StuGo: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 20 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 6: Linia 6:
|język=angielski
|język=angielski
|stacja=[[Disney Channel]]
|stacja=[[Disney Channel]]
|platforma=
|platforma=[[Disney+]], Canal+ Online, Polsat Box Go
|lata produkcji=2025
|lata produkcji=2025
|data premiery=12 maja [[2025]]
|data premiery=12 maja [[2025]]
|sezony=0 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=0 z 20
|odcinki=<small>główna seria</small>: 20 z 20<br /><small>krótkometrażówki</small>: 6 z 6
}}
}}
'''StuGo''' – amerykański serial animowany stworzony przez Ryana Gillisa.
'''StuGo''' – amerykański serial animowany stworzony przez Ryana Gillisa.


Oficjalna polska premiera odbędzie się 12 maja 2025 roku na kanale [[Disney Channel]].
Serial emitowany w Polsce od 12 maja [[2025]] roku na kanale [[Disney Channel]].
== Fabuła ==
== Fabuła ==
Szóstka ambitnych licealistów otrzymuje zaproszenie na tajemniczą wyspę na Karaibach. Młodzi ludzie sądzą, że wyjeżdżają na letni obóz. Na miejscu odkrywają, że zostali podstępem zwabieni tam przez szaloną naukowczynię, doktor Lullah. Nie mogąc wyjechać, przez trzy miesiące muszą przetrwać na wyspie. Teren roi się od fantastycznej oraz niebezpiecznej przyrody, którą w większości stworzyła doktor Lullah.
Szóstka ambitnych licealistów otrzymuje zaproszenie na tajemniczą wyspę na Karaibach. Młodzi ludzie sądzą, że wyjeżdżają na letni obóz. Na miejscu odkrywają, że zostali podstępem zwabieni tam przez szaloną naukowczynię, doktor Lullah. Nie mogąc wyjechać, przez trzy miesiące muszą przetrwać na wyspie. Teren roi się od fantastycznej oraz niebezpiecznej przyrody, którą w większości stworzyła doktor Lullah.
Linia 20: Linia 20:
<small>Źródło: [https://www.teleman.pl/tv/-2560093 Teleman]</small>
<small>Źródło: [https://www.teleman.pl/tv/-2560093 Teleman]</small>
== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
''brak danych''  
'''Wersja polska''': [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]<br />
'''Reżyseria''': [[Sebastian Drożak]]<br />
'''Dialogi polskie''':
* [[Katarzyna Raduszyńska]] <small>(odc. 1, 4-20)</small>,
* [[Monika Malesza]] <small>(odc. 2-3)</small>
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Piotr Gogol]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''':
* [[Małgorzata Lewińska (kierowniczka produkcji)|Małgorzata Lewińska]] <small>(odc. 1-5)</small>,
* [[Mikołaj Groń]] <small>(odc. 6-20)</small>
'''W wersji polskiej udział wzięli''':
* [[Jakub Gawlik]] – '''Chip'''
* [[Ewa Ekwa]] – '''Francis'''
* [[Sara Lityńska]] – '''Pliny'''
* [[Marta Burdynowicz]] – '''Sara'''
* [[Justyna Bojczuk]] – '''Merian'''
* [[Zuzanna Galia]] – '''Larry'''
* [[Elżbieta Kijowska-Rozen]] – '''Doktor Lullah'''
'''W pozostałych rolach''':
* [[Szymon Kuśmider]] – '''Pan Okej''' <small>(odc. 1a, 2b, 3a, 4b, 5b, 6a, 7a, 8b, 10b)</small>
* [[Dawid Dziarkowski]] – '''Ryba narrator''' <small>(odc. 1a)</small>
* [[Bogusław Kudłek]] –
** '''Rybak''' <small>(odc. 1a)</small>,
** '''Żółw''' <small>(odc. 2b)</small>,
** '''Tata Rianne''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''Maszyna''' <small>(odc. 4b)</small>,
** '''Prezenter''' <small>(odc. 7a)</small>,
** '''Sunil''' <small>(odc. 7b)</small>
* [[Michał Głowacki]] –
** '''Glen Chompers''' <small>(odc. 1a)</small>,
** '''Klient''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''Kulka''' <small>(odc. 12)</small>,
** '''Jean-Michel''' <small>(odc. 13)</small>,
** '''Koi''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Filip Garmulewicz]] –
** '''Rekin''' <small>(odc. 1b)</small>,
** '''Krab''' <small>(odc. 2b)</small>
* [[Sławomir Pacek]] – '''Chicho''' <small>(odc. 1b, 2b, 3a, 4a, 8b, 9a, 10b, 14-15, 16a)</small>
