Media Group]] | |||
* [[Wydawnictwo Agora]] | * [[Wydawnictwo Agora]] | ||
| Linia 26: | Linia 27: | ||
=== Reżyserzy === | === Reżyserzy === | ||
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | * [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] | ||
* [[Zuzanna Bernat]] | |||
* [[Jacek Bończyk]] | |||
* [[Artur Kaczmarski]] | * [[Artur Kaczmarski]] | ||
* [[Ewa Kania]] | * [[Ewa Kania]] | ||
| Linia 31: | Linia 34: | ||
* [[Agnieszka Matysiak]] | * [[Agnieszka Matysiak]] | ||
* [[Monika Obara]] | * [[Monika Obara]] | ||
* [[Marek Robaczewski]] | |||
* [[Jan Staszczyk]] | * [[Jan Staszczyk]] | ||
* [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] | * [[Joanna Węgrzynowska-Cybińska]] | ||
* [[Daria Widawska]] | |||
* [[Karol Wróblewski]] | * [[Karol Wróblewski]] | ||
* [[Agnieszka Zwolińska-Składanowska]] | * [[Agnieszka Zwolińska-Składanowska]] | ||
| Linia 83: | Linia 88: | ||
* [[Radosław Łukaszewicz]] | * [[Radosław Łukaszewicz]] | ||
* [[Małgorzata Napiontek]] | * [[Małgorzata Napiontek]] | ||
* [[Franciszek Wiszniewski]] | |||
* [[Hanna Witulska]] | * [[Hanna Witulska]] | ||
* [[Zdzisław Zieliński]] | * [[Zdzisław Zieliński]] | ||
| Linia 89: | Linia 95: | ||
=== Kierownicy produkcji === | === Kierownicy produkcji === | ||
* [[Zuzanna Bernat]] | * [[Zuzanna Bernat]] | ||
* [[Karolina Ciechanowska]] | |||
* [[Monika Gałecka]] | * [[Monika Gałecka]] | ||
* [[Beata Kawka]] | |||
* [[Marianna Kostempska]] | * [[Marianna Kostempska]] | ||
* [[Anna Przyżycka]] | * [[Anna Przyżycka]] | ||
| Linia 98: | Linia 106: | ||
== Produkcje == | == Produkcje == | ||
=== Seriale animowane === | === Seriale animowane === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
| Linia 104: | Linia 112: | ||
!width="20%"|Premiera | !width="20%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Generator Rex]]'' <small>(seria III)</small> | | ''[[Generator Rex]]'' <small>(seria III)</small> | ||
| 12.11.2012 | | 12.11.2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mixele]]'' <small>(odc. 1-20, S1-S2)</small> | | ''[[Mixele]]'' <small>(odc. 1-20, S1-S2)</small> | ||
| 03.02.2014 | | 03.02.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Clarence]]'' <small>(odc. 1-38, 41)</small> | | ''[[Clarence]]'' <small>(odc. 1-38, 41)</small> | ||
| 24.11.2014 | | 24.11.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Po drugiej stronie muru]]'' | | ''[[Po drugiej stronie muru]]'' | ||
| 30.03.2015 | | 30.03.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Tygrysek Daniel i jego sąsiedzi]]'' | | ''[[Tygrysek Daniel i jego sąsiedzi]]'' | ||
| 26.09.2016 | | 26.09.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pinky Malinky]]'' | | ''[[Pinky Malinky]]'' | ||
| 01.01.2019 | | 01.01.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pamiętnik Chrumasa]]'' <small>(seria VI)</small> | | ''[[Pamiętnik Chrumasa]]'' <small>(seria VI)</small> | ||
| 04.07.2022 | | 04.07.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mermaze Mermaidz]]'' | | ''[[Mermaze Mermaidz]]'' | ||
| 12.08.2022 | | 12.08.2022 | ||
| Linia 138: | Linia 146: | ||
|} | |} | ||
=== Seriale fabularne === | === Seriale fabularne === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
| Linia 144: | Linia 152: | ||
!width="20%"|Premiera | !width="20%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Level Up (serial telewizyjny)|Level Up]]'' | | ''[[Level Up (serial telewizyjny)|Level Up]]'' | ||
| 01.06.2012 | | 01.06.2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Just Like Me!]]'' | | ''[[Just Like Me!]]'' | ||
| 09.06.2022 | | 09.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Od zawsze ja]]'' | | ''[[Od zawsze ja]]'' | ||
| 15.06.2022 | | 15.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dwutakt]]'' | | ''[[Dwutakt]]'' | ||
| 05.04.2023 | | 05.04.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Buntowniczka Nell]]'' | |||
| 29.03.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy animowane === | === Filmy animowane === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
| Linia 168: | Linia 180: | ||
!width="20%"|Premiera | !width="20%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Happy Feet: Tupot małych stóp 2]]'' | | ''[[Happy Feet: Tupot małych stóp 2]]'' | ||
| 02.12.2011 | | 02.12.2011 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Sekrety morza]]'' | | ''[[Sekrety morza]]'' | ||
| 08.05.2015 | | 08.05.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rechotek]]'' | | ''[[Rechotek]]'' | ||
| 29.05.2015 | | 29.05.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Sawa. Mały wielki bohater]]'' | | ''[[Sawa. Mały wielki bohater]]'' | ||
| 13.11.2015 | | 13.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | | ''[[Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
| 03.01.2016 | | 03.01.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Madagwiazdka]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | | ''[[Madagwiazdka]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
| 06.01.2016 | | 06.01.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Legenda o Smoku Gnatochrupie]]'' | | ''[[Legenda o Smoku Gnatochrupie]]'' | ||
| 07.02.2016 | | 07.02.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Zakochany Madagaskar]]'' | | ''[[Zakochany Madagaskar]]'' | ||
| 14.02.2016 | | 14.02.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Idol Zasiedmiogórogrodu|Dawno, dawno temu w Idolu]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | | ''[[Idol Zasiedmiogórogrodu|Dawno, dawno temu w Idolu]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
| 27.02.2016 | | 27.02.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Ciągnie świnki do wilkołaka]]'' | | ''[[Ciągnie świnki do wilkołaka]]'' | ||
| 06.03.2016 | | 06.03.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Kot w Butach: Trzy diabły]]'' | | ''[[Kot w Butach: Trzy diabły]]'' | ||
| 02.04.2016 | | 02.04.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Prezent nocnej furii]]'' | | ''[[Prezent nocnej furii]]'' | ||
| 02.04.2016 | | 02.04.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Księga smoków]]'' | | ''[[Księga smoków]]'' | ||
| 16.04.2016 | | 16.04.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Hammy i przygodny bumerang]]'' | | ''[[Hammy i przygodny bumerang]]'' | ||
| 17.04.2016 | | 17.04.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi]]'' | | ''[[Potwory kontra Obcy: Noc żywych marchwi]]'' | ||
| 07.05.2016 | | 07.05.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu|Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | | ''[[Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu|Potwory kontra Dynie-mutanty z kosmosu]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
| 14.05.2016 | | 14.05.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Megamocny i guzik zagłady]]'' | | ''[[Megamocny i guzik zagłady]]'' | ||
| 26.05.2016 | | 26.05.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Świętastyczne kolędowanie]]'' | | ''[[Świętastyczne kolędowanie]]'' | ||
| 23.12.2016 | | 23.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Munio: Strażnik Księżyca]]'' | | ''[[Munio: Strażnik Księżyca]]'' | ||
| 10.03.2017 | | 10.03.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jak zostać czarodziejem]]'' | | ''[[Jak zostać czarodziejem]]'' | ||
| 03.08.2018 | | 03.08.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Misja Yeti]]'' | | ''[[Misja Yeti]]'' | ||
| 23.11.2018 | | 23.11.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mój przyjaciel Ufik]]'' | | ''[[Mój przyjaciel Ufik]]'' | ||
| 25.10.2019 | | 25.10.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Legenda Hallowajów]]'' | | ''[[Legenda Hallowajów]]'' | ||
| 22.07.2020 | | 22.07.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Legenda króla Salomona]]'' | | ''[[Legenda króla Salomona]]'' | ||
| 25.09.2020 | | 25.09.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jeżyk i przyjaciele]]'' | | ''[[Jeżyk i przyjaciele]]'' | ||
| 10.06.2022 | | 10.06.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]'' | | ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]'' | ||
| 04.11.2022 | | 04.11.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mumie]]'' | | ''[[Mumie]]'' | ||
| 20.01.2023 | | 20.01.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Tik tak, tik tak]]'' | | ''[[Tik tak, tik tak]]'' | ||
| 13.02.2023 | | 13.02.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Nierozłączni]]'' | |||
| 23.08.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka]]'' | |||
| 31.01.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Super Charlie]]'' | |||
| 01.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Filmy fabularne === | === Filmy fabularne === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
| Linia 288: | Linia 313: | ||
!width="20%"|Premiera | !width="20%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Level Up (film)|Level Up]]'' | | ''[[Level Up (film)|Level Up]]'' | ||
| 07.04.2012 | | 07.04.2012 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Mój przyjaciel orzeł]]'' | | ''[[Mój przyjaciel orzeł]]'' | ||
| 13.05.2016 | | 13.05.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Nowe przygody Aladyna]]'' | | ''[[Nowe przygody Aladyna]]'' | ||
| 26.08.2016 | | 26.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć]]'' | | ''[[Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć]]'' | ||
| 18.11.2016 | | 18.11.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wszystko albo nic]]'' | | ''[[Wszystko albo nic]]'' | ||
| 17.03.2017 | | 17.03.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Galop ku wolności]]'' | | ''[[Galop ku wolności]]'' | ||
| 28.04.2017 | | 28.04.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Kobieta lew]]'' | | ''[[Kobieta lew]]'' | ||
| 01.10.2017 | | 01.10.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Player One]]'' | | ''[[Player One]]'' | ||
| 06.04.2018 | | 06.04.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda]]'' | | ''[[Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda]]'' | ||
| 16.11.2018 | | 16.11.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[The Quake. Trzęsienie ziemi]]'' | | ''[[The Quake. Trzęsienie ziemi]]'' | ||
| 14.12.2018 | | 14.12.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pokémon Detektyw Pikachu]]'' | | ''[[Pokémon Detektyw Pikachu]]'' | ||
| 31.05.2019 | | 31.05.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Puppy Star: Boże Narodzenie]]'' | | ''[[Puppy Star: Boże Narodzenie]]'' | ||
| 23.12.2019 | | 23.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Buddy – pies na gole]]'' | | ''[[Buddy – pies na gole]]'' | ||
| 01.07.2020 | | 01.07.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Koszykarz Buddy]]'' | | ''[[Koszykarz Buddy]]'' | ||
| 01.07.2020 | | 01.07.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Pup Star: Dookoła świata]]'' | | ''[[Pup Star: Dookoła świata]]'' | ||
| 01.07.2020 | | 01.07.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Psy i koty 3: Łapa w łapę]]'' | | ''[[Psy i koty 3: Łapa w łapę]]'' | ||
| 06.11.2020 | | 06.11.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wiedźmy (film 2020)|Wiedźmy]]'' | | ''[[Wiedźmy (film 2020)|Wiedźmy]]'' | ||
| 13.02.2021 | | 13.02.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a]]'' | | ''[[Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a]]'' | ||
| 07.04.2022 | | 07.04.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wendy (film 2020)|Wendy]]'' | | ''[[Wendy (film 2020)|Wendy]]'' | ||
| 07.08.2022 | | 07.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[King. Mój przyjaciel lew]]'' | | ''[[King. Mój przyjaciel lew]]'' | ||
| 09.09.2022 | | 09.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Daleko od domu: Przygody żółtego psa]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | | ''[[Daleko od domu: Przygody żółtego psa]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
| 29.10.2022 | | 29.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Moje drugie ja]]'' | | ''[[Moje drugie ja]]'' | ||
| 30.11.2022 | | 30.11.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Zapasy z życiem]]'' | | ''[[Zapasy z życiem]]'' | ||
| 30.12.2022 | | 30.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Rozbójnik Hotzenplotz. Tajemnica zaginionego młynka]]'' | | ''[[Rozbójnik Hotzenplotz. Tajemnica zaginionego młynka]]'' | ||
| 17.03.2023 | | 17.03.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Barbie]]'' | | ''[[Barbie]]'' | ||
| 21.07.2023 | | 21.07.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wonka]]'' | | ''[[Wonka]]'' | ||
| 14.12.2023 | | 14.12.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Diuna: Część druga]]'' | | ''[[Diuna: Część druga]]'' | ||
| 29.02.2024 | | 29.02.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Mój przyjaciel pingwin]]'' | |||
| 18.10.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Czerwona Jedynka]]'' | |||
| 08.11.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Minecraft: Film]]'' | |||
| 04.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Mickey 17]]'' | |||
| 08.04.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Superman (film 2025)|Superman]]'' | |||
| 11.07.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
=== Gry === | === Gry === | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
| Linia 405: | Linia 450: | ||
!width="20%"|Premiera | !width="20%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[League of Legends]]'' | | ''[[League of Legends]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="we współpracy ze Studiem PRL i Roboto Sound>26.06.2011</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="we współpracy ze Studiem PRL i Roboto Sound>26.06.2011</span> | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Elsword]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | | ''[[Elsword]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
| 2016 | | 2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Valorant]]'' | | ''[[Valorant]]'' | ||
| 02.06.2020 | | 02.06.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Conv/rgence: League of Legends Story]]'' | | ''[[Conv/rgence: League of Legends Story]]'' | ||
| 23.05.2023 | | 23.05.2023 | ||
|- | |- | ||
| style=" | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Diablo IV]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="we współpracy z Roboto Sound>06.06.2023</span> | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Song of Nunu: A League of Legends Story]]'' | | ''[[Song of Nunu: A League of Legends Story]]'' | ||
| 01.11.2023 | | 01.11.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Diablo IV: Vessel of Hatred]]'' | |||
| 08.10.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Słuchowiska == | == Słuchowiska == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width="10%"|№ | !width="10%"|№ | ||
| Linia 434: | Linia 487: | ||
!width="20%"|Premiera | !width="20%"|Premiera | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Café pod Minogą]]'' | | ''[[Café pod Minogą]]'' | ||
| 03.2014 | | 03.2014 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Alchemik (słuchowisko 2015)|Alchemik]]'' | | ''[[Alchemik (słuchowisko 2015)|Alchemik]]'' | ||
| 30.11.2015 | | 30.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście]]'' | | ''[[Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście]]'' | ||
| 14.06.2016 | | 14.06.2016 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Seksmisja]]'' | | ''[[Seksmisja]]'' | ||
| 07.06.2018 | | 07.06.2018 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Małe zbrodnie małżeńskie]]'' | | ''[[Małe zbrodnie małżeńskie]]'' | ||
| 2020 | | 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Historyjki z ulicy Karowej. Warszawa po wojnie]]'' | | ''[[Historyjki z ulicy Karowej. Warszawa po wojnie]]'' | ||
| 20.04.2020 | | 20.04.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Upadek gigantów]]'' | | ''[[Upadek gigantów]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="we współpracy ze Studiem D-FM>25.04.2020</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="we współpracy ze Studiem D-FM>25.04.2020</span> | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Czynnik turyński]]'' | | ''[[Czynnik turyński]]'' | ||
| 26.08.2020 | | 26.08.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Czego oczy nie widzą]]'' | | ''[[Czego oczy nie widzą]]'' | ||
| 14.12.2020 | | 14.12.2020 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Piastodzieje]]'' <small>(odc. 2-10)</small> | | ''[[Piastodzieje]]'' <small>(odc. 2-10)</small> | ||
| 09.01.2021 | | 09.01.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dorwać gangstera]]'' | | ''[[Dorwać gangstera]]'' | ||
| 18.02.2021 | | 18.02.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bóg mordu]]'' | | ''[[Bóg mordu]]'' | ||
| 15.03.2021 | | 15.03.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Księżyc w lustrze]]'' | | ''[[Księżyc w lustrze]]'' | ||
| 30.04.2021 | | 30.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Kontrola]]'' | | ''[[Kontrola]]'' | ||
| 21.05.2021 | | 21.05.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Przygody Alicji w Krainie Czarów]]'' | | ''[[Przygody Alicji w Krainie Czarów]]'' | ||
| 01.06.2021 | | 01.06.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Ostatnie pożegnanie]]'' | | ''[[Ostatnie pożegnanie]]'' | ||
| 21.07.2021 | | 21.07.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Powrót z gwiazd]]'' | | ''[[Powrót z gwiazd (słuchowisko 2021)|Powrót z gwiazd]]'' | ||
| 10.09.2021 | | 10.09.2021 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Sen o wolnym świecie]]'' | | ''[[Sen o wolnym świecie]]'' | ||
| 19.01.2022 | | 19.01.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Biały ląd]]'' | | ''[[Biały ląd]]'' | ||
| 11.02.2022 | | 11.02.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jedno słowo]]'' | | ''[[Jedno słowo]]'' | ||
| 30.05.2022 | | 30.05.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Dorwać gangstera 2]]'' | | ''[[Dorwać gangstera 2]]'' | ||
| 12.08.2022 | | 12.08.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Bowie w Warszawie]]'' | | ''[[Bowie w Warszawie]]'' | ||
| 14.09.2022 | | 14.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wichrowe Wzgórza (słuchowisko 2022)|Wichrowe Wzgórza]]'' | | ''[[Wichrowe Wzgórza (słuchowisko 2022)|Wichrowe Wzgórza]]'' | ||
| 21.10.2022 | | 21.10.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wodnik]]'' | | ''[[Wodnik]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="we współpracy z SoundProve Studio>30.11.2022</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="we współpracy z SoundProve Studio>30.11.2022</span> | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Stół z powyłamywanymi nogami]]'' | | ''[[Stół z powyłamywanymi nogami]]'' | ||
| 2023 | | 2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Ja, inkwizytor. Dziennik czasu zarazy]]'' | | ''[[Ja, inkwizytor. Dziennik czasu zarazy]]'' | ||
| 22.02.2023 | | 22.02.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Zima świata]]'' | | ''[[Zima świata]]'' | ||
| 29.06.2023 | | 29.06.2023 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Wszystko na Maksa]]'' | | ''[[Wszystko na Maksa]]'' | ||
| 01.2024 | | 01.2024 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Jak zostać sobą, czyli totalnie liryczne przygody Nowaków]]'' | | ''[[Jak zostać sobą, czyli totalnie liryczne przygody Nowaków]]'' | ||
| 29.02.2024 | | 29.02.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Toń]]'' | |||
| 15.11.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Śleboda]]'' | |||
| 11.12.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 12:25, 22 lis 2025

Film Factory Studio – polskie studio dźwiękowe powstałe w 2011 roku. Jego założycielkami są Beata Kawka oraz Ilona Czech-Kłoczewska. Obecnie siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Sandomierskiej 23, lok. 51. Do czerwca 2019 roku studio mieściło się przy ulicy Alzackiej 27.
Klienci
- Warner Bros.
- Netflix
- Disney
- Mówi Serwis
- Polsat
- Cartoon Network
- Audioteka
- Universal
- M2 Films
- Monolith Films
- Vue Movie Distribution
- Riot Games
- Kino Świat
- Gameforge
- Air Bud Entertainment
- MediaSquad Distribution
- IYUNO Media Group
- Wydawnictwo Agora
Kadra
Produkcje
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Generator Rex (seria III) | 12.11.2012 |
| 000 | Mixele (odc. 1-20, S1-S2) | 03.02.2014 |
| 000 | Clarence (odc. 1-38, 41) | 24.11.2014 |
| 000 | Po drugiej stronie muru | 30.03.2015 |
| 000 | Tygrysek Daniel i jego sąsiedzi | 26.09.2016 |
| 000 | Pinky Malinky | 01.01.2019 |
| 000 | Pamiętnik Chrumasa (seria VI) | 04.07.2022 |
| 000 | Mermaze Mermaidz | 12.08.2022 |
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Level Up | 01.06.2012 |
| 000 | Just Like Me! | 09.06.2022 |
| 000 | Od zawsze ja | 15.06.2022 |
| 000 | Dwutakt | 05.04.2023 |
| 000 | Buntowniczka Nell | 29.03.2024 |
Filmy animowane
Filmy fabularne
Gry
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | League of Legends | 26.06.2011 |
| 000 | Elsword (druga wersja dubbingu) | 2016 |
| 000 | Valorant | 02.06.2020 |
| 000 | Conv/rgence: League of Legends Story | 23.05.2023 |
| 000 | Diablo IV | 06.06.2023 |
| 000 | Song of Nunu: A League of Legends Story | 01.11.2023 |
| 000 | Diablo IV: Vessel of Hatred | 08.10.2024 |
