StuGo: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=12 maja [[2025]]
|data premiery=12 maja [[2025]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=10 z 20
|odcinki=<small>główna seria</small>: 15 z 20<br /><small>krótkometrażówki</small>: 2 z 6
}}
}}
'''StuGo''' – amerykański serial animowany stworzony przez Ryana Gillisa.
'''StuGo''' – amerykański serial animowany stworzony przez Ryana Gillisa.
Linia 23: Linia 23:
'''Reżyseria''': [[Sebastian Drożak]]<br />
'''Reżyseria''': [[Sebastian Drożak]]<br />
'''Dialogi polskie''':
'''Dialogi polskie''':
* [[Katarzyna Raduszyńska]] <small>(odc. 1, 4-10)</small>,
* [[Katarzyna Raduszyńska]] <small>(odc. 1, 4-15)</small>,
* [[Monika Malesza]] <small>(odc. 2-3)</small>
* [[Monika Malesza]] <small>(odc. 2-3)</small>
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Piotr Gogol]]<br />
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Piotr Gogol]]<br />
'''Kierownictwo produkcji''':
'''Kierownictwo produkcji''':
* [[Małgorzata Lewińska (kierowniczka produkcji)|Małgorzata Lewińska]] <small>(odc. 1-5)</small>,
* [[Małgorzata Lewińska (kierowniczka produkcji)|Małgorzata Lewińska]] <small>(odc. 1-5)</small>,
* [[Mikołaj Groń]] <small>(odc. 6-10)</small>
* [[Mikołaj Groń]] <small>(odc. 6-15)</small>
'''W wersji polskiej udział wzięli''':
'''W wersji polskiej udział wzięli''':
* [[Jakub Gawlik]] – '''Chip'''
* [[Jakub Gawlik]] – '''Chip'''
Linia 49: Linia 49:
* [[Michał Głowacki]] –
* [[Michał Głowacki]] –
** '''Glen Chompers''' <small>(odc. 1a)</small>,
** '''Glen Chompers''' <small>(odc. 1a)</small>,
** '''Klient''' <small>(odc. 4a)</small>
** '''Klient''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''Kulka''' <small>(odc. 12)</small>,
** '''Jean-Michel''' <small>(odc. 13)</small>,
** '''Koi''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Filip Garmulewicz]] –
* [[Filip Garmulewicz]] –
** '''Rekin''' <small>(odc. 1b)</small>,
** '''Rekin''' <small>(odc. 1b)</small>,
** '''Krab''' <small>(odc. 2b)</small>
** '''Krab''' <small>(odc. 2b)</small>
* [[Sławomir Pacek]] – '''Chicho''' <small>(odc. 1b, 2b, 3a, 4a, 8b, 9a, 10b)</small>
* [[Sławomir Pacek]] – '''Chicho''' <small>(odc. 1b, 2b, 3a, 4a, 8b, 9a, 10b, 14-15)</small>
* [[Piotr Warszawski]] – '''Lektor reklamy ''Pogromcy Fal''''' <small>(odc. 2a)</small>
* [[Piotr Warszawski]] – '''Lektor reklamy ''Pogromcy Fal''''' <small>(odc. 2a)</small>
* [[Karolina Bacia]] –
** '''Blobfish''' <small>(odc. 2b, 9a, 11b, 14)</small>,
** '''Tara''' <small>(odc. 5b)</small>,
** '''Swietłana''' <small>(odc. 12)</small>
* [[Marta Dylewska]] –
* [[Marta Dylewska]] –
** '''Blobfish''' <small>(odc. 2b)</small>,
** '''Rianne''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''Rianne''' <small>(odc. 4a)</small>,
** '''Mama Merian''' <small>(odc. 5b)</small>
** '''Mama Merian''' <small>(odc. 5b)</small>
Linia 62: Linia 68:
** '''Elizardbeth''' <small>(odc. 4b)</small>,
** '''Elizardbeth''' <small>(odc. 4b)</small>,
** '''Reporterka''' <small>(odc. 5b)</small>
** '''Reporterka''' <small>(odc. 5b)</small>
* [[Dariusz Odija]] – '''Nils Vulfen''' <small>(odc. 5a)</small>
* [[Dariusz Odija]] – '''Nils Vulfen''' <small>(odc. 5a, 13)</small>
* [[Karolina Bacia]] –
** '''Tara''' <small>(odc. 5b)</small>,
** '''Blobfish''' <small>(odc. 9a)</small>
* [[Michał Podsiadło]] –
* [[Michał Podsiadło]] –
** '''Rover van Guard''' <small>(odc. 6a)</small>,
** '''Rover van Guard''' <small>(odc. 6a)</small>,
Linia 86: Linia 89:
* [[Paweł Peterman]] –
* [[Paweł Peterman]] –
** '''Alfa ryba''' <small>(odc. 8a)</small>,
** '''Alfa ryba''' <small>(odc. 8a)</small>,
** '''Iguana''' <small>(odc. 10b)</small><!--
** '''Iguana''' <small>(odc. 10b)</small>
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Zorra''' <small>(odc. 13)</small>
* [[Dominik Bożyk]] – '''Delfin''' <small>(odc. 14)</small>
* [[Robert Kibalski]] – '''Thurst''' <small>(odc. 14)</small><!--
** '''Sprzedawca #1''' <small>(odc. 4a)</small>
** '''Sprzedawca #1''' <small>(odc. 4a)</small>
** '''Sprzedawca #2''' <small>(odc. 4a)</small>
** '''Sprzedawca #2''' <small>(odc. 4a)</small>
Linia 208: Linia 214:
| ''The Sash''
| ''The Sash''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
Linia 217: Linia 223:
| ''Disaster Play''
| ''Disaster Play''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
Linia 226: Linia 232:
| ''Lullah’s Game''
| ''Lullah’s Game''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
Linia 235: Linia 241:
| ''Chunk Beastknuckles''
| ''Chunk Beastknuckles''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
Linia 244: Linia 250:
| ''Unquenchable Thurst''
| ''Unquenchable Thurst''
|-
|-
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
Linia 297: Linia 303:
| ''''
| ''''
| ''S.T.U.G.O.''
| ''S.T.U.G.O.''
|-
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|S01
| bgcolor="#CCE2FF"|S01
| ''Pliny i rozrywkowe mutanty''
| ''Pliny’s Playful Mutants''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|26.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|S02
| bgcolor="#CCE2FF"|S02
| ''Chip i problem z portalem''
| ''Chip’s Portal Problem''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|S03
| bgcolor="#CCE2FF"|S03
| ''Hej, babciu! To nie ja, Francis''
| ''Hi Grandma, It’s Not Francis''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|S04
| bgcolor="#CCE2FF"|S04
| ''Nie bój robaka, Larry to ogarnia''
| ''Don’t Wormy, Be Larry''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|S05
| bgcolor="#CCE2FF"|S05
| ''Merian donosi''
| ''The Snitch Report with Merian''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|S06
| bgcolor="#CCE2FF"|S06
| ''Księżycowa ściema Sary''
| ''Sara’s Sick Rover Stunt''
|-
|-
|}
|}

Wersja z 01:25, 27 sie 2025

Tytuł StuGo
Gatunek animowany, komediowy
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Channel
Platforma streamingowa Disney+, Canal+ Online, Polsat Box Go
Lata produkcji 2025
Data premiery dubbingu 12 maja 2025
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki główna seria: 15 z 20
krótkometrażówki: 2 z 6

StuGo – amerykański serial animowany stworzony przez Ryana Gillisa.

Serial emitowany w Polsce od 12 maja 2025 roku na kanale Disney Channel.

Fabuła

Szóstka ambitnych licealistów otrzymuje zaproszenie na tajemniczą wyspę na Karaibach. Młodzi ludzie sądzą, że wyjeżdżają na letni obóz. Na miejscu odkrywają, że zostali podstępem zwabieni tam przez szaloną naukowczynię, doktor Lullah. Nie mogąc wyjechać, przez trzy miesiące muszą przetrwać na wyspie. Teren roi się od fantastycznej oraz niebezpiecznej przyrody, którą w większości stworzyła doktor Lullah.

Źródło: Teleman

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Sebastian Drożak
Dialogi polskie:

Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Kierownictwo produkcji:

W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wykonanie piosenki: Magdalena Tul (odc. 2)

Lektor: Jakub Urlich

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
12.05.2025 01 02 Letni obóz letni Legitimate Summer Camp
Pies gryzie psa Dog Eat Dog
13.05.2025 02 03 Nianiat Nannytee
Złap to na rękę (ale nie przesadź) Noodle It (A Little Bit)
14.05.2025 03 01 Makietowa masakra Diorama Drama
Kozi przekręt Goat Racket
15.05.2025 04 04 Śniadanie u Chippaniego Breakfast at Chippany’s
Ptasi patrol Birdyguard
16.05.2025 05 05 Nikt nie jest samotną wyspą No Manhands Is an Island
Siostrokrąg Sister Swim
19.05.2025 06 06 Na Księżycu Moon Moon
Listonoszka Mailbog
20.05.2025 07 08 Znalezione nie kradzione Finders Kelpers
Doktor Kręcioła i Błotniaczek Truck Everlasting
21.05.2025 08 07 Chip Zły Orzech Alpha Betta Chip
Bombonierka The Bomb Swapper
22.05.2025 09 09 Wilk zazdrości The Wolf of Jealousy
Życiowa lekcja Stench Mensch
23.05.2025 10 10 Francis potrzebuje chwili dla siebie Francis Wants to Be Alone
Szarfa The Sash
08.2025
(Disney+)
11 11 ' Deep Trent
' Disaster Play
08.2025
(Disney+)
12 12 ' Shapesister
' Lullah’s Game
08.2025
(Disney+)
13 13 ' Night Mutants
' Chunk Beastknuckles
08.2025
(Disney+)
14 14 ' The Leg Farm
' Unquenchable Thurst
08.2025
(Disney+)
15 15 ' Plantcis
' Big Ol’ Heads Egg Salad Venture
16 16 ' PANTelevision
' Infinity Braid
17 17 ' Primate Fear
' Francis’ Last Straw
18 18 ' Phishin’ Chip
' Shell-Shock!
19 20 ' Elephant Triumvirate Book 6: Trunkumvirate Triumphaphant
' Z.O.R.B.Z. (Zorbular Orb Rorb Borb Zorbs)
20 19 ' Pea-Brained Mutant Crystal Nuptials
' S.T.U.G.O.
SERIA PIERWSZA
25.08.2025 S01 S01 Pliny i rozrywkowe mutanty Pliny’s Playful Mutants
26.08.2025 S02 S02 Chip i problem z portalem Chip’s Portal Problem
S03 S03 Hej, babciu! To nie ja, Francis Hi Grandma, It’s Not Francis
S04 S04 Nie bój robaka, Larry to ogarnia Don’t Wormy, Be Larry
S05 S05 Merian donosi The Snitch Report with Merian
S06 S06 Księżycowa ściema Sary Sara’s Sick Rover Stunt

Linki zewnętrzne

  • StuGo w bazie Internet Movie Database (IMDb)
Disney Television Animation
Seriale animowane WuzzleGumisieKacze opowieści (1987)Nowe przygody Kubusia PuchatkaChip i Dale: Brygada RRSuper BalooAgent KuperGoofy i inniMała SyrenkaSzmergielAladynTimon i PumbaKacza paczkaPotężne KaczoryDoug (serie V-VII)Mała księga dżungli101 dalmatyńczykówByle do przerwyPepper AnnI pies, i wydraHerkulesProdukcje Myszki MikiThe WeekendersPupilekBuzz Astral z Gwiezdnej BazyCafe MyszkaLloyd w kosmosieLegenda TarzanaKim KolwiekFillmore na tropieLilo i StichSuper Robot Monkey Team Hyperforce Go!Dave BarbarzyńcaBrenda i pan WhiskersAmerykański smok Jake LongMaggie BrzęczymuchaYin Yang Yo!Nowa szkoła królaKlub przyjaciół Myszki MikiWymiennicyMoi przyjaciele - Tygrys i KubuśFineasz i FerbAgent specjalny OsoKick Strach się baćAkwalansGwiazdozbiór Fineasza i FerbaJake i piraci z NibylandiiTron: RebeliaWodogrzmoty MałeJej Wysokość ZosiaMyszka MikiW tę i nazad7KPenn Zero: Bohater na pół etatuStar Butterfly kontra siły złaKornisz i FistachNastępcy: Świat PotępionychLwia StrażElena z AvaloruRobal z przyszłościPrawo Milo Murphy’egoMyszka Miki: Zamieszani w przygodyZaplątane przygody RoszpunkiKacze opowieściWielka Szóstka: SerialGreenowie w wielkim mieścieFancy Nancy ClancyPłazowyżSowi domCudowny świat MikiegoPotworna robotaMyszka Miki: FrajdomekMolly i DuchCzarodziejska cukiernia AlicjiRodzina Dumnych: Głośniej i dumniejMoon Girl i Diabelski DinozaurChomi i GretaStraż ekipaKiffZombi: Serial Re-AnimowanyHailey w akcji!KuzyniRoboGoboStuGoKlub przyjaciół Myszki Miki+
Filmy telewizyjne i odcinki specjalne Puchatkowa gwiazdkaBuu! Buu, PuchatkuRodzina Dumnych: FilmLilo i Stich: Liroy i StichFineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarzeJej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczkaElena i sekret AvaloruZanim żyli długo i zaplątaniNastępcy: Królewskie weseleMiki i opowieść o dwóch wiedźmachMiki i Minnie: Gwiazdkowe życzenieMiki ratuje ŚwiętaMiki i przyjaciele: cukierek albo psikusMiki i Gwiazdka bez końca
Filmy animowane Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampyAladyn: Powrót DżafaraGoofy na wakacjachAladyn i król złodzieiNiezwykła przygoda Kubusia PuchatkaPiękna i Bestia: Zaczarowane świętaPiękna i Bestia: Zaczarowany świat BelliPocahontas II: Podróż do Nowego ŚwiataKról Lew II: Czas SimbyDougMickey: Bajkowe ŚwiętaTygrys i przyjacieleGoofy w college’uMała Syrenka II: Powrót do morzaZakochany kundel II: Przygody ChapsaWakacje: żegnaj szkołoMagiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe MyszkaKopciuszek II: Spełnione marzeniaDzwonnik z Notre Dame IIPiotruś Pan: Wielki powrótTarzan i JaneCafe Myszka – Cafe SzwarcPuchatkowego Nowego Roku101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygodaAtlantyda: Powrót MiloStich! MisjaRecess: All Growed DownRecess: Taking the Fifth GradePupilekFineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarzeFineasz i Ferb: Fretka kontra WszechświatGreenowie w wielkim mieście: Kosmiczne wakacje