Wodogrzmoty Małe

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Wodogrzmoty Małe

Gravity Falls

Wodogrzmoty Małe.jpg
Gatunek animowany, przygodowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel, Disney XD
Platforma streamingowa Netflix, Disney+
Lata produkcji 2012-2016
Data premiery dubbingu 20 października 2012
Wyemitowane
serie
2 z 2
Wyemitowane odcinki 40 z 40

Wodogrzmoty Małe (ang. Gravity Falls, 2012-2016) – amerykański serial animowany stworzony przez Alexa Hirscha.

Premiera serialu w Polsce odbyła się na kanale Disney Channel 20 października 2012 roku, regularną emisję rozpoczęto 10 listopada 2012 roku. Od 16 listopada 2012 roku serial emitowany również na kanale Disney XD.

Fabuła

Rodzice wysyłają 12-letnich bliźniaków Dippera i Mabel Pine do domku wujka Stana w Gravity Falls w Oregonie. Prowadzi on tam najdziwniejsze na świecie muzeum The Mystery Shack, będące w rzeczywistości turystyczną pułapką. Dipper i Mabel odkrywają jak tajemnicza jest miejscowość ich zwariowanego wujka i robią wszystko, by nauczyć się w niej żyć.

Źródło: Teleman

Wersja polska

Wystąpili:

