StuGo: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Snackqween (dyskusja | edycje) Utworzono nową stronę "{{Serial2 |tytuł=StuGo |plakat= |gatunek=animowany, komediowy |kraj=Stany Zjednoczone |język=angielski |stacja=Disney Channel |platforma= |lata produkcji=2025 |data premiery=12 maja 2025 |sezony=0 z 1 |odcinki=0 z 20 }} '''StuGo''' – amerykański serial animowany stworzony przez Ryana Gillisa. Oficjalna polska premiera odbyła się 12 maja 2025 roku na kanale Disney Channel. == Wersja polska == ''brak danych'' == Linki zewnętrzne == * {{IMDb|fi…" |
Snackqween (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 18: | Linia 18: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
''brak danych'' | ''brak danych'' | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="12%"|Premiera | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| '''' | |||
| ''Legitimate Summer Camp'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Dog Eat Dog'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| '''' | |||
| ''Nannytee'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Noodle It (A Little Bit)'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| '''' | |||
| ''Diorama Drama'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Goat Racket'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| '''' | |||
| ''Breakfast at Chippany's'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Birdyguard'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| '''' | |||
| ''No Manhands Is an Island'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Sister Swim'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| '''' | |||
| ''Moon Moon'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Mailbog'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| '''' | |||
| ''Finders Kelpers'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Truck Everlasting'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| '''' | |||
| ''Alpha Betta Chip'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Bomb Swapper'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| '''' | |||
| ''The Wolf of Jealousy'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Stench Mensch'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| '''' | |||
| ''Francis Wants to Be Alone'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Sash'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| '''' | |||
| ''Deep Trent'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Disaster Play'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| '''' | |||
| ''Shapesister'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Lullah's Game'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| '''' | |||
| ''Night Mutants'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Chunk Beastknuckles'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| '''' | |||
| ''The Leg Farm'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Unquenchable Thurst'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| '''' | |||
| ''Plantcis'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Big Ol' Heads Egg Salad Venture'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| '''' | |||
| ''PANTelevision'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Infinity Braid'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| '''' | |||
| ''Primate Fear'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Francis' Last Straw'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| '''' | |||
| ''Phishin' Chip'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Shell-Shock!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| '''' | |||
| ''Elephant Triumvirate Book 6: Trunkumvirate Triumphaphant'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Z.O.R.B.Z. (Zorbular Orb Rorb Borb Zorbs)'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20 | |||
| '''' | |||
| ''Pea-Brained Mutant Crystal Nuptials'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''S.T.U.G.O'' | |||
|- | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
Wersja z 23:53, 13 kwi 2025
| Tytuł | StuGo |
|---|---|
| Gatunek | animowany, komediowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Channel |
| Lata produkcji | 2025 |
| Data premiery dubbingu | 12 maja 2025 |
| Wyemitowane serie |
0 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 0 z 20 |
StuGo – amerykański serial animowany stworzony przez Ryana Gillisa.
Oficjalna polska premiera odbyła się 12 maja 2025 roku na kanale Disney Channel.
Wersja polska
brak danych
Spis odcinków
| Premiera | Tytuł polski | Tytuł angielski | |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01 | ' | Legitimate Summer Camp | |
| ' | Dog Eat Dog | ||
| 02 | ' | Nannytee | |
| ' | Noodle It (A Little Bit) | ||
| 03 | ' | Diorama Drama | |
| ' | Goat Racket | ||
| 04 | ' | Breakfast at Chippany's | |
| ' | Birdyguard | ||
| 05 | ' | No Manhands Is an Island | |
| ' | Sister Swim | ||
| 06 | ' | Moon Moon | |
| ' | Mailbog | ||
| 07 | ' | Finders Kelpers | |
| ' | Truck Everlasting | ||
| 08 | ' | Alpha Betta Chip | |
| ' | The Bomb Swapper | ||
| 09 | ' | The Wolf of Jealousy | |
| ' | Stench Mensch | ||
| 10 | ' | Francis Wants to Be Alone | |
| ' | The Sash | ||
| 11 | ' | Deep Trent | |
| ' | Disaster Play | ||
| 12 | ' | Shapesister | |
| ' | Lullah's Game | ||
| 13 | ' | Night Mutants | |
| ' | Chunk Beastknuckles | ||
| 14 | ' | The Leg Farm | |
| ' | Unquenchable Thurst | ||
| 15 | ' | Plantcis | |
| ' | Big Ol' Heads Egg Salad Venture | ||
| 16 | ' | PANTelevision | |
| ' | Infinity Braid | ||
| 17 | ' | Primate Fear | |
| ' | Francis' Last Straw | ||
| 18 | ' | Phishin' Chip | |
| ' | Shell-Shock! | ||
| 19 | ' | Elephant Triumvirate Book 6: Trunkumvirate Triumphaphant | |
| ' | Z.O.R.B.Z. (Zorbular Orb Rorb Borb Zorbs) | ||
| 20 | ' | Pea-Brained Mutant Crystal Nuptials | |
| ' | S.T.U.G.O | ||
Linki zewnętrzne
- StuGo w bazie Internet Movie Database (IMDb)
