Użytkownik:Marek/Czarna lista: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj
m (uzupełnienie)
m
 
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 3: Linia 3:
 
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"  
 
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;"  
 
!Tytuł!!Lektor!!Stacja/Wydawca/Platforma VOD!!Uwagi
 
!Tytuł!!Lektor!!Stacja/Wydawca/Platforma VOD!!Uwagi
 +
|-
 +
|[[Bumblebee]]||Bukrewicz Paweł||HBO/HBO GO||Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
 +
|-
 +
|[[Patryk]]||Gudowski Maciej||Canal+<!--/Canal+ Family-->||<!--Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.-->–
 
|-
 
|-
 
|[[Kuba Guzik]]||Gudowski Maciej||Canal+/Canal+ Family||–
 
|[[Kuba Guzik]]||Gudowski Maciej||Canal+/Canal+ Family||–
 +
|-
 +
|[[Player One]]||Borowiec Piotr||HBO/HBO GO||Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
 
|-
 
|-
 
|[[Mary Poppins powraca]]||Popłonikowski Radosław||HBO/HBO GO||Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
 
|[[Mary Poppins powraca]]||Popłonikowski Radosław||HBO/HBO GO||Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Linia 47: Linia 53:
 
|-
 
|-
 
|[[Krasnoludki i Trolle]]||Kozioł Janusz||Filmbox Action||–
 
|[[Krasnoludki i Trolle]]||Kozioł Janusz||Filmbox Action||–
 +
|-
 +
|[[Przygody Finna|Finn]]||Kozioł Janusz||Filmbox Family||–
 
|-
 
|-
 
|[[Święty Mikołaj]]||Kaliszewski Kacper||Stopklatka TV||–
 
|[[Święty Mikołaj]]||Kaliszewski Kacper||Stopklatka TV||–
Linia 335: Linia 343:
 
|-
 
|-
 
|[[Śnięty Mikołaj 2]]||Borowiec Piotr||TVN/TVN Fabuła||–
 
|[[Śnięty Mikołaj 2]]||Borowiec Piotr||TVN/TVN Fabuła||–
 +
|-
 +
|[[Noc w muzeum]]||Popłonikowski Radosław||HBO/HBO GO||Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.–
 +
|-
 +
|[[Noc w muzeum 2]]||Popłonikowski Radosław||HBO/HBO GO||Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
 
|-
 
|-
 
|[[Noc w muzeum: Tajemnica grobowca]]||Gudowski Maciej||Canal+/Canal+ Film||–
 
|[[Noc w muzeum: Tajemnica grobowca]]||Gudowski Maciej||Canal+/Canal+ Film||–
Linia 848: Linia 860:
 
|[[Złap mnie, jeśli potrafisz‎]]||Olejniczak Stanisław||Polsat/Polsat Film||–
 
|[[Złap mnie, jeśli potrafisz‎]]||Olejniczak Stanisław||Polsat/Polsat Film||–
 
|-
 
|-
|[[Złap mnie, jeśli potrafisz‎]]||Bukrewicz Paweł||Cinemax/Cinemax 2/HBO GO||W serwisie HBO GO początkowo dostępna wersja z dubbingiem, po kilku dniach zastąpiona wersją z lektorem.  
+
|[[Złap mnie, jeśli potrafisz‎]]||Bukrewicz Paweł||HBO/<!--HBO2/-->Cinemax/Cinemax 2/HBO GO||W serwisie HBO GO początkowo dostępna wersja z dubbingiem, po kilku dniach zastąpiona wersją z lektorem.  
 
|-<!--
 
|-<!--
 
|[[Żony ze Stepford]]||?||Canal+||–
 
|[[Żony ze Stepford]]||?||Canal+||–
Linia 1046: Linia 1058:
 
|[[Wielki Joe]]||Lelek Marek||HBO||–
 
|[[Wielki Joe]]||Lelek Marek||HBO||–
 
|-
 
|-
|[[Świąteczna gorączka]]||?<!--Tomasz Knapik-->||Imperial Entertainment (VHS)||–
+
|[[Świąteczna gorączka]]||Tomasz Knapik||Imperial Entertainment (VHS)||–
 
|-
 
|-
 
|[[Świąteczna gorączka]]||Szydłowski Janusz||Polsat/Polsat Film||–
 
|[[Świąteczna gorączka]]||Szydłowski Janusz||Polsat/Polsat Film||–
Linia 1068: Linia 1080:
 
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
 
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
 
|-
 
|-
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Brzostyński Jacek||<!--Polsat/-->Polsat Film||
+
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Brzostyński Jacek||Polsat/Polsat Film||Na antenie Polsatu początkowo emitowany w wersji z Radosławem Popłonikowskim, a następnie w wersji z dubbingiem.
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Brzostyński Jacek||TVN/TVN Fabuła||–
 
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Brzostyński Jacek||TVN/TVN Fabuła||–
 
|-
 
|-
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Popłonikowski Radosław||Polsat||Później zastąpiony wersją z dubbingiem.
+
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Popłonikowski Radosław||Polsat||Później zastąpiony wersją z dubbingiem. Ostatnia emisja w wersji z Jackiem Brzostyńskim.
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
 
|[[Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
Linia 1087: Linia 1099:
 
|- --->
 
|- --->
 
|[[Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
 
|[[Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
 +
|-
 +
|[[Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów]]||Gudowski Maciej||TV Puls||Tylko pierwsza emisja, następna z dubbingiem.
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
 
|[[Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Linia 1095: Linia 1109:
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
 
|[[Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
 +
|-
 +
|[[Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów]]||Gudowski Maciej||TV Puls||Tylko pierwsza emisja, następna z dubbingiem.
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
 
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
 
|-
 
|-
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Gudowski Maciej||Polsat||–
+
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Gudowski Maciej||Polsat/Polsat Film||–
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Brzostyński Jacek||TVN/TVN Fabuła||–
 
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Brzostyński Jacek||TVN/TVN Fabuła||–
 
|-
 
|-
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
+
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Borowiec Piotr||TVP2/TVP HD||–
 +
|-
 +
|[[Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja]]||Gudowski Maciej||TV Puls||Tylko pierwsza emisja, następna z dubbingiem.
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
 
|[[Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Linia 1110: Linia 1128:
 
|[[Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje]]||Brzostyński Jacek||TVN/TVN Fabuła||–
 
|[[Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje]]||Brzostyński Jacek||TVN/TVN Fabuła||–
 
|-
 
|-
|[[Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
+
|[[Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje]]||Borowiec Piotr||TVP2/TVP HD||–
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
 
|[[Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi]]||Brzostyński Jacek||AXN/AXN Black/AXN White||Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Linia 1118: Linia 1136:
 
|[[Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi]]||Brzostyński Jacek||TVN/TVN Fabuła||–
 
|[[Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi]]||Brzostyński Jacek||TVN/TVN Fabuła||–
 
|-
 
|-
|[[Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi]]||Borowiec Piotr||TVP1/TVP2||–
+
|[[Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi]]||Borowiec Piotr||TVP2/TVP HD||–
 
|-
 
|-
 
|[[Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy]]||Borowiec Piotr||HBO/HBO2/HBO3||Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
 
|[[Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy]]||Borowiec Piotr||HBO/HBO2/HBO3||Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Linia 1136: Linia 1154:
 
|[[Stuart Malutki]]||Brzostyński Jacek||Polsat||Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem.
 
|[[Stuart Malutki]]||Brzostyński Jacek||Polsat||Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem.
 
|-
 
|-
|[[Stuart Malutki]]||Matul Andrzej||Polsat/Polsat Film||Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim.
+
|[[Stuart Malutki]]||Matul Andrzej||Polsat/Polsat Film/Polsat Romans||Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim.
 
|-
 
|-
 
|[[Stuart Malutki 2]]||Brzostyński Jacek||Polsat||Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem. Obecnie emitowany z dubbingiem.
 
|[[Stuart Malutki 2]]||Brzostyński Jacek||Polsat||Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem. Obecnie emitowany z dubbingiem.

Aktualna wersja na dzień 17:57, 15 wrz 2019

Czarna lista

Tytuł Lektor Stacja/Wydawca/Platforma VOD Uwagi
Bumblebee Bukrewicz Paweł HBO/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Patryk Gudowski Maciej Canal+
Kuba Guzik Gudowski Maciej Canal+/Canal+ Family
Player One Borowiec Piotr HBO/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Mary Poppins powraca Popłonikowski Radosław HBO/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Alfa Łukomski Jarosław HBO/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Mroczne umysły Szydłowski Janusz Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Rampage: Dzika furia Bukrewicz Paweł HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Predator Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Venom Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO GO Większość emisji po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, pozostałe emisje po godzinie 19:00 oraz emisje przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Deadpool 2 Borowiec Piotr Canal+ W wybranych emisjach wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Maria Magdalena Łukomski Jarosław Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Jurassic World: Upadłe królestwo Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family/Canal+ 4K Ultra HD
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Paweł, apostoł Chrystusa Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Większość emisji po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, pozostałe emisje po godzinie 19:00 oraz emisje przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Pacific Rim: Rebelia Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Cudowny chłopak Popłonikowski Radosław Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Tomb Raider‎ Bukrewicz Paweł Showmax
Tomb Raider‎ Bukrewicz Paweł Cinemax/HBO GO
Liga Sprawiedliwości Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Monster Trucks Gudowski Maciej Polsat
Avengers: Wojna bez granic Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem. Część emisji przed godziną 19:00 z dubbingiem, część z lektorem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Więzień labiryntu: Lek na śmierć Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Strażniczki Kadabry Popłonikowski Radosław HBO GO
Krasnoludki i Trolle Kozioł Janusz Filmbox Action
Finn Kozioł Janusz Filmbox Family
Święty Mikołaj Kaliszewski Kacper Stopklatka TV
Opiekunka Czernielewski Jan Puls 2
Opiekunka 2. Dalszy ciąg bajki Czernielewski Jan Puls 2
Wielka przygoda Pima i Poma Kozioł Janusz Filmbox Family
Siódmy braciszek Gudowski Maciej ITI Home Video (DVD)
Siódmy braciszek Gudowski Maciej MiniMini
Tyciek – siódmy braciszek ? TiM Film Studio (DVD)
Pułapka czasu Bukrewicz Paweł HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Mustang z Dzikiej Doliny Bukrewicz Paweł TV4
Biegnij Amelio! Olejniczak Stanisław TVP1
Jeździec bawołów Olejniczak Stanisław TVP1
Czarna Pantera Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Jumanji: Przygoda w dżungli Bukrewicz Paweł HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Magiczny miecz - Legenda Camelotu ? TVN
Niezwykła podróż Brzostyński Jacek Disney Channel/Disney XD
Niezwykła podróż Brzostyński Jacek Polsat
Co wiecie o swoich dziadkach? Łukomski Jarosław HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Co wiecie o swoich dziadkach? Gudowski Maciej Polsat Film
Osiem szalonych nocy Makowski Piotr Amazon Prime Video
Dumbo Szczotkowski Zdzisław TP1
Thor: Ragnarok Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Wonder Woman Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Moje wakacje z Rudym Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości Szydłowski Janusz TVN/TVN Fabuła
Legion samobójców Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Legion samobójców Gudowski Maciej TVN
Tarzan: Legenda Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Tarzan: Legenda Szydłowski Janusz TVN
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO początkowo dostępna wersja z dubbingiem, po kilku dniach zastąpiona wersją z lektorem.
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Szydłowski Janusz TVN/TVN Fabuła
Storm. Opowieść o odwadze Gudowski Maciej HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Egipskie psiaki‎ Brzostyński Jacek TVN7/TVN Fabuła
Strachy na psiaki‎ Straszewski Paweł TVN7/TVN Fabuła
Valerian i miasto tysiąca planet Gudowski Maciej TVP2/vod.tvp.pl
Kopciuszek‎ Gudowski Maciej TVN/TVN Fabuła
Power Rangers Szydłowski Janusz Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Logan: Wolverine Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Warcraft: Początek Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Dzień Niepodległości: Odrodzenie Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Dzień Niepodległości: Odrodzenie Gudowski Maciej Polsat
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia Szklarz Maciej Polsat Film
Zemsta futrzaków‎ Straszewski Paweł TVN/TVN7/TVN Fabuła
Wściekły pies Popłonikowski Radosław TV4/TV6
Spider-Man: Homecoming Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/Cinemax/Cinemax 2/HBO GO
Azyl Łukomski Jarosław Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Był sobie pies Szydłowski Janusz Canal+ Część emisji z dubbingiem, część z lektorem.
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Grufołak Ciunel Marek Amazon Prime Video
Kraina jutra Borowiec Piotr TVN/TVN Fabuła
Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny Gudowski Maciej TVN/TVN Fabuła
Elmo Szydłowski Janusz TV6/Polsat Film
Piękna i Bestia Borowiec Piotr HBO Emisje po godzinie 19:00 przez pierwsze kilka tygodni od premiery. Po tym czasie wszystkie emisje z dubbingiem.
Król i ja Borowiec Piotr Netflix
Osobliwy dom pani Peregrine Gudowski Maciej Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family Późniejsze emisje filmu z osobną ścieżką dźwiękową zawierającą wersję z dubbingiem, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
BFG: Bardzo Fajny Gigant Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Flaked Bukrewicz Paweł Netflix Wcześniej dostępny w wersji z dubbingiem.
Przygody misia Paddingtona Sosnowski Jaromir Top Kids
Straszne skutki awarii telewizora Sobieszczański Jacek Best Film (DVD)
Straszne skutki awarii telewizora Straszewski Paweł TVP2/TVP Kultura
Noc iguany ? TCM
Wehikuł czasu Frączak Władysław TCM/TNT
Anatomia morderstwa ? Polsat/Polsat Film
Anatomia morderstwa Szydłowski Janusz Ale Kino!
Trup w każdej szafie ? Best Film (DVD)
Trup w każdej szafie Gudowski Maciej ?
Trup w każdej szafie Straszewski Paweł TVP2
Córka d'Artagnana ? ale kino+
Córka d'Artagnana ? Polsat/TV4
Córka d'Artagnana Moskal Zbigniew SPI International Polska (DVD)
Córka d'Artagnana Gudowski Maciej TVP1/TVP2
Córka d'Artagnana Borowiec Piotr Zone Europa
Sailor Moon R – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy Stachyra Danuta 2x2
Ren i Stimpy Bukrewicz Paweł DTX
Wszechświat Blastera Niepomirski-Korwin Henryk Andrzej 2x2 Zlecony przez stację Canal+ polski dubbing już nie istnieje.
Zwariowane melodie Siedlik Paweł 2x2 Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie Niepomirski-Korwin Henryk Andrzej 2x2 Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie Gudowski Maciej VHS Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie ? Demel (VHS/VCD) Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie Siedlik Paweł EFV Welpol (VHS/VCD) Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie Matul Andrzej ITI Home Video (VHS) Dotyczy kreskówek po 1948 r. wydawanych na kasetach VHS.
Zwariowane melodie Rosołowski Jerzy ITI Home Video (VHS) Dotyczy kreskówek z Kurakiem i Daffy'm (po 1948 r.) wydanych na kasetach VHS.
Zwariowane melodie Machnicki Ireneusz ATM Rozrywka Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie Machnicki Ireneusz TVS Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie Lelek Marek Filmbox Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie ? Polonia 1 Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie Knapik Tomasz Tele 5 Tylko wybrane odcinki, znajdujące się w domenie publicznej.
Zwariowane melodie Knothe Stefan Puls 2 Dotyczy jednej z kreskówek, pomimo istniejącego dubbingu Canal+ i dubbingu opracowanego na potrzeby wydań DVD.
Zwariowane melodie Borowiec Piotr Galapagos Films (DVD) Wybrane odcinki, pomimo istniejących dubbingów wydanych na VHS i w wydaniu DVD "Królika Bugsa: Przygody na Maksa".
Zwariowane melodie Bukrewicz Paweł Galapagos Films (DVD) Wybrane odcinki, pomimo istniejących dubbingów wydanych na VHS i w kilku wydaniach DVD.
Taz-Mania Bukrewicz Paweł Galapagos Films (DVD) Tylko odcinki 1-4.
Superman Grębski Krzysztof Galapagos Films (DVD) Tylko 9 odcinków.
Simba – król lew Machnicki Ireneusz TV4/TV6
Simba – król lew Machnicki Ireneusz ATM Rozrywka
Simba – król lew Machnicki Ireneusz TVS
Sissi. Mała księżniczka Makuch Katarzyna TVS
Star Trek: Voyager ? TV4
Star Trek: Voyager Lelek Marek Netflix
Siedemnaście mgnień wiosny Knapik Tomasz MediaWay (DVD)
Siedemnaście mgnień wiosny Sokołowski Artur Epelpol Entertainment (DVD)
Siedemnaście mgnień wiosny Sokołowski Artur eskaGO VOD
Listonosz Pat Siedlik Paweł EFV Welpol (VHS, VCD) Tylko odcinki specjalne 1-4.
Listonosz Pat Knothe Stefan Puls 2 Seria siódma.
Listonosz Pat – Przesyłki specjalne Knothe Stefan Puls 2
Wanda i Zielony Ludek Makuch Katarzyna Player.pl
Wanda i Zielony Ludek Makuch Katarzyna Metro TV
Babar i przygody Badou Orłowski Maciej Player.pl
Benek Brawura i czerwone taksówki Łukomski Jarosław Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Bogowie Egiptu Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Bogowie Egiptu Olejniczak Stanisław Polsat
Marmaduke Sandak Tomasz Netflix
Wiosła w dłoń, Charlie Brown Olejniczak Stanisław Paramount Channel
Rugratsy w Paryżu Olejniczak Stanisław Paramount Channel
Rugratsy w Paryżu Olejniczak Stanisław Amazon Prime Video
Pełzaki szaleją Szczotkowski Zdzisław Paramount Channel
Piaskowy dziadek i zaginiony piasek snów Brzostyński Jacek Polsat Film/Super Polsat
Czarownica Borowiec Piotr HBO/HBO2 Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Czarownica Łukomski Jarosław TVN/TVN Fabuła
Wyspa Nim Straszewski Paweł TVN/TVN7/TVN Fabuła
Wyspa Nim Bukrewicz Paweł Polsat Film
Liceum Avalon Szydłowski Janusz TVN7/TVN Fabuła
Tatastrofa Łukomski Jarosław TVN7/TVN Fabuła
Camp Rock Szydłowski Janusz TV4/TV6
Następcy Straszewski Paweł TV4/TV6
Tajmiaki Załuski Daniel TV4/TV6
Kraina jutra Szydłowski Janusz Cinemax Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Podniebny pościg Popłonikowski Radosław TV4/TV6
Cheetah Girls: Jeden świat Borowiec Piotr TV4/TV6
Przygody Pinokia Kozioł Janusz TV Puls
Przygody Pinokia Szydłowski Janusz TV4/TV6
Fantastyczna Czwórka Kozioł Janusz Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Fantastyczny Pan Lis Bukrewicz Paweł Netflix
Fantastyczny Pan Lis Bukrewicz Paweł CHILI Cinema
Fantastyczny Pan Lis Bukrewicz Paweł Amazon Prime Video
Wojownicze żółwie ninja Brzostyński Jacek TVN/TVN7/TVN Fabuła/Player.pl
Wojownicze żółwie ninja Leszczyński Andrzej Paramount Channel
Wojownicze żółwie ninja Szklarz Maciej Polsat Film
Gra Endera Łukomski Jarosław TVN/TVN7/TVN Fabuła/Player.pl
Mikołajek Utta Mirosław Player.pl
Lissi na lodzie Utta Mirosław Player.pl
Delgo Kozioł Janusz Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Śnięty Mikołaj Borowiec Piotr TVN/TVN7/TVN Fabuła
Śnięty Mikołaj 2 Borowiec Piotr TVN/TVN Fabuła
Noc w muzeum Popłonikowski Radosław HBO/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.–
Noc w muzeum 2 Popłonikowski Radosław HBO/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Noc w muzeum: Tajemnica grobowca Gudowski Maciej Canal+/Canal+ Film
Annie Borowiec Piotr HBO Pierwsze emisje przed godziną 19:00 w wersji z lektorem, po godzinie 19:00 w wersji z dubbingiem. W późniejszym czasie te ramy czasowe odwrócono.
Annie Popłonikowski Radosław TV4
Życie Pi Szydłowski Janusz Polsat/Polsat Film
Wiedźmy Szydłowski Janusz TVN
Transformers: Wiek zagłady Borowiec Piotr Canal+ Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej (dostępnej tylko w wersji HD kanału), na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Transformers: Wiek zagłady Brzostyński Jacek TVN/Player.pl
Transformers: Wiek zagłady Łukomski Jarosław Polsat/Polsat Film
Transformers: Wiek zagłady Popłonikowski Radosław Paramount Channel
Transformers: Ostatni Rycerz Borowiec Piotr HBO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Transformers: Ostatni Rycerz Łukomski Jarosław Polsat/Polsat Film
Noe: Wybrany przez Boga Gudowski Maciej Canal+ Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej (dostępnej tylko w wersji HD kanału), na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Noe: Wybrany przez Boga Gudowski Maciej TV Puls
Noe: Wybrany przez Boga Olejniczak Stanisław TVP1
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film/Canal+ Seriale
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie Popłonikowski Radosław Polsat/Polsat Film
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie Bukrewicz Paweł HBO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
X-Men: Apocalypse Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
X-Men: Apocalypse Łukomski Jarosław Polsat/Polsat Film
Exodus: Bogowie i królowie Szydłowski Janusz Canal+/Canal+ Film
Exodus: Bogowie i królowie Borowiec Piotr Polsat
Dwunastu gniewnych ludzi Gudowski Maciej Imperial CinePix (DVD/Blu-ray)
Dwunastu gniewnych ludzi Gudowski Maciej TVP1 Emisje w latach 90., wcześniej emitowany w wersji z dubbingiem.
Dwunastu gniewnych ludzi Knapik Tomasz TCM
Dwunastu gniewnych ludzi Straszewski Paweł Ale Kino!
Dwunastu gniewnych ludzi Szydłowski Janusz TVP Kultura
Captain America: Pierwsze starcie Gudowski Maciej HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Captain America: Pierwsze starcie Gudowski Maciej Netflix
Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie Borowiec Piotr AXN/AXN Black/AXN Spin
Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie Gudowski Maciej TVN7/TVN Fabuła
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Część emisji (lata 2016-2017) w wersji z dubbingiem.
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz Gudowski Maciej TVN/TVN7/TVN Fabuła
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz Borowiec Piotr AXN/AXN Black/AXN Spin
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3 Część emisji z dubbingiem, część z lektorem.
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Łukomski Jarosław Polsat/Polsat Film
Piekło Dantego Borowiec Piotr AXN Black/AXN Spin/AXN White
Muppety Szydłowski Janusz TVP2
Spotkanie z muppetami Matul Andrzej TVP1
Muppety i ich goście Gudowski Maciej Junior
Niania i wielkie bum Gudowski Maciej TVP1/TVP2
Napoleon Szydłowski Janusz TV6
Napoleon Załuski Daniel AMC
Hobbit: Niezwykła podróż Borowiec Piotr TVN/TVN7/TVN Fabuła
Hobbit: Pustkowie Smauga Borowiec Piotr HBO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Hobbit: Pustkowie Smauga Borowiec Piotr TVN/TVN7/TVN Fabuła
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii Borowiec Piotr HBO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii Borowiec Piotr TVN/TVN7/TVN Fabuła
Strażnicy Galaktyki Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3 Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Strażnicy Galaktyki Łukomski Jarosław TVN/TVN Fabuła
Strażnicy Galaktyki vol. 2 Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3 Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Doktor Strange Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3 Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Doktor Strange Borowiec Piotr Polsat/Polsat Film
Powrót na wyspę Nim Szydłowski Janusz Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Powrót na wyspę Nim Bukrewicz Paweł TV4/TV6
Nicky Spoko Szydłowski Janusz TV6
Wymarzony luzer Olejniczak Stanisław TV4/TV6
Nie ma to jak bliźniaki: Film Orłowski Maciej TV4/TV6
Szpiedzy w Warszawie Borowiec Piotr TVP1/TVP HD Początkowo – do kwietnia 2014 roku – emitowany na antenach TVP1, TVP HD i TVP Historia z dubbingiem. Od sierpnia 2014 emitowany z lektorem.
Jack, pogromca olbrzymów Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Jack, pogromca olbrzymów Łukomski Jarosław TVN/TVN Fabuła
Thor: Mroczny świat Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Thor: Mroczny świat Gudowski Maciej TVN/TVN Fabuła
Thor: Mroczny świat Olejniczak Stanisław Polsat/Polsat Film
Casper ? Polsat
Casper: Szkoła straszenia Olejniczak Stanisław Polsat
Avengers Gudowski Maciej HBO Pierwsze dwie emisje z dubbingiem.
Avengers Popłonikowski Radosław Polsat/Polsat Film Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Avengers Łukomski Jarosław TVN/TVN Fabuła
Avengers: Czas Ultrona Borowiec Piotr HBO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Avengers: Czas Ultrona Łukomski Jarosław TVN/TVN Fabuła
Ant-Man Borowiec Piotr HBO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Ant-Man Łukomski Jarosław TVN/TVN Fabuła
Ant-Man i Osa Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Większość emisji po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, pozostałe emisje po godzinie 19:00 oraz emisje przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Niesamowity Spider-Man Borowiec Piotr HBO
Niesamowity Spider-Man Popłonikowski Radosław Polsat/Polsat Film
Niesamowity Spider-Man Szydłowski Janusz AXN
Niesamowity Spider-Man 2 Borowiec Piotr HBO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Niesamowity Spider-Man 2 Popłonikowski Radosław Polsat/Polsat Film/Polsat Romans
Niesamowity Spider-Man 2 Szydłowski Janusz AXN
Karate Kid Olejniczak Stanisław Polsat/Polsat Film
Karate Kid Popłonikowski Radosław AXN
Giganci ze stali Gudowski Maciej Polsat/Polsat Film W telewizji Polsat część emisji z dubbingiem.
Giganci ze stali Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/Cinemax/Cinemax 2/HBO GO
Giganci ze stali Gudowski Maciej TVP1
Przygody Animków Brzostyński Jacek Polsat
Pinky i Mózg Olejniczak Stanisław Polsat
Re-animowany Olejniczak Stanisław HBO
Sylwester i Tweety na tropie Kozioł Janusz TVN/TVN7 Tylko odcinki 1-13.
Sylwester i Tweety na tropie Gudowski Maciej Polsat Tylko odcinki 22-47.
Sylwester i Tweety na tropie Gudowski Maciej Puls 2 Tylko odcinki 22-34 podczas pierwszej emisji, kolejna emisja z dubbingiem.
Krowy na wypasie Olejniczak Stanisław Polsat Tylko pierwsza emisja, następne z dubbingiem.
Krowy na wypasie Kozioł Janusz Paramount Channel
Krowy na wypasie Kozioł Janusz Amazon Prime Video
Digimon Łukomski Jarosław TV4
Co nowego u Scooby’ego? Leszczyński Andrzej TVN/TVN7/TVN Style Tylko odcinki 1-28, pozostałe nieemitowane.
Nowe przygody rodziny Addamsów Gudowski Maciej TV Puls
Gęsia skórka Gudowski Maciej TV Puls/Puls 2
Mistrzowie golfa Gudowski Maciej TV Puls/Puls 2
Złoty kompas Gudowski Maciej Galapagos Films (DVD)
Złoty kompas Gudowski Maciej TVN/TVN7/TVN Fabuła
Złoty kompas Szydłowski Janusz TCM
Opowieść wigilijna Olejniczak Stanisław TVP1
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga’Hoole Szydłowski Janusz TVN/TVN7/TVN Fabuła
Will i Grace: Para nie do pary Kozioł Janusz Polskie Media Amercom (DVD)
Will i Grace Bukrewicz Paweł TV Puls
Will i Grace Czernielewski Jan FOX Comedy
Will i Grace Bukrewicz Paweł FOX Life
Nasza niania jest agentem Olejniczak Stanisław TVP1
Nasza niania jest agentem Kozioł Janusz ale kino+
Powodzenia, Charlie: Szerokiej drogi Szydłowski Janusz TVP1
Koty nie tańczą Popłonikowski Radosław HBO
Kacper Leszczyński Andrzej TiM Film Studio (DVD)
Kacper Borowiec Piotr TVP1/TVP2
Kacper Śliwiński Tomasz TV Puls
Kacper Śliwiński Tomasz TV4
Kacper Śliwiński Tomasz Amazon Prime Video
Kacper Śliwiński Tomasz Netflix
Kacper ? Ale Kino!
Grinch: Świąt nie będzie Leszczyński Andrzej TiM Film Studio (DVD)
Grinch: Świąt nie będzie Szydłowski Janusz TVN
Grinch: Świąt nie będzie Gudowski Maciej TVP1/TVP2
Grinch: Świąt nie będzie Szydłowski Janusz Canal+
Grinch: Świąt nie będzie Olejniczak Stanisław Cinemax/Cinemax 2
Iron Man 3 Gudowski Maciej HBO Część emisji (lata 2016-2017) w wersji z dubbingiem.
Iron Man 3 Gudowski Maciej TVN/TVN Fabuła
Iron Man 3 Bukrewicz Paweł AXN/AXN Black/AXN Spin
Na tropie Marsupilami Szydłowski Janusz TVN/TVN7
Syn Boży Szydłowski Janusz Canal+
Syn Boży Gudowski Maciej Polsat
Scooby Doo na tropie mumii Gudowski Maciej Polsat/Super Polsat
Scooby Doo i szkoła upiorów Gudowski Maciej Polsat/Super Polsat
Hotel dla psów Szydłowski Janusz Polsat/Polsat Film
Mów mi Dave Olejniczak Stanisław TVP2
Mów mi Dave Brzostyński Jacek Polsat/TV4
Mów mi Dave Ciunel Marek Netflix
Mów mi Dave Czernielewski Jan Paramount Channel
Dr Dolittle Brzostyński Jacek Polsat/TV4 Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim, a następnie wersją z dubbingiem.
Dr Dolittle Szydłowski Janusz Polsat Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. Później zastąpiony wersją z dubbingiem.
Dr Dolittle Gudowski Maciej Canal+/Canal+Film/Canal+Family Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji.
Dr Dolittle Szydłowski Janusz Comedy Central
Dr Dolittle Gudowski Maciej player.pl
Dr Dolittle 2 Brzostyński Jacek Polsat Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim.
Dr Dolittle 2 Szydłowski Janusz Polsat Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim.
Uwolnić orkę Szydłowski Janusz Warner Bros. Poland / Galapagos Films (DVD)
Uwolnić orkę Szydłowski Janusz Cartoon Network
Uwolnić orkę Makowski Piotr TNT
Uwolnić orkę Knapik Tomasz Polsat
Uwolnić orkę Magier Tomasz TVN/TVN7
Uwolnić orkę 2 Sokołowski Artur TVP1
Uwolnić orkę 2 Olejniczak Stanisław Polsat
Uwolnić orkę 2 Magier Tomasz TVN
George prosto z drzewa Brzostyński Jacek Polsat
George prosto z drzewa Borowiec Piotr TVP1
Yogi, łowca skarbów Gudowski Maciej TVN7
Miś Yogi Szydłowski Janusz Polsat
Szczenięce lata Toma i Jerry’ego Borowiec Piotr Polsat
Szczenięce lata Toma i Jerry’ego Gudowski Maciej TVN
Szczenięce lata Toma i Jerry’ego Gudowski Maciej TV Puls Tylko odcinki 27-65.
Batman 20 lat później Utta Mirosław Polsat
Pokémon: Film pierwszy Borowiec Piotr TVN/TVN7
Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę Borowiec Piotr TVN/TVN7
Pokémon 3: Zaklęcie Unown Borowiec Piotr TVN/TVN7
Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie Utta Mirosław TVN
The Ring Szydłowski Janusz TVN/Player.pl
The Ring Szydłowski Janusz nFilm
The Ring ? Canal+/Canal+ Film
The Ring Popłonikowski Radosław HBO GO
Lassie Gudowski Maciej TVN
W 80 dni dookoła świata Szydłowski Janusz TVN
W 80 dni dookoła świata Borowiec Piotr TV Puls
Brzdąc w opałach Kozioł Janusz Polsat/Polsat Film
Brzdąc w opałach Straszewski Paweł Canal+
Brzdąc w opałach Borowiec Piotr ?
Apartament dla orangutana Olejniczak Stanisław Polsat
Polowanie na mysz Borowiec Piotr TVN Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Koziołem.
Polowanie na mysz Kozioł Janusz TVN/TVN7/TVN Fabuła Na antenie TVN początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem.
Polowanie na mysz Czernielewski Jan Paramount Channel
Polowanie na mysz Straszewski Paweł TV Puls
Jeździec znikąd Borowiec Piotr HBO
Jeździec znikąd Borowiec Piotr Polsat/Polsat Film
Hannah Montana. Film Straszewski Paweł TVP1
Asterix kontra Cezar Borowiec Piotr Polsat/Polsat Film/Super Polsat Na antenie Polsatu początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Asterix w Brytanii Borowiec Piotr Polsat/Polsat Film/Super Polsat Na antenie Polsatu początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Asterix podbija Amerykę Załuski Daniel Imperial Entertainment (DVD)
Asterix podbija Amerykę Pijanowski Henryk Polsat Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim.
Asterix podbija Amerykę Szydłowski Janusz Polsat/Polsat Film/TV4 Na antenie Polsatu początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Henrykiem Pijanowskim. Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji.
Asterix podbija Amerykę Szydłowski Janusz Puls 2
Asterix i Obelix kontra Cezar Gudowski Maciej TV Puls Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem.
Królewna Śniezka Szydłowski Janusz Canal+
Królewna Śniezka Popłonikowski Radosław TVN/TVN Fabuła/Player.pl
Przygoda w Paryżu Gudowski Maciej Canal+
Batman i Robin Szklarz Maciej CBS Europa
Batman i Robin Gudowski Maciej TV Puls
Batman i Robin Borowiec Piotr TVN7/TVN Fabuła
Batman i Robin Leszczyński Andrzej Paramount Channel
Batman i Robin Brzostyński Jacek AXN
Wskakuj! Borowiec Piotr TVP1
Wskakuj! Załuski Daniel cdp.pl/Galapagos Films (DVD)
Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie Gudowski Maciej TVN
Richie milioner Gudowski Maciej TVN/TVN Fabuła
Richie milioner Popłonikowski Radosław TNT
Maska Gudowski Maciej TVP1
Maska Kozioł Janusz TVN/TVN7/TVN Fabuła Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji.
Maska Czernielewski Jan Comedy Central Family
Maska Czernielewski Jan Netflix
Maska Czernielewski Jan Paramount Channel
Maska Czernielewski Jan TNT
Rocky i Łoś Superktoś Szydłowski Janusz TVN/TVN7
Rocky i Łoś Superktoś Siudziński Mariusz TV Puls
Ostatni władca wiatru Łukomski Jarosław TVN/TVN7/TVN Fabuła
Ostatni władca wiatru Łukomski Jarosław Metro TV
Góra Czarownic Olejniczak Stanisław TVP1
Góra Czarownic Brzostyński Jacek TVN
Góra Czarownic Kozioł Janusz TV Puls
Most do Terabithii ? TVN
Most do Terabithii Gudowski Maciej Polsat/Polsat Film/Polsat Rodzina
Most do Terabithii Lelek Marek Paramount Channel
Heca w zoo Załuski Daniel Canal+
Heca w zoo Szydłowski Janusz TVN/TVN7
Kroniki Spiderwick Olejniczak Stanisław TVN/TVN7/TVN Fabuła
Podróż do wnętrza Ziemi Borowiec Piotr HBO
Podróż do wnętrza Ziemi Gudowski Maciej TVN
Podróż do wnętrza Ziemi Makowski Piotr AXN
Fałszywa dwunastka Brzostyński Jacek Polsat/Polsat Film
Fałszywa dwunastka Gudowski Maciej Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Oliver Twist ? TVP1
Oliver Twist Szydłowski Janusz Polsat Film
Pana Magorium cudowne emporium‎ ? HBO/HBO Comedy
Terminal‎ Gudowski Maciej TVN/TVN7
Terminal‎ Brzostyński Jacek Paramount Channel Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Terminal‎ Gudowski Maciej HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Terminal‎ Gudowski Maciej Metro TV
Zapłata‎ Brzostyński Jacek TVN/TVN7/TVN Fabuła
Zapłata‎ Brzostyński Jacek Paramount Channel
Zapłata‎ ? Canal+/Canal+ Film
Zapłata‎ ? Metro TV
Zapłata‎ Gudowski Maciej Polsat Film
Legenda telewizji‎ Gudowski Maciej TVN/TVN7
Legenda telewizji‎ Borowiec Piotr Canal+/Canal+ Film
Legenda telewizji‎ Łukomski Jarosław HBO
8. Mila‎ Popłonikowski Radosław TVN/TVN7
8. Mila‎ ? TVP1/TVP2
8. Mila‎ Gudowski Maciej Canal+
8. Mila‎ Brzostyński Jacek Cinemax
8. Mila‎ Załuski Daniel TNT
8. Mila‎ Załuski Daniel Amazon Prime Video
8. Mila‎ Załuski Daniel Showmax
8. Mila‎ Bukrewicz Paweł AXN/AXN Black/AXN Spin
8. Mila‎ Popłonikowski Radosław TV Puls
8. Mila‎ Załuski Daniel Netflix
Wygraj randkę Gudowski Maciej TVN/TVN7
Wygraj randkę ? Canal+/Canal+ Film
Złap mnie, jeśli potrafisz‎ Gudowski Maciej Canal+
Złap mnie, jeśli potrafisz‎ Łukomski Jarosław TVN/TVN7/TVN Fabuła
Złap mnie, jeśli potrafisz‎ Olejniczak Stanisław Polsat/Polsat Film
Złap mnie, jeśli potrafisz‎ Bukrewicz Paweł HBO/Cinemax/Cinemax 2/HBO GO W serwisie HBO GO początkowo dostępna wersja z dubbingiem, po kilku dniach zastąpiona wersją z lektorem.
Żony ze Stepford Olejniczak Stanisław TVN/TVN7/TVN Fabuła
Żony ze Stepford Olejniczak Stanisław Stopklatka TV
Żony ze Stepford Lelek Marek Paramount Channel
Żony ze Stepford Kozioł Janusz ale kino+
Żony ze Stepford Popłonikowski Radosław HBO GO
Jak przeżyć święta Popłonikowski Radosław TVN/TVN7
Old School Olejniczak Stanisław TVN
Old School Leszczyński Andrzej TVN
Old School Gudowski Maciej Canal+/ale kino+
Old School Czernielewski Jan Netflix
Old School Kaliszewski Kacper HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Naruto Gajda Andrzej AXN Spin Emisja od odcinka 53.
101 dalmatyńczyków Brzostyński Jacek Polsat Później zastąpiony wersją z dubbingiem.
101 dalmatyńczyków Borowiec Piotr TVP1
101 dalmatyńczyków Popłonikowski Radosław TVN/TVN Fabuła
102 dalmatyńczyki Brzostyński Jacek Polsat Później zastąpiony wersją z dubbingiem.
102 dalmatyńczyki Popłonikowski Radosław TVN/TVN Fabuła
102 dalmatyńczyki Borowiec Piotr TVP1 Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim.
102 dalmatyńczyki Szydłowski Janusz TVP1 Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem.
Maska Batmana Gudowski Maciej Cartoon Network
Maska Batmana Gudowski Maciej TV Puls
Goonies Szydłowski Janusz TVN/TVN7
Goonies Bukrewicz Paweł TCM/TNT
Niesamowite przygody Zhu Bukrewicz Paweł Canal+ Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Nie-przyjaciele Szydłowski Janusz TVP1
Flubber Borowiec Piotr TVP1
Flubber Czernielewski Jan Disney XD
Alicja w Krainie Czarów Borowiec Piotr TVN Część emisji.
Johnny Kapahala: Z powrotem na fali Szydłowski Janusz TV Puls
Johnny Kapahala: Z powrotem na fali Machnicki Ireneusz Disney XD Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Szesnaście życzeń Straszewski Paweł TV Puls
Kadet Kelly Borowiec Piotr TVP1 Później zastąpiony wersją lektorską z Maciejem Gudowskim.
Kadet Kelly Gudowski Maciej TVP1 Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem.
Kadet Kelly Olejniczak Stanisław TVP2
Kadet Kelly Gudowski Maciej TV Puls
O, kurczę! Szydłowski Janusz TVP1
O, kurczę! Borowiec Piotr TV6
Małolaty u taty Gudowski Maciej TV Puls
Małolaty u taty Brzostyński Jacek Polsat/Polsat Film
Małolaty u taty Orłowski Maciej AXN
Małolaty u taty Czernielewski Jan FOX Comedy
Małolaty u taty Czernielewski Jan CBS Europa
Małolaty u taty Lelek Marek TNT
Małolaty u taty Czernielewski Jan Paramount Channel
Małolaty u taty Kaliszewski Kacper Kino TV
Matylda Matul Andrzej ITI Home Video (VHS)
Matylda Matul Andrzej HBO
Matylda Szydłowski Janusz TVP2
Matylda Szydłowski Janusz Polsat
Matylda Borowiec Piotr TV Puls
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń Szydłowski Janusz TVN/TVN7/Player.pl
Nawiedzony dwór ? Ale Kino!
Nawiedzony dwór Brzostyński Jacek TVN/TVN7/TVN Fabuła
Mali agenci Gudowski Maciej TVP1
Mali agenci ? Ale Kino!
Mali agenci Czernielewski Jan CBS Europa
Mali agenci Czernielewski Jan Universal Channel
Mali agenci Bukrewicz Paweł HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Mali agenci 2: Wyspa marzeń ? TVP1
Mali agenci 2: Wyspa marzeń Gudowski Maciej TVN
Mali agenci 2: Wyspa marzeń ? Ale Kino!
Mali agenci 2: Wyspa marzeń Czernielewski Jan CBS Europa
Mali agenci 2: Wyspa marzeń Czernielewski Jan Universal Channel
Mali agenci 2: Wyspa marzeń Borowiec Piotr TV4
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd ? TVP1
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd Gudowski Maciej TVN
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd ? Ale Kino!
Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd Czernielewski Jan Universal Channel
Mali agenci: Wyścig z czasem Borowiec Piotr Canal+
Mali agenci: Wyścig z czasem Borowiec Piotr TV4/TV6
Garbi - superbryka Gudowski Maciej TVP1/TVP2
Garbi - superbryka Gudowski Maciej TV Puls
High School Musical Matul Andrzej TVP1
High School Musical Szydłowski Janusz TVN/TVN7/TVN Fabuła
High School Musical 2 Matul Andrzej TVP1 Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Power Rangers Knapik Tomasz Imperial Entertainment (VHS)
Power Rangers Brzostyński Jacek Polsat Dwie wersje z tym samym lektorem na tej samej stacji.
Power Rangers Gudowski Maciej Canal+
Pieskie życie Straszewski Paweł TVP1
Boska przygoda Sharpay Straszewski Paweł TVP1
Boska przygoda Sharpay Borowiec Piotr TV6
Arabela Borowiec Piotr SDT Film (DVD)
Arabela Brzostyński Jacek Polsat/TV4
Alex Rider: Misja Stormbreaker ? TVN/TVN7
Alex Rider: Misja Stormbreaker Szydłowski Janusz TV4/TV6
Niania Gudowski Maciej TVN/TVN Fabuła
Niania ? HBO
Śnieżne psy Szydłowski Janusz HBO
Śnieżne psy Brzostyński Jacek Polsat/Polsat Film Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem.
Śnieżne psy Straszewski Paweł TVN7
Śnieżne psy Gudowski Maciej TVP1
Na psa urok Ciunel Marek TVP1
Charlie i fabryka czekolady Szydłowski Janusz TVN/TVN7
Wielki Joe Borowiec Piotr TVP1
Wielki Joe Lelek Marek HBO
Świąteczna gorączka Tomasz Knapik Imperial Entertainment (VHS)
Świąteczna gorączka Szydłowski Janusz Polsat/Polsat Film
Świąteczna gorączka ? Canal+/Canal+ Family/Canal+ Family2/Canal+ Film/Canal+ Film2
Thunderbirds Straszewski Paweł TVP1
RRRrrrr!!! Borowiec Piotr TVN/TVN Fabuła
RRRrrrr!!! Matul Andrzej TVP1
RRRrrrr!!! Borowiec Piotr Metro TV
Pożyczalscy Leszczyński Andrzej TiM Film Studio (DVD)
Pożyczalscy Olejniczak Stanisław TVN7
Pożyczalscy ? TVP
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo Brzostyński Jacek AXN/AXN Black/AXN White Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo Brzostyński Jacek Polsat/Polsat Film Na antenie Polsatu początkowo emitowany w wersji z Radosławem Popłonikowskim, a następnie w wersji z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo Brzostyński Jacek TVN/TVN Fabuła
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo Popłonikowski Radosław Polsat Później zastąpiony wersją z dubbingiem. Ostatnia emisja w wersji z Jackiem Brzostyńskim.
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo Borowiec Piotr TVP1/TVP2
Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo Gudowski Maciej TV Puls
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów Brzostyński Jacek AXN/AXN Black/AXN White Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów Brzostyński Jacek Polsat/Polsat Film
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów Brzostyński Jacek TVN/TVN Fabuła
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów Borowiec Piotr TVP1/TVP2
Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów Gudowski Maciej TV Puls Tylko pierwsza emisja, następna z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów Brzostyński Jacek AXN/AXN Black/AXN White Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów Brzostyński Jacek Polsat/Polsat Film
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów Brzostyński Jacek TVN/TVN Fabuła
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów Borowiec Piotr TVP1/TVP2
Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów Gudowski Maciej TV Puls Tylko pierwsza emisja, następna z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja Brzostyński Jacek AXN/AXN Black/AXN White Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja Gudowski Maciej Polsat/Polsat Film
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja Brzostyński Jacek TVN/TVN Fabuła
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja Borowiec Piotr TVP2/TVP HD
Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja Gudowski Maciej TV Puls Tylko pierwsza emisja, następna z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje Brzostyński Jacek AXN/AXN Black/AXN White Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje Brzostyński Jacek Polsat/Polsat Film
Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje Brzostyński Jacek TVN/TVN Fabuła
Gwiezdne wojny: część V - Imperium kontratakuje Borowiec Piotr TVP2/TVP HD
Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi Brzostyński Jacek AXN/AXN Black/AXN White Losowe emisje w wersji z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi Brzostyński Jacek Polsat/Polsat Film
Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi Brzostyński Jacek TVN/TVN Fabuła
Gwiezdne wojny: część VI - Powrót Jedi Borowiec Piotr TVP2/TVP HD
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3 Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Brzostyński Jacek TVN
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3 Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem.
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Borowiec Piotr Polsat
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO Emisje po godzinie 19:00 w wersji z lektorem, przed godziną 19:00 w wersji z dubbingiem. W serwisie HBO GO dostępna wyłącznie wersja lektorska.
Kudłaty zaprzęg Szydłowski Janusz TVP1 Po kilku emisjach wersja lektorska została zastąpiona dubbingiem.
Gwiezdny zaprzęg ? TVP1
Stuart Malutki Brzostyński Jacek Polsat Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem.
Stuart Malutki Matul Andrzej Polsat/Polsat Film/Polsat Romans Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim.
Stuart Malutki 2 Brzostyński Jacek Polsat Później zastąpiony wersją lektorską z Andrzejem Matulem. Obecnie emitowany z dubbingiem.
Stuart Malutki 2 Matul Andrzej Polsat Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim. Później zastąpiony wersją z dubbingiem.
Stuart Malutki 3: Trochę natury Matul Andrzej Polsat Później zastąpiony wersją z dubbingiem. Ostatnia emisja w nowej wersji lektorskiej z Januszem Szydłowskim.
Stuart Malutki 3: Trochę natury Szydłowski Janusz Polsat Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Andrzejem Matulem, zastąpionej później dubbingiem. Ostatnia emisja z Januszem Szydłowskim.
Stuart Malutki Załuski Daniel TV Puls/Puls 2
Ja, Klaudiusz Olejniczak Stanisław Monolith Films (DVD)
Ja, Klaudiusz Szydłowski Janusz TVP1/TVP2
Ja, Klaudiusz ? TV Puls
Ja, Klaudiusz Kaliszewski Kacper Kino Polska
Saga rodu Palliserów Magier Tomasz TVP2 Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Siostro, moja siostro Szydłowski Janusz Cinemax
Eerie, Indiana, czyli Dziwne Miasteczko Szydłowski Janusz TVP1
Lucky Luke Gudowski Maciej TVN
Beethoven Załuski Daniel Imperial Entertainment (VHS) Lektor w tyłówce filmu podaje swoje nazwisko jako Załęcki.
Beethoven Kozioł Janusz ITI Home Video (VCD)
Beethoven Straszewski Paweł TiM Film Studio (DVD)
Beethoven Gudowski Maciej Canal+
Beethoven Gudowski Maciej CBS Europa
Beethoven Gudowski Maciej CHILI Cinema
Beethoven Szydłowski Janusz TVP1
Beethoven Borowiec Piotr TV Puls
Beethoven Borowiec Piotr TVN/TVN7
Beethoven Rosołowski Jerzy RTL7
Beethoven II ? Imperial Entertainment (VHS)
Beethoven II Straszewski Paweł TiM Film Studio (DVD)
Beethoven II Gudowski Maciej TVP1/TVP2 Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim.
Beethoven II Szydłowski Janusz TVP1 Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Maciejem Gudowskim.
Beethoven II ? RTL7
Beethoven II Załuski Daniel TVN/TVN7 Później zastąpiony wersją lektorską z Piotrem Borowcem.
Beethoven II Borowiec Piotr TVN7 Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Danielem Załuskim.
Przyjaciele Gudowski Maciej Canal+ Dotyczy sezonu 7.
Przyjaciele Popłonikowski Radosław Comedy Central/Comedy Central Family
Przyjaciele Brzostyński Jacek Polsat
Przyjaciele Popłonikowski Radosław TVN7 Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z udziałem Andrzeja Matula.
Przyjaciele Matul Andrzej TVN/TVN7 Później zastąpiony wersją lektorską z Radosławem Popłonikowskim. Dotyczy sezonów 1-6.
Przyjaciele Czernielewski Jan Netflix
Magiczny duet Szydłowski Janusz TV4
Magiczny duet, cz. 2 Szklarz Maciej Disney Channel Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem.
Magiczny duet, cz. 2 Olejniczak Stanisław TV4
Magiczna podróż do Afryki Gudowski Maciej Canal+
Szczęśliwy dzień Gudowski Maciej Imperial Entertainment (DVD)
Szczęśliwy dzień Popłonikowski Radosław Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej, na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Szczęśliwy dzień Olejniczak Stanisław Polsat/TV4/TV6
Szczęśliwy dzień Borowiec Piotr FOX Comedy
Leonardo Borowiec Piotr Filmbox Family
Wesoły elf Kaliszewski Kacper Filmbox Premium
Inspektor Gadżet ? TVP1
Inspektor Gadżet Brzostyński Jacek TVN7/TVN Fabuła/Player.pl
Disco robaczki Załuski Daniel nFilm
Lucky Luke na Dzikim Zachodzie Utta Mirosław nFilm
Prawdziwa historia Kota w Butach Utta Mirosław nPremium/Player.pl
Lato Muminków Utta Mirosław nPremium
Renifer Niko ratuje święta Szydłowski Janusz nPremium
Bingo Brzostyński Jacek Polsat
Mój przyjaciel Bingo Gudowski Maciej TV Puls
Kroniki młodego Indiany Jonesa Olejniczak Stanisław TVP1 Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Kroniki młodego Indiany Jonesa ? TV Puls
Denver, ostatni dinozaur Pijanowski Henryk Tele 5
Denver, ostatni dinozaur Pijanowski Henryk Top Kids Tylko kilka odcinków, pozostałe z dubbingiem.
Faceci w bieli Kozioł Janusz Polsat
Scooby i Scrappy Doo Borowiec Piotr TV4/Super Polsat Odcinki 1-13 serii z 1980 roku.
Scooby-Doo! I upiorny strach na wróble Bukrewicz Paweł HBO/HBO2/HBO3
Rodzina Addamsów: Spotkanie po latach Brzostyński Jacek Polsat/TV4 Później zastąpiony wersją lektorską z Maciejem Gudowskim (dotyczy to emisji na TV4).
Rodzina Addamsów: Spotkanie po latach Gudowski Maciej TV4/TV6 Początkowo emitowany na TV4 w wersji lektorskiej z Jackiem Brzostyńskim.
Anastazja Szydłowski Janusz Polsat Po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem.
Dwaj zgryźliwi tetrycy Gudowski Maciej TVN
Dwaj zgryźliwi tetrycy Łukomski Jarosław HBO
Dwaj zgryźliwi tetrycy Kozioł Janusz Stopklatka TV
Dwaj zgryźliwi tetrycy Łukomski Jarosław Paramount Channel
Dwaj zgryźliwi tetrycy Łukomski Jarosław Comedy Central Family
Dwaj zgryźliwi tetrycy Rosołowski Jerzy Polsat
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy Gudowski Maciej TVN
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy Łukomski Jarosław HBO
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy Kozioł Janusz Stopklatka TV
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy Frączak Władysław Paramount Channel
Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy Frączak Władysław Comedy Central Family
Mój sąsiad Totoro Murgan Bożydar Monolith Films (DVD)
Mój sąsiad Totoro Murgan Bożydar TVP Kultura
Mój sąsiad Totoro Murgan Bożydar Stopklatka TV
Szkarłatny pilot Murgan Bożydar Monolith Films (DVD)
Szkarłatny pilot Murgan Bożydar TVP Kultura
Babe - świnka z klasą Szydłowski Janusz TiM Film Studio/Filmostrada (DVD)
Babe - świnka z klasą Szydłowski Janusz Canal+
Babe - świnka z klasą Gudowski Maciej TVP1/TVP2
Babe - świnka w mieście Szydłowski Janusz TiM Film Studio/Filmostrada (DVD)
Babe - świnka w mieście Szydłowski Janusz TVP2
Wszystkie psy idą do nieba Brzostyński Jacek Polsat
Wszystkie psy idą do nieba Popłonikowski Radosław Polsat Film/TV4/TV6
Wszystkie psy idą do nieba 2 Brzostyński Jacek Polsat
Wszystkie psy idą do nieba 2 Szydłowski Janusz TVP2
Wszystkie psy idą do nieba 2 Czernielewski Jan AMC
Zakochany pingwin Brzostyński Jacek Polsat
Nieśmiały pingwinek Szklarz Maciej TV1000
Wallace i Gromit: Klawe wynalazki Brzostyński Jacek HBO Comedy/HBO GO
Władca pierścieni Wasilewski Andrzej Tele 5
Władca pierścieni ? TV4
Pinokio Szydłowski Janusz TV Puls
Pinokio Gudowski Maciej CBS Europa
Opowieści na dobranoc Gudowski Maciej TVP1
Opowieści na dobranoc Czernielewski Jan TV Puls
Opowieści na dobranoc Szydłowski Janusz TVN/TVN7/TVN Fabuła
ReBoot Siedlik Paweł Polsat
Speed Racer Olejniczak Stanisław TVN/TVN7
Speed Racer Olejniczak Stanisław TVP1
Astro Boy Szydłowski Janusz TVN/TVN7
Po rozum do mrówek Szydłowski Janusz TVN
Goryl Śnieżek w Barcelonie Załuski Daniel Canal+
Niekończąca się opowieść Szołajski Lucjan Imperial Entertainment (VHS)
Niekończąca się opowieść Orlicz Tomasz Best Film (DVD)
Niekończąca się opowieść Siudziński Mariusz Monolith Films (DVD)
Niekończąca się opowieść Siudziński Mariusz Netflix
Niekończąca się opowieść Gajewski Marek Polsat Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Szydłowskim.
Niekończąca się opowieść Szydłowski Janusz Polsat/TV4 Początkowo emitowany na Polsacie w wersji lektorskiej z Markiem Gajewskim.
Niekończąca się opowieść Szydłowski Janusz TVP2
Niekończąca się opowieść Szydłowski Janusz CBS Europa
Lemoniada Gada Borowiec Piotr TVP1
Dzika rodzinka ? TV1000
Dzika rodzinka Gudowski Maciej TVN7
Dzika rodzinka ? Paramount Channel
Dzika rodzinka Brzostyński Jacek Amazon Prime Video
E.T. Popłonikowski Radosław ale kino+
E.T. Szydłowski Janusz TVN
E.T. Gudowski Maciej TV Puls/Puls 2
E.T. Gudowski Maciej TV4
E.T. Lelek Marek Universal Channel
E.T. Sandak Tomasz AXN/AXN Spin/AXN White
Muppety z kosmosu Gudowski Maciej Polsat
Muppety z kosmosu Gudowski Maciej CBS Europa
Raczkujące melodyki Leszczyński Andrzej TVN/TVN7 Emisja z lektorem (odcinki 1-40) po wydaniu odcinków 1-4 z dubbingiem na DVD.
Nowe przygody Scooby’ego Borowiec Piotr Polsat/Super Polsat Na antenie Polsatu emisja z lektorem (odcinki 14-26) po wydaniu odcinka 26 z dubbingiem na DVD.
Na antenie Super Polsatu emisja z lektorem (odcinki 14-26) po wydaniu odcinków 14, 16b, 19 i 26 z dubbingiem na DVD.
Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego Knothe Stefan TV Puls/Puls 2 Na antenie Pulsu 2 po pewnym czasie wersja z lektorem została zastąpiona dubbingiem.
Wydział Rosja Straszewski Paweł Ale Kino!
Wydział Rosja ? AMC
Za linią wroga II: Oś zła Gudowski Maciej Polsat/TV4/TV6
Przygoda arabska Lelek Marek TVP2
W ukrytej kamerze Gudowski Maciej TVP2
Troll w Nowym Jorku Szydłowski Janusz Polsat
Troll w Central Parku Leszczyński Andrzej TV1000
Powrót króla rock and "rulla" Szydłowski Janusz Filmbox/Filmbox Family
Thelma i Louise Gudowski Maciej TVP1
Thelma i Louise Gudowski Maciej TVN
Thelma i Louise ? Ale Kino!
Thelma i Louise Straszewski Paweł ale kino+
Thelma i Louise Straszewski Paweł MGM HD
Thelma i Louise Straszewski Paweł Stopklatka TV
Thelma i Louise Machnicki Ireneusz Showmax
Thelma i Louise Borowiec Piotr TNT
Thelma i Louise Szydłowski Janusz Imperial Entertainment (DVD)
Stanley i Iris ? Ale Kino!
Stanley i Iris Gajda Andrzej MGM HD/AMC
Stanley i Iris Popłonikowski Radosław Polsat
Stanley i Iris Szklarz Maciej TCM
Stanley i Iris Szydłowski Janusz TVP2
Szkoła na fali ? TVP1
Kaena: Zagłada światów‎ Borowiec Piotr TVN7
Alosza Popowicz i wąż Tugaryn‎ Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO Comedy
Mój przyjaciel orzeł Łukomski Jarosław Canal+/Canal+ Film/Canal+ Family
Mój przyjaciel orzeł Olejniczak Stanisław TVP1
Księżniczka słońca‎ Olejniczak Stanisław HBO/HBO2
Tom i Jerry Skibiński Mirosław TVP Lublin
Tom i Jerry ? TV Puls/Puls 2 Tylko kilka odcinków, posiadających dubbing zlecony przez Warner Bros. (oprócz Mysiego torreadora i Szczenięcego treningu), pozostałe z dubbingiem.
Tom i Jerry Gudowski Maciej Warner Bros. Poland. (VHS) Dotyczy wydań Tom i Jerry: Halloween i Tom i Jerry: Świąteczne przygody.
Ciekawski George Kozioł Janusz TVN/TVN7
Ciekawski George Lelek Marek Netflix
Ciekawski George Borowiec Piotr TV4
Wielka przygoda Clifforda‎ Szydłowski Janusz TVN7
Kto się boi Virginii Woolf?‎ Popłonikowski Radosław Galapagos Films (Blu-ray)
Kto się boi Virginii Woolf?‎ Szydłowski Janusz Cinemax
Kto się boi Virginii Woolf?‎ ? TCM
Kto się boi Virginii Woolf?‎ ? ale kino+
Mały miś polarny: Tajemnicza wyspa‎ Borowiec Piotr HBO
Frankie i Johnny‎ ? ITI Home Video (VHS)
Frankie i Johnny‎ Olejniczak Stanisław ITI Home Video (VCD)
Frankie i Johnny‎ ? ale kino+
Frankie i Johnny‎ Kozioł Janusz Canal+ Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Frankie i Johnny‎ Borowiec Piotr Cinemax
Frankie i Johnny‎ Olejniczak Stanisław Paramount Channel
Były sobie Ameryki‎ Szczesny Paweł Da Vinci Learning
Była sobie Ziemia Załuski Daniel Da Vinci Learning
Był sobie człowiek Kaliszewski Kacper TVP Historia/TVP ABC Część odcinków z Kacprem Kaliszewskim, część z Januszem Szydłowskim.
Był sobie człowiek Szydłowski Janusz TVP Historia/TVP ABC Część odcinków z Kacprem Kaliszewskim, część z Januszem Szydłowskim.
Były sobie odkrycia Gudowski Maciej TVP Historia/TVP ABC
Były sobie dinozaury Gudowski Maciej Puls 2
Opowieść o dinozaurach Bukrewicz Paweł TV6
Dobry piesek Straszewski Paweł TVN/TVN7/TVN Fabuła
Dobry piesek Straszewski Paweł Stopklatka TV
Okruchy dnia Borowiec Piotr Polsat
Okruchy dnia Popłonikowski Radosław CBS Europa
Okruchy dnia Kozioł Janusz Stopklatka TV
Okruchy dnia ? TVP Kultura
Wieczna miłość Szydłowski Janusz TVP1
Wiek niewinności Borowiec Piotr HBO/HBO2/HBO3/HBO GO
Wiek niewinności Wilkans Jan TVP Kultura
Wiek niewinności ? Tele 5/Polonia 1
Wiek niewinności ? Stopklatka TV
Stalowe magnolie Brzostyński Jacek Polsat/TV4
Stalowe magnolie ? Stopklatka TV
Nera, księżniczka Oceanii Pijanowski Henryk Tele 5
Benny i Joon ? Cinemax
Benny i Joon ? TVP1
Benny i Joon Popłonikowski Radosław CBS Europa
Benny i Joon Szklarz Maciej TCM
Benny i Joon Załuski Daniel nFilm
Benny i Joon Załuski Daniel MGM HD/AMC
Benny i Joon Załuski Daniel ale kino+ Wersja dubbingowa emitowana na osobnej ścieżce dźwiękowej (podpisanej jako angielska), na domyślnej ścieżce dźwiękowej wersja z lektorem.
Lassie Olejniczak Stanisław ITI Home Video (VHS/VCD)
Lassie Olejniczak Stanisław TVP2
Lassie Brzostyński Jacek Polsat
Lassie Straszewski Paweł TVN/TVN7/TVN Fabuła
Lassie Kaliszewski Kacper Stopklatka TV
Sommersby ? Paramount Channel
Sommersby ? Polsat/TV4
Pokój z widokiem ? Polsat Film/Polsat Romans
Pokój z widokiem ? TVP Kultura
Pokój z widokiem Machnicki Ireneusz ?
Przygody wielkich i małych Klimek Mikołaj religia.tv
Kopciuszek Jaskuła Gabriela TV Trwam
Elżbieta, królowa Anglii Gudowski Maciej TV Polonia Tylko odcinki 2 i 6.
Przygody Mobilków Łacina-Miarka Patrycja i Kasiukiewicz Radosław TV Trwam
Jonek i przyjaciele Jaszczynowska Ewa TBN Polska
Leśne opowieści Jaszczynowska Ewa TBN Polska
Dziesięć przykazań Kowalski Dariusz TBN Polska
Mikołaj - chłopiec, który został świętym Baczyński Roman TV Trwam
Opowieści dziwnej treści: Trzy świnki Bukrewicz Paweł Filmbox HD/Filmbox Extra/Filmbox Family
Opowieści dziwnej treści: Trzy świnki Bukrewicz Paweł Zoom TV
Opowieści dziwnej treści: Trzy świnki Bukrewicz Paweł Player.pl
Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie Bukrewicz Paweł Filmbox HD/Filmbox Extra/Filmbox Family
Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie Bukrewicz Paweł Zoom TV
Opowieści dziwnej treści: Złotowłosa i trzy misie Bukrewicz Paweł Player.pl
Opowieści dziwnej treści: Żółw kontra Zając Bukrewicz Paweł Filmbox HD/Filmbox Extra/Filmbox Family
Opowieści dziwnej treści: Żółw kontra Zając Bukrewicz Paweł Zoom TV
Opowieści dziwnej treści: Żółw kontra Zając Bukrewicz Paweł Player.pl
Przysmak za milion dolarów Borowiec Piotr TVP1
Hotel Zacisze Orlicz Tomasz Best Film (DVD)
Hotel Zacisze Gajda Andrzej BBC Brit
Hotel Zacisze ? Tele 5
Hotel Zacisze Szydłowski Janusz TVP2
Hotel Zacisze Szydłowski Janusz TVN/TVN7
Hotel Zacisze Borowiec Piotr TV Puls
Klan urwisów Kozioł Janusz ITI Home Video (VHS)
Klan urwisów Szydłowski Janusz TVN
Klan urwisów Radwański Ryszard TVP1/TVP2 Później zastąpiony wersją lektorską z Maciejem Gudowskim.
Klan urwisów Gudowski Maciej TVP1/TVP2 Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Ryszardem Radwańskim.
Klan urwisów Olejniczak Stanisław TV6
Klan urwisów Brzostyński Jacek Amazon Prime Video
Klan urwisów Brzostyński Jacek Netflix
Klan urwisów ? TV Puls/Puls 2
Klan urwisów ? Universal Channel
Chłopak na dworze króla Artura ? TVP2
Chłopak na dworze króla Artura Zadura Janusz TV Puls
Pan niania Gudowski Maciej Canal+
Pan niania Szydłowski Janusz Polsat
Pan niania Borowiec Piotr TVN Później zastąpiony wersją lektorską z Januszem Koziołem, a następnie wersją lektorską z Pawłem Straszewskim.
Pan niania Kozioł Janusz TVN Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Piotrem Borowcem, a później zastąpiony wersją lektorską z Pawłem Straszewskim.
Pan niania Straszewski Paweł TVN/TVN7/TVN Fabuła Początkowo emitowany w wersji lektorskiej z Januszem Koziołem.
Pan niania Straszewski Paweł TV Puls/Puls 2
Pan niania Czernielewski Jan TNT
Ciekawski George: Bardzo małpie święta Załuski Daniel TVP2
Szczęśliwego Nowego Roku Straszewski Paweł TVP Kultura
Przygody psa Balto Kozioł Janusz TV Puls
Balto Bukrewicz Paweł TV4
Balto Bukrewicz Paweł Netflix
Balto II: Poszukiwania Orłowski Maciej TV4
Dziewczyna kontra potwór Gudowski Maciej TV Puls
Dziewczyna kontra potwór Borowiec Piotr TV6
Anatol Lelek Marek TVP3 Regionalna
Anatol Lelek Marek Polsat JimJam
Pajęczyna Charlotty‎ Szydłowski Janusz TVN/TVN Fabuła
Zaczarowana‎ Brzostyński Jacek TVN/TVN7/TVN Fabuła
Księżniczka na lodzie ? TV Puls
Księżniczka na lodzie Sobieszczański Jacek Player.pl
Księżniczka na lodzie Gudowski Maciej TVN/TVN7/TVN Fabuła
Księżniczka na lodzie Sobieszczański Jacek Polsat/Super Polsat/Polsat Film
Księżniczka na lodzie Sobieszczański Jacek HBO GO
Zorro Leszczyński Andrzej TVN Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Rob Roy Sobieszczański Jacek Imperial Entertainment (DVD)
Rob Roy Szydłowski Janusz ale kino+
Rob Roy Gudowski Maciej TV4/TV6
Rob Roy Łukomski Jarosław TVN7/TVN Fabuła
Rob Roy Borowiec Piotr TVP1
Rob Roy Machnicki Ireneusz Showmax
Rob Roy Szydłowski Janusz TNT
Kalifornia Machnicki Ireneusz Imperial Entertainment (DVD)
Kalifornia Kozioł Janusz ale kino+
Kalifornia Gudowski Maciej TV4/TV6
Kalifornia ? AMC
Annie Hall Załuski Daniel Imperial Entertainment (DVD)
Annie Hall Kaliszewski Kacper TVP Kultura
Annie Hall ? Canal+/Canal+ Family/Canal+ Film2
Annie Hall Machnicki Ireneusz Showmax
Annie Hall ? AMC
Strażnik pierwszej damy Matul Andrzej TVP2
Rycerz pierwszej damy Szydłowski Janusz TV4
Rycerz pierwszej damy Szydłowski Janusz Stopklatka TV
Kroniki Riddicka: Mroczna furia Bukrewicz Paweł Sci-Fi Universal
Podróż na tajemniczą wyspę Brzostyński Jacek TVN
Podróż na tajemniczą wyspę Borowiec Piotr AXN
Podróż na tajemniczą wyspę Gudowski Maciej TNT
Przyjaciele Petera Czajkowski Piotr MGM HD
Przyjaciele Petera Olejniczak Stanisław Cinemax
Hook Borowiec Piotr HBOHBO2/HBO3/HBO GO
Hook Brzostyński Jacek Polsat/TV4/TV6
Hook Olejniczak Stanisław Tele5
Hook Szydłowski Janusz CBS Europa
Hook Kaliszewski Kacper Stopklatka TV
Hook Sandak Tomasz Imperial CinePix (4K Ultra-HD)
Hook ? Warner Bros. Poland (VHS)
Wendy Wu: Nastoletnia Wojowniczka Lelek Marek Disney Channel/Disney XD Początkowo emitowany w wersji z dubbingiem.
Miłość i wojna Wilkans Jan Monolith Films (DVD)
Miłość i wojna Brzostyński Jacek TVN7/TVN Fabuła
Rupert Brzostyński Jacek Polsat
Mia i Migusie Wiśniewska Anna i Zduń Leszek Gutek Film (DVD)
Sekret Eleonory Buczek Anna Maria i Jakubowski Łukasz Gutek Film (DVD)
Sekret Eleonory Buczek Anna Maria i Jakubowski Łukasz TVP ABC
Dzieci kapitana Granta Darewicz Dariusz TV Puls
Przygoda na Alasce Szczotkowski Zdzisław TVN
Różowa Pantera Brzostyński Jacek Polsat
Różowa Pantera Szydłowski Janusz TV4/TV6 Część odcinków z Januszem Szydłowskim, część ze Stanisławem Olejniczakiem.
Różowa Pantera Olejniczak Stanisław TV4/TV6 Część odcinków z Januszem Szydłowskim, część ze Stanisławem Olejniczakiem.
Różowa Pantera Orłowski Maciej TVN/TVN7
Różowa Pantera Orłowski Maciej Metro TV
Lizzie McGuire Umer Klementyna Epelpol Entertainment (DVD) Tylko 20 odcinków.
Lizzie McGuire Jakubowski Łukasz NEXT TV
Lizzie McGuire Jakubowski Łukasz ATM Rozrywka
Psotny Bill ? Polsat
Psotny Bill Siudziński Mariusz TV4
Przygody szewczyka Grzesia Magier Tomasz TVP1/TVP3 Regionalna/TVP ABC
Kapitan Sen ? TVP Regionalna
Mrówka Z Szydłowski Janusz Polsat/Polsat Film/TV4
Mrówka Z Szydłowski Janusz Filmostrada (DVD)
Opowieść wielkanocna Gudowski Maciej TVP1
Dogtanian i trzej muszkieterowie ? Nasza TV
W krainie smoków ? Nasza TV
Renegat Kozioł Janusz Polsat
Renegat ? TVN/TVN7
Szaleję za tobą Brzostyński Jacek Polsat
Historie biblijne Rosołowski Jerzy Polsat
Frasier Bukrewicz Paweł Comedy Central Family Część odcinków z Radosławem Popłonikowskim, część z Pawłem Bukrewiczem.
Frasier Popłonikowski Radosław Comedy Central Family Część odcinków z Radosławem Popłonikowskim, część z Pawłem Bukrewiczem.
Jimbo, mały samolot Filipowicz Leszek Demel (DVD)
Tukany na tropie Załuski Daniel Demel (VCD/DVD)
Opowieści taty misia ? Demel (VCD/DVD)
Dzielna Mysz Błażejewski Dariusz SDT Film (DVD) Wybrane odcinki.
Spider-Man Kozioł Janusz Epelpol Entertainment (VCD) Wybrane odcinki.
Rodzina Straussów ? TV Puls
Rycerz z Cyber Baśni Bukrewicz Paweł TiM Film Studio (DVD)
Latający Czestmir Kaliszewski Kacper i Straszewski Paweł TVP Kultura
Latający Czestmir Kaliszewski Kacper i Straszewski Paweł Kino Polska
Latający Czestmir Orlicz Tomasz Best Film (DVD)
Karol Wielki Dobrzyński Piotr Nasza TV
Absolutnie fantastyczne Grębski Krzysztof Best Film (DVD)
Żebro Adama Szydłowski Janusz TVP2
Wszystko o Ewie Kaliszewski Kacper TVP Kultura
Wszystko o Ewie Gudowski Maciej TVP2
Wszystko o Ewie ? ale kino+
Szaleństwo króla Jerzego Gajda Andrzej AMC
Szaleństwo króla Jerzego Szydłowski Janusz Cinemax/Cinemax2
Żółwie Ninja III Sobieszczański Jacek TVP1
Wojownicze żółwie ninja III ? Polsat/TV4
Wojownicze żółwie ninja III Borowiec Piotr Polmedia (DVD)
Wojownicze żółwie ninja III Borowiec Piotr Showmax
Wojownicze żółwie ninja III Brzostyński Jacek ?
Wojownicze żółwie ninja III Czernielewski Jan TV1000
Dzieciaki do wynajęcia Olejniczak Stanisław TVP1
Wallace i Gromit: Golenie owiec Załuski Daniel Imperial Entertainment (VHS)
Wallace i Gromit: Wściekłe gacie Załuski Daniel Imperial Entertainment (VHS)
Wallace i Gromit: Wyprawa na Księżyc Załuski Daniel Imperial Entertainment (VHS)
Dobry wojak Szwejk Matul Andrzej TVP1/TVP2/TVP Regionalna/TVP Historia
Dobry wojak Szwejk Wilkans Jan ?
Dobry wojak Szwejk ? Polsat/TV4
Dobry wojak Szwejk ? Carisma Entertainment Group (DVD)
Dobry wojak Szwejk ? Kino Świat (DVD)
Melduję posłusznie, że znowu tu jestem Matul Andrzej TVP1/TVP2/TVP Regionalna/TVP Historia
Melduję posłusznie Wilkans Jan ?
Melduję posłusznie ? Polsat/TV4
Melduję posłusznie ? Carisma Entertainment Group (DVD)
Melduję posłusznie ? Kino Świat (DVD)
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra Kozioł Janusz ADD Media Entertainment (DVD)
X-Men: Evolution Chaber Piotr Warner Bros. Poland. (VHS) Wybrane odcinki.
Siatkarz Buddy ? Puls 2
Orzeszek ? Puls 2