TVN: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 43: | Linia 43: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|006 | | bgcolor="#CCE2FF"|006 | ||
| ''[[Babe - świnka z klasą|Babe – świnka z klasą]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 25.09.2005 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|007 | |||
| ''[[Kacper (film)|Kacper]]'' | | ''[[Kacper (film)|Kacper]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| | | 30.10.2005 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|008 | ||
| ''[[Harry Potter i Komnata Tajemnic]]'' | | ''[[Harry Potter i Komnata Tajemnic]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| | | 11.11.2005 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|009 | | bgcolor="#CCE2FF"|009 | ||
Wersja z 21:58, 26 mar 2025
TVN
| |
|---|---|
| Start emisji | 3 października 1997 |
TVN – polska stacja telewizyjna nadająca od 3 października 1997 roku, należąca do grupy medialnej Warner Bros. Discovery.
Od 1997 roku w różnych godzinach w paśmie Bajkowe kino nadawano seriale animowane, zazwyczaj z dubbingiem opracowywanym na zlecenie TVN bądź odkupywanym od innych stacji. Po likwidacji pasma w 2004 roku stacja rzadko zleca dubbing, jak również odkupuje prawa do już istniejącego, zazwyczaj opracowując własną wersję lektorską.
Filmy i seriale emitowane z dubbingiem
Filmy fabularne
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 000 | Violetta | SDI MEDIA POLSKA | 01.09.2014 |
Seriale animowane
Filmy animowane
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona stacji
- TVN w polskiej Wikipedii
