Klub przyjaciół Myszki Miki+: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=22 lipca [[2025]] | |data premiery=22 lipca [[2025]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=11 z 20 | ||
}} | }} | ||
'''Klub przyjaciół Myszki Miki+''' (ang. ''Mickey Mouse Clubhouse+'', 2025) – serial animowany produkcji amerykańskiej, kontynuacja serialu z 2006 roku – ''[[Klub przyjaciół Myszki Miki]]''. | '''Klub przyjaciół Myszki Miki+''' (ang. ''Mickey Mouse Clubhouse+'', 2025) – serial animowany produkcji amerykańskiej, kontynuacja serialu z 2006 roku – ''[[Klub przyjaciół Myszki Miki]]''. | ||
| Linia 108: | Linia 108: | ||
| ''Pocztowe zamieszanie'' | | ''Pocztowe zamieszanie'' | ||
| ''Mickey’s Mail Mix-Up'' | | ''Mickey’s Mail Mix-Up'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|011 | |||
| '''' | |||
| ''Minnie Mouse Clubhouse'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|012 | |||
| '''' | |||
| ''Daisy Can’t Say'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|013 | |||
| '''' | |||
| ''The Ice Cream Mystery'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|014 | |||
| '''' | |||
| ''Say Cheese'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|015 | |||
| '''' | |||
| ''Daisy’s Hole in One Mystery'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.11.2025<br /><small>(Dinsney Junior)</small> | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|016 | |||
| ''Miki i Pluto jadą na kemping'' | |||
| ''Mickey and Pluto Go Camping'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|017 | |||
| '''' | |||
| ''Martian Mickey’s Clubhouse'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | |||
| '''' | |||
| ''Martian Mishap'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|019 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|020 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Disney Television Animation}} | {{Disney Television Animation}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 15:03, 17 lis 2025
| Tytuł | Klub przyjaciół Myszki Miki+ |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Mickey Mouse Clubhouse+ |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Platforma streamingowa | Disney+, YouTube – Disney Junior Polska |
| Lata produkcji | 2025 |
| Data premiery dubbingu | 22 lipca 2025 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 11 z 20 |
Klub przyjaciół Myszki Miki+ (ang. Mickey Mouse Clubhouse+, 2025) – serial animowany produkcji amerykańskiej, kontynuacja serialu z 2006 roku – Klub przyjaciół Myszki Miki.
Serial dostępny na platformie Disney+ od 22 lipca 2025 roku. Emisja telewizyjna na kanale Disney Junior od 26 lipca 2025 roku.
Fabuła
Myszka Miki i przyjaciele zapraszają wszystkich do Klubu na nowe odlotowe przygody! Czeka was dużo zabawy, mnóstwo piosenek, nowi pomocnicy i super niespodzianki!
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Elżbieta Futera-Jędrzejewska – Daisy
- Jarosław Boberek – Kaczor Donald
- Krzysztof Tyniec – Goofy
- Kacper Kuszewski – Myszka Miki
- Beata Wyrąbkiewicz – Myszka Minnie
- Andrzej Chudy – Profesor Ludwig von Drake
- Leszek Filipowicz – Olbrzym Willie
- Anna Apostolakis –
- Klarabella,
- Kwarella Dziobak
- Jakub Wieczorek – Pete
- Katarzyna Kozak – Hilda
- Marek Robaczewski – Pluto
- Ewa Kania – Chip
i inni
Piosenki śpiewali: Małgorzata Szymańska, Justyna Bojczuk, Paulina Stekla, Sebastian Machalski, Piotr Gogol i inni
Reżyseria: Agnieszka Zwolińska
Dialogi polskie: Ewa Mart
Teksty piosenek: Anna Maciejczyk
Kierownictwo muzyczne Piotr Gogol
Kierownictwo produkcji: Julia Gintrowska
Wersja polska: IYUNO POLSKA
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 22.07.2025 | 001 | Nowy pomocnik Mikiego | Mickey’s New Helper |
| 22.07.2025 | 002 | Nowy kurnik Klarabelli | Clarabelle’s New Coop |
| 22.07.2025 | 003 | Tajemnicze zniknięcie skarpetek | Goofy’s Sock Hunt |
| 22.07.2025 | 004 | Szczeniaczek Pluto | Puppy Pluto |
| 22.07.2025 | 005 | Pizza Goofy’ego | Goofy Pizza |
| 22.07.2025 | 006 | Muzyczna ciuchcia Minnie | Minnie’s Tune Train |
| 22.07.2025 | 007 | Niewesołe pszczoły | Please the Bees |
| 22.07.2025 | 008 | Uroczysta kolacja Minnie | Minnie’s Dinner Party |
| 22.07.2025 | 009 | Przygoda z plecakami | Minnie’s Backpack Adventure |
| 22.07.2025 | 010 | Pocztowe zamieszanie | Mickey’s Mail Mix-Up |
| 011 | ' | Minnie Mouse Clubhouse | |
| 012 | ' | Daisy Can’t Say | |
| 013 | ' | The Ice Cream Mystery | |
| 014 | ' | Say Cheese | |
| 015 | ' | Daisy’s Hole in One Mystery | |
| 17.11.2025 (Dinsney Junior) |
016 | Miki i Pluto jadą na kemping | Mickey and Pluto Go Camping |
| 017 | ' | Martian Mickey’s Clubhouse | |
| 018 | ' | Martian Mishap | |
| 019 | ' | ' | |
| 020 | ' | ' | |
