SkyShowtime: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
nowy artykuł |
m uzupełnienie |
||
| Linia 747: | Linia 747: | ||
| [[Iyuno|BTI STUDIOS]] | | [[Iyuno|BTI STUDIOS]] | ||
| 14.02.2023 | | 14.02.2023 | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|052 | |||
| ''[[Hop]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 21.02.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|053 | |||
| ''[[9]]'' | |||
| | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|054 | |||
| ''[[Alfa i Omega: Igrzyska w wilczym stylu]]'' | |||
| | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|055 | |||
| ''[[Alfa i Omega: Legenda Zębatej Jaskini]]'' | |||
| | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|056 | |||
| ''[[Alfa i Omega: Rodzinne wakacje]]'' | |||
| | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|057 | |||
| ''[[Alfa i Omega: Święta w wilczym stylu]]'' | |||
| | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|058 | |||
| ''[[Barbie i sekret wróżek]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|059 | |||
| ''[[Barbie i siostry na tropie piesków]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|060 | |||
| ''[[Barbie i siostry w Krainie Kucyków]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|061 | |||
| ''[[Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|062 | |||
| ''[[Barbie w świecie gier]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|063 | |||
| ''[[Sindbad: Legenda siedmiu mórz]]'' | |||
| [[Hiventy Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 01.03.2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* [https://www.skyshowtime.com/pl Oficjalna strona] | * [https://www.skyshowtime.com/pl Oficjalna strona] | ||
[[Kategoria: Platformy streamingowe]] | [[Kategoria:Platformy streamingowe]] | ||
Wersja z 13:52, 4 mar 2023
SkyShowtime
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 lutego 2023 |
SkyShowtime – platforma streamingowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy Paramount Global i Comcast, dostępna w krajach europejskich. W ofercie znajdują filmy wytwórni Paramount Pictures, Universal Pictures, DreamWorks, a także seriale znane z Paramount+, Peacock, telewizji Sky, Showtime i Nickelodeon. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 lutego 2023 roku.
