Myszka Miki: Frajdomek: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=15 listopada [[2021]] | |data premiery=15 listopada [[2021]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=14 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Myszka Miki: Frajdomek'''<!-- lub '''Frajdomek Myszki Miki'''--> (ang. ''Mickey Mouse Funhouse'', 2021) – amerykański serial animowany. | '''Myszka Miki: Frajdomek'''<!-- lub '''Frajdomek Myszki Miki'''--> (ang. ''Mickey Mouse Funhouse'', 2021) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 26: | Linia 26: | ||
'''Reżyseria''': | '''Reżyseria''': | ||
* [[Artur Kaczmarski]] <small>(odc. <!--1--->3, 5-6)</small>, | * [[Artur Kaczmarski]] <small>(odc. <!--1--->3, 5-6)</small>, | ||
* [[Agnieszka Zwolińska-Składanowska|Agnieszka Zwolińska]] <small>(odc. 4, 7-10, 13- | * [[Agnieszka Zwolińska-Składanowska|Agnieszka Zwolińska]] <small>(odc. 4, 7-10, 13-16)</small> | ||
'''Dialogi''': [[Piotr Lenarczyk]]<br /> | '''Dialogi''': [[Piotr Lenarczyk]]<br /> | ||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Agnieszka Tomicka]]<br /> | '''Kierownictwo muzyczne''': [[Agnieszka Tomicka]]<br /> | ||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
** '''Woźnica''' <small>(odc. 8b)</small>, | ** '''Woźnica''' <small>(odc. 8b)</small>, | ||
** '''Minotaur''' <small>(odc. 14a)</small>, | ** '''Minotaur''' <small>(odc. 14a)</small>, | ||
** '''Fred''' <small>(odc. 15b)</small> | ** '''Fred''' <small>(odc. 15b)</small>, | ||
** '''Magiczne Lustro''' <small>(odc. 16a)</small> | |||
* [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] – '''Kaczka Daisy''' | * [[Elżbieta Futera-Jędrzejewska]] – '''Kaczka Daisy''' | ||
* [[Paweł Kubat]] – '''Frajdek''' | * [[Paweł Kubat]] – '''Frajdek''' | ||
| Linia 47: | Linia 48: | ||
** '''Pirat 2''' <small>(odc. 3b)</small> | ** '''Pirat 2''' <small>(odc. 3b)</small> | ||
* [[Jakub Wieczorek]] – | * [[Jakub Wieczorek]] – | ||
** '''Pete''' <small>(odc. 4ab, 7b, 8a, 9a, 10b)</small>, | ** '''Pete''' <small>(odc. 4ab, 7b, 8a, 9a, 10b, 16b)</small>, | ||
** '''Potężny Pete''' <small>(odc. 14a)</small> | ** '''Potężny Pete''' <small>(odc. 14a)</small> | ||
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] – '''Klarabella''' | * [[Anna Apostolakis-Gluzińska]] – '''Klarabella''' | ||
| Linia 73: | Linia 74: | ||
'''Wykonanie piosenek''': [[Paweł Kubat]], [[Miłogost Reczek]], [[Anna Apostolakis-Gluzińska]], [[Kacper Kuszewski]] i inni | '''Wykonanie piosenek''': [[Paweł Kubat]], [[Miłogost Reczek]], [[Anna Apostolakis-Gluzińska]], [[Kacper Kuszewski]] i inni | ||
'''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]] <small>(tytuł, tyłówka w odc. 3-10, 13- | '''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]] <small>(tytuł, tyłówka w odc. 3-10, 13-16)</small> | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 191: | Linia 192: | ||
| ''Minnie’s Fairy Tale!'' | | ''Minnie’s Fairy Tale!'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''The Magic Mansion'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Funny’s Road Trip!'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Fifty-Foot Pluto!'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''A Big Giant Problem!'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|24.05.2022 | | style="background-color: #CCE2FF;"|24.05.2022 | ||
| Linia 244: | Linia 247: | ||
| ''The Big Funhouse Sleepover'' | | ''The Big Funhouse Sleepover'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.09.2022 | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|026 | ||
| '''' | | ''Kaczka w opałach'' | ||
| ''Ducks Inn Trouble!'' | | ''Ducks Inn Trouble!'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.09.2022 | ||
| '''' | | style="background-color: #CCE2FF;"|027 | ||
| ''Stylowy zawrót głowy'' | |||
| ''Polka Dots and Don’ts'' | | ''Polka Dots and Don’ts'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|17 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| Linia 260: | Linia 264: | ||
| ''The Mighty Goof!'' | | ''The Mighty Goof!'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Playtime in Crayon World'' | | ''Playtime in Crayon World'' | ||
| | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18 | | rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|18 | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''The Music of the Seasons'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | |||
| ''Mermaids to the Rescue'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|19 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | |||
| ''Festival of Heroes!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | |||
| ''I Wander Where Warbler Went?'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|20 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | |||
| ''The Fantabulous Five (Plus One)!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | |||
| ''Mickey Meets Rocket Mouse!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|21 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Batteries Included'' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Mickey and Minnie: On Ice!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|22 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Welcome to Giant Crab Island!'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Ghosts of Haunted Gulch'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|23 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Rain, Rain, Go Away'' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Donald’s Razzle Dazzle Deal!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|24 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Daisy and the Muses'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Keep on the Ball'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| rowspan=2 style="background-color: #CCE2FF;"|25 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Farfus’ Family!'' | |||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''The Adventure Parade'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|26 | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | | ''Pirate Adventure!'' | ||
|- | |||
|} | |} | ||
{{Disney Television Animation}} | {{Disney Television Animation}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 18:35, 17 wrz 2022
| Tytuł | Myszka Miki: Frajdomek |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Mickey Mouse Funhouse |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Platforma streamingowa | Disney+ |
| Lata produkcji | 2021 |
| Data premiery dubbingu | 15 listopada 2021 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 14 z 26 |
Myszka Miki: Frajdomek (ang. Mickey Mouse Funhouse, 2021) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Junior od 15 listopada 2021 roku.
Fabuła
Zaczarowany, gadający domek zabaw każdego dnia zapewnia Mikiemu i jego przyjaciołom doskonałą rozrywkę i niezapomniane przygody.
Źródło: Teleman.pl
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP
Reżyseria:
- Artur Kaczmarski (odc. 3, 5-6),
- Agnieszka Zwolińska (odc. 4, 7-10, 13-16)
Dialogi: Piotr Lenarczyk
Kierownictwo muzyczne: Agnieszka Tomicka
W wersji polskiej udział wzięli:
- Kacper Kuszewski – Myszka Miki
- Beata Wyrąbkiewicz – Myszka Minnie
- Krzysztof Tyniec – Goofy
- Jarosław Boberek –
- Kaczor Donald,
- Byk (odc. 4a),
- Woźnica (odc. 8b),
- Minotaur (odc. 14a),
- Fred (odc. 15b),
- Magiczne Lustro (odc. 16a)
- Elżbieta Futera-Jędrzejewska – Kaczka Daisy
- Paweł Kubat – Frajdek
- Marek Robaczewski – Pluto
W pozostałych rolach:
- Miłogost Reczek –
- Pete (odc. 1),
- Pirat 2 (odc. 3b)
- Jakub Wieczorek –
- Pete (odc. 4ab, 7b, 8a, 9a, 10b, 16b),
- Potężny Pete (odc. 14a)
- Anna Apostolakis-Gluzińska – Klarabella
- Beata Jankowska-Tzimas – Kukułeczka
- Andrzej Chudy – Profesor Ludwig von Drake
- Katarzyna Kozak – Hilda
- Jarosław Domin – Dale
- Ewa Kania – Chip
- Aleksander Sosiński – Pirat 1 (odc. 3b)
- Artur Kaczmarski –
- Pirat 3 (odc. 3b)
- Trolland (odc. 7a, 15b)
- Brygida Turowska – Pani Gorgonzola (odc. 4a)
- Modest Ruciński – Centaur (odc. 4a)
- Leszek Filipowicz – Olbrzym (odc. 8a, 10a)
- Adam Krylik – Mortimer (odc. 14a)
- Maciej Więckowski – Burmistrz McBeagle (odc. 15a)
- Agnieszka Fajlhauer – Crystal (odc. 15a)
- Małgorzata Chruściel
i inni
Wykonanie piosenek: Paweł Kubat, Miłogost Reczek, Anna Apostolakis-Gluzińska, Kacper Kuszewski i inni
Lektor: Artur Kaczmarski (tytuł, tyłówka w odc. 3-10, 13-16)
Spis odcinków
| Premiera | №1 | №2 | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 15.11.2021 | 01 | 001 | Dzielny Miki | Mickey the Brave! |
| 16.11.2021 | 02 | 002 | Piknik | Homesick |
| 16.11.2021 | 003 | Złotko | Goldfish Goofy! | |
| 17.11.2021 | 03 | 004 | W kosmosie | Spaced Out! |
| 17.11.2021 | 005 | Ahoj, skarby! | Treasure, Ahoy! | |
| 14.02.2022 | 04 | 010 | Wielka dostawa Minnie | Minnie’s Big Delivery |
| 14.02.2022 | 011 | Wędrowny Słowik | The Wandrin’ Warbler | |
| 18.11.2021 | 05 | 007 | Czy w domku jest hydraulik? | Is There a Plumber in the House?! |
| 18.11.2021 | 007 | Rybia opowieść | A Fish Tale | |
| 19.11.2021 | 06 | 008 | Zaczarowany las | Minnie Goes Ape! |
| 19.11.2021 | 009 | Dino pieski | Dino Doggies | |
| 15.02.2022 | 07 | 012 | Kłopoty z trollem | Troll Trouble! |
| 15.02.2022 | 013 | Kanionowa rozgrywka | The Sunny Gulch Games | |
| 16.02.2022 | 08 | 014 | Miki i kukurydza | Mickey and the Cornstalk! |
| 16.02.2022 | 015 | Król Miki | King Mickey | |
| 23.05.2022 | 09 | 018 | Daisy i Goofy w sprzątaniu | Daisy & Goofy Clean-Up! |
| 23.05.2022 | 019 | Kredkowy świat | Crayon World! | |
| 17.02.2022 | 10 | 016 | Życzenia do spełnienia | Bottled Up! |
| 18.02.2022 | 017 | Ogród wróżek | Minnie’s Fairy Tale! | |
| 11 | ' | The Magic Mansion | ||
| ' | Funny’s Road Trip! | |||
| 12 | ' | Fifty-Foot Pluto! | ||
| ' | A Big Giant Problem! | |||
| 24.05.2022 | 13 | 020 | Słońce i śnieżek | The Summer Snow Day |
| 24.05.2022 | 021 | Bałwan Promyk | Sunny the Snowman! | |
| 25.05.2022 | 14 | 022 | W labiryncie | Maybe I’m A Maze |
| 25.05.2022 | 023 | Kraina zagubionych skarpet | Land of the Lost… Socks | |
| 26.05.2022 | 15 | 024 | Krystaliczna Crystal | Crystal Clear Waters |
| 27.05.2022 | 025 | Wielkie Frajdomkowe nocowanko | The Big Funhouse Sleepover | |
| 17.09.2022 | 16 | 026 | Kaczka w opałach | Ducks Inn Trouble! |
| 17.09.2022 | 027 | Stylowy zawrót głowy | Polka Dots and Don’ts | |
| 17 | ' | The Mighty Goof! | ||
| ' | Playtime in Crayon World | |||
| 18 | ' | The Music of the Seasons | ||
| ' | Mermaids to the Rescue | |||
| 19 | ' | Festival of Heroes! | ||
| ' | I Wander Where Warbler Went? | |||
| 20 | ' | The Fantabulous Five (Plus One)! | ||
| ' | Mickey Meets Rocket Mouse! | |||
| 21 | ' | Batteries Included | ||
| ' | Mickey and Minnie: On Ice! | |||
| 22 | ' | Welcome to Giant Crab Island! | ||
| ' | Ghosts of Haunted Gulch | |||
| 23 | ' | Rain, Rain, Go Away | ||
| ' | Donald’s Razzle Dazzle Deal! | |||
| 24 | ' | Daisy and the Muses | ||
| ' | Keep on the Ball | |||
| 25 | ' | Farfus’ Family! | ||
| ' | The Adventure Parade | |||
| 26 | ' | Pirate Adventure! | ||