  • Paweł Ciołkosz
    • Dipper Pines,
    • Tyrone (klon Dippera) (odc. 9),
    • Klony Dippera (odc. 9),
    • Dippy Fresh (odc. 39)
  • Agnieszka PawełkiewiczMejbel Pines
  • Jarosław Boberek
    • Stanley (Stanek) Pines, wujek Dippera i Mejbel,
    • Burmistrz Brzęczyszczykiewicz (odc. 31-32)
  • Zbigniew Konopka
    • Szeryf Blubs,
    • Ochroniarz (odc. 2),
    • Głosy z knajpy (odc. 2),
    • Jeden z męskoturów (odc. 6),
    • Właściciel stoiska (odc. 7),
    • Siergiej (odc. 22),
    • Wielki Heniek (odc. 22),
    • Kucharz (odc. 29),
    • Ósemka (odc. 38),
    • Oczodół (odc. 38),
    • Drzewo (odc. 39),
    • Multimiś (odc. 40)
  • Julia Kołakowska-Bytner
    • Wendy,
    • Mama rudego chłopca (odc. 1),
    • Narzeczona Reginalda (odc. 1),
    • Shandra Jimenez (odc. 2),
    • Automatyczna sekretarka (odc. 6),
    • Kobieta wysyłająca list (odc. 6),
    • Pani Gleeful (odc. 11),
    • Brązowowłosa turystka (odc. 14),
    • Donna (odc. 14),
    • Turystka (odc. 14),
    • Modelka (odc. 15),
    • Jedna z fanek 1-2-3-5 (odc. 16),
    • Mały chłopiec (odc. 18),
    • Ekspedientka (odc. 24),
    • Jedno z dzieci (odc. 24),
    • Kuzynka Soosa (odc. 28),
    • Charlie (odc. 29),
    • Fanka Bożka Miłości (odc. 29),
    • Turystka, którą próbował poderwać Dipper (odc. 35),
    • Babcia Sweetkins (odc. 35),
    • Dziewczyna z Log Landu (odc. 35)
    • Candy (Cuksa) (odc. S10)
  • Wojciech Paszkowski
    • Stary McGucket / Fiddleford,
    • Larry King (odc. 2),
    • Sprzedający figury woskowe (odc. 2),
    • Głos w TV (odc. 3),
    • Opętana Mabel (odc. 3),
    • Pa (odc. 3, 34),
    • Turyści (odc. 4, 14),
    • Gnomy (odc. 5),
    • Jeden z męskoturów (odc. 6),
    • farmer (odc. 7, 36),
    • Głos z głośnika (odc. 8),
    • Preston Północny, tata Pacyfiki (odc. 8, 22, 31),
    • Bogaty nastolatek (odc. 10),
    • Spiker TV (odc. 10),
    • Cukrzyk (odc. 12),
    • Skaczące główki (odc. 12),
    • Chłopiec w izolatce (odc. 13),
    • Doug (odc. 14),
    • Turysta obrażany przez Stanka (odc. 15),
    • Rumble Grzmocisław (odc. 24),
    • Głos komputera Nabokiego (odc. 26),
    • Członek stowarzyszenia (odc. 27),
    • Nastolatek w reklamie (odc. 32),
    • Prezenter (odc. 33),
    • Ojciec Emmy (odc. 35),
    • Głos Niepalnego Szopa (odc. 35),
    • Jeden z gnomów (odc. 37),
    • Jeden z jednorożców (odc. 37),
    • Gremloblin,
    • mężczyźni na basenie
  • Janusz Wituch
    • Toby Nieustępliwy,
    • Strażnik McGucket (odc. 1),
    • Tyler Cutebiker (odc. 1, 23, 26, 30-33, 38, 40),
    • Dziadek (odc. 1),
    • Inspektor z serialu Kaczo-dektyw (odc. 2),
    • Sherlock Holmes (odc. 2),
    • Tłum na konferencji (odc. 2),
    • Thompson (odc. 3),
    • Bud Gleeful (odc. 4, 11, 20),
    • Policjant Edwin Durland (odc. 6, 8, 12-13, 15, 17-18, 20, 28, 32-33, 40),
    • Kierowca powozu (odc. 7),
    • Głos w radiu (odc. 13),
    • Futbot (odc. 15),
    • Butelka (odc. 28),
    • Jeden z gofrów-ochroniarzy (odc. 39),
    • Opalający się mężczyzna
  • Jacek Król
    • Męski Dan (odc. 1-2, 6, 12, 20, 23, 30-31),
    • Coolio (odc. 2),
    • Tłum na konferencji (odc. 2),
    • Lektor serialu (odc. 3),
    • Lektor reklamy Gideona (odc. 4),
    • Huctwa (odc. 6),
    • Steve (odc. 8),
    • Udzielający ślubu (odc. 8),
    • Dundgren (odc. 9),
    • Facet z przyszłości (odc. 9),
    • Głos automatu (odc. 10),
    • Chłopiec zamknięty w klatce (odc. 13),
    • Pan Baseniak (odc. 13),
    • Kowboj Czacha (odc. 15),
    • Głos symulatora (odc. 28),
    • Troll (odc. 32),
    • Facet w barze (odc. 33),
    • Oczodół (odc. 33),
    • Przedstawiciel uniwersytetu (odc. 34),
    • Tata Stana i Forda (odc. 34),
    • Earl,
    • Ochroniarz,
    • Rowerzysta
  • Grzegorz Falkowski
    • Charlie (odc. 1),
    • Reginald (odc. 1),
    • Syn Męskiego Dana (odc. 1),
    • Głos z radiowozu (odc. 2),
    • Tłum na konferencji (odc. 2),
    • William Szekspir (odc. 2),
    • Robbie (odc. 3, 7, 9-10, 12, 16, 20, 22, 27-29, 30, 37),
    • Lektor programu (odc. 4),
    • Jeff (odc. 5, 23, 27),
    • Mężczyzna przy grillu (odc. 5),
    • Jeden z męskoturów (odc. 6),
    • Stary męskotur (odc. 6),
