Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m poprawki |
||
| Linia 43: | Linia 43: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | | bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| ''[[Fred szczęściarz]]'' | |||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 20.05.2013 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| ''[[Hej Arnold!]]'' | | ''[[Hej Arnold!]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 49: | Linia 56: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| ''[[Jimmy Neutron: mały geniusz]]'' | | ''[[Jimmy Neutron: mały geniusz]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 56: | Linia 63: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''[[Kappa Mikey]]'' | | ''[[Kappa Mikey]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 63: | Linia 70: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''[[Kikoriki]]'' | | ''[[Kikoriki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 70: | Linia 77: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| ''[[Kotopies]]'' | | ''[[Kotopies]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 77: | Linia 84: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''[[Kredonia]]'' | | ''[[Kredonia]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 84: | Linia 91: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' | | ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 91: | Linia 98: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''[[Legenda Korry]]'' | | ''[[Legenda Korry]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 98: | Linia 105: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| ''[[Legendy Chima]]'' | | ''[[Legendy Chima]]'' | ||
| | | | ||
| 11.05.2013 | | 11.05.2013 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 19:50, 21 maj 2013
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Bąbelkowy świat gupików | MASTER FILM | 10.07.2008 |
| 02 | Dalej, Diego! | START INTERNATIONAL POLSKA | 20.02.2010 |
| 03 | Dora poznaje świat | START INTERNATIONAL POLSKA | 11.07.2008 |
| 04 | Fifi | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA | 03.10.2011 |
| 05 | Małe królestwo Bena i Holly | MASTER FILM | 24.01.2010 |
| 06 | Ni Hao Kai Lan | MASTER FILM | 22.05.2010 |
| 07 | Olivia | START INTERNATIONAL POLSKA | 06.11.2010 |
| 08 | PopPixie | START INTERNATIONAL POLSKA | 09.07.2012 |
| 09 | Przyjaciele z podwórka | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA | 16.02.2009 |
| 10 | Rączusie | START INTERNATIONAL POLSKA | 19.07.2009 |
| 11 | Struś Oliwia | START INTERNATIONAL POLSKA | 19.11.2012 |
| 12 | Śladem Blue | MASTER FILM | 11.07.2008 |
| 13 | Tickety Toc | MASTER FILM | 19.11.2012 |
| 14 | Umizoomi | MASTER FILM | 21.08.2010 |
| 15 | Wspaniałe zwierzaki | START INTERNATIONAL POLSKA | 12.07.2008 |
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe |
|---|---|---|
| 01 | Louie | |
| 02 | Maks i Ruby | START INTERNATIONAL POLSKA |
| 03 | Mały Bill | |
| 04 | Rajdek – mała wyścigówka | |
Seriale fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Big Time Rush | START INTERNATIONAL POLSKA | 12.06.2010 |
| 02 | Brygada | MASTER FILM | 19.06.2010 |
| 03 | Drake i Josh | START INTERNATIONAL POLSKA | 10.07.2008 |
| 04 | Księżniczka z Krainy Słoni | MASTER FILM | 22.11.2009 |
| 05 | iCarly | START INTERNATIONAL POLSKA | 26.04.2009 |
| 06 | Marvin Marvin | MASTER FILM | 24.03.2013 |
| 07 | Mega przygody Bucketa i Skinnera | MASTER FILM | 30.09.2012 |
| 08 | Nieidealna | MASTER FILM | 10.08.2008 |
| 09 | Power Rangers Samurai | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.10.2011 |
| 10 | Super Ninja | MASTER FILM | 08.10.2011 (Nickelodeon HD) 05.11.2011 |
| 11 | Tajemnice domu Anubisa | MASTER FILM | 11.06.2011 |
| 12 | Tess kontra chłopaki | MASTER FILM | 23.04.2012 |
| 13 | True Jackson | START INTERNATIONAL POLSKA | 27.03.2010 |
| 14 | Victoria znaczy zwycięstwo | MASTER FILM | 04.12.2010 |
| 15 | Zdaniem Freda! | MASTER FILM | 12.11.2012 |
Filmy fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Bestia z Wolfsberga | MASTER FILM | 30.10.2011 |
| 02 | Big Time Rush w akcji | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.09.2012 |
| 03 | Wesołych świąt – Drake i Josh | START INTERNATIONAL POLSKA | 09.12.2012 |
| 04 | Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy | START INTERNATIONAL POLSKA | 16.12.2011 (Nickelodeon HD) 25.12.2011 |
| 05 | Wymiatacz | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.09.2011 |
| 06 | Wyśpiewać marzenia | MASTER FILM | 18.08.2012 |
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii
