Roboto Sound: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 27: | Linia 27: | ||
=== Reżyserzy === | === Reżyserzy === | ||
* [[Maksymilian Bogumił]] | * [[Maksymilian Bogumił]] | ||
* [[Konrad Darocha]] | |||
* [[Maksymilian Michasiów]] | * [[Maksymilian Michasiów]] | ||
* [[Tomasz Olejnik]] | * [[Tomasz Olejnik]] | ||
| Linia 110: | Linia 111: | ||
| ''[[Wieczny ogień]]'' | | ''[[Wieczny ogień]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sound Tropez">14.11.2018</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sound Tropez">14.11.2018</span> | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Chłopiec na krańcach świata]]'' | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Fleak. Futrzak i ja]]'' | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 134: | Linia 143: | ||
| ''[[Toru Superlis]]'' | | ''[[Toru Superlis]]'' | ||
| 26.08.2020 | | 26.08.2020 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Bella w brzuszku]]'' | |||
| 24.09.2022 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 335: | Linia 348: | ||
| ''[[Monster High Skulltimate Secrets]]'' | | ''[[Monster High Skulltimate Secrets]]'' | ||
| 29.10.2024 | | 29.10.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Sunderfolk]]'' | |||
| 23.04.2025 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Death Stranding 2: On the Beach]]'' | | ''[[Death Stranding 2: On the Beach]]'' | ||
| 26.06.2025 | | 26.06.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Twierdza: Krzyżowiec – Edycja ostateczna]]'' | |||
| 15.07.2025 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Koci Domek Gabby: Gotowa do zabawy]]'' | | ''[[Koci Domek Gabby: Gotowa do zabawy]]'' | ||
| 18.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Dying Light: The Beast]]'' | |||
| 19.09.2025 | | 19.09.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Ghost of | | ''[[Ghost of Yōtei]]'' | ||
| 02.10.2025 | | 02.10.2025 | ||
|- | |- | ||
| Linia 351: | Linia 376: | ||
| ''[[Battlefield 6]]'' | | ''[[Battlefield 6]]'' | ||
| 10.10.2025 | | 10.10.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[The Elf on the Shelf: Bożonarodzeniowi bohaterowie]]'' | |||
| 17.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Gothic Remake]]'' | |||
| 2026 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 365: | Linia 398: | ||
| ''[[Wieczny ogień]]'' | | ''[[Wieczny ogień]]'' | ||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sound Tropez">14.11.2018</span> | | <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="jako Sound Tropez">14.11.2018</span> | ||
|- | |||
|} | |||
=== Filmy === | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="10%"|№ | |||
!width="70%"|Tytuł | |||
!width="20%"|Premiera | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Chłopiec na krańcach świata]]'' | |||
| 27.09.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 01:05, 1 gru 2025

Roboto Sound (dawniej: Sound Tropez) – istniejące od września 2008 studio dźwiękowe mieszczące się w Warszawie przy ul. Dominikańskiej 21a. Dawniej siedziba firmy była usytuowana przy ul. Rotmistrzowskiej 18. Od stycznia 2020 roku studio należy do grupy Roboto, oferującej kompleksowe usługi w dziedzinie lokalizacji gier komputerowych.
Firma realizuje nagrania dubbingowe do filmów i gier, postprodukcje dźwięku, realizację audiobooków i nagranie efektów dźwiękowych. Dawniej w ramach studia działało też wydawnictwo zajmujące się realizacją słuchowisk.
Klienci
- Activision Blizzard
- Audioteka
- CDP
- Electronic Arts Polska
- Epic Games
- Koch Media Poland
- IMGN.pro
- Outright Games
- Riot Games
- SEGA
- Sony Interactive Entertainment Polska
- Storytel
- Tate Interactive
- Techland
- Tequilla Games
- THQ Nordic
Kadra
ReżyserzyDawniejKierownicy muzyczniKierownicy produkcji
MontażyściDawniej |
Dźwiękowcy
Dawniej
DialogiściDawniej |
Dubbing
Filmy
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Wieczny ogień | 14.11.2018 |
| 000 | Chłopiec na krańcach świata | 27.09.2025 |
| 000 | Fleak. Futrzak i ja | 27.09.2025 |
Seriale
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Overwatch | 04.11.2016 |
| 000 | Wilq Superbohater | 18.11.2019 |
| 000 | Karol | 07.04.2020 |
| 000 | Toru Superlis | 26.08.2020 |
| 000 | Bella w brzuszku | 24.09.2022 |
Gry
Postprodukcja dźwięku
Filmy
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Wieczny ogień | 14.11.2018 |
Filmy
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Chłopiec na krańcach świata | 27.09.2025 |
Seriale
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Kacperiada | 10.12.2016 |
Słuchowiska
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Gra o tron | 14.04.2012 |
| 000 | Żywe trupy | 04.04.2013 |
| 000 | Conan Barbarzyńca: Królowa Czarnego Wybrzeża | 25.03.2014 |
| 000 | Thorgal | 30.04.2014 |
| 000 | Funky Koval | 03.10.2014 |
| 000 | Kajko i Kokosz: Szkoła latania | 16.10.2014 |
| 000 | Chłopcy: W skrócie | 11.2014 |
| 000 | Ryjówka Przeznaczenia | 27.04.2015 |
| 000 | Wiedźmin: Dom ze szkła | 19.05.2015 |
| 000 | Kim jest Max Winckler? | 27.02.2016 |
| 000 | Szepczący w eterze | 05.2016 |
| 000 | This War of Mine | 14.11.2017 |