* [[Piotr Warszawski]] – '''Lektor reklamy ''Pogromcy Fal''''' <small>(odc. 2a)</small>
* [[Karolina Bacia]] –
** '''Blobfish''' <small>(odc. 2b, 9a, 11b, 14)</small>,
** '''Tara''' <small>(odc. 5b)</small>,
** '''Swietłana''' <small>(odc. 12)</small>,
** '''Flaming''' <small>(odc. 16a)</small>
* [[Marta Dylewska]] –
** '''Rianne''' <small>(odc. 4a, 16a, 18a)</small>,
** '''Mama Merian''' <small>(odc. 5b)</small>
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] –
** '''Elizardbeth''' <small>(odc. 4b)</small>,
** '''Reporterka''' <small>(odc. 5b)</small>
* [[Dariusz Odija]] – '''Nils Vulfen''' <small>(odc. 5a, 13)</small>
* [[Michał Podsiadło]] –
** '''Rover van Guard''' <small>(odc. 6a)</small>,
** '''Duża ryba''' <small>(odc. 8a)</small>,
** '''Sędzia ryba''' <small>(odc. 8a)</small>
* [[Bartłomiej Wiater]] – '''Łasica''' <small>(odc. 6b)</small>
* [[Julia Łukowiak]] –
** '''Rośliny''' <small>(odc. 6b)</small>,
** '''Frogatha''' <small>(odc. 16a)</small>,
** '''Krabeca''' <small>(odc. 18a)</small>
* [[Magdalena Celmer]] – '''Generałowa''' <small>(odc. 7a)</small>
* [[Tomasz Mechowicki]] –
** '''Ofiara''' <small>(odc. 7a)</small>,
** '''Bombonierka''' <small>(odc. 8b)</small>
* [[Sebastian Machalski]] – '''Orzeszek''' <small>(odc. 8a)</small>
* [[Sebastian Perdek]] –
** '''Tętniak''' <small>(odc. 8a, 16a)</small>,
** '''Flądra''' <small>(odc. 9a)</small>,
** '''Robot''' <small>(odc. 10b)</small>,
** '''Kevin''' <small>(odc. 16a)</small>
* [[Mariusz Zaniewski]] –
** '''Świnia''' <small>(odc. 8a, 16a)</small>,
** '''Głos z radia''' <small>(odc. 10a)</small>,
** '''Delegat #1''' <small>(odc. 20a)</small>
* [[Paweł Peterman]] –
** '''Alfa ryba''' <small>(odc. 8a)</small>,
** '''Iguana''' <small>(odc. 10b)</small>
* [[Ada Chełmińska]] – '''Mariana Trent''' <small>(odc. 11a)</small>
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Zorra''' <small>(odc. 13)</small>
* [[Dominik Bożyk]] – '''Delfin''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Robert Kibalski]] – '''Thurst''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Łukasz Talik]] – '''Komentator''' <small>(odc. 16a)</small>
* [[Maciej Gudowski]] – '''Lektor telezakupów''' <small>(odc. 16a)</small>
* [[Andrzej Chudy]] –
** '''Tata Frogathy''' <small>(odc. 16a)</small>,
** '''Gunch''' <small>(odc. 20a)</small>
* [[Jan Butruk]] – '''Kanciarz Kartofel''' <small>(odc. 17a)</small>
* [[Ewa Prus]] – '''Agent Korm''' <small>(odc. 18a)</small>
* [[Magdalena Wojtacha]] – '''Pączusia''' <small>(odc. 18b)</small>
* [[Marcin Piętowski]] – '''Generał Kwarc''' <small>(odc. 20a)</small>
* [[Paweł Rutkowski]] –
** '''Bombo''' <small>(odc. 20a)</small>,
** '''Doktor''',
** '''Sowa''',
** '''Mutanci'''
* [[Marek Karpowicz]] – '''Doktor Rostrum''' <small>(odc. 20b)</small>
* [[Sebastian Drożak]]<!--
** '''Sprzedawca #1''' <small>(odc. 4a)</small>
** '''Sprzedawca #2''' <small>(odc. 4a)</small>
** '''Alarm''' <small>(odc. 4b)</small>
** '''Kryl''' <small>(odc. 5a)</small>
** '''Parówka''' <small>(odc. 5a)</small>
** '''Czarodziej''' <small>(odc. 7a)</small>
** '''Wojownik''' <small>(odc. 7a)</small>
** '''Ryba''' <small>(odc. 8a)</small>
** '''Spiker''' <small>(odc. 8a)</small>
** '''Demon''' <small>(odc. 8a)</small>
** '''Asystent''' <small>(odc. 8b)</small>
** '''Papuga''' <small>(odc. 10b)</small>
** '''Martwa ryba''' <small>(odc. 10b)</small>
** '''Duży Mitchell''' <small>(odc. 10b)</small>
** '''Foka''' <small>(odc. 16a)</small>
** '''Goryl''' <small>(odc. 16a)</small>
** '''Mysz''' <small>(odc. 16a)</small>
** '''Niedźwiedź''' <small>(odc. 16a)</small>
** '''Nosorożec''' <small>(odc. 16a)</small>
** '''Ryba''' <small>(odc. 16a)</small>
** '''Wąż''' <small>(odc. 16a)</small>
** '''Wydra''' <small>(odc. 16a)</small>-->
i inni
 
'''Wykonanie piosenki''': [[Magdalena Tul]] <small>(odc. 2)</small>
 
'''Lektor''': [[Jakub Urlich]]
 
== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;"
Linia 32: Linia 155:
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
Linia 41: Linia 164:
| ''Dog Eat Dog''
| ''Dog Eat Dog''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
Linia 50: Linia 173:
| ''Noodle It (A Little Bit)''
| ''Noodle It (A Little Bit)''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01
Linia 59: Linia 182:
| ''Goat Racket''
| ''Goat Racket''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04
Linia 68: Linia 191:
| ''Birdyguard''
| ''Birdyguard''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05
Linia 77: Linia 200:
| ''Sister Swim''
| ''Sister Swim''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
Linia 86: Linia 209:
| ''Mailbog''
| ''Mailbog''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
Linia 95: Linia 218:
| ''Truck Everlasting''
| ''Truck Everlasting''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| ''ChipZłyOrzech''
| ''Chip Zły Orzech''
| ''Alpha Betta Chip''
| ''Alpha Betta Chip''
|-
|-
Linia 104: Linia 227:
| ''The Bomb Swapper''
| ''The Bomb Swapper''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
Linia 113: Linia 236:
| ''Stench Mensch''
| ''Stench Mensch''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23.05.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
Linia 122: Linia 245:
| ''The Sash''
| ''The Sash''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="e1">Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 22.09.2025.</ref>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| ''''
| ''Podwodne Zadanie''
| ''Deep Trent''
| ''Deep Trent''
|-
|-
| ''''
| ''Sztuka na koniec świata''
| ''Disaster Play''
| ''Disaster Play''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="e2">Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 23.09.2025.</ref>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| ''''
| ''Bliźniaczki''
| ''Shapesister''
| ''Shapesister''
|-
|-
| ''''
| ''Gra doktor Lullah''
| ''Lullah’s Game''
| ''Lullah’s Game''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="e3">Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 24.09.2025.</ref>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| ''''
| ''Nocne mutanty''
| ''Night Mutants''
| ''Night Mutants''
|-
|-
| ''''
| ''Chuck Bestia-Piącha''
| ''Chunk Beastknuckles''
| ''Chunk Beastknuckles''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="e4">Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 25.09.2025.</ref>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| ''''
| ''Farma nóg''
| ''The Leg Farm''
| ''The Leg Farm''
|-
|-
| ''''
| ''Nienasycenie''
| ''Unquenchable Thurst''
| ''Unquenchable Thurst''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="e5">Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 26.09.2025.</ref>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| ''''
| ''Froślinka ''
| ''Plantcis''
| ''Plantcis''
|-
|-
| ''''
| ''Jakie to ma znaczenie?''
| ''Big Ol’ Heads Egg Salad Venture''
| ''Big Ol’ Heads Egg Salad Venture''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|29.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16
| ''''
| ''Kablówka''
| ''PANTelevision''
| ''PANTelevision''
|-
|-
| ''''
| ''Warkocz nieskończoności''
| ''Infinity Braid''
| ''Infinity Braid''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|30.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| ''''
| ''Naczelnik Krętacz Kartofel''
| ''Primate Fear''
| ''Primate Fear''
|-
|-
| ''''
| ''Słomka na wagę życia''
| ''Francis’ Last Straw''
| ''Francis’ Last Straw''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|01.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| ''''
| ''Chip Cyber Zbir''
| ''Phishin’ Chip''
| ''Phishin’ Chip''
|-
|-
| ''''
| ''Muszlo-luby''
| ''Shell-Shock!''
| ''Shell-Shock!''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20
| ''''
| ''Triumwirat słoni: Triumfotrąb Trąbowładnych''
| ''Elephant Triumvirate Book 6: Trunkumvirate Triumphaphant''
| ''Elephant Triumvirate Book 6: Trunkumvirate Triumphaphant''
|-
|-
| ''''
| ''Z.O.R.B.Z.''
| ''Z.O.R.B.Z. (Zorbular Orb Rorb Borb Zorbs)''
| ''Z.O.R.B.Z. (Zorbular Orb Rorb Borb Zorbs)''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03.10.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| ''''
| ''Kryształowe zaślubiny groszkowego mutanta''
| ''Pea-Brained Mutant Crystal Nuptials''
| ''Pea-Brained Mutant Crystal Nuptials''
|-
|-
| ''''
| ''S.T.U.G.O.''
| ''S.T.U.G.O.''
| ''S.T.U.G.O.''
|-
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF" |'''ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|S01
| bgcolor="#CCE2FF"|S01
| ''Pliny i rozrywkowe mutanty''
| ''Pliny’s Playful Mutants''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|26.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|S02
| bgcolor="#CCE2FF"|S02
| ''Chip i problem z portalem''
| ''Chip’s Portal Problem''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|27.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|S03
| bgcolor="#CCE2FF"|S03
| ''Hej, babciu! To nie ja, Francis''
| ''Hi Grandma, It’s Not Francis''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|28.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|S04
| bgcolor="#CCE2FF"|S04
| ''Nie bój robaka, Larry to ogarnia''
| ''Don’t Wormy, Be Larry''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|29.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|S05
| bgcolor="#CCE2FF"|S05
| ''Merian donosi''
| ''The Snitch Report with Merian''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|01.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|S06
| bgcolor="#CCE2FF"|S06
| ''Księżycowa ściema Sary''
| ''Sara’s Sick Rover Stunt''
|-
|-
|}
|}
<references />
== Linki zewnętrzne ==
== Linki zewnętrzne ==
* {{IMDb|film|28076195}}
* {{IMDb|film|28076195}}
{{Disney Television Animation}}
{{Disney Television Animation}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 13:33, 10 lis 2025

Tytuł StuGo
Gatunek animowany, komediowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel
Platforma streamingowa Disney+, Canal+ Online, Polsat Box Go
Lata produkcji 2025
Data premiery dubbingu 12 maja 2025
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki główna seria: 20 z 20
krótkometrażówki: 6 z 6

StuGo – amerykański serial animowany stworzony przez Ryana Gillisa.

Serial emitowany w Polsce od 12 maja 2025 roku na kanale Disney Channel.

Fabuła

Szóstka ambitnych licealistów otrzymuje zaproszenie na tajemniczą wyspę na Karaibach. Młodzi ludzie sądzą, że wyjeżdżają na letni obóz. Na miejscu odkrywają, że zostali podstępem zwabieni tam przez szaloną naukowczynię, doktor Lullah. Nie mogąc wyjechać, przez trzy miesiące muszą przetrwać na wyspie. Teren roi się od fantastycznej oraz niebezpiecznej przyrody, którą w większości stworzyła doktor Lullah.

Źródło: Teleman

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Sebastian Drożak
Dialogi polskie:

Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Kierownictwo produkcji:

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wykonanie piosenki: Magdalena Tul (odc. 2)

Lektor: Jakub Urlich

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
12.05.2025 01 02 Letni obóz letni Legitimate Summer Camp
Pies gryzie psa Dog Eat Dog
13.05.2025 02 03 Nianiat Nannytee
Złap to na rękę (ale nie przesadź) Noodle It (A Little Bit)
14.05.2025 03 01 Makietowa masakra Diorama Drama
Kozi przekręt Goat Racket
15.05.2025 04 04 Śniadanie u Chippaniego Breakfast at Chippany’s
Ptasi patrol Birdyguard
16.05.2025 05 05 Nikt nie jest samotną wyspą No Manhands Is an Island
Siostrokrąg Sister Swim
19.05.2025 06 06 Na Księżycu Moon Moon
Listonoszka Mailbog
20.05.2025 07 08 Znalezione nie kradzione Finders Kelpers
Doktor Kręcioła i Błotniaczek Truck Everlasting
21.05.2025 08 07 Chip Zły Orzech Alpha Betta Chip
Bombonierka The Bomb Swapper
22.05.2025 09 09 Wilk zazdrości The Wolf of Jealousy
Życiowa lekcja Stench Mensch
23.05.2025 10 10 Francis potrzebuje chwili dla siebie Francis Wants to Be Alone
Szarfa The Sash
08.2025
(Disney+)[1]
11 11 Podwodne Zadanie Deep Trent
Sztuka na koniec świata Disaster Play
08.2025
(Disney+)[2]
12 12 Bliźniaczki Shapesister
Gra doktor Lullah Lullah’s Game
08.2025
(Disney+)[3]
13 13 Nocne mutanty Night Mutants
Chuck Bestia-Piącha Chunk Beastknuckles
08.2025
(Disney+)[4]
14 14 Farma nóg The Leg Farm
Nienasycenie Unquenchable Thurst
08.2025
(Disney+)[5]
15 15 Froślinka Plantcis
Jakie to ma znaczenie? Big Ol’ Heads Egg Salad Venture
29.10.2025 16 16 Kablówka PANTelevision
Warkocz nieskończoności Infinity Braid
30.10.2025 17 17 Naczelnik Krętacz Kartofel Primate Fear
Słomka na wagę życia Francis’ Last Straw
01.10.2025 18 18 Chip Cyber Zbir Phishin’ Chip
Muszlo-luby Shell-Shock!
02.10.2025 19 20 Triumwirat słoni: Triumfotrąb Trąbowładnych Elephant Triumvirate Book 6: Trunkumvirate Triumphaphant
Z.O.R.B.Z. Z.O.R.B.Z. (Zorbular Orb Rorb Borb Zorbs)
03.10.2025 20 19 Kryształowe zaślubiny groszkowego mutanta Pea-Brained Mutant Crystal Nuptials
S.T.U.G.O. S.T.U.G.O.
ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE
25.08.2025 S01 S01 Pliny i rozrywkowe mutanty Pliny’s Playful Mutants
26.08.2025 S02 S02 Chip i problem z portalem Chip’s Portal Problem
27.08.2025 S03 S03 Hej, babciu! To nie ja, Francis Hi Grandma, It’s Not Francis
28.08.2025 S04 S04 Nie bój robaka, Larry to ogarnia Don’t Wormy, Be Larry
29.08.2025 S05 S05 Merian donosi The Snitch Report with Merian
01.09.2025 S06 S06 Księżycowa ściema Sary Sara’s Sick Rover Stunt
  1. Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 22.09.2025.
  2. Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 23.09.2025.
  3. Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 24.09.2025.
  4. Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 25.09.2025.
  5. Oficjalna polska premiera na kanale Disney Channel – 26.09.2025.

Linki zewnętrzne

  • StuGo w bazie Internet Movie Database (IMDb)
Disney Television Animation
Seriale animowane WuzzleGumisieKacze opowieści (1987)Nowe przygody Kubusia PuchatkaChip i Dale: Brygada RRSuper BalooAgent KuperGoofy i inniMała SyrenkaSzmergielAladynTimon i PumbaKacza paczkaPotężne KaczoryDoug (serie V-VII)Mała księga dżungli101 dalmatyńczykówByle do przerwyPepper AnnI pies, i wydraHerkulesProdukcje Myszki MikiThe WeekendersPupilekBuzz Astral z Gwiezdnej BazyCafe MyszkaLloyd w kosmosieLegenda TarzanaKim KolwiekFillmore na tropieLilo i StichSuper Robot Monkey Team Hyperforce Go!Dave BarbarzyńcaBrenda i pan WhiskersAmerykański smok Jake LongMaggie BrzęczymuchaYin Yang Yo!Nowa szkoła królaKlub przyjaciół Myszki MikiWymiennicyMoi przyjaciele - Tygrys i KubuśFineasz i FerbAgent specjalny OsoKick Strach się baćAkwalansGwiazdozbiór Fineasza i FerbaJake i piraci z NibylandiiTron: RebeliaWodogrzmoty MałeJej Wysokość ZosiaMyszka MikiW tę i nazad7KPenn Zero: Bohater na pół etatuStar Butterfly kontra siły złaKornisz i FistachNastępcy: Świat PotępionychLwia StrażElena z AvaloruRobal z przyszłościPrawo Milo Murphy’egoMyszka Miki: Zamieszani w przygodyZaplątane przygody RoszpunkiKacze opowieściWielka Szóstka: SerialGreenowie w wielkim mieścieFancy Nancy ClancyPłazowyżSowi domCudowny świat MikiegoPotworna robotaMyszka Miki: FrajdomekMolly i DuchCzarodziejska cukiernia AlicjiRodzina Dumnych: Głośniej i dumniejMoon Girl i Diabelski DinozaurChomi i GretaStraż ekipaKiffZombi: Serial Re-AnimowanyHailey w akcji!KuzyniRoboGoboStuGoKlub przyjaciół Myszki Miki+
Filmy telewizyjne i odcinki specjalne Puchatkowa gwiazdkaBuu! Buu, PuchatkuRodzina Dumnych: FilmLilo i Stich: Liroy i StichFineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarzeJej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczkaElena i sekret AvaloruZanim żyli długo i zaplątaniNastępcy: Królewskie weseleMiki i opowieść o dwóch wiedźmachMiki i Minnie: Gwiazdkowe życzenieMiki ratuje ŚwiętaMiki i przyjaciele: cukierek albo psikusMiki i Gwiazdka bez końca
Filmy animowane Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampyAladyn: Powrót DżafaraGoofy na wakacjachAladyn i król złodzieiNiezwykła przygoda Kubusia PuchatkaPiękna i Bestia: Zaczarowane świętaPiękna i Bestia: Zaczarowany świat BelliPocahontas II: Podróż do Nowego ŚwiataKról Lew II: Czas SimbyDougMickey: Bajkowe ŚwiętaTygrys i przyjacieleGoofy w college’uMała Syrenka II: Powrót do morzaZakochany kundel II: Przygody ChapsaWakacje: żegnaj szkołoMagiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe MyszkaKopciuszek II: Spełnione marzeniaDzwonnik z Notre Dame IIPiotruś Pan: Wielki powrótTarzan i JaneCafe Myszka – Cafe SzwarcPuchatkowego Nowego Roku101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygodaAtlantyda: Powrót MiloStich! MisjaRecess: All Growed DownRecess: Taking the Fifth GradePupilekFineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarzeFineasz i Ferb: Fretka kontra WszechświatGreenowie w wielkim mieście: Kosmiczne wakacje