Film Factory Studio: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m poprawki |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 465: | Linia 465: | ||
| ''[[Conv/rgence: League of Legends Story]]'' | | ''[[Conv/rgence: League of Legends Story]]'' | ||
| 23.05.2023 | | 23.05.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Diablo IV]]'' | |||
| <span style="cursor: help; border-bottom: 1px dotted;" title="we współpracy z Roboto Sound>06.06.2023</span> | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Song of Nunu: A League of Legends Story]]'' | | ''[[Song of Nunu: A League of Legends Story]]'' | ||
| 01.11.2023 | | 01.11.2023 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Diablo IV: Vessel of Hatred]]'' | |||
| 08.10.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 14:06, 21 sie 2025

Film Factory Studio – polskie studio dźwiękowe powstałe w 2011 roku. Jego założycielkami są Beata Kawka oraz Ilona Czech-Kłoczewska. Obecnie siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Sandomierskiej 23, lok. 51. Do czerwca 2019 roku studio mieściło się przy ulicy Alzackiej 27.
Klienci
- Warner Bros.
- Netflix
- Disney
- Mówi Serwis
- Polsat
- Cartoon Network
- Audioteka
- Universal
- M2 Films
- Monolith Films
- Vue Movie Distribution
- Riot Games
- Kino Świat
- Gameforge
- Air Bud Entertainment
- MediaSquad Distribution
- IYUNO Media Group
- Wydawnictwo Agora
Kadra
Produkcje
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Generator Rex (seria III) | 12.11.2012 |
| 000 | Mixele (odc. 1-20, S1-S2) | 03.02.2014 |
| 000 | Clarence (odc. 1-38, 41) | 24.11.2014 |
| 000 | Po drugiej stronie muru | 30.03.2015 |
| 000 | Tygrysek Daniel i jego sąsiedzi | 26.09.2016 |
| 000 | Pinky Malinky | 01.01.2019 |
| 000 | Pamiętnik Chrumasa (seria VI) | 04.07.2022 |
| 000 | Mermaze Mermaidz | 12.08.2022 |
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | Level Up | 01.06.2012 |
| 000 | Just Like Me! | 09.06.2022 |
| 000 | Od zawsze ja | 15.06.2022 |
| 000 | Dwutakt | 05.04.2023 |
| 000 | Buntowniczka Nell | 29.03.2024 |
Filmy animowane
Filmy fabularne
Gry
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 000 | League of Legends | 26.06.2011 |
| 000 | Elsword (druga wersja dubbingu) | 2016 |
| 000 | Valorant | 02.06.2020 |
| 000 | Conv/rgence: League of Legends Story | 23.05.2023 |
| 000 | Diablo IV | 06.06.2023 |
| 000 | Song of Nunu: A League of Legends Story | 01.11.2023 |
| 000 | Diablo IV: Vessel of Hatred | 08.10.2024 |
