Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 587: | Linia 587: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | | bgcolor="#DFEEEF"|04 | ||
| ''[[Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka]]'' | |||
| <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | |||
| 28.12.2013 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| ''[[Barbie w Wigilijnej Opowieści]]'' | |||
| [[SDI Media Polska|SUN STUDIO]] | |||
| 07.12.2013 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| ''[[Barbie z Jeziora Łabędziego]]'' | | ''[[Barbie z Jeziora Łabędziego]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| Linia 593: | Linia 607: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| ''[[Pamiętniki Barbie]]'' | | ''[[Pamiętniki Barbie]]'' | ||
| [[SDI Media Polska|SUN STUDIO]] | | [[SDI Media Polska|SUN STUDIO]] | ||
| Linia 633: | Linia 647: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | | bgcolor="#DFEEEF"|04 | ||
| ''[[Pies, który uratował ferie]]'' | |||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 22.12.2013 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| ''[[Pies, który uratował Halloween]]'' | | ''[[Pies, który uratował Halloween]]'' | ||
| | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 31.10.2013 | | 31.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|06 | ||
| ''[[Pies, który uratował święta]]'' | |||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 08.12.2013 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| ''[[Wesołych świąt - Drake i Josh|Wesołych świąt – Drake i Josh]]'' | | ''[[Wesołych świąt - Drake i Josh|Wesołych świąt – Drake i Josh]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 646: | Linia 674: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 653: | Linia 681: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | |||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | |||
| 15.12.2013 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| ''[[Wymiatacz]]'' | | ''[[Wymiatacz]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 660: | Linia 695: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''[[Wyśpiewać marzenia]]'' | | ''[[Wyśpiewać marzenia]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 20:53, 8 gru 2013
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Bąbelkowy świat gupików | MASTER FILM | 10.07.2008 |
| 02 | Dalej, Diego! | START INTERNATIONAL POLSKA | 20.02.2010 |
| 03 | Dora poznaje świat | START INTERNATIONAL POLSKA | 11.07.2008 |
| 04 | Fifi | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA | 03.10.2011 |
| 05 | Louie | GMC STUDIO | 02.09.2013 |
| 06 | Małe królestwo Bena i Holly | MASTER FILM | 24.01.2010 |
| 07 | Ni Hao Kai Lan | MASTER FILM | 22.05.2010 |
| 08 | Olivia | START INTERNATIONAL POLSKA | 06.11.2010 |
| 09 | PopPixie | START INTERNATIONAL POLSKA | 09.07.2012 |
| 10 | Przyjaciele z podwórka | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA | 16.02.2009 |
| 11 | Psi patrol | START INTERNATIONAL POLSKA | 04.11.2013 |
| 12 | Rączusie | START INTERNATIONAL POLSKA | 19.07.2009 |
| 13 | Struś Oliwia | START INTERNATIONAL POLSKA | 19.11.2012 |
| 14 | Śladem Blue | MASTER FILM | 11.07.2008 |
| 15 | Tickety Toc | MASTER FILM | 19.11.2012 |
| 16 | Umizoomi | MASTER FILM | 21.08.2010 |
| 17 | Wspaniałe zwierzaki | START INTERNATIONAL POLSKA | 12.07.2008 |
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe |
|---|---|---|
| 01 | Maks i Ruby | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA/START INTERNATIONAL POLSKA |
| 02 | Mały Bill | MASTER FILM |
| 03 | Rajdek – mała wyścigówka | MASTER FILM |
Seriale fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Big Time Rush | START INTERNATIONAL POLSKA | 12.06.2010 |
| 02 | Brygada | MASTER FILM | 19.06.2010 |
| 03 | Drake i Josh | START INTERNATIONAL POLSKA | 10.07.2008 |
| 04 | Księżniczka z Krainy Słoni | MASTER FILM | 22.11.2009 |
| 05 | iCarly | START INTERNATIONAL POLSKA | 26.04.2009 |
| 06 | Marvin Marvin | MASTER FILM | 24.03.2013 |
| 07 | Mega przygody Bucketa i Skinnera | MASTER FILM | 30.09.2012 |
| 08 | Nawiedzeni | START INTERNATIONAL POLSKA | 30.11.2013 |
| 08 | Nieidealna | MASTER FILM | 10.08.2008 |
| 09 | Power Rangers Samurai | START INTERNATIONAL POLSKA | 08.10.2011 |
| 10 | Sam i Cat | MASTER FILM | 28.09.2013 |
| 11 | Super Ninja | MASTER FILM | 08.10.2011 (Nickelodeon HD) 05.11.2011 |
| 12 | Tajemnice domu Anubisa | MASTER FILM | 11.06.2011 |
| 13 | Tess kontra chłopaki | MASTER FILM | 23.04.2012 |
| 14 | True Jackson | START INTERNATIONAL POLSKA | 27.03.2010 |
| 15 | Victoria znaczy zwycięstwo | MASTER FILM | 04.12.2010 |
| 16 | Zdaniem Freda! | MASTER FILM | 12.11.2012 |
Filmy animowane
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Barbie: Syrenkolandia | SUN STUDIO | 09.11.2013 |
| 02 | Barbie: Wróżkolandia | START INTERNATIONAL POLSKA | 19.10.2013 |
| 03 | Barbie jako Roszpunka | STUDIO EUROCOM | 23.11.2013 |
| 04 | Barbie Mariposa i baśniowa księżniczka | 28.12.2013 | |
| 05 | Barbie w Wigilijnej Opowieści | SUN STUDIO | 07.12.2013 |
| 06 | Barbie z Jeziora Łabędziego | STUDIO EUROCOM | 12.10.2013 |
| 07 | Pamiętniki Barbie | SUN STUDIO | 05.10.2013 |
Filmy fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Bestia z Wolfsberga | MASTER FILM | 30.10.2011 |
| 02 | Big Time Rush w akcji | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.09.2012 |
| 03 | Nicky Spoko | 20.10.2013 | |
| 04 | Pies, który uratował ferie | 22.12.2013 | |
| 05 | Pies, który uratował Halloween | 31.10.2013 | |
| 06 | Pies, który uratował święta | 08.12.2013 | |
| 07 | Wesołych świąt – Drake i Josh | START INTERNATIONAL POLSKA | 09.12.2012 |
| 08 | Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy | START INTERNATIONAL POLSKA | 16.12.2011 (Nickelodeon HD) 25.12.2011 |
| 09 | Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta | 15.12.2013 | |
| 10 | Wymiatacz | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.09.2011 |
| 11 | Wyśpiewać marzenia | MASTER FILM | 18.08.2012 |
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii
