Atlantyda: Powrót Milo

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Atlantyda: Powrót Milo

Atlantis: Milo’s Return

Atlantyda Powrót Milo.jpg
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Dystrybutor Blu-ray/DVD Imperial CinePix, CD Projekt
Rok produkcji 2003
Data premiery dubbingu 18 sierpnia 2003

Atlantyda: Powrót Milo (ang. Atlantis: Milo’s Return, 2003) – amerykański film animowany z wytwórni Walt Disney Pictures. Kontynuacja filmu z 2001 roku – Atlantyda – Zaginiony ląd.

Film został wydany w Polsce na DVD po raz pierwszy – 18 sierpnia 2003 roku przez Imperial CinePix; ponownie został wydany 17 września 2010 roku przez CD Projekt.

Fabuła

Nieustraszeni odkrywcy znani z animowanego przeboju Disneya "Atlantyda: Zaginiony Ląd" powracają. Podczas pierwszej ekspedycji Milo Thatch i jego towarzysze trafili do podwodnego miasta i ocalili przed zagładą tajemnicze królestwo oraz jego mieszkańców. Tym razem Milo, Kida i ich załoga muszą stawić czoła nowym wyzwaniom na powierzchni oceanu i poznać potęgę mistycznej siły. Nowa przygoda rzuca śmiałków od suchych pustynnych obszarów Południowego Zachodu, aż po lodowe szczyty gór Północy. Czeka ich prawdziwa walka z gigantycznymi, morskimi potworami, niezwykłymi duchami i prastarymi legendami. Podczas wyprawy Kida odkrywa również potężną moc cudownego kryształu, który pochodzi z jej rodzinnego królestwa. Musi zdecydować, czy rozsądniej jest ukryć Serce Atlantydy, czy podzielić się jego światłem z resztą świata.

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-557413

Wersja polska

W wersji polskiej wystąpili:

oraz:

i inni

Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Joanna Wizmur
Dialogi polskie: Bartosz Wierzbięta
Opieka artystyczna: Maciej Eyman
Produkcja polskiej wersji językowej: DISNEY CHARACTER VOICES INTERNATIONAL, INC.

Linki zewnętrzne