    • Kierujący koniem (odc. 7),
    • Lolph (odc. 7),
    • Rich (odc. 14),
    • Spiker zapowiadający Koło fortuny (odc. 14),
    • Brązowowłosy turysta (odc. 14),
    • Rutbolista (odc. 15),
    • Xyler (odc. 19),
    • Aktor w telewizji,
    • Turysta
  • Tomasz Steciuk
    • Głosy z knajpy (odc. 2)
    • Górnik (odc. 2),
    • Policjant Edwin Durland (odc. 2, 23),
    • Groucho Marx (odc. 2),
    • Hrabia Lionel (odc. 3),
    • Roluc (odc. 4),
    • Chłopak sprzedający materace (odc. 5),
    • Quentin Trembley (odc. 8),
    • Głos TV (odc. 22),
    • Rycerz liliput (odc. 22),
    • Gwiazda (odc. 26)
  • Jakub Szydłowski
    • Soos,
    • Facet w barze (odc. 2),
    • Narrator serialu Kaczo-dektyw (odc. 2),
    • Chłopiec, który wziął kartkę Mabel (odc. 5),
    • Normal (skrzaty w przebraniu) (odc. 5),
    • Wódz Wódz (odc. 6),
    • Tata chłopca (odc. 14),
    • Duch drwala (odc. 31)
  • Joanna Pach
    • Leniwa Klucha,
    • Wnuki (odc. 1),
    • Księżna (odc. 3),
    • Ma (odc. 3),
    • Tambry (odc. 3),
    • Pacyfika Północna (odc. 7-9, 22, 31, 38, 40),
    • Chłopiec przebrany za komandosa (odc. 12),
    • Gorney (odc. 12),
    • Carla (odc. 14, 19),
    • Chłopiec (odc. 14),
    • Mama Billy'ego (odc. 14),
    • Turyści (odc. 14),
    • Jedna z fanek 1-2-3-5 (odc. 16),
    • Shandra Jimenez (odc. 16, 20, 38, 40),
    • Brązowowłosa dziewczyna (odc. 17),
    • Jedno z dzieci (odc. 24),
    • Cynamon (odc. 26),
    • Dziecko,
    • Dziecko na basenie,
    • Dziewczynka,
    • Menadżerka,
    • Uczestniczka
  • Piotr BajtlikNate (odc. 3)
  • Grzegorz Drojewski
    • Lee (odc. 3),
    • Lekarz (odc. 4),
    • Papuga (odc. 4),
    • Turyści (odc. 4),
    • Tyler Cutebiker (odc. 6, 13),
    • Blendin Blondyn (odc. 7),
    • Syrenando (odc. 13),
    • Billy (odc. 14),
    • Gracz w Kole fortuny (odc. 14),
    • Kierownik studia (odc. 14),
    • Wymiotujący turysta (odc. 14),
    • Żongler (odc. 15),
    • Chłopiec,
    • Mężczyźni na basenie
  • Grzegorz Kwiecień
    • Multimiś (odc. 6),
    • Mały chłopiec (odc. 7),
    • Agent FBI (odc. 8),
    • Gruba (Grenda),
    • Rumble Grzmocisław (odc. 10, 40),
    • Prawnik (odc. 10),
    • Dzieci (odc. 12),
    • Spiker TV (odc. 12),
    • Rybak (odc. 13),
    • Głos w TV (odc. 20),
    • Członkowie stowarzyszenia (odc. 27),
    • Gitarzysta (odc. 29),
    • Lee (odc. 29, 33, 39),
    • Lektor reklamy (odc. 33)
    • Preston Północny, tata Pacyfiki (odc. 38),
    • Lolph (odc. 38),
    • Głos w świecie Mejbel (odc. 39),
    • Robbie (odc. 40),
    • Davey,
    • Producent,
    • Satyr
  • Katarzyna Groniec
    • Gideon (odc. 4, 8, 11, 13, 19-20),
    • Kobieta w wozie (odc. 7),
    • Mama Pacyfiki (odc. 8),
    • Sue (odc. 8),
    • Cuksa (odc. 9, 12, 16-17),
    • Sassica (kobieta w talk-show) (odc. 10),
    • Kierownik sklepu (odc. 12),
    • Abuelita, babcia Soosa (odc. 20)
  • Agata Pruchniewska
    • Głos ciuchcii (odc. 24),
    • Melody (odc. 24),
    • Cuksa (Candy) (odc. 25, 28, 31, 33, 37),
    • Tambry (odc. 28-29, 31),
    • Mama Pacyfiki (odc. 31),
    • Shandra Jimenez (odc. 33)
  • Krzysztof Szczepaniak
    • Craz (odc. 22),
    • Jeden z liliputów (odc. 22),
    • Xyler (odc. 22),
    • Agent Trigger (odc. 23, 30-31),
    • Gabe Bensen (odc. 25, 29),
    • Kolega Soosa (odc. 28),
    • Syrenando (odc. 29)
  • Waldemar BarwińskiStanford Pines (odc. 32-34, 36-38, 40)
  • Jan BarwińskiMały Ford (odc. 34)
  • Konstanty BarwińskiMały Stan (odc. 34)
  • Jarosław Domin
    • Bill Cyferka (odc. 19, 25, 36-40),
    • Facet napadający na Carlę (odc. 19),
    • Gary (odc. 24),
    • głos w kolejce linowej (odc. 35),
    • Nauczyciel (odc. 36)
  • Wojciech Chorąży
    • ochroniarz (odc. 22),
    • Franz (odc. 22),
    • Blendin Blondyn (odc. 28, 38),
    • Tata Robbiego (odc. 29),
    • Celestairóżibłękiciemórz (odc. 37),
    • Jeden z gnomów (odc. 37),
    • Jeden z jednorożców (odc. 37),
    • Dziurka (odc. 39),
    • Dzieciak z klasy Dippera i Mejbel (odc. 39),
    • Jeff (odc. 40),
    • Bud Gleeful (odc. 40)
  • Agnieszka Fajlhauer
    • Gideon (odc. 33, 38, 40),
    • Mama Robbiego (odc. 40),
    • Cuksa (Candy) (odc. 40)

