Użytkownik:Douglazzz/Animce: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Douglazzz (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Douglazzz (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 48: Linia 48:
!width="40%"|Studio dubbingowe
!width="40%"|Studio dubbingowe
!width="15%"|Premiera
!width="15%"|Premiera
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Mali mieszkańcy wielkich gór]]''
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]]
| –
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 63: Linia 58:
| [[Studio Opracowań Filmów w Łodzi|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w ŁODZI]]
| [[Studio Opracowań Filmów w Łodzi|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w ŁODZI]]
| 1983
| 1983
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[D'Artagnan i trzej muszkieterowie]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]]
| 06.01.1985
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Mali mieszkańcy wielkich gór]]''
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE]]
| 07.1985
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 103: Linia 108:
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU]]
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU]]
| 16.02.1991
| 16.02.1991
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Ulisses]]''
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]]
| 04.09.1991
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 143: Linia 153:
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]]
| [[Studio Eurocom|EUROCOM]]
| 27.01.1996
| 27.01.1996
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Było sobie życie]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>
| [[Studio Kobart|STUDIO KOBART – WARSZAWA]]
| 1997
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 218: Linia 233:
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]
| –
| –
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Filiputki]]''
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]]
| 2001
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 368: Linia 388:
| [[IZ-Tekst|IZ-TEKST]]
| [[IZ-Tekst|IZ-TEKST]]
| 23.10.2005
| 23.10.2005
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Było sobie życie]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small>
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 04.2006
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 393: Linia 418:
| [[Studio Lingua|STUDIO LINGUA]]
| [[Studio Lingua|STUDIO LINGUA]]
| 10.09.2007
| 10.09.2007
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Był sobie kosmos]]''
| [[Master Film|MASTER FILM]]
| 2008
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 443: Linia 473:
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]
| 15.03.2010
| 15.03.2010
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[D'Artagnan i trzej muszkieterowie|Dogtanian i muszkieterowie]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small>
| [[GMC Studio|STUDIO GMC]]
| 13.04.2010
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 483: Linia 518:
| –
| –
| –
| –
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Kot w Butach na Dzikim Zachodzie]]''
| [[GMC Studio|GMC STUDIO]]
| 09.02.2011
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 758: Linia 798:
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 22.11.2019
| 22.11.2019
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Ronja, córka zbójnika (serial animowany)|Ronja, córka zbójnika]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small>
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]
| 10.12.2019
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 763: Linia 808:
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]
| 01.01.2020
| 01.01.2020
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Hanasaku Iroha: Home Sweet Home]]''
| [[NanoKarrin|NANOKARRIN]]
| 11.01.2020
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 782: Linia 832:
| ''[[Rodzinka Yamadów]]''
| ''[[Rodzinka Yamadów]]''
| [[Iyuno|BTI STUDIOS]]
| [[Iyuno|BTI STUDIOS]]
| 01.03.2020
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Sylvanian Families]]''
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]]
| 01.03.2020
| 01.03.2020
|-
|-
Linia 1038: Linia 1093:
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]]
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]]
| 17.04.2023
| 17.04.2023
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Ronja, córka zbójnika (serial animowany)|Ronja, córka zbójnika]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small>
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]
| 24.04.2023
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 1083: Linia 1143:
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]]
| 31.08.2023
| 31.08.2023
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Leśna rodzina: Pamiętnik Frei]]''
| [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]
| 01.09.2023
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000
Linia 1213: Linia 1278:
| [[VOX studio|VOX STUDIO]]
| [[VOX studio|VOX STUDIO]]
| 13.04.2025
| 13.04.2025
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| ''[[Kakegurui: Bet]]''
| [[VSI Warsaw|VSI WARSAW]]
| 15.05.2025
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|000
| bgcolor="#CCE2FF"|000

Aktualna wersja na dzień 15:27, 15 sie 2025

Pomysł, który chodził mi dosyć długo po głowie, czyli lista anime zdubbingowanych na język polski. Być może komuś przyda się do czegoś ta ściągawka. Produkcje dla przejrzystości zostały podzielone na dekady.

1971-1980

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
000 Kot w Butach (pierwsza wersja dubbingu) STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW – ODDZIAŁ w ŁODZI 1972
000 Mała syrena STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW – ODDZIAŁ w ŁODZI 10.1976
000 Podróż Kota w Butach (pierwsza wersja dubbingu) STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE 05.1977
000 Dzieci wśród piratów (pierwsza wersja dubbingu) STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW – ODDZIAŁ w ŁODZI 02.1979
000 Pszczółka Maja STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE 26.12.1979
000 Przygody Sindbada (pierwsza wersja dubbingu) STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW – ODDZIAŁ w ŁODZI 17.08.1980

1981-1990

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
000 Przygody Calineczki (pierwsza wersja dubbingu) STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE 1980
001 Bajki japońskie STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w ŁODZI 1983
000 D'Artagnan i trzej muszkieterowie (pierwsza wersja dubbingu) STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE 06.01.1985
000 Mali mieszkańcy wielkich gór STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE 07.1985
000 Cudowny talizman STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW w WARSZAWIE 1987
000 W 80 dni dookoła świata z Willy Foggiem (pierwsza wersja dubbingu) CENTRALNA WYTWÓRNIA PROGRAMÓW i FILMÓW TELEWIZYJNYCH „POLTEL” 14.03.1987
000 Cudowna podróż CENTRALNA WYTWÓRNIA PROGRAMÓW i FILMÓW TELEWIZYJNYCH „POLTEL” 01.06.1988

1991-2000

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
000 Mister Happy i jego szef STUDIO KOBART – WARSZAWA
000 Serce
000 Dommel TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU 16.02.1991
000 Ulisses TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA 04.09.1991
000 Mała księżniczka STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW DŹWIĘKOWYCH w ŁODZI 21.03.1992
000 Diplodo STUDIO KOBART – WARSZAWA 14.04.1992
000 Muminki TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU 07.05.1993
000 Robin Hood STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW DŹWIĘKOWYCH w ŁODZI 07.07.1993
000 Dookoła świata z Willym Foggiem (druga wersja dubbingu) TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU 04.07.1995
000 Szkarłatny pilot STUDIO SONICA 05.12.1995
000 Mój sąsiad Totoro (pierwsza wersja dubbingu) STUDIO SONICA 07.01.1996
000 Kot w butach EUROCOM 27.01.1996
000 Było sobie życie (pierwsza wersja dubbingu) STUDIO KOBART – WARSZAWA 1997
000 Eskadra Orła MASTER FILM 1998
000 Hutch miodowe serce MASTER FILM 1998
000 Pinokio MASTER FILM 1998
000 Teknoman MASTER FILM 1998
000 Trzy małe duszki MASTER FILM 1998
000 Bosco MASTER FILM 12.02.1998
000 Mikan – pomarańczowy kot MASTER FILM 15.05.1998
000 Guziczek STUDIO EUROCOM 01.04.1999
000 Kometa nad Doliną Muminków MASTER FILM 06.08.1999
000 Superświnka MASTER FILM 12.01.2000
000 Pokémon: Liga Indigo EN-BE-EF w WARSZAWIE 04.09.2000

2001-2010

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
000 Hello Kitty’s Animation Theater
000 Skarbczyk najpiękniejszych bajek STUDIO PUBLISHING
000 Filiputki STUDIO EUROCOM 2001
000 Huckleberry Finn STUDIO EUROCOM 2001
000 Pokémon: The Adventures in the Orange Islands EN-BE-EF w WARSZAWIE 08.01.2001
000 Pokémon: Film pierwszy STUDIO SONICA 09.02.2001
000 Wakacje Pikachu STUDIO SONICA 09.02.2001
000 Historia pochodzenia Mewtwo STUDIO SONICA 09.02.2001
000 Przygody Syrenki MASTER FILM 05.05.2001
000 Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę STUDIO SONICA 01.06.2001
000 Digimon STUDIO EUROCOM 06.06.2001
000 Pokémon: The Johto Journeys EN-BE-EF w WARSZAWIE 05.12.2001
000 Pokémon 3: Zaklęcie Unown MASTER FILM 15.02.2002
000 Pokémon: Powrót Mewtwo MASTER FILM 20.08.2002
000 Dragon Ball Z: Atak smoka MASTER FILM 11.10.2002
000 Dragon Ball Z: Fuzja MASTER FILM 11.10.2002
000 Hamtaro – wielkie przygody małych chomików STUDIO EUROCOM 2003
000 Shin-chan STUDIO EUROCOM 2003
000 Spirited Away: W krainie bogów START INTERNATIONAL POLSKA 04.04.2003
000 Medaboty STUDIO EUROCOM 06.09.2003
000 Yu-Gi-Oh! EN-BE-EF w WARSZAWIE 03.01.2004
000 Beyblade V-Force (pierwsza wersja dubbingu) 05.05.2004
000 Sonic X IZ-TEKST KATOWICE 04.09.2004
000 Pokémon: Master Quest 05.09.2004
000 Mistrzowie kaijudo STUDIO SONICA 09.10.2004
000 Mały rycerz El Cid TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA 03.01.2005
000 Baśnie braci Grimm 04.2005
000 Sindbad 01.04.2005
000 Kopciuszek TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA 02.08.2005
000 Ruchomy zamek Hauru START INTERNATIONAL POLSKA 16.09.2005
000 Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie START INTERNATIONAL POLSKA 23.09.2005
000 B-Daman STUDIO SONICA 03.10.2005
000 Król szamanów IZ-TEKST 23.10.2005
000 Było sobie życie (druga wersja dubbingu) MASTER FILM 04.2006
000 Pokémon: Advanced GMC STUDIO 11.09.2006
000 Dookoła świata z Willym Foggiem (trzecia wersja dubbingu) GMS RECORDS 2007
000 Naruto STUDIO EUROCOM 12.02.2007
000 Słodkie, słodkie czary STUDIO LINGUA 27.08.2007
000 Magiczny kot STUDIO LINGUA 10.09.2007
000 Był sobie kosmos MASTER FILM 2008
000 Hello Kitty DUBBFILM STUDIO 27.03.2008
000 Bobobō-bo Bō-bobo IZ-TEKST 07.07.2008
000 Transformers Animated IZ-TEKST 11.10.2008
000 Pokémon: Diament i Perła SUN STUDIO POLSKA 01.12.2008
000 Bakugan: Młodzi wojownicy SUN STUDIO POLAND 02.02.2009
000 Pokémon: Diament i Perła – Wymiar Walki STUDIO EUROCOM 02.02.2009
000 Kot w Butach (druga wersja dubbingu) GMC STUDIO 12.07.2009
000 Podróż Kota w Butach (druga wersja dubbingu) GMC STUDIO 19.07.2009
000 Pokémon: Giratina i Strażnik Nieba STUDIO EUROCOM 14.11.2009
000 Bakugan: Nowa Vestroia SDI MEDIA POLSKA 15.03.2010
000 Dogtanian i muszkieterowie (druga wersja dubbingu) STUDIO GMC 13.04.2010
000 Stich! SDI MEDIA POLSKA 21.06.2010
000 Pokémon: Diament i Perła – Galaktyczne Bitwy SDI MEDIA POLSKA 03.07.2010
000 Pokémon: Arceus i Klejnot Życia SDI MEDIA POLSKA 02.10.2010

2011-2020

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
000 Czarodziejska lampa Alladyna GMC STUDIO
000 RoboDz
000 Tamagotchi Friends
000 Kot w Butach na Dzikim Zachodzie GMC STUDIO 09.02.2011
000 Pokémon: Diament i Perła – Gwiazdy Ligi Sinnoh SDI MEDIA POLSKA 07.03.2011
000 Bakugan: Najeźdźcy z Gundalii SDI MEDIA POLSKA 25.03.2011
000 Przygody Calineczki (druga wersja dubbingu) GMC STUDIO 24.04.2011
000 Pokémon: Zoroark, mistrz iluzji SDI MEDIA POLSKA 27.08.2011
000 Hutch miodowe serce STUDIO SONIDO 10.09.2011
000 Beyblade: Metal Masters STUDIO SONICA 01.10.2011
000 Książę lasu ciszy. Legenda o królewnie Śnieżce TOYA STUDIOS 2012
000 Richard z Albertville. Legenda o królewnie Śnieżce TOYA STUDIOS 2012
000 Pokémon: Czerń i Biel SDI MEDIA POLSKA 02.01.2012
000 Dzieci wśród piratów (druga wersja dubbingu) GMC STUDIO 08.01.2012
000 Bakugan: Świat Mechtoganów SDI MEDIA POLSKA 27.02.2012
000 Pokémon: Czerń – Victini i Reshiram SDI MEDIA POLSKA 27.05.2012
000 Inazuma Eleven SDI MEDIA POLSKA 28.05.2012
000 Pokémon: Biel – Victini i Zekrom SDI MEDIA POLSKA 25.10.2012
000 Pokémon: Czerń i Biel: Ścieżki przeznaczenia SDI MEDIA POLSKA 04.11.2012
000 Beyblade V-Force (druga wersja dubbingu) SDI MEDIA POLSKA 08.01.2013
000 Pokémon: Kyurem kontra Miecz Sprawiedliwości SDI MEDIA POLSKA 23.06.2013
000 Pokémon: Czerń i Biel: Przygody w Unovie i nie tylko SDI MEDIA POLSKA 07.10.2013
000 2112: Narodziny Doraemona SDI MEDIA POLSKA 20.01.2014
000 Pokémon – Seria: XY SDI MEDIA POLSKA 01.09.2014
000 Pokémon: Genesect i objawiona legenda SDI MEDIA POLSKA 07.09.2014
000 Przemieńcie się, Czarodziejki! STUDIO SONICA 07.08.2015
000 Sailor Moon R – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy STUDIO SONICA 07.08.2015
000 Pokémon: Diancie i Kokon Zniszczenia SDI MEDIA POLSKA 03.10.2015
000 Przygody Nobity na Morzu Południowym SDI MEDIA POLSKA 04.10.2015
000 Doraemon: Ludzie wiatru SDI MEDIA POLSKA 11.10.2015
000 Doraemon i Zielona Planeta SDI MEDIA POLSKA 18.10.2015
000 Sailor Moon S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy STUDIO SONICA 21.12.2015
000 Głosy z odległej gwiazdy STUDIO PDK 03.09.2016
000 Pokémon: Hoopa i starcie wszech czasów SDI MEDIA POLSKA 13.09.2016
000 Glitter Force BTI STUDIOS 23.09.2016
000 Kuromukuro SDI MEDIA POLSKA 02.12.2016
000 Magi: Adventure of Sinbad SDI MEDIA POLSKA 08.12.2016
000 5 centymetrów na sekundę STUDIO PDK 21.12.2016
000 Pokémon – Seria: XYZ SDI MEDIA POLSKA 16.01.2017
000 Flip Flappers: Fantazja kontra świat STUDIO PDK 29.04.2017
000 Little Witch Academia STUDIO SONICA 30.06.2017
000 Gamba STUDIO REWERS 25.08.2017
000 The Seven Deadly Sins STUDIO M.R. SOUND 20.10.2017
000 Glitter Force Doki Doki BTI STUDIOS 10.11.2017
000 Gantz:O SDI MEDIA POLSKA 11.12.2017
000 Pokémon: Volcanion i mechaniczny zachwyt SDI MEDIA POLSKA 01.01.2018
000 Pokémon – Seria: Słońce i Księżyc SDI MEDIA POLSKA 05.03.2018
000 Pierwsza miłość Ami STUDIO PDK 24.08.2018
000 Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy STUDIO PDK 24.08.2018
000 Smocza pilotka: Hisone i Masotan MASTER FILM 21.09.2018
000 Dragon Ball Super STUDIO PDK 15.10.2018
000 Mirai STUDIO PUBLISHING 11.11.2018
000 Sirius the Jaeger BTI STUDIOS 21.12.2018
000 Hi Score Girl SDI MEDIA POLSKA 24.12.2018
000 The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky VSI 31.12.2018
000 Pokémon: Wybieram cię! SDI MEDIA POLSKA 01.01.2019
000 Pokémon – Seria: Słońce i Księżyc: Ultra Przygody SDI MEDIA POLSKA 01.04.2019
000 Bakugan: Battle Planet SDI MEDIA POLSKA 27.05.2019
000 Dinołaczka START INTERNATIONAL POLSKA 22.11.2019
000 Ronja, córka zbójnika (pierwsza wersja dubbingu) START INTERNATIONAL POLSKA 10.12.2019
000 Pokémon: Siła jest w nas SDI MEDIA POLSKA 01.01.2020
000 Hanasaku Iroha: Home Sweet Home NANOKARRIN 11.01.2020
000 Mój sąsiad Totoro (druga wersja dubbingu) SDI MEDIA POLSKA 01.02.2020
000 Podniebna poczta Kiki SDI MEDIA 01.02.2020
000 Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja SDI MEDIA POLSKA 27.02.2020
000 Rodzinka Yamadów BTI STUDIOS 01.03.2020
000 Sylvanian Families SDI MEDIA POLSKA 01.03.2020
000 Altered Carbon: Resleeved START INTERNATIONAL POLSKA 19.03.2020
000 Pokémon – Seria: Słońce i Księżyc: Ultra Legendy SDI MEDIA POLSKA 01.04.2020
000 Bakugan: Przymierze wojowników SDI MEDIA POLSKA 05.11.2020

2021-2025

Tytuł Studio dubbingowe Premiera
000 Pokémon: Podróże – Seria SDI MEDIA POLSKA 01.07.2021
000 Bakugan: Powstanie Geoganów SDI MEDIA POLSKA 06.09.2021
000 Bliźnięta IYUNO•SDI GROUP 22.09.2021
000 The Seven Deadly Sins: Cursed by Light MASTER FILM 01.10.2021
000 Pokémon: Sekrety dżungli IYUNO•SDI GROUP 08.10.2021
000 T0-B1 SDI MEDIA POLSKA 21.10.2021
000 Akakiri SDI MEDIA POLSKA 09.11.2021
000 Dziewiąty Jedi SDI MEDIA POLSKA 11.11.2021
000 Lop i Ochō SDI MEDIA POLSKA 11.11.2021
000 Oblubienica SDI MEDIA POLSKA 11.11.2021
000 Pojedynek SDI MEDIA POLSKA 11.11.2021
000 Rapsodia Tatooine SDI MEDIA POLSKA 11.11.2021
000 Starzec SDI MEDIA POLSKA 11.11.2021
000 Stand by Me Doraemon 2 IYUNO•SDI GROUP 18.12.2021
000 Blue Period IYUNO•SDI GROUP 28.01.2022
000 The Orbital Children MASTER FILM 28.01.2022
000 Child of Kamiari Month VSI WARSAW 08.02.2022
000 Stand by Me Doraemon IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA 18.02.2022
000 Belle STUDIO PUBLISHING 01.04.2022
000 Bubble IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA 28.04.2022
000 Bakugan: Ewolucje IYUNO•SDI GROUP 16.05.2022
000 Wampir w ogrodzie IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA 16.05.2022
000 Spriggan MASTER FILM 18.06.2022
000 BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy- HIVENTY POLAND 30.06.2022
000 Detektyw Conan: Herbatka u Zero MASTER FILM 29.07.2022
000 Kakegurui Twin IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA 04.08.2022
000 Kakegurui IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA 05.08.2022
000 Tekken: Bloodline IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA 18.08.2022
000 Rilakkuma w parku rozrywki IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA 25.08.2022
000 Dragon Ball Super: Super Hero STUDIO PDK 26.08.2022
000 Pokémon: Podróże Mistrzów IYUNO•SDI GROUP 02.09.2022
000 Cyberpunk: Edgerunners VSI WARSAW 13.09.2022
000 Dom na falach HIVENTY POLAND 16.09.2022
000 Pokémon: Arceus – Kroniki IYUNO•SDI GROUP 23.09.2022
000 Wyjątek IYUNO•SDI GROUP 13.10.2022
000 Romantic Killer IYUNO•SDI GROUP WARSZAWA 27.10.2022
000 Avengers Przyszłości IYUNO•SDI GROUP 28.10.2022
000 Pokémon: Najwspanialsze podróże IYUNO•SDI GROUP / TOSTUDIO 26.11.2022
000 The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1 MASTER FILM 20.12.2022
000 Detektyw Conan: Łotrzyk Hanzawa MASTER FILM 01.01.2023
000 Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu MASTER FILM 01.01.2023
000 Junji Ito: Makabryczne japońskie opowieści MASTER FILM 19.01.2023
000 Record of Ragnarok VSI WARSAW 26.01.2023
000 Tamako Love Story NANOKARRIN 19.03.2023
000 Uncle from Another World HIVENTY POLAND 27.03.2023
000 Bakugan: Legendy IYUNO•SDI GROUP 17.04.2023
000 Ronja, córka zbójnika (druga wersja dubbingu) STUDIO SONICA 24.04.2023
000 Dół IYUNO POLSKA 04.05.2023
000 Dragon Ball Z Kai STUDIO PDK 08.05.2023
000 Yakitori: Żołnierze niedoli IYUNO POLSKA 18.05.2023
000 Black Clover: Sword of the Wizard King IYUNO POLSKA 16.06.2023
000 Ōoku: The Inner Chambers IYUNO POLSKA 29.06.2023
000 Moje szczęśliwe małżeństwo IYUNO POLSKA / VSI WARSAW 05.07.2023
000 Baki Hanma IYUNO POLSKA 26.07.2023
000 The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 2 MASTER FILM 08.08.2023
000 Pokémon: Droga na szczyt IYUNO POLSKA 31.08.2023
000 Leśna rodzina: Pamiętnik Frei STUDIO PUBLISHING 01.09.2023
000 GAMERA -Rebirth- VSI WARSAW 07.09.2023
000 Inazuma Eleven Go IYUNO POLSKA 06.10.2023
000 Pluto IYUNO POLSKA 26.10.2023
000 Bakugan TRANSPERFECT STUDIOS 30.10.2023
000 Onimusha MASTER FILM 02.11.2023
000 Akuma Kun IYUNO POLSKA 09.11.2023
000 Scott Pilgrim zaskakuje IYUNO POLSKA 17.11.2023
000 Onmyoji VSI WARSAW 28.11.2023
000 Konsjerżka Pokémonów IYUNO POLSKA 28.12.2023
000 Maboroshi IYUNO POLSKA 15.01.2024
000 Pokémon Horyzonty: Seria IYUNO POLSKA 07.03.2024
000 Baśnie braci Grimm: Wariacje HIVENTY POLAND 17.04.2024
000 Garouden: The Way of the Lone Wolf VSI WARSAW 23.05.2024
000 My Oni Girl IYUNO POLSKA 24.05.2024
000 Baki Hanma kontra Kengan Ashura IYUNO POLSKA 06.06.2024
000 Rising Impact VSI WARSAW 22.06.2024
000 Rick i Morty: Anime IYUNO POLSKA 25.06.2024
000 Beastars HIVENTY POLAND SP. Z.O.O. 27.06.2024
000 Legion samobójców: Isekai HIVENTY POLAND 27.06.2024
000 Imaginacja IYUNO POLSKA 05.07.2024
000 Uzumaki: Spirala HIVENTY POLAND 29.09.2024
000 Mononoke – film: Zjawa w deszczu IYUNO POLSKA 28.11.2024
000 Władca pierścieni: Wojna Rohirrimów STUDIO SONICA 27.01.2025
000 Pokémon Horyzonty: W poszukiwaniu Laquy IYUNO POLSKA 07.02.2025
000 Lazarus TRANSPERFECT MEDIA POLAND 06.04.2025
000 Przełęcz Michinoku VOX STUDIO 13.04.2025
000 Batman Ninja kontra Liga Yakuzy MASTER FILM 03.07.2025
000 Lewiatan TRANSPERFECT MEDIA POLAND 10.07.2025
000 My Melody & Kuromi VSI WARSAW 24.07.2025