Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 148: | Linia 148: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''[[Klub Winx|Winx Club]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 16.10.2011 | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| ''[[Przygody Timmy'ego|Wróżkowie chrzestni]]'' | | ''[[Przygody Timmy'ego|Wróżkowie chrzestni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 154: | Linia 161: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| ''[[Zagroda według Otisa]]'' | | ''[[Zagroda według Otisa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 161: | Linia 168: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| ''[[Z życia nastoletniego robota]]'' | | ''[[Z życia nastoletniego robota]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 12:46, 16 paź 2011
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Bąbelkowy świat gupików | MASTER FILM | 10.07.2008 |
| 02 | Dalej, Diego! | START INTERNATIONAL POLSKA | 20.02.2010 |
| 03 | Dora poznaje świat | START INTERNATIONAL POLSKA | 11.07.2008 |
| 04 | Fifi | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA | 03.10.2011 |
| 05 | Małe królestwo Bena i Holly | MASTER FILM | 24.01.2010 |
| 06 | Ni Hao Kai Lan | MASTER FILM | 22.05.2010 |
| 07 | Olivia | START INTERNATIONAL POLSKA | 06.11.2010 |
| 08 | Przyjaciele z podwórka | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA | 16.02.2009 |
| 09 | Rączusie | START INTERNATIONAL POLSKA | 19.07.2009 |
| 10 | Śladem Blue | MASTER FILM | 11.07.2008 |
| 11 | Umizoomi | MASTER FILM | 21.08.2010 |
| 12 | Wspaniałe zwierzaki | START INTERNATIONAL POLSKA | 12.07.2008 |
Seriale fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Big Time Rush | START INTERNATIONAL POLSKA | 12.06.2010 |
| 02 | Brygada | MASTER FILM | 19.06.2010 |
| 03 | Drake i Josh | START INTERNATIONAL POLSKA | 10.07.2008 |
| 04 | Księżniczka z Krainy Słoni | MASTER FILM | 22.11.2009 |
| 05 | iCarly | START INTERNATIONAL POLSKA | 26.04.2009 |
| 06 | Nieidealna | MASTER FILM | 10.08.2008 |
| 07 | Power Rangers Samurai | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.10.2011 |
| 08 | Super Ninja | MASTER FILM | 08.10.2011 (Nickelodeon HD) |
| 09 | Tajemnice domu Anubisa | MASTER FILM | 11.06.2011 |
| 10 | True Jackson | START INTERNATIONAL POLSKA | 27.03.2010 |
| 11 | Victoria znaczy zwycięstwo | MASTER FILM | 04.12.2010 |
Filmy fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Wymiatacz | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.09.2011 |
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii
