RoboGobo: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 6: Linia 6:
|język=angielski
|język=angielski
|stacja=[[Disney Junior]]
|stacja=[[Disney Junior]]
|platforma=
|platforma=[[Disney+]]
|lata produkcji=2025
|lata produkcji=2025
|data premiery=5 kwietnia [[2025]]
|data premiery=5 kwietnia [[2025]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 2
|odcinki=5 z 24
|odcinki=21 z 25
}}
}}
'''RoboGobo''' (2025) – amerykańsko-irlandzko-kanadyjski serial animowany.
'''RoboGobo''' (2025) – amerykańsko-irlandzko-kanadyjski serial animowany.
Linia 33: Linia 33:
* [[Julia Sionek]] – '''Allie'''
* [[Julia Sionek]] – '''Allie'''
* [[Mikołaj Wachowski]] – '''Hopper'''
* [[Mikołaj Wachowski]] – '''Hopper'''
* [[Tomasz Błasiak]] – '''Daj-Mi-Zdzich'''<!-- <small>(odc. 1a, 3b)</small>-->
* [[Tomasz Błasiak]] – '''Daj-Mi-Zdzich'''<!-- <small>(odc. 1a, 3b, 7, 10, 13, 15, 17-19)</small>-->
* [[Martin Fitch]] – '''Małpidrut'''<!-- <small>(odc. 2a)</small>-->
* [[Martin Fitch]] – '''Małpidrut'''<!-- <small>(odc. 2a, 7-9, 12, 17-19, 23)</small>-->
* [[Ewa Prus]] – '''Leonia'''<!-- <small>(odc. 2)</small>-->
* [[Ewa Prus]] – '''Leonia'''<!-- <small>(odc. 2, 8-9, 11, 13-15, 18, 21)</small>-->
* [[Mikołaj Krawczyk]] – '''Psopel'''<!-- <small>(odc. 3)</small>-->
* [[Mikołaj Krawczyk]] – '''Psopel'''<!-- <small>(odc. 3, 7, 9, 12, 18, 21, 23)</small>-->
'''W pozostałych rolach''':
'''W pozostałych rolach''':
* [[Izabela Bujniewicz]] – '''Krabita'''<!-- <small>(odc. 1b, 4a)</small>-->
* [[Izabela Bujniewicz]] – '''Krabita'''<!-- <small>(odc. 1b, 4a, 7, 9, 11-13, 15, 21)</small>-->
* [[Tomasz Steciuk]] – '''Doktor Vaughn'''<!-- <small>(odc. 1b)</small>-->
* [[Tomasz Steciuk]] – '''Doktor Vaughn'''<!-- <small>(odc. 1b, 8, 10-11, 18-21, 23)</small>-->
* [[Paweł Rutkowski]] – '''Carlos'''<!-- <small>(odc. 1, 4a)</small>,
* [[Paweł Rutkowski]] –
** <small>(odc. 2)</small>-->
** '''Carlos'''<!-- <small>(odc. 1, 4a, 18, 23)</small>,
* [[Katarzyna Faszczewska]] – '''Pola'''<!-- <small>(odc. 1-2, 4)</small>-->
** <small>(odc. 2)</small>-->,
* [[Małgorzata Gradkowska]] – '''Łusia'''<!-- <small>(odc. 1-2, 4)</small>-->
** '''Morris'''<!-- <small>(odc. 17)</small>-->,
* [[Dominika Sell-Kukułka|Dominika Sell]] – '''Pusia'''<!-- <small>(odc. 1-3)</small>-->
** '''Hektor'''<!-- <small>(odc. 17, 19)</small>-->
* [[Katarzyna Faszczewska]] – '''Pola'''<!-- <small>(odc. 1-2, 4, 12, 20)</small>-->
* [[Małgorzata Gradkowska]] – '''Łusia'''<!-- <small>(odc. 1-2, 4, 12, 20)</small>-->
* [[Dominika Sell-Kukułka|Dominika Sell]] – '''Pusia'''<!-- <small>(odc. 1-3, 21)</small>-->
* [[Bogusław Kudłek]] – '''Gatsby'''<!-- <small>(odc. 1)</small>-->
* [[Bogusław Kudłek]] – '''Gatsby'''<!-- <small>(odc. 1)</small>-->
* [[Bartosz Łućko]] – '''Kleks'''<!-- <small>(odc. 2-3)</small>-->
* [[Bartosz Łućko]] – '''Kleks'''<!-- <small>(odc. 2-3)</small>-->
* [[Magdalena Wojtacha]] – '''Marisol'''<!-- <small>(odc. 2)</small>-->
* [[Magdalena Wojtacha]] – '''Marisol'''<!-- <small>(odc. 2, 12, 17, 19)</small>-->
* [[Katarzyna Łaska]] – '''Profesor Millie'''<!-- <small>(odc. 2b, 4a)</small>-->
* [[Katarzyna Łaska]] – '''Profesor Millie'''<!-- <small>(odc. 2b, 4a, 8, 18)</small>-->
* [[Mateusz Weber]] – '''Clark'''<!-- <small>(odc. 2b)</small>-->
* [[Mateusz Weber]] – '''Clark'''<!-- <small>(odc. 2b, 7, 9, 11, 17-19, 23)</small>-->
* [[Paweł Wojtaszek]] – '''Bob Beaks'''<!-- <small>(odc. 3)</small>-->
* [[Paweł Wojtaszek]] – '''Bob Dzióbek'''<!-- <small>(odc. 3, 9, 12, 18)</small>-->
* [[Wojciech Machnicki]] – '''Dama Luxley'''<!-- <small>(odc. 4)</small>-->
* [[Wojciech Machnicki]] – '''Dama Luxley'''<!-- <small>(odc. 4, 7, 9, 11-13, 15, 21)</small>-->
* [[Marta Burdynowicz]] – '''Pepi'''<!-- <small>(odc. 4)</small>-->
* [[Marta Burdynowicz]] – '''Pepi'''<!-- <small>(odc. 4, 9, 11, 13, 15, 19, 23)</small>-->
* [[Aleksander Sosiński]]<!-- <small>(odc. 1-3)</small>-->
* [[Piotr Gogol]] – '''Gustaw'''<!-- <small>(odc. 5a, 9)</small>-->
* [[Łukasz Talik]] – '''PJ'''<!-- <small>(odc. 6, 10, 13, 15, 23)</small>-->
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] –
** '''Sonia'''<!-- <small>(odc. 6)</small>-->,
** '''Frances'''<!-- <small>(odc. 8, 10, 17-18)</small>-->
* [[Klementyna Umer]] –
** '''Renia'''<!-- <small>(odc. 6)</small>-->,
** '''Eunice'''<!-- <small>(odc. 8)</small>-->,
** '''Julie'''<!-- <small>(odc. 21)</small>-->
* [[Julia Łukowiak]] –
** '''Mania'''<!-- <small>(odc. 6)</small>-->,
** '''Masza'''<!-- <small>(odc. 8-9)</small>-->
* [[Tomasz Śliwiński]] – '''Sam'''<!-- <small>(odc. 6)</small>-->
* [[Dariusz Odija]] –
** '''Frania''' <!-- <small>(odc. 6)</small>-->,
** '''Barry Ton'''<!-- <small>(odc. 9)</small>-->
* [[Bogusław Kudłek]] –
** '''Gapcio'''<!-- <small>(odc. 6-9)</small>-->,
** '''Gienia'''<!-- <small>(odc. 6)</small>-->,
** '''Winston'''<!-- <small>(odc. 17)</small>-->,
** '''Gatsby'''<!-- <small>(odc. 17-19)</small>-->,
** '''Barry''' <small>(odc. 9)</small>
* [[Tadeusz Michoń]] – '''Nicholas'''<!-- <small>(odc. 6-8, 17-19)</small>-->
* [[Antoni Kwiecień]] – '''Lolo'''<!-- <small>(odc. 7, 10, 14, 21)</small>-->
* [[Daria Domitrz]] – '''Lala'''<!-- <small>(odc. 7, 10, 14, 21)</small>-->
* [[Helena Zaciewska]] – '''Błysia'''<!-- <small>(odc. 8)</small>-->
* [[Antonina Baduchowska]] – '''Bobi'''<!-- <small>(odc. 8, 10, 17-18)</small>-->
* [[Monika Szomko]] – '''Reporterska Rubi'''<!-- <small>(odc. 8-9)</small>-->
* [[Weronika Stawska]] – '''Fanny'''<!-- <small>(odc. 10)</small>-->
* [[Aleksander Sosiński]]
<!--** <small>(odc. 1-3)</small>,-->
** '''Grant'''<!-- <small>(odc. 10)</small>-->,
** '''Sean'''<!-- <small>(odc. 12)</small>-->
* [[Hana Knopik]] –
** '''Telimenka'''<!-- <small>(odc. 11)</small>-->,
** '''Pysia'''<!-- <small>(odc. 18)</small>-->
* [[Zofia Ołtarzewska]] –
** '''Niunia'''<!-- <small>(odc. 11, 18)</small>-->,
** '''Mysia'''<!-- <small>(odc. 18)</small>-->
* [[Adam Sułek]] – '''Andy'''<!-- <small>(odc. 11, 18)</small>-->
* [[Paweł Tucholski]] – '''Barry''' <small>(odc. 11)</small>
* [[Zbigniew Konopka]] – '''Brawo'''<!-- <small>(odc. 11)</small>-->
* [[Massimiliano Peralta]] –
** '''Teo'''<!-- <small>(odc. 14)</small>-->,
** '''Pablo'''<!-- <small>(odc. 19)</small>-->
* [[Lena Wiciak]] – '''Bea'''<!-- <small>(odc. 14)</small>-->
* [[Sabina Bednarz]] – '''Lea'''<!-- <small>(odc. 14)</small>-->
* [[Damian Kulec]] – '''Rysio'''<!-- <small>(odc. 17)</small>-->
* [[Aleksandra Niedzielak]] – '''Mela'''<!-- <small>(odc. 21)</small>-->
* [[Zuzanna Przybylska]]<!-- <small>(odc. 1, 3)</small>-->
* [[Zuzanna Przybylska]]<!-- <small>(odc. 1, 3)</small>-->
* [[Adam Krylik]]
* [[Mikołaj Śliwa]]<!-- <small>(odc. 13)</small>-->
* [[Ignacy Martusewicz]]<!-- <small>(odc. 17)</small>-->
* [[Paweł Piotrowski]]<!-- <small>(odc. 19, 21)</small>-->
i inni
i inni


Linia 64: Linia 119:
* '''''„Znajdziesz cel”''''': [[Gabriel Ołtarzewski]] <small>(odc. 3b)</small>
* '''''„Znajdziesz cel”''''': [[Gabriel Ołtarzewski]] <small>(odc. 3b)</small>
* '''''„Dziki świat”''''': [[Marta Burdynowicz]], [[Marianna Kłos]], [[Mikołaj Wachowski]], [[Karol Lipiński]], [[Julia Sionek]] <small>(odc. 4b)</small>
* '''''„Dziki świat”''''': [[Marta Burdynowicz]], [[Marianna Kłos]], [[Mikołaj Wachowski]], [[Karol Lipiński]], [[Julia Sionek]] <small>(odc. 4b)</small>
* '''''„Figle z biglem”''''': [[Piotr Gogol]]  <small>(odc. 5a)</small>
* '''''„Co cię wyróżnia”''''': [[Mikołaj Wachowski]], [[Julia Sionek]], [[Gabriel Ołtarzewski]], [[Marianna Kłos]], [[Karol Lipiński]] <small>(odc. 6)</small>
* '''''„Co cię wyróżnia”'' (repryza)''': [[Julia Kołakowska-Bytner]], [[Klementyna Umer]] <small>(odc. 6)</small>
* '''''„Kto chciałby mieć przyjaciół?”''''': [[Marianna Kłos]], [[Mikołaj Krawczyk]] oraz chór w składzie: [[Natalia Kujawa]], [[Patrycja Kotlarska]] <small>(odc. 7)</small>
* '''''„Twój mały blask”''''': [[Gabriel Ołtarzewski]], [[Julia Sionek]], [[Helena Zaciewska]], [[Monika Malec (kierowniczka muzyczna)|Monika Malec]] <small>(odc. 8)</small>
* '''''„Wodne koło”''''': [[Paweł Tucholski]], [[Zbigniew Konopka]], [[Julia Sionek]], [[Mikołaj Wachowski]] oraz chór w składzie: [[Patrycja Kotlarska]], [[Martin Fitch]] <small>(odc. 9)</small>
* '''''„Jeden mały krok”''''': [[Natalia Kujawa]], [[Tomasz Steciuk]], [[Julia Sionek]], [[Gabriel Ołtarzewski]], [[Kamil Bijoś]] <small>(odc. 10)</small><!--
* [[Natalia Kujawa]], [[Patrycja Kotlarska]] <small>(odc. 17, 19, 23)</small>
* [[Patrycja Kotlarska]] <small>(odc. 18)</small>
* [[Martin Fitch]], [[Natalia Kujawa]], [[Patrycja Kotlarska]], [[Michał Grobelny]], [[Kamil Bijoś]] <small>(odc. 20)</small>
* [[Michał Grobelny]], [[Martin Fitch]], [[Kamil Bijoś]], [[Patrycja Kotlarska]], [[Natalia Kujawa]] <small>(odc. 21)</small>-->


'''Lektor''': [[Jakub Urlich]]
'''Lektor''': [[Jakub Urlich]]
Linia 133: Linia 199:
| ''The Great Bridge Face-Off''
| ''The Great Bridge Face-Off''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14.07.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06
| bgcolor="#CCE2FF"|011
| bgcolor="#CCE2FF"|011
| ''''
| ''Barwna owca''
| ''Odd Turtle Out''
| ''Hopper Hears an Ewe''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14.07.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|012
| bgcolor="#CCE2FF"|012
| ''''
| ''Atrakcyjny Zdzich''
| ''The Runaway Raccoon Balloon''
| ''Gimmie Goes Glam!''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|15.07.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07
| bgcolor="#CCE2FF"|013
| bgcolor="#CCE2FF"|013
| ''''
| ''Nie najlepszy przyjaciel''
| ''Crabitha First''
| ''Odd Turtle Out''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|15.07.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|014
| bgcolor="#CCE2FF"|014
| ''''
| ''Balonowa szopka''
| ''Into the Mönkey Möbile''
| ''The Runaway Raccoon Balloon''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08
| bgcolor="#CCE2FF"|015
| bgcolor="#CCE2FF"|015
| ''''
| ''Światełko w mroku''
| ''Hopper Hears a Ewe''
| ''A Sparkle in the Dark''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|016
| bgcolor="#CCE2FF"|016
| ''''
| ''Dmuchana wieża''
| ''Gimmie Goes Glam!''
| ''The Towering Inflato''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09
| bgcolor="#CCE2FF"|017
| bgcolor="#CCE2FF"|017
| ''''
| ''Dookoła koła''
| ''The Water Wheel Steal''
| ''The Water Wheel Steal''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|018
| bgcolor="#CCE2FF"|018
| ''''
| ''Trele-morele''
| ''We Got the Tweet''
| ''We Got the Tweet''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.07.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10
| bgcolor="#CCE2FF"|019
| bgcolor="#CCE2FF"|019
| ''''
| ''Nalot na salon''
| ''A Sparkle in the Dark''
| ''The Arcade Raid''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|18.07.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|020
| bgcolor="#CCE2FF"|020
| ''''
| ''Małe kroki''
| ''The Towering Inflato''
| ''Homestead Stampede''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11
| bgcolor="#CCE2FF"|021
| bgcolor="#CCE2FF"|021
| ''''
| ''Dzien taty''
| ''The Arcade Raid''
| ''Happy Dad’s Day''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|06.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|022
| bgcolor="#CCE2FF"|022
| ''''
| ''Pa, kocyku''
| ''Homestead Stampede''
| ''Bye Bye Blankie''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|07.09.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12
| bgcolor="#CCE2FF"|023
| bgcolor="#CCE2FF"|023
| ''''
| ''Krabita Pierwsza''
| ''The Raccoons Who Cried Rescue''
| ''Crabitha First''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|07.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|024
| bgcolor="#CCE2FF"|024
| ''''
| ''Gdzie jest prosiaczek?''
| ''Jumpin’ Jaguars''
| ''Into the Mönkey Möbile''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|13.09.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13
| bgcolor="#CCE2FF"|025
| bgcolor="#CCE2FF"|025
| ''''
| ''Piłkowy gejzer''
| ''Bouncy Ball Baddie''
| ''Bouncy Ball Baddie''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|13.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|026
| bgcolor="#CCE2FF"|026
| ''''
| ''Jak malowane''
| ''Spray Paint Showdown''
| ''Spray Paint Showdown''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14.09.2025
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14
| bgcolor="#CCE2FF"|027
| bgcolor="#CCE2FF"|027
| ''''
| ''Ratujmy szopy''
| ''Crab-Cuffed''
| ''The Raccoons Who Cried Rescue''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|14.09.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|028
| bgcolor="#CCE2FF"|028
| ''''
| ''Dziki kotek''
| ''Bees is for Booster''
| ''Jumpin’ Jaguars''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c1">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 20.09.2025.</ref>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15
| bgcolor="#CCE2FF"|029
| bgcolor="#CCE2FF"|029
| ''''
| ''W kleszczach kraba''
| ''Pedal to the Medal''
| ''Crab-Cuffed''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|030
| bgcolor="#CCE2FF"|030
| ''''
| ''Booster i pszczoły''
| ''When You Wrench Upon a Star''
| ''Bees is for Booster''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
Linia 254: Linia 319:
| ''The Mess-Making Machine''
| ''The Mess-Making Machine''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17
| bgcolor="#CCE2FF"|033
| bgcolor="#CCE2FF"|033
| ''''
| ''Pomoc dla mistrza''
| ''The Eggy Sitter’s Club''
| ''Pedal to the Medal''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|034
| bgcolor="#CCE2FF"|034
| ''''
| ''Gwiazdka z nieba''
| ''Gimme Grabs Gill''
| ''When You Wrench Upon a Star''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.2025<br /><small>(Disney+)</small><ref name="c2">Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 31.10.2025.</ref>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18
| bgcolor="#CCE2FF"|038
| bgcolor="#CCE2FF"|035
| ''''
| ''Labirynt tajemnic''
| ''Happy Dad’s Day''
| ''The Maze of Mystery''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|036
| bgcolor="#CCE2FF"|036
| ''''
| ''Strach się bać''
| ''Bye Bye Blankie''
| ''Scaredy Bat''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19
| bgcolor="#CCE2FF"|037
| bgcolor="#CCE2FF"|037
| ''''
| ''Domek dla dziobaka''
| ''The Slink’s Sidekicks''
| ''No Platypus Like Home''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|038
| bgcolor="#CCE2FF"|038
| ''''
| ''Małpiarnia na kołach''
| ''Wide Side Slide''
| ''Roller Rink Rumble''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20
| bgcolor="#CCE2FF"|039
| bgcolor="#CCE2FF"|039
| ''''
| ''Jajo-niania''
| ''No Platypus Like Home''
| ''The Eggy Sitter’s Club''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|040
| bgcolor="#CCE2FF"|040
| ''''
| ''Zdziuch ma Łusię''
| ''Roller Rink Rumble''
| ''Gimme Grabs Gill''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|21
| bgcolor="#CCE2FF"|041
| bgcolor="#CCE2FF"|041
| ''''
| ''Pomocnicy Leonii''
| ''The Chirp Chasers''
| ''The Slink’s Sidekicks''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|042
| bgcolor="#CCE2FF"|042
| ''''
| ''Superzjeżdzalnia''
| ''Play Day''
| ''Wide Side Slide''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
Linia 313: Linia 373:
| bgcolor="#CCE2FF"|043
| bgcolor="#CCE2FF"|043
| ''''
| ''''
| ''Mammoth Meltdown''
| ''The Chirp Chasers''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|044
| bgcolor="#CCE2FF"|044
| ''''
| ''''
| ''Silly Suit Switch-A-Roo''
| ''Play Day''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.2025<br /><small>(Disney+)</small>
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23
| bgcolor="#CCE2FF"|045
| bgcolor="#CCE2FF"|045
| ''''
| ''Mamut to pikuś''
| ''The Maze of Mystery''
| ''Mammoth Meltdown''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|046
| bgcolor="#CCE2FF"|046
| ''''
| ''Nieoczekiwana zamiana''
| ''Scaredy Bat''
| ''Silly Suit Switch-A-Roo''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|
Linia 341: Linia 400:
| ''''
| ''''
| ''Team Baddie''
| ''Team Baddie''
|-
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA DRUGA'''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25
| bgcolor="#CCE2FF"|049
| ''''
| ''Frost-ival of Lights''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|
| bgcolor="#CCE2FF"|080
| ''''
| ''Hoppy Holidays''
|-
|-
|}
|}
Linia 346: Linia 418:
* №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior)
* №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior)
* №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów)
* №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów)
 
<references />
{{Disney Television Animation}}
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]]

Aktualna wersja na dzień 17:27, 30 lis 2025

Tytuł RoboGobo
Gatunek animowany
Kraj produkcji Stany Zjednoczone, Irlandia, Kanada
Język oryginału angielski
Stacja telewizyjna Disney Junior
Platforma streamingowa Disney+
Lata produkcji 2025
Data premiery dubbingu 5 kwietnia 2025
Wyemitowane
serie
1 z 2
Wyemitowane odcinki 21 z 25

RoboGobo (2025) – amerykańsko-irlandzko-kanadyjski serial animowany.

Serial emitowany w Polsce na kanale Disney Junior od 5 kwietnia 2025 roku.

Opis serialu

Mały wynalazca, genialny Dax, adoptuje pięć uroczych, bezdomnych zwierząt. Szkoli je na drużynę superbohaterów, która ratuje inne stworzenia w potrzebie.

Źródło: Teleman

Wersja polska

Wersja polska: IYUNO POLSKA
Reżyseria: Sebastian Drożak
Dialogi polskie: Katarzyna Wojsz
Teksty piosenek: Sebastian Machalski
Kierownictwo muzyczne: Monika Malec
Kierownictwo produkcji: Aleksandra Rusiłowicz
W wersji polskiej udział wzięli:

W pozostałych rolach:

i inni

Wykonanie piosenek:

Lektor: Jakub Urlich

Spis odcinków

Premiera №1 №2 Tytuł polski Tytuł angielski
SERIA PIERWSZA
05.04.2025 01 001 Problem z pizzą Pizza Panic
05.04.2025 002 Krab-tastrofa Crab-Tastrophe!
06.04.2025 02 003 Brawa dla Allie Let’s Hear it for Allie!
06.04.2025 004 Prezentowy przestępca The Birthday Bandit
12.04.2025 03 005 Ziąb w Ziębie Birdbath Blizzard
12.04.2025 006 Na swój sposób Wingo’s Way
13.04.2025 04 007 Nie ruszaj, co nie twoje Skatepark Snafu
13.04.2025 008 W dzikich podskokach A Hop on the Wild Side
19.04.2025 05 009 Superkomediantka Allie Oops!
19.04.2025 010 Starcie na moście The Great Bridge Face-Off
14.07.2025 06 011 Barwna owca Hopper Hears an Ewe
14.07.2025 012 Atrakcyjny Zdzich Gimmie Goes Glam!
15.07.2025 07 013 Nie najlepszy przyjaciel Odd Turtle Out
15.07.2025 014 Balonowa szopka The Runaway Raccoon Balloon
16.07.2025 08 015 Światełko w mroku A Sparkle in the Dark
16.07.2025 016 Dmuchana wieża The Towering Inflato
17.07.2025 09 017 Dookoła koła The Water Wheel Steal
17.07.2025 018 Trele-morele We Got the Tweet
18.07.2025 10 019 Nalot na salon The Arcade Raid
18.07.2025 020 Małe kroki Homestead Stampede
06.09.2025 11 021 Dzien taty Happy Dad’s Day
06.09.2025 022 Pa, kocyku Bye Bye Blankie
07.09.2025 12 023 Krabita Pierwsza Crabitha First
07.09.2025 024 Gdzie jest prosiaczek? Into the Mönkey Möbile
13.09.2025 13 025 Piłkowy gejzer Bouncy Ball Baddie
13.09.2025 026 Jak malowane Spray Paint Showdown
14.09.2025 14 027 Ratujmy szopy The Raccoons Who Cried Rescue
14.09.2025 028 Dziki kotek Jumpin’ Jaguars
09.2025
(Disney+)[1]
15 029 W kleszczach kraba Crab-Cuffed
030 Booster i pszczoły Bees is for Booster
16 031 ' Get-A-Pet Day
032 ' The Mess-Making Machine
09.2025
(Disney+)
17 033 Pomoc dla mistrza Pedal to the Medal
034 Gwiazdka z nieba When You Wrench Upon a Star
09.2025
(Disney+)[2]
18 035 Labirynt tajemnic The Maze of Mystery
036 Strach się bać Scaredy Bat
09.2025
(Disney+)
19 037 Domek dla dziobaka No Platypus Like Home
038 Małpiarnia na kołach Roller Rink Rumble
09.2025
(Disney+)
20 039 Jajo-niania The Eggy Sitter’s Club
040 Zdziuch ma Łusię Gimme Grabs Gill
09.2025
(Disney+)
21 041 Pomocnicy Leonii The Slink’s Sidekicks
042 Superzjeżdzalnia Wide Side Slide
22 043 ' The Chirp Chasers
044 ' Play Day
09.2025
(Disney+)
23 045 Mamut to pikuś Mammoth Meltdown
046 Nieoczekiwana zamiana Silly Suit Switch-A-Roo
24 047 ' Family Fun Night Fiasco
048 ' Team Baddie
SERIA DRUGA
25 049 ' Frost-ival of Lights
080 ' Hoppy Holidays

Legenda

  • №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (ogólnej – emisje na Disney Junior)
  • №2 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej (pojedynczych segmentów)
  1. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 20.09.2025.
  2. Oficjalna polska premiera w Disney Junior – 31.10.2025.
Disney Television Animation
Seriale animowane WuzzleGumisieKacze opowieści (1987)Nowe przygody Kubusia PuchatkaChip i Dale: Brygada RRSuper BalooAgent KuperGoofy i inniMała SyrenkaSzmergielAladynTimon i PumbaKacza paczkaPotężne KaczoryDoug (serie V-VII)Mała księga dżungli101 dalmatyńczykówByle do przerwyPepper AnnI pies, i wydraHerkulesProdukcje Myszki MikiThe WeekendersPupilekBuzz Astral z Gwiezdnej BazyCafe MyszkaLloyd w kosmosieLegenda TarzanaKim KolwiekFillmore na tropieLilo i StichSuper Robot Monkey Team Hyperforce Go!Dave BarbarzyńcaBrenda i pan WhiskersAmerykański smok Jake LongMaggie BrzęczymuchaYin Yang Yo!Nowa szkoła królaKlub przyjaciół Myszki MikiWymiennicyMoi przyjaciele - Tygrys i KubuśFineasz i FerbAgent specjalny OsoKick Strach się baćAkwalansGwiazdozbiór Fineasza i FerbaJake i piraci z NibylandiiTron: RebeliaWodogrzmoty MałeJej Wysokość ZosiaMyszka MikiW tę i nazad7KPenn Zero: Bohater na pół etatuStar Butterfly kontra siły złaKornisz i FistachNastępcy: Świat PotępionychLwia StrażElena z AvaloruRobal z przyszłościPrawo Milo Murphy’egoMyszka Miki: Zamieszani w przygodyZaplątane przygody RoszpunkiKacze opowieściWielka Szóstka: SerialGreenowie w wielkim mieścieFancy Nancy ClancyPłazowyżSowi domCudowny świat MikiegoPotworna robotaMyszka Miki: FrajdomekMolly i DuchCzarodziejska cukiernia AlicjiRodzina Dumnych: Głośniej i dumniejMoon Girl i Diabelski DinozaurChomi i GretaStraż ekipaKiffZombi: Serial Re-AnimowanyHailey w akcji!KuzyniRoboGoboStuGoKlub przyjaciół Myszki Miki+
Filmy telewizyjne i odcinki specjalne Puchatkowa gwiazdkaBuu! Buu, PuchatkuRodzina Dumnych: FilmLilo i Stich: Liroy i StichFineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarzeJej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczkaElena i sekret AvaloruZanim żyli długo i zaplątaniNastępcy: Królewskie weseleMiki i opowieść o dwóch wiedźmachMiki i Minnie: Gwiazdkowe życzenieMiki ratuje ŚwiętaMiki i przyjaciele: cukierek albo psikusMiki i Gwiazdka bez końca
Filmy animowane Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampyAladyn: Powrót DżafaraGoofy na wakacjachAladyn i król złodzieiNiezwykła przygoda Kubusia PuchatkaPiękna i Bestia: Zaczarowane świętaPiękna i Bestia: Zaczarowany świat BelliPocahontas II: Podróż do Nowego ŚwiataKról Lew II: Czas SimbyDougMickey: Bajkowe ŚwiętaTygrys i przyjacieleGoofy w college’uMała Syrenka II: Powrót do morzaZakochany kundel II: Przygody ChapsaWakacje: żegnaj szkołoMagiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe MyszkaKopciuszek II: Spełnione marzeniaDzwonnik z Notre Dame IIPiotruś Pan: Wielki powrótTarzan i JaneCafe Myszka – Cafe SzwarcPuchatkowego Nowego Roku101 dalmatyńczyków II: Londyńska przygodaAtlantyda: Powrót MiloStich! MisjaRecess: All Growed DownRecess: Taking the Fifth GradePupilekFineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarzeFineasz i Ferb: Fretka kontra WszechświatGreenowie w wielkim mieście: Kosmiczne wakacje