Z życia nastoletniego robota

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Z życia nastoletniego robota

My Life as a Teenage Robot

Z życia nastoletniego robota.jpg
Gatunek animowany, akcji
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Nickelodeon Polska
Lata produkcji 2003-2007
Data premiery dubbingu 10 lipca 2008
Wyemitowane
serie
3 z 3
Wyemitowane odcinki 40 z 40

Z życia nastoletniego robota (ang. My Life as a Teenage Robot, 2003-2007) – kanadyjsko-amerykański serial animowany stworzony przez Frederator Studios.

Serial w Polsce był emitowany przez Nickelodeon Polska (premiera: 10 lipca 2008 roku).

Fabuła

Jeżeli lubicie spotykać się z przyjaciółmi, chodzić po sklepach i do szkoły, albo bawić się na podwórku to jesteście tacy sami jak Jenny. Pod warunkiem, że jesteście też robotami, bo Jenny to w rzeczywistości robot XJ9, prawie w ludzkiej skórze. Na swoje szczęście, a często raczej nieszczęście, posiada moce, których nie posiada żaden człowiek. Potrafi na przykład rozbić w pył gigantyczny meteoryt, albo pozbawić mocy gigantycznego robota, który próbuje przejąć władzę nad Ziemią. Jednak zamiast ratować Ziemię z opresji woli spotykać się z przyjaciółmi – Bradem i Tuckiem. I oczywiście niezwykle często pakuje się w tarapaty. Największe kłopoty ma jednak z trzema koleżankami, które nieustannie zadzierają nosa i kolegami ze szkoły, którzy ciągle się w niej podkochują.

Opis nadawcy

Wersja polska

Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria:

Dialogi polskie: Magdalena Dwojak
Montaż: Paweł Siwiec
Dźwięk:

Kierownictwo produkcji:

Wystąpili:

oraz:

  • Robert Tondera
    • Komputer (odc. 1a),
    • Kosmita Karol (odc. 4b),
    • XJ8 (odc. 8a, 19a),
    • Trener (odc. 9b),
    • Recepcjonista (odc. 10a),
    • Mężczyzna na wystawie 1 (odc. 10b),
    • Porucznik Gwiezdnego Patrolu (odc. 15a, 32a),
    • Konferansjer (odc. 30a),
    • Sebastian (odc. 34b),
    • Właściciel restauracji (odc. 34b)
  • Małgorzata Boratyńska
    • Szczurzyca (odc. 1b),
    • Czarnoskóra uczennica (odc. 3a),
    • Uczennica (odc. 3a),
    • Staruszka 2 (odc. 3a),
    • Jantrice (odc. 4a, 9b),
    • Stephanie (odc. 4a),
    • Dziewczyna na imprezie (odc. 6b),
    • Uczennica (odc. 6b),
    • XJ6 (odc. 8a, 19b),
    • Dziecko (odc. 8b),
    • Dziewczynka (odc. 11b),
    • Imbryk (odc. 12b),
    • Sekretarka Roju (odc. 20b),
    • Melody Locus (odc. 24a, 30a),
    • Bohaterka filmu (odc. 29a),
    • Dziewczyna (odc. 29a),
    • Dziewczyna Sheldona (odc. 29b),
    • Widzka (odc. 30a),
    • Sepleniąca dziewczynka (odc. 31a),
    • Kurczak (odc. 32a),
    • Pani z kotem (odc. 34a),
    • Ptheresa (odc. 34b),
    • Dziewczyna (odc. 36b),
    • Lukrecja (odc. 37a),
    • Kelnerka (odc. 37a),
    • Widzka 1 (odc. 37a),
    • Widzka 2 (odc. 37a),
    • Klientka (odc. 38b),
    • Szefowa (odc. 38b),
    • Dziewczyna (odc. 39a),
    • Kobieta (odc. 39a),
    • Uczennica (odc. 39a),
    • XJ4 (odc. 40b)
  • Sebastian Cybulski
    • Szczur (odc. 1b),
    • Chłopak 1 (odc. 2a),
    • Gangster z grupy Złamanych Serc (odc. 3a),
    • Łobuz 2 (odc. 3a),
    • Agent (odc. 4b),
    • Perseusz (odc. 11a),
    • Siłacz (odc. 11b),
    • Kenny (odc. 17a),
    • Lord Demolka (odc. 23b)
  • Mirosław Wieprzewski
    • Vladimir (odc. 1b, 34a),
    • Sprzedawca szkieł powiększających (odc. 6a),
    • Sprzedawca dynamitu (odc. 6b),
    • Śmieć (odc. 7a),
    • Alpinista (odc. 7b),
    • Gigawat (odc. 15b),
    • Dowódca (odc. 19a),
    • Kosmita (odc. 31a),
    • Nauczyciel (odc. 34b),
    • Mikrob (odc. 35a),
    • Tajniak (odc. 35a)
    • Żołnierz Gwiezdnego Patrolu #1 (odc. 38b),
    • Japończyk (odc. 40a)
  • Dariusz Błażejewski
    • Mężczyzna w wesołym miasteczku (odc. 2a),
    • Gangster z grupy Złamanych Serc (odc. 3a),
    • Łobuz 1 (odc. 3a),
    • Pan Smellhaus (odc. 4a),
    • Don Prima (odc. 5a, 6a, 7a, 11a, 12a, 14, 26b, 31a),
    • Imprezowicz (odc. 5a),
    • chłopiec (odc. 7b),
    • Komentator (odc. 8a),
    • Gracz z Politechu 1 (odc. 9b),
    • Gracz z Politechu 3 (odc. 9b),
    • Futbolista (odc. 9b),
    • Kierowca (odc. 11a),
    • Golem 2 (odc. 15a),
    • Uczeń 2 (odc. 16b),
    • Funkcjonariusz 1 (odc. 18),
    • Lokaj (odc. 18),
    • Pan Sweeney (odc. 18),
    • Kosmita (odc. 26a),
    • Menadżer sklepu (odc. 33a),
    • Agent 2 (odc. 36a),
    • Chłopak (odc. 39a),
    • Uczeń (odc. 39a)
  • Marek Bocianiak
    • Mężczyzna z wściekłego tłumu (odc. 2a),
    • Gangster z grupy Złamanych Serc (odc. 3a)
  • Hanna Kinder-Kiss
    • Chłopak 2 (odc. 2a),
    • Kobieta w wesołym miasteczku (odc. 2a),
    • Uczennica (odc. 2b),
    • Chłopiec z Japonii (odc. 5b),
    • Widz w kinie (odc. 6a),
    • Figurka (odc. 6b),
    • XJ5 (odc. 8a, 19b),
    • Alex (odc. 8b),
    • Rudowłosa dziewczyna (odc. 14)
  • Beata Jankowska-TzimasBrit (odc. 2b, 4a, 6b, 10a, 14)
  • Dominika Kluźniak
    • Tiff (odc. 2b, 6b, 10a, 14),
    • Ptheresa (odc. 4a),
    • Amber (odc. 8b),
    • Robot-dziecko (odc. 13a)
  • Mieczysław Morański
    • Pan Pigott (odc. 2b),
    • Właściciel salonu gier (odc. 20b),
    • Killgore (odc. 22b, 32b),
    • Bileter (odc. 23b),
    • Kurier (odc. 33a),
    • Porucznik Gwiezdnego Patrolu (odc. 33a),
    • Widz 2 (odc. 37a),
    • Albert Einstein (odc. 37b),
    • Trener (odc. 38b),
    • Żołnierz Gwiezdnego Patrolu #2 (odc. 38b),
    • Przechodzień (odc. 39a),
    • Vacu-san (odc. 40a),
    • Wynalazca 2 (odc. 40b)
  • Wojciech Paszkowski
    • Wicedyrektor Rizinski (odc. 2b, 8b),
    • Nauczyciel techniki (odc. 3a),
    • Lanca (odc. 4a),
    • Sprzedawca kropli do oczu i chilli (odc. 6a),
    • Bek Błotniak / Niechluj (odc. 6b, 34a),
    • Staruszek (odc. 7a),
    • Komentator (odc. 9b),
    • Żołnierz Roju (odc. 27-28),
    • Gromowładny (odc. 29a),
    • Brokuł (odc. 32a),
    • Seymour Heinz (odc. 32a),
    • Mężczyzna ze wściekłego tłumu (odc. 33a),
    • Tata w restauracji (odc. 34b),
    • Mały robot ochronny (odc. 37a),
    • Abraham Lincoln (odc. 37b),
    • Rybak (odc. 39a),
    • Phil (odc. 40a),
    • Wynalazca 1 (odc. 40b)
  • Klaudiusz Kaufmann
    • Sheldon,
    • Shell (odc. 27-28)
  • Jerzy Mazur
    • Właściciel domu (odc. 3a),
    • Golfista (odc. 4a),
    • Czarnoskóry imprezowicz (odc. 5a),
    • Strażak (odc. 5b),
    • Mężczyzna (odc. 8a),
    • Gracz z Politechu 2 (odc. 9b),
    • Ojciec (odc. 10a),
    • Wąż (odc. 10b),
    • Wąsaty mężczyzna (odc. 12b),
    • Automat (odc. 13a),
    • Pan Pigott (odc. 13b),
    • Golem 3 (odc. 15a),
    • Bohater filmu (odc. 16a),
    • Wicedyrektor Radzinski (odc. 16b, 25b, 27-28, 29b, 36a),
    • Generał Jim (odc. 25a),
    • Marszałek (odc. 27-28),
    • Świdralski #1 (odc. 34a)
  • Mirosława Nyckowska
    • Staruszka #2 (odc. 3a),
    • Żona Karola (odc. 4b),
    • Kobieta w filmie (odc. 6a),
    • Uczeń (odc. 6b),
    • Olga (odc. 7a, 20a, 39a),
    • Nauczycielka (odc. 9a),
    • Pani Pullium (odc. 11b, 16b),
    • Chłopak (odc. 14),
    • Pani Sweeney (odc. 18),
    • Klientka (odc. 24a),
    • Maria Antonina (odc. 37b),
    • XJ7 (odc. 38b, 40b)
  • Artur Pontek
    • Gangster z grupy Złamanych Serc (odc. 3a),
    • Squish (odc. 17b)
  • Monika Pikuła
    • Tiff (odc. 4a),
    • Ptheresa (odc. 9b)
  • Zbigniew Kozłowski
    • Nastolatek na imprezie 1 (odc. 5a),
    • Japończyk (odc. 5b),
    • Mężczyzna z tłumu (odc. 5b),
    • Nastolatek (odc. 5b),
    • Ochroniarz (odc. 6b),
    • Chłopak w barze 1 (odc. 7a),
    • Mięśniak (odc. 7a),
    • Duch (odc. 13a),
    • Nowy (odc. 13b),
    • Chłopak (odc. 14a),
    • Żołnierz Gwiezdnego Patrolu (odc. 15a),
    • Kosmita (odc. 16a),
    • Rudy chłopiec (odc. 16b),
    • Uczeń 1 (odc. 16b),
    • Mężczyzna w samochodzie (odc. 19a),
    • Właściciel Lorda Demolki (odc. 23b),
    • Strażnik 2 (odc. 27-28),
    • Woźny (odc. 29a)
  • Agnieszka Kunikowska
    • Dziewczyna na imprezie (odc. 5a),
    • Uczennica (odc. 6b),
    • Ludzki kostium (odc. 7a),
    • Pani Binky (odc. 8b),
    • Wisteria Wakeman (odc. 31b)
  • Józef Mika
    • Nastolatek na imprezie 2 (odc. 5a),
    • Imprezowicz (odc. 5a),
    • Łysy mężczyzna (odc. 5b),
    • Chłopak w barze 2 (odc. 7a),
  • Andrzej Chudy
    • Czerwonowłosy mężczyzna (odc. 5b),
    • Gałka Oczna (odc. 6a),
    • Pan Mazner (odc. 7a),
    • Gruby widz (odc. 23a),
    • Marty Rossian (odc. 24b),
    • Nauczycielka (odc. 27-28),
    • Przywódca kosmitów (odc. 26a),
    • Pan Pigott (odc. 29b),
    • MJ Bryce (odc. 38b),
    • Doktor Locus (odc. 40b)
  • Grzegorz Pawlak
    • Sprzedawca patyków z ostrym końcem (odc. 6a),
    • Wojskowy (odc. 6b)
  • Ewa Serwa
    • Letta (odc. 7a, 14, 38a, 39a),
    • Wieśniaczka (odc. 12b),
    • Nauczycielka (odc. 16b),
    • XJ4 (odc. 19b),
    • Japonka (odc. 40a)
  • Cynthia Kaszyńska
    • XJ4 (odc. 8a),
    • Robot-dziecko (odc. 8b),
    • Vega, córka Królowej Vexus (odc. 27-28)
  • Przemysław Nikiel
    • Świdralski 2 (odc. 8b),
    • Srebrny Rycerz (odc. 10b, 12a, 20a),
    • Pan Smellhaus (odc. 11a),
    • Mężczyzna (odc. 12b)
    • Golem 1 (odc. 15a),
    • Jenny w stroju Świętego Mikołaja (odc. 18),
    • Głos z radia 1 (odc. 21a),
    • Czerwony żołnierz Roju (odc. 22b),
    • Właściciel sklepu z zabawkami (odc. 22b),
    • Zielony żołnierz Roju (odc. 23ab),
    • Tuff (odc. 27-28),
    • Rabuś 1 (odc. 29a),
    • Alfredo (odc. 34b),
    • Widz 1 (odc. 37a)
  • Brygida Turowska
    • XJ7 (odc. 8a),
    • Gerald (odc. 8a),
    • Królowa Vexus (odc. 9a, 12b, 20b, 23a, 25a, 27-28, 35b, 39b),
    • Dziewczyna (odc. 9b),
    • Trenerka grupy cheerleaderek (odc. 9b),
    • Robo-dziecko (odc. 13a),
    • Kobieta (odc. 13a),
    • Chłopiec 1 (odc. 31a),
    • Chłopiec na przesłuchaniu (odc. 31a),
    • Francuzka (odc. 35a)
  • Janusz Wituch
    • Świdralski 1 (odc. 8b),
    • Jacques (odc. 9b),
    • Jean-Philippe (odc. 10a),
    • Mężczyzna na wystawie 2 (odc. 10b),
    • Urzędnik Gwiezdnego Patrolu (odc. 15a),
    • Todd Sweeney (odc. 18),
    • Nauczyciel (odc. 22b),
    • Komentator (odc. 23b),
    • Nauczyciel (odc. 24b),
    • Pan Pigott (odc. 25b),
    • Kosmita (odc. 26a),
    • Rabuś 2 (odc. 29a),
    • Farmaceuta (odc. 35a),
    • Agent 1 (odc. 36a)
  • Cezary Nowak
    • Smytus Niszczyciel (odc. 10a, 19a, 27-28, 35b)
    • Właściciel sklepu z porcelaną (odc. 10b),
    • Herkoleś (odc. 11b),
    • Pan Smellhaus (odc. 34a),
    • Shelonius (odc. 34b)
  • Jarosław Domin
    • Kelner (odc. 12a),
    • Sierżant (odc. 12a),
    • Phineus Mog (odc. 12b, 40b),
    • Facet z lodami (odc. 13a),
    • Robot-kontroler biletów (odc. 13a),
    • Poczta głosowa (odc. 13b),
    • Nastolatek (odc. 14),
    • Elf (odc. 18),
    • Funkcjonariusz 2 (odc. 18),
    • Funkcjonariusz (odc. 19a),
    • Doktor Locus (odc. 24a),
    • Ochroniarz (odc. 25a),
    • Woźny (odc. 25b),
    • Glen (odc. 31b),
    • Wujek Wizzly (odc. 37b),
    • Kurier (odc. 38b),
    • Howard (odc. 40a),
    • XJ8 (odc. 40b)
  • Grzegorz Drojewski
    • Blondwłosy chłopak (odc. 17b),
    • Orion (odc. 17b)
  • Barbara KałużnaBrit (odc. 17b, 19a, 25b, 27-28, 29b, 31a, 34ab, 39b)
  • Monika Wierzbicka
    • Misty (odc. 17b),
    • Tiff (odc. 19a, 25b, 27-28, 29b, 31a, 34a, 39b),
    • Jantrice (odc. 25a),
    • Ptersa (odc. 26b, 29a)
  • Paweł Szczesny
    • Komendant Gwiezdnego Patrolu (odc. 15a, 32a),
    • Święty Mikołaj (odc. 18),
    • Armagedroid (odc. 21a, 32b),
    • Kelner (odc. 32a),
    • Lanca (odc. 34a)
  • Cezary Kwieciński
    • Krakus (odc. 20a, 35b),
    • Głos z radia 2 (odc. 21a),
    • Chłopiec (odc. 25a),
    • Petto (odc. 25a),
    • Kosmita (odc. 26a),
    • Żołnierz Roju (odc. 27-28),
    • Strażnik 1 (odc. 27-28),
    • Telefonista (odc. 27-28),
    • Czarnoskóry uczeń (odc. 29b),
    • Zastępczy nauczyciel (odc. 29b),
    • Chłopiec 2 (odc. 31a),
    • Kosmita (odc. 31a),
    • Jabłko (odc. 32a),
    • Niebieskowłosy chłopiec (odc. 33a),
    • Właściciel sklepu (odc. 33b),
    • Sully (odc. 34a),
    • Świdralski 2 (odc. 34a),
    • Kujon (odc. 34b),
    • Kujon (odc. 35a)
  • Monika Kwiatkowska
    • Misty (odc. 25b, 33b),
    • Jennibel (odc. 34b)
  • Jacek Wolszczak
    • Travis (odc. 29a),
    • Czarnowłosy chłopiec (odc. 30b),
    • Chłopiec (odc. 32a),
    • Żołnierz Gwiezdnego Patrolu (odc. 32a),
    • Szef Monkeyburgera (odc. 33a),
    • Lewitujący mężczyzna (odc. 33b),
    • Jeremy (odc. 34a)
  • Elżbieta Gaertner
    • Nauczycielka języka hiszpańskiego (odc. 29a),
    • Wuefistka (odc. 30a),
    • Nauczycielka Tucka (odc. 30b)
  • Tomasz Gęsikowski
    • Kosmita (odc. 31a),
    • Reżyser Leopold (odc. 31a),
    • Psychiatra (odc. 35a),
    • Agent 3 (odc. 36a)
  • Anna Szczerbińska

i inni

Teksty piosenek:

Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Wykonanie piosenek:

i inni

Fragment „Romea i Julii” Williama Szekspira w przekładzie: Macieja Słomczyńskiego (odc. 31)

Lektor: Przemysław Nikiel

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
10.07.2008 01 Po sąsiedzku It Came from Next Door
Deratyzacja Pest Control
10.07.2008 02 Android Łachmaniarz Raggedy Android
Akcja klasa Class Action
11.07.2008 03 Fajtłapa atakuje Attack of the 5½ Ft. Geek
Twierdza Doom With a View
14.07.2008 04 Moda na kolczyki Ear No Evil
Niezarejestrowany obiekt latający Unlicensed Flying Object
15.07.2008 05 Impreza Party Machine
Język obcy Speak No Evil
16.07.2008 06 Piasek w oku See No Evil
Wielkie mycie The Great Unwashed
17.07.2008 07 Powrót Androida Łachmaniarza Return of the Raggedy Android
Chłopiec, który wzywał robota The Boy Who Cried Robot
18.07.2008 08 Siostrzane Tsunami Sibling Tsunami
Wyrzutek z przedszkola I Was a Preschool Dropout
21.07.2008 09 Niebezpieczna przemiana Hostile Makeover
Gwiazda futbolu Grid Iron Glory
21.07.2008 10 Zabójcza suknia Dressed To Kill
Obłędny rycerz Shell Game
22.07.2008 11 Sny na jawie Daydream Believer
Tym razem z uczuciem This Time With Feeling
23.07.2008 12 Srebrny Rycerz przybywa Saved by the Shell
Rozgrywka na kongresie Tradeshow Showdown
24.07.2008 13 Przygoda w parku rozrywki The Wonderful World of Wizzly
Co za dużo, to niezdrowo Call Hating
SERIA DRUGA
25.07.2008 14 Ofiara mody Victim of Fashion
28.07.2008 15 Bohater papierowej akcji Last Action Zero
Myśl ponad materią Mind Over Matter
29.07.2008 16 Marne nadzieje Future Shock
Poniżenie Humiliation 101
30.07.2008 17 Mój przyjaciel pies Love 'Em or Leash 'Em
Drużyna Tip-Top Teen Team Time
31.07.2008 18 Świąteczna przygoda robota A Robot For All Seasons
01.08.2008 19 Piżamowa impreza Pajama Party Prankapalooza
Siostrzane przymierze Sister Sledgehammer
04.08.2008 20 Taniec ze srebrnym rycerzem Dancing With My Shell
W osiemdziesiąt części dookoła świata Around the World in Eighty Pieces
05.08.2008 21 Armagedroid Armagedroid
Killgore Killgore
06.08.2008 22 Kłopotliwy pomocnik A Pain In My Sidekick
Ciasne, ale własne Crash Pad Crash
07.08.2008 23 Przez projekt do serca Designing Women
Mistrzostwa robotów Robot Riot
08.08.2008 24 Superbohater Brad Bradventure
Mama ma romans Mama Drama
11.08.2008 25 Laleczka Jenny Toying With Jenny
Kłopoty z nastoletnią mutantką Teenage Mutant Ninja Troubles
12.08.2008 26 Nastoletnia bogini Teen Idol
Dobry, stary Sheldon Good Old Sheldon
FILM
13.11.2008 27 Ucieczka z planety Roju Escape from Cluster Prime
14.11.2008 28
SERIA TRZECIA
16.10.2008 29 Broń masowego rozmarzenia Weapons of Mass Distraction
Nie ma to jak w domowej szkole There’s No Place Like Home School
17.10.2008 30 Rozstrojona Melodia No Harmony with Melody
Tuck reżyserem Tuckered Out
20.10.2008 31 Trema Stage Fright
Nigdy się nie poddawaj Never Say Uncle
15.12.2008 32 Porcja chaosu A Spoonful of Mayhem
Klatka bez wyjścia Enclosure of Doom
22.10.2008 33 Złodziejka Girl of Steal
Bohater na zlecenie Mist Opportunities
23.10.2008 34 Legion Złych The Legion of Evil
Cena miłości The Price of Love
24.10.2008 35 Infekcja z meteorów Infectious Personality
Próżne gadanie Trash Talk
27.10.2008 36 Agent 00Sheldon Agent 00Sheldon
Niezniszczalny Tuck Indes-Tuck-tible
28.10.2008 37 Kukiełkowy ślub Puppet Bride
Świat historii Historionics
29.12.2008 38 Kosmiczne więzy Ball and Chain
Dzień pracy Labor Day
29.01.2009 39 Wyprawa na planetę kosmicznych łobuzów Voyage to the Planet of the Bikers
Królowa pszczół Queen Bee
30.01.2009 40 Odkurzacz samurajem Samurai Vac
Zdrajcy Turncoats

Linki zewnętrzne

Nickelodeon
Nicktoons
Seriale animowane Doug (serie I-IV)Pełzaki (1991)Ren i StimpyRocko i jego światPrawdziwe potworyKaBlam!Hej Arnold!Bobry w akcjiKotopiesDzika rodzinkaSpongeBob KanciastoportyRocket PowerSłowami GingerWróżkowie chrzestniKredoniaJimmy Neutron: mały geniuszZ życia nastoletniego robotaDanny PhantomAwatar: Legenda AangaSzanowni Państwo XZagroda według OtisaMighty BPingwiny z MadagaskaruFanboy i Chum ChumPlaneta SheenaTurbo Dudley - psi agentKung Fu Panda: Legenda o niezwykłościKlub Winx (serie V-VII)Legenda KorryRobot i potwórWojownicze żółwie ninjaSanjay i CraigPotwory kontra ObcyPiekaczkiHenio DzióbekŚwiń Koza Banan RobalHarmidomBunsen, ty bestio!Witajcie w WaynePrzygody Niebezpiecznego HenrykaWojownicze Żółwie Ninja: EwolucjaPinky MalinkyWielkodomscyPo prostu KucekGlitch TechKoralowy obóz: Młodzieńcze lato SpongeBobaPełzaki (2020)Patryk Rozgwiazda ShowPocztowa GóraStar Trek: Protogwiazda
TeenNick
Seriale fabularne Czy boisz się ciemności?Drake i JoshSzkolny poradnik przetrwaniaNieidealnaZoey 101iCarlyTrue JacksonBig Time RushVictoria znaczy zwycięstwoTajemnice domu AnubisaMega przygody Bucketa i SkinneraZdaniem Freda!Jak wymiataćMarvin MarvinSam i CatNawiedzeniGrzmotomocniCzarownica EmmaNiebezpieczny HenrykNicky, Ricky, Dicky i DawnMax i Shred100 rzeczy do przeżycia przed liceumBella i BuldogiMake it PopSzkoła CzarownicGame Shakers. Jak wydać gręTalia czaruje w kuchniSzkoła rockaKrólestwo TamtychZagadki rodziny HunterówJestem FrankyDrużyna rycerzyPrzystanek Star FallsMiędzy nami, kuzynamiCzy boisz się ciemności?Young DylanNiebezpieczny OddziałDzieciaki do wynajęciaAstronauciGoldie i starszakiZmiksowana KallySzkolne dramyWojowniczka i trollThat Girl Lay LayKomiksowe Zadymki
Nickelodeon Movies
Filmy animowane Pełzaki w ParyżuDzika rodzinkaRugratsy szalejąKrowy na wypasieRangoPrzygody TintinaSpongeBob na suchym lądzieKraina cudówSpongeBob Film: Na ratunekPsi patrol: FilmHarmidom – FilmWojownicze żółwie ninja: Ewolucja – Film
Filmy fabularne Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeńPajęczyna CharlottyKroniki SpiderwickHotel dla psówOstatni władca wiatruWojownicze żółwie ninjaWojownicze żółwie ninja: Wyjście z cieniaMonster TrucksDora i Miasto Złota
Nick Jr.
Seriale animowane Mały BillDora poznaje światOswaldPrzyjaciele z podwórkaDalej, Diego!Wspaniałe zwierzakiNi Hao Kai LanUmizoomiBąbelkowy świat gupikówWallykazamDora i przyjacieleFresh Beat Band. Kapela detektywówShimmer i ShineBlaze i mega maszynyRycerka NellaSunny PogodnaKuchciwróżkiSantiago z mórzWielkie przygody małego rekinaGrajmy razem!
Seriale fabularne Zamek EurekiŚwiat AllegryŚladem BlueRączusieWszyscy razem, śladem Blue!
Inne
Filmy animowane Albert. Wielkie marzenia małej choinkiHej Arnold! Przygoda w dżungliRocko i jego świat: Kiedyś to byłoNajeźdźca Zim: Żarłoczny Florpus
Filmy fabularne Wesołych świąt – Drake i JoshBestia z WolfsbergaWymiataczWróżkowie chrzestni: Dorośnij TimmyNoc żywego FredaKamienny dotyk RaWyśpiewać marzeniaFred: Obóz obciachuWróżkowie chrzestni: Timmy ratuje świętaNicky SpokoSzwindelPechowcyWróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty‎Poszukiwacze świętego MikołajaAdam i jego klonyPewien zwariowany rejsMów mi wampirRufusLegendy ukrytej świątyniRufus 2: Kocia katastrofaBiblioteka pana LemoncelloTycia GwiazdkaMyślotokDetektyw Xander na tropie
Programy Nickel-ho-ho-ho-deon!Mikołaj ratuje walentynkiPotworny wyścig potworówLip Sync Battle Dzieciaki: Wydanie świąteczneŚmiechobekaNickGwiazdka z gwiazdami