Stowarzyszenie Nowe Horyzonty: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 208: | Linia 208: | ||
| | | | ||
| 28.09.2024 | | 28.09.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|038 | |||
| ''[[Chłopiec na krańcach świata]]'' | |||
| [[Roboto Sound|ROBOTO GLOBAL]] | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|039 | |||
| ''[[Fleak. Futrzak i ja]]'' | |||
| [[Roboto Sound|ROBOTO GLOBAL]] | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|040 | |||
| ''[[Miss Moxy. Kocia ekipa]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|041 | |||
| ''[[Święta z Astrid Lindgren]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|042 | |||
| ''[[Vincent. Legenda oceanu]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 29.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 363: | Linia 388: | ||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | | [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | ||
| 30.09.2023 | | 30.09.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | |||
| ''[[Szkoła magicznych zwierząt 3]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 22.08.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Licz do czterech]]'' | |||
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]] | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 383: | Linia 418: | ||
| [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | | [[Studio PRL|STUDIO PRL]] | ||
| 28.04.2023 | | 28.04.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|003 | |||
| ''[[Niesamowite przygody skarpetek]]'' | |||
| | |||
| 25.04.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [https:// | * [https://festiwal.mlodehoryzonty.pl/ Oficjalna strona dystrybutora] | ||
[[Kategoria:Dystrybutorzy kinowi]] | [[Kategoria:Dystrybutorzy kinowi]] | ||
[[Kategoria:Zleceniodawcy]] | [[Kategoria:Zleceniodawcy]] | ||
Aktualna wersja na dzień 16:42, 4 lis 2025

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty – istniejąca od 2003 roku firma zajmująca się dystrybucją kinową produkcji niezależnych, w tym także filmów familijnych.
Dystrybutor organizuje wiele krajowych festiwalów filmowych, takich jak MFF Nowe Horyzonty, MFF Kino Dzieci, czy American Film Festival. Firma obecnie korzysta z usług studia Publishing, dawniej współpracowała także ze studiami Sonica i Master Film.
Poniższa lista zawiera jedynie zdubbingowane pozycje.
Dystrybucja kinowa
Filmy animowane
Filmy fabularne
Seriale
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Basia | STUDIO SPOT | 14.04.2018 |
| 002 | Kicia Kocia | STUDIO PRL | 28.04.2023 |
| 003 | Niesamowite przygody skarpetek | 25.04.2025 |