W pozostałych rolach:

  • Joanna Węgrzynowska-CybińskaMa (pierwsza kwestia w odc. 3)
  • Adam Fidusiewicz
    • Boysband 1-2-3-5 (odc. 16),
    • Bileter (odc. 16),
    • Xyler (odc. 19)
  • Cezary Kwieciński
    • producent zespołu 1-2-3-5 (odc. 16),
    • Bobby Renzobbi (odc. 18),
    • Turysta (odc. 18),
    • Reggie, kuzyn Soosa (odc. 24),
    • Harry Gliniecki (odc. 26),
    • Bud Gleeful (odc. 27, 33),
    • Kuzyn Soosa (odc. 28),
    • Thompson (odc. 29),
    • Crampelter (odc. 34)
  • Tomasz Robaczewski
    • Tyler Cutebiker (odc. 16, 20),
    • Facet w reklamie (odc. 18),
    • Craz (odc. 39)
  • Bożena Furczyk
    • Trixandra (odc. 21),
    • Cuksa (odc. 23),
    • Tambry (odc. 23),
    • Mama Robbiego (odc. 29)
  • Krzysztof Cybiński
    • Chłopak Trixandry (odc. 21),
    • Francuz liliput (odc. 22),
    • Lolph (odc. 28),
    • Chłopiec, który wziął kartkę Mabel (odc. 29),
    • Jeden z nastolatków (odc. 29),
    • Kierujący sceną (odc. 29),
    • Policjanci z wydziału specjalnego (odc. 30),
    • Multimiś (odc. 39)
  • Krzysztof Plewako-Szczerbiński
    • Inspektor budowlany (odc. 21),
    • Jeden z liliputów (odc. 22)
  • Miłogost Reczek
    • Tajemniczy mężczyzna / Kształtomistrz (odc. 21),
    • Pirat liliput (odc. 22)
  • Kamil Pruban
    • Agent Powers (odc. 23, 30-31, 34),
    • Jeden z gofrów-ochroniarzy (odc. 39),
    • Dziecko Czasu (odc. P01)
  • Elżbieta GaertnerAbuelita, babcia Soosa (odc. 24, 28)
  • Beata Jankowska-TzimasGIFfany (odc. 24)
  • Adam Krylik
    • Animatroniczny suseł (odc. 24),
    • Animatroniczna sowa (odc. 24),
    • Przepasaniec (odc. 26),
    • Dziecko Czasu (odc. 28)
  • Wojciech Machnicki
    • Wiedźma od rąk (odc. 26),
    • Iwan Ślepy (odc. 27)
  • Robert Tondera
    • Listonosz (odc. 28),
    • Dundgren (odc. 28),
    • Jeden z nastolatków (odc. 29),
    • Ochroniarz (odc. 29),
    • Koszykarz (odc. 31),
    • Dyrektor liceum (odc. 34)
  • Mariusz Czajka
    • Bożek Miłości (odc. 29),
    • Agent Trigger (jedna scena w odc. 30),
    • Lokaj (odc. 31),
  • Maksymilian BogumiłMarius von Fundshauser (odc. 31)
  • Mieczysław Morański
    • Prawdopodobor (odc. 32),
    • Współwięzień (odc. 33),
    • Profesor (odc. 34)
  • Marta MarkowiczDarlene (odc. 35)
  • Wojciech ŻołądkowiczKoci sędzia w świecie Mejbel (odc. 39)
  • Bartosz WesołowskiAlex Hirsch (odc. P01)

i inni

Wykonanie piosenek:

i inni

Reżyseria:

Reżyser muzyczny: Agnieszka Tomicka
Tłumacz / Tekst polski:

Teksty piosenek: Barbara Eyman (odc. 11-15)
Montaż: Magdalena Waliszewska (odc. 6-10)
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Ciecierska
Studio: SDI MEDIA POLAND

Lektor:

Spis odcinków

Premiera
(Disney Channel)
Premiera
(Disney XD)
№1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
10.11.2012 16.11.2012 01 02 Straszliwy potworny potwór
(tytuł Disney+: Legenda o potworze z jeziora)
The Legend of the Gobblewonker
17.11.2012 23.11.2012 02 03 Łowcy głów Headhunters
01.12.2012 07.12.2012 03 05 Straszne lęki i inne takie
(tytuł Disney+: Niekonwencjonalny sklep)
The Inconveniencing
24.11.2012 30.11.2012 04 04 Mściwiec i dama
(tytuł Disney+: Ręka, która kołysze Mabel)
The Hand That Rocks the Mabel
20.10.2012 21.12.2012 05 01 Jak śliwki w kompot
(tytuł Disney+: Uwięziony turysta)
Tourist Trapped
12.12.2012 14.12.2012 06 06 Dipper kontra męskość Dipper vs. Manliness
09.02.2013 23.02.2013 07 09 Świnia, kalkulator i inne takie...
(tytuł Disney+: Świnia podróżująca w czasie)
The Time Traveler’s Pig
29.12.2012 04.01.2013 08 08 Skarb nie skarb
(tytuł Disney+: Pionierksie skarby)
Irretional Treasure
22.12.2012 28.12.2012 09 07 Dipper, Dipper, Dipper
(tytuł Disney+: Podwójny Dipper)
Double Dipper
brak danych 06.04.2013 10 10 Rambol Grzmocisław
(tytuł Disney+: Wojownicy walki)
Fight Fighters
brak danych 13.04.2013 11 11 Dipperek
(tytuł Disney+: Mały Dipper)
Little Dipper
brak danych 31.10.2013 12 12 Latoween Summerween
brak danych 17.10.2013 13 15 Na samym dnie
(tytuł Disney+: Głęboka woda)
The Deep End
brak danych 03.10.2013 14 13 Szef Mabel
(tytuł Disney+: Mabel szefową)
Boss Mabel
brak danych 10.10.2013 15 14 Dziura bez dna
(tytuł Disney+: Dziuba bez dna!)
Bottomless Pit!
brak danych 07.11.2013 16 17 Szaleni chłopcy
(tytuł Disney+: Krejzi chłopaki)
Boyz Crazy
brak danych 24.10.2013 17 16 Na dywaniku
(tytuł Disney+: Dywanowy szok)
Carpet Diem
brak danych 14.11.2013 18 18 Świat przed świnią
(tytuł Disney+: Świnia przede wszystkim)
Land Before Swine
brak danych 21.11.2013 19 19 Głowa mała
(tytuł Disney+: Łowcy snów)
Dreamscaperers
brak danych 28.11.2013 20 20 Gideon urasta
(tytuł Disney+: Gideon powstaje)
Gideon Rises
SERIA DRUGA
06.12.2014 brak danych 21 22 Zwiedzanie bunkru
(tytuł Disney+: W bunkrze)
Into the Bunker
13.12.2014 brak danych 22 23 Wojna golfowa The Golf War
06.12.2014 brak danych 23 21 Straszneoke
(tytuł Disney+: Stracho-oke)
Scary-oke
08.02.2015 brak danych 24 25 Soos i prawdziwa dziewczyna Soos and the Real Girl
20.12.2014 brak danych 25 24 Skarpeciana opera
(tytuł Disney+: Opera skarpeciana)
Sock Opera
15.02.2015 brak danych 26 26 Sklep ze strasznymi pamiątkami
(tytuł Disney+: Sklep z pamiątkami z horroru)
Little Gift Shop of Horrors
22.02.2015 brak danych 27 27 Stowarzyszenie Ślepego Oka Society of the Blind Eye
brak danych brak danych 28 28 Igrzyska Blendina
(tytuł Disney+: Gra Blendina)
Blendin’s Game
19.04.2015 brak danych 29 29 Bożek miłości
(tytuł Disney+: Bóg Miłości)
The Love God
05.07.2015 brak danych 30 31 Nie ten za kogo się podaje
(tytuł Disney+: Nie taki, jak się wydaje)
Not What He Seems
28.06.2015 brak danych 31 30 Tajemnica Posiadłości Północnych Northwest Mansion Noir
18.10.2015 brak danych 32 33 Lochy, lochy i jeszcze więcej lochów Dungeons, Dungeons, and More Dungeons
25.10.2015 brak danych 33 34 Kandydat Stanowy
(tytuł Disney+: Stankowy kandydat)
The Stanchurian Candidate
11.10.2015 brak danych 34 32 Opowieść o dwóch Stanach A Tale of Two Stans
12.03.2016 brak danych 35 36 Drogowe atrakcje
(tytuł Disney+: Przydrożne atrakcje)
Roadside Attraction
19.03.2016 brak danych 36 37 Dipper i Mabel kontra przyszłość Dipper and Mabel vs. the Future
01.11.2015 brak danych 37 35 Ostatni jednorożec
(tytuł Disney+: Ostatni mabelrożec)
The Last Mabelcorn
26.03.2016 brak danych 38 38 Dziwnogeddon:
Część 1: Strachokalipsa
Weirdmageddon:
Part 1
02.04.2016 brak danych 39 39 Dziwnogeddon:
Część 2: Ucieczka od rzeczywistości
Weirdmageddon:
Part 2: Escape From Reality
29.04.2016 brak danych 40 40 Dziwnogeddon:
Część 3: Odzyskać Wodogrzmoty Małe

(tytuł Disney+: Część 3: Odzyskać Wodogrzmoty)
Weirdmageddon:
Part 3: Take Back The Falls
Dziwnogeddon:
Część 4: Gdzieś wśród lasów

(tytuł Disney+: Część 4: Gdzieś w lesie)
Weirdmageddon:
Part 4: Somewhere in The Woods
ODCINEK SPECJALNY
16.07.2016 P01 P01 Świat według Pinesów Between the Pines
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
brak danych brak danych S01 S01 Zjawiska niewyjaśnione:
Cukierkowy potwór
Dipper's Guide to the Unexplained:
Candy Monster
brak danych brak danych S02 S02 Zjawiska niewyjaśnione:
Tajemniczy tatuaż wujka Stanka

(tytuł Disney+: Tatuaż Stanka)
Dipper's Guide to the Unexplained:
Stan's Tattoo
brak danych brak danych S03 S03 Zjawiska niewyjaśnione:
Skrzynka pocztowa
Dipper's Guide to the Unexplained:
Mailbox
brak danych brak danych S04 S04 Zjawiska niewyjaśnione:
Lewus

(tytuł Disney+: Lewy)
Dipper's Guide to the Unexplained:
Lefty
brak danych brak danych S05 S05 Zjawiska niewyjaśnione:
Ząb
Dipper's Guide to the Unexplained:
Tooth
brak danych brak danych S06 S06 Zjawiska niewyjaśnione:
Zaplecoskryj

(tytuł Disney+: Ukryj się)
Dipper's Guide to the Unexplained:
The Hide-Behind
brak danych brak danych S07 S07 Mabel zdradza tajniki randkowania
(tytuł Disney+: Mabel zdradza tajniki:
Randkowanie)
Mabel's Guide to Dating
brak danych brak danych S08 S08 Mabel zdradza tajniki naklejkowe
(tytuł Disney+: Mabel zdradza tajniki:
Naklejki)
Mabel's Guide to Stickers
brak danych brak danych S09 S09 Mabel zdradza tajniki modowe
(tytuł Disney+: Mabel zdradza tajniki:
Moda)
Mabel's Guide to Fashion
brak danych brak danych S10 S10 Mabel zdradza tajniki kolorystyki
(tytuł Disney+: Mabel zdradza tajniki:
Kolory)
Mabel's Guide to Color
brak danych brak danych S11 S11 Mabel zdradza tajniki sztuki
(tytuł Disney+: Mabel zdradza tajniki:
Sztuka)
Mabel's Guide to Art
brak danych brak danych S12 S12 Naprawi Soos:
Melex
Fixin' It with Soos:
Golf Cart
brak danych brak danych S13 S13 Naprawi Soos:
Zegar z kukułką
Fixin' It with Soos:
Cuckoo Clock
brak danych brak danych S14 S14 Prosto z TV #1 TV Shorts 1
brak danych brak danych S15 S15 Prosto z TV #2 TV Shorts 2
brak danych brak danych S16 S16 Album Mabel:
Film kryminalny
Mabel's Scrapbook:
Heist Movie
brak danych brak danych S17 S17 Album Mabel:
Wyprawa do zoo
Mabel's Scrapbook:
Petting Zoo

Legenda

  • №1 – numer odcinka według kolejności produkcji.
  • №2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej.

Linki zewnętrzne

Disney Television Animation
Seriale animowane WuzzleGumisieKacze opowieści (1987)Nowe przygody Kubusia PuchatkaChip i Dale: Brygada RRSuper BalooAgent KuperGoofy i inniMała SyrenkaSzmergielAladynTimon i PumbaKacza paczkaDoug (serie V-VII)Mała księga dżungli101 dalmatyńczykówByle do przerwyPepper AnnI pies, i wydraHerkulesProdukcje Myszki MikiThe WeekendersPupilekBuzz Astral z Gwiezdnej BazyCafe MyszkaLloyd w kosmosieLegenda TarzanaKim KolwiekFillmore na tropieLilo i StichSuper Robot Monkey Team Hyperforce Go!Dave BarbarzyńcaBrenda i pan WhiskersAmerykański smok Jake LongMaggie BrzęczymuchaYin Yang Yo!Nowa szkoła królaKlub przyjaciół Myszki MikiWymiennicyMoi przyjaciele - Tygrys i KubuśFineasz i FerbAgent specjalny OsoKick Strach się baćAkwalansGwiazdozbiór Fineasza i FerbaJake i piraci z NibylandiiTron: RebeliaWodogrzmoty MałeJej Wysokość ZosiaMyszka MikiW tę i nazad7KPenn Zero: Bohater na pół etatuStar Butterfly kontra siły złaKornisz i FistachNastępcy: Świat PotępionychLwia StrażElena z AvaloruRobal z przyszłościPrawo Milo Murphy’egoMyszka Miki: Zamieszani w przygodyZaplątane przygody RoszpunkiKacze opowieściWielka Szóstka: SerialGreenowie w wielkim mieścieFancy Nancy ClancyPłazowyżSowi domCudowny świat MikiegoPotworna robotaMyszka Miki: FrajdomekMolly i DuchCzarodziejska cukiernia AlicjiRodzina Dumnych: Głośniej i dumniej
Filmy telewizyjne i odcinki specjalne Puchatkowa gwiazdkaBoo to You Too! Winnie the PoohLilo i Stich: Liroy i StichFineasz i Ferb: Przygoda w drugim wymiarzeJej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczkaElena i sekret AvaloruZanim żyli długo i zaplątaniNastępcy: Królewskie weseleMiki i opowieść o dwóch wiedźmachMiki i Minnie: Gwiazdkowe życzenie
Filmy animowane Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampyAladyn: Powrót DżafaraGoofy na wakacjachAladyn i król złodzieiNiezwykła przygoda Kubusia PuchatkaPiękna i Bestia: Zaczarowane świętaPiękna i Bestia: Zaczarowany świat BelliPocahontas II: Podróż do Nowego ŚwiataKról Lew II: Czas SimbyDougMickey: Bajkowe ŚwiętaTygrys i przyjacieleGoofy w college'uMała Syrenka II: Powrót do morzaZakochany kundel II: Przygody ChapsaWakacje: żegnaj szkołoMagiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe MyszkaKopciuszek II: Spełnione marzeniaDzwonnik z Notre Dame IIPiotruś Pan: Wielki powrótTarzan i JaneCafe Myszka – Cafe SzwarcPuchatkowego Nowego Roku101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygodaAtlantyda: Powrót MiloStich! MisjaRecess: All Growed DownRecess: Taking the Fifth GradePupilekFineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat