Użytkownik:Marti/TVP ABC: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Glimka (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
Linia 1: Linia 1:
Zlecenia TVP ABC:
Zlecenia TVP ABC:
* 1 września 2017: ''[[Super Wings]]'' <small>(odc. 1-250, 252-264)</small><!--
* 1 września 2017: ''[[Super Wings]]'' <small>(odc. 1-264)</small><!--
* 12 października 2017: ''[[Tree Fu Tom]]'' <small>(odc. 53-72)</small>-->
* 12 października 2017: ''[[Tree Fu Tom]]'' <small>(odc. 53-72)</small>-->
* 13 stycznia 2018: ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' <small>(odc. 1-65, S1, S2)</small>
* 13 stycznia 2018: ''[[Heidi (serial animowany 2015)|Heidi]]'' <small>(odc. 1-65, S1, S2)</small>
* 1 marca 2018: ''[[Ernest i Celestyna (serial animowany)|Ernest i Celestyna]]'' <small>(odc. 1-30)</small>
* 1 marca 2018: ''[[Ernest i Celestyna (serial animowany)|Ernest i Celestyna]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 18 czerwca 2018: ''[[Pszczółka Maja (serial animowany 2013)|Pszczółka Maja]]'' <small>(odc. 79-130)</small><!--
* 18 czerwca 2018: ''[[Pszczółka Maja (serial animowany 2013)|Pszczółka Maja]]'' <small>(odc. 79-130)</small><!--
* 23 czerwca 2018: ''[[Yakari]]'' <small>(odc. 53-156)</small>-->
* 23 czerwca 2018: ''[[Yakari]]'' <small>(odc. 53-156)</small>-->
Linia 19: Linia 19:
* 29 lutego 2020: ''[[Kucharz Shane]]'' <small>(odc. 1-52)</small><!--
* 29 lutego 2020: ''[[Kucharz Shane]]'' <small>(odc. 1-52)</small><!--
* 29 lutego 2020: ''[[Niespodzianka Poranka]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 29 lutego 2020: ''[[Niespodzianka Poranka]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 1 marca 2020: ''[[Jak borsuk z lisem]]'' <small>(odc. 1-52)</small>-->
* 1 marca 2020: ''[[Jak borsuk z lisem]]'' <small>(odc. 1-104)</small>-->
* 1 marca 2020: ''[[Świnka Peppa]]'' <small>(odc. 131-143, 209-260, S02)</small>
* 1 marca 2020: ''[[Świnka Peppa]]'' <small>(odc. 131-143, 209-260, S02)</small>
* 13 marca 2020: ''[[Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki]]'' <small>(odc. 66-91)</small>
* 13 marca 2020: ''[[Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki]]'' <small>(odc. 66-91)</small>
Linia 39: Linia 39:
* 22 stycznia 2021: ''[[Tacy jak my]]'' <small>(odc. 1-12)</small><!--
* 22 stycznia 2021: ''[[Tacy jak my]]'' <small>(odc. 1-12)</small><!--
* 15 lutego 2021: ''[[Kid Lucky]]'' <small>(odc. 1-52)</small>-->
* 15 lutego 2021: ''[[Kid Lucky]]'' <small>(odc. 1-52)</small>-->
* 15 lutego 2021: ''[[Leo da Vinci]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 15 lutego 2021: ''[[Leo da Vinci]]'' <small>(odc. 1-104)</small>
* 15 lutego 2021: ''[[Artur i Dzieci Okrągłego Stołu]]'' <small>(odc. 1-98, SP1-SP3)</small>
* 15 lutego 2021: ''[[Artur i Dzieci Okrągłego Stołu]]'' <small>(odc. 1-98, SP1-SP3)</small>
* 1 marca 2021: ''[[Księżyc i ja]]'' <small>(odc. 1-50)</small><!--
* 1 marca 2021: ''[[Księżyc i ja]]'' <small>(odc. 1-50)</small><!--
Linia 59: Linia 59:
* 1 czerwca 2022: ''[[Tom i Lili]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 1 czerwca 2022: ''[[Tom i Lili]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 29 sierpnia 2022: ''[[Auta na start]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 29 sierpnia 2022: ''[[Auta na start]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 29 sierpnia 2022: ''[[Dino Ranczo]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 29 sierpnia 2022: ''[[Dino Ranczo]]'' <small>(odc. 1-78, 80-142)</small>
* 16 października 2022: ''[[Henrietta]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 16 października 2022: ''[[Henrietta]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 20 października 2022: ''[[Topo Gigio]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 20 października 2022: ''[[Topo Gigio]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
Linia 75: Linia 75:
* 9 kwietnia 2023: ''[[Klinika Doktora Krokodyla]]'' <small>(odc. 1-26)</small>
* 9 kwietnia 2023: ''[[Klinika Doktora Krokodyla]]'' <small>(odc. 1-26)</small>
* 23 maja 2023: ''[[Mia i ja]]'' <small>(odc. 79-104)</small>
* 23 maja 2023: ''[[Mia i ja]]'' <small>(odc. 79-104)</small>
* 28 sierpnia 2023: ''[[Tygrysek Percy i jego opowieści|Tygrysek Percy]]'' <small>(odc. 1-52, SP1)</small>
* 28 sierpnia 2023: ''[[Tygrysek Percy i jego opowieści|Tygrysek Percy]]'' <small>(odc. 1-52, SP1-SP4)</small>
* 28 sierpnia 2023: ''[[Myszkieterowie]]'' <small>(odc. 1-45)</small>
* 28 sierpnia 2023: ''[[Myszkieterowie]]'' <small>(odc. 1-45)</small>
* 6 października 2023: ''[[Inazuma Eleven Go]]'' <small>(odc. 1-141)</small>
* 6 października 2023: ''[[Inazuma Eleven Go]]'' <small>(odc. 1-141)</small>
* 19 października 2023: ''[[Lupin wśród bajek]]'' <small>(odc. 1-78)</small>
* 19 października 2023: ''[[Lupin wśród bajek]]'' <small>(odc. 1-146)</small>
* 6 grudnia 2023: ''[[Tangramiaki]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 6 grudnia 2023: ''[[Tangramiaki]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 24 marca 2024: ''[[Kosmo-kumple]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 24 marca 2024: ''[[Kosmo-kumple]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 27 maja 2024: ''[[Petronix: Obrońcy zwierząt]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 27 maja 2024: ''[[Petronix: Obrońcy zwierząt]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 9 września 2024: ''[[Robin Hood – Draka w Sherwood|Robin Hood]]'' <small>(odc. 1-8)</small>
* 9 września 2024: ''[[Robin Hood – Draka w Sherwood|Robin Hood]]'' <small>(odc. 1-52)</small>
* 1 stycznia 2025: ''[[Agentka 203]]'' <small>(odc. 1-26)</small>
* 7 października 2025: ''[[Opowieści z zielonego lasu]]'' <small>(odc. 1-52)</small>


== Filmy i seriale TVP ABC wg daty premiery ==
== Filmy i seriale TVP ABC wg daty premiery ==
Linia 155: Linia 157:
| ''[[Świnka Peppa]]''
| ''[[Świnka Peppa]]''
| 16.02.2014
| 16.02.2014
| 1-52 <small>(emisja tylko w TVP ABC 2)</small>, 53-266, 268-352, 354-364, SP2-SP4
| 1-52 <small>(emisja tylko w TVP ABC 2)</small>, 53-415, 417-429, SP2-SP4
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|014
| style="background-color: #CCE2FF;"|014
Linia 835: Linia 837:
| ''[[Ernest i Celestyna (serial animowany)|Ernest i Celestyna]]''
| ''[[Ernest i Celestyna (serial animowany)|Ernest i Celestyna]]''
| 01.03.2018
| 01.03.2018
| 1-30
| 1-52
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|150
| style="background-color: #CCE2FF;"|150
Linia 1055: Linia 1057:
| ''[[Jak borsuk z lisem]]''
| ''[[Jak borsuk z lisem]]''
| 01.03.2020
| 01.03.2020
| 1-52
| 1-104
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|194
| style="background-color: #CCE2FF;"|194
Linia 1265: Linia 1267:
| ''[[Leo da Vinci]]''
| ''[[Leo da Vinci]]''
| 15.02.2021
| 15.02.2021
| 1-52
| 1-104
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|236
| style="background-color: #CCE2FF;"|236
Linia 1405: Linia 1407:
| ''[[Malory Towers]]''
| ''[[Malory Towers]]''
| 28.12.2021
| 28.12.2021
| 1-13 / 1-26 <small>(emisja w Alfa TVP)</small>
| 1-26 / 1-26 <small>(emisja w Alfa TVP)</small>
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|264
| style="background-color: #CCE2FF;"|264
Linia 1425: Linia 1427:
| ''[[Przygody misia Paddingtona (serial animowany 2019)|Przygody misia Paddingtona]]''
| ''[[Przygody misia Paddingtona (serial animowany 2019)|Przygody misia Paddingtona]]''
| 06.01.2022
| 06.01.2022
| 1-27
| 1-53
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|268
| style="background-color: #CCE2FF;"|268
Linia 1490: Linia 1492:
| ''[[Dino Ranczo]]''
| ''[[Dino Ranczo]]''
| 29.08.2022
| 29.08.2022
| 1-52
| 1-78, 80-142
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|281
| style="background-color: #CCE2FF;"|281
Linia 1520: Linia 1522:
| ''[[Pat i świat]]''
| ''[[Pat i świat]]''
| 20.10.2022
| 20.10.2022
| 1-78
| 1-109
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|287
| style="background-color: #CCE2FF;"|287
Linia 1630: Linia 1632:
| ''[[Tygrysek Percy i jego opowieści|Tygrysek Percy]]''
| ''[[Tygrysek Percy i jego opowieści|Tygrysek Percy]]''
| 28.08.2023
| 28.08.2023
| 1-52
| 1-52, SP1-SP4
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|309
| style="background-color: #CCE2FF;"|309
Linia 1643: Linia 1645:
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|311
| style="background-color: #CCE2FF;"|311
| ''[[Lupin wśród bajek]]''
| 19.10.2023
| 1-146
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|312
| ''[[Tangramiaki]]''
| ''[[Tangramiaki]]''
| 06.12.2023
| 06.12.2023
| 1-52
| 1-52
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|312
| style="background-color: #CCE2FF;"|313
| ''[[Piotruś Królik]]''
| ''[[Piotruś Królik]]''
| 06.12.2023
| 06.12.2023
| 1-110
| 1-110
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|313
| style="background-color: #CCE2FF;"|314
| ''[[Odo]]''
| ''[[Odo]]''
| 06.03.2024
| 06.03.2024
| 1-52
| 1-98
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|314
| style="background-color: #CCE2FF;"|315
| ''[[Kosmo-kumple]]''
| ''[[Kosmo-kumple]]''
| 24.03.2024
| 24.03.2024
| 1-52
| 1-52
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|315
| style="background-color: #CCE2FF;"|316
| ''[[Petronix: Obrońcy zwierząt]]''
| ''[[Petronix: Obrońcy zwierząt]]''
| 27.05.2024
| 27.05.2024
| 1-52
| 1-52
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|316
| style="background-color: #CCE2FF;"|317
| ''[[Krecio]]''
| ''[[Krecio]]''
| 09.09.2024
| 09.09.2024
| 1-8
| 1-26
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|317
| style="background-color: #CCE2FF;"|318
| ''[[Robin Hood – Draka w Sherwood|Robin Hood]]''
| ''[[Robin Hood – Draka w Sherwood|Robin Hood]]''
| 09.09.2024
| 09.09.2024
| 1-8
| 1-52
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|319
| ''[[Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie]]''
| 24.12.2024
| FILM
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|320
| ''[[Agentka 203]]''
| 01.01.2025
| 1-26
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|321
| ''[[Pająk Lucas]]''
| 21.03.2025
| 1-77
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|322
| ''[[Wielkie zmartwienie]]''
| 01.06.2025
| FILM
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|323
| ''[[Leo da Vinci – Misja Mona Lisa]]''
| 01.06.2025
| FILM
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|324
| ''[[Wegezaury]]''
| 06.06.2025
| 1-40
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|325
| ''[[Transformers – Iskra Ziemi]]''
| 01.09.2025
| 1-26
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|326
| ''[[Opowieści z zielonego lasu]]''
| 07.10.2025
| 1-52
|-<!--
|-<!--
| style="background-color: #CCE2FF;"|318
| style="background-color: #CCE2FF;"|327
| ''[[]]''
|
|
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|328
| ''[[]]''
| ''[[]]''
|  
|  
|  
|  
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|319
| style="background-color: #CCE2FF;"|329
| ''[[]]''
| ''[[]]''
|  
|  
|  
|  
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|320
| style="background-color: #CCE2FF;"|330
| ''[[]]''
| ''[[]]''
|  
|  
|  
|  
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|321
| style="background-color: #CCE2FF;"|331
| ''[[]]''
| ''[[]]''
|  
|  

Wersja z 16:52, 11 lis 2025

Zlecenia TVP ABC:

Filmy i seriale TVP ABC wg daty premiery

Tytuł Premiera Numery odcinków
001 Kasztaniaki 15.02.2014
002 Maurycy i Hawranek 15.02.2014 1-13
003 Baśnie i bajki polskie 15.02.2014 1-39
004 Bajki pana Bałagana 15.02.2014 1-7
005 Karrypel kontra Groszki 15.02.2014 1-13
006 Miś Uszatek 15.02.2014
007 Dziwne przygody Koziołka Matołka 15.02.2014
008 Tabaluga 15.02.2014 1-78
009 Smerfy 15.02.2014 1-77, 79-210a, 211-256
010 Pszczółka Maja (2013) 15.02.2014 1-130
011 Bajki zza okna 15.02.2014 1, 7
012 Kaktus i Mały 16.02.2014 1-27
013 Świnka Peppa 16.02.2014 1-52 (emisja tylko w TVP ABC 2), 53-415, 417-429, SP2-SP4
014 Kangurek Hip-Hop 17.02.2014
015 Film pod strasznym tytułem 23.02.2014 1-13
016 Król Maciuś Pierwszy 27.02.2014 1-52
017 Przygód kilka wróbla Ćwirka 28.02.2014 1-39
018 Kulfon, co z ciebie wyrośnie? 01.03.2014 1-26
019 Król i królik 04.03.2014 FILM
020 Miś Fantazy 13.03.2014 1-13
021 Dziwny świat kota Filemona 13.03.2014
022 Przygody Kota Filemona 23.03.2014
023 Powrót do Wiklinowej Zatoki 26.03.2014 1-7
024 Pomysłowy Dobromir 01.04.2014 1-20
025 Fortele Jonatana Koota 02.04.2014 1-13
026 Marceli Szpak dziwi się światu 08.04.2014
027 Jeż Kleofas 15.04.2014 1-6
028 Królestwo Zielonej Polany 16.-17.04.2014 1-2
029 O dwóch takich, co ukradli księżyc 18.04.2014 1-4
030 Bolek i Lolek wśród górników 19.04.2014
031 Bajki Bolka i Lolka 19.04.2014
032 Zabawy Bolka i Lolka 19.04.2014
033 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie 20.04.2014 FILM
034 Kukuryków 20.04.2014 FILM
035 Mokra bajeczka 21.04.2014 FILM
036 Karol 21.04.2014 FILM
037 Przygody Bolka i Lolka 22.04.2014
038 Sceny z życia smoków 23.04.2014 1-7
039 Pomysłowy wnuczek 24.04.2014
040 Bukolandia 01.05.2014 1-3
041 Bolek i Lolek w Europie 01.05.2014
042 Mordziaki 04.05.2014 1-9
043 Podróże kapitana Klipera 04.05.2014 1-13
044 Tajemnice Wiklinowej Zatoki 13.05.2014 1-7
045 Eliasz i Pistulka 18.05.2014 1-5
046 Między nami bocianami 20.05.2014 1-13
047 Proszę słonia 23.05.2014 1-7
048 Plastusiowy pamiętnik 30.05.2014 1-8
049 Tajemnica szyfru Marabuta 31.05.2014 1-10
050 Lato Muminków 01.06.2014 FILM
051 Tajna misja 03.06.2014 1-24
052 Pampalini, łowca zwierząt 07.06.2014
053 Pszczółka Maja (1975) 14.06.2014 66-78
054 Bolek i Lolek na wakacjach 27.06.2014
055 Jeden z gangu 28.06.2014 FILM
056 Bolek i Lolek wyruszają w świat 10.07.2014
057 Koty mówią! 12.07.2014 FILM
058 Porwanie Baltazara Gąbki 16.07.2014
059 Przygody Błękitnego Rycerzyka 19.07.2014 FILM
060 Porwanie w Tiutiurlistanie 26.07.2014 FILM
061 Wielka podróż Bolka i Lolka 28.07.2014
062 Wyprawa Profesora Gąbki 29.07.2014 1-13
063 Król Maciuś Pierwszy 02.08.2014 FILM
064 Mój przyjaciel królik 01.09.2014 1-26
065 Mały Miś 01.09.2014 40-65
066 Masza i niedźwiedź 01.09.2014 1-91
067 Billy – kot 01.09.2014 1-52
068 Maks i Ruby 27.09.2014 1-26
069 Bajeczki Maszy 01.11.2014 1-26
070 Tytus, Romek i A'Tomek 05.11.2014 1-2
071 Listonosz Pat 10.11.2014
072 Przyjaciele z podwórka 24.12.2014 1-80
073 O krasnalach i Wigilii 25.12.2014 FILM
074 Gdzie jest Nowy Rok? 01.01.2015 FILM
075 Sznurowadło w supełki 01.01.2015 FILM
076 Milly i Molly 07.01.2015 1-26
077 Tata lew 07.01.2015 1-26
078 Bardzo przygodowe podróże Kulfona 17.01.2015 1-8
079 Zima w Wiklinowej Zatoce 27.01.2015 1-7
080 Życzenie Annabelli 31.01.2015 FILM
081 Trzech zbójców 28.02.2015 FILM
082 Bali 01.03.2015 1-52 + 1-13
083 Nie ma jak Rosie 01.03.2015 1-104
084 Dora poznaje świat 01.03.2015 43-65
085 Stacyjkowo 01.03.2015 1-174, SP3, SP4
086 Przygody Rozbójnika Rumcajsa 01.03.2015
087 Była sobie Ziemia 02.03.2015 1-26
088 Owce w sieci 03.03.2015 1-9
089 Agi Bagi 04.04.2015 1-13
090 Mami Fatale 05.04.2015 1-13
091 Bracia koala 07.04.2015 1-39
092 Hip-Hip i Hurra 01.05.2015 1-26
093 Przygody słoniczki Elli 16.05.2015 1-26
094 Bajki z mchu i paproci 31.05.2015 14-39
095 Tajemnica kwiatu paproci 27.06.2015 FILM
096 Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele 30.08.2015 FILM
097 Pan Toti 01.09.2015 1-13
098 Podróże z Aleksandrem i Emilią 01.09.2015 1-52
099 Tree Fu Tom 01.09.2015 1-72
100 Podróże na burzowej chmurze 01.09.2015 1-13
101 Opowieści biblijne 05.09.2015/28.11.2015 1-12 + 1-24
102 Janosik 14.09.2015 1-14
103 Byli sobie odkrywcy 27.09.2015 1-26
104 Noksu 28.09.2015 1-52
105 My Little Pony: Przyjaźń to magia 24.10.2015 1-195
106 Słoń Beniamin 01.12.2015 1-52
107 Littlest Pet Shop 20.12.2015 1-52
108 Tabaluga i Leo 24.12.2015 FILM
109 Ciekawski George 26.12.2015 FILM
110 Przygody kota detektywa 02.01.2016 1
111 Ferie zimowe Kacpra i Emmy 03.01.2016 FILM
112 Rodzina Rabatków 07.01.2016 1-52
113 Peg + Kot 01.03.2016 1-80
114 Transformers: Rescue Bots 01.03.2016 1-75, 77-78
115 Charlie i Lola 26.03.2016 1-78
116 Tomek i przyjaciele 26.03.2016 309-388
117 Bibi Blocksberg 01.05.2016 1-26
118 Strażak Sam 17.05.2016 1-125
119 Rodzina Treflików 01.06.2016 1-61, 63-78
120 Supa Strikas: Piłkarskie rozgrywki 10.06.2016 1-91
121 Andy i dinozaury 25.06.2016 1-20
122 Przygody szewczyka Grzesia 25.06.2016 1-26
123 Latająca maszyna 09.07.2016 FILM
124 Andy i zwierzęta świata 15.07.2016 1-40
125 Parauszek i przyjaciele 01.09.2016 1-26
126 Tupcio Chrupcio 01.09.2016 1-104
127 Żubr Pompik 09.10.2016 1-13
128 Wiking Tappi 10.10.2016 1-13
129 Transformers: Robots in Disguise 01.11.2016 1-45
130 Gwiezdne Wojny (Lego):
Padawańskie widmo,
Imperium kontratakuje,
Kroniki Yody / Nowe Kroniki Yody,
Opowieści droidów
18.12.2016
1
1
1-7
1-5
131 Księga Ksiąg 25.12.2016 1-52
132 Kasia i Mim-Mim 27.02.2017 1-51
133 Pamiętnik Florki 20.03.2017 1-52
134 Wissper 15.04.2017 1-104
135 Alvin i wiewiórki 3 17.04.2017 FILM
136 Krecik i panda 01.06.2017 1-52
137 Kubuś i przyjaciele 15.06.2017 FILM
138 To Timmy! 24.06.2017
139 Łowcy smoków 24.06.2017 1-26
140 Inazuma Eleven 24.06.2017 1-127
141 Super Wings 01.09.2017 1-250, 252-264
142 Andy i prehistoryczne przygody 12.12.2017 1-25
143 Dora i przyjaciele 02.01.2018 1-40
144 Andy i zwierzątka 02.01.2018 1-20
145 Sara i Kaczorek 02.01.2018 1-120
146 Heidi 13.01.2018 1-65 + 2 Specjalne
147 Shimmer i Shine 01.03.2018 1-60
148 Nasze zwierzaki 01.03.2018 1-65 + Specjalne
149 Ernest i Celestyna 01.03.2018 1-52
150 Nowe przygody Lucky Luke’a 01.03.2018 1-52
151 Dzień, w którym Heniś poznał… 23.06.2018 1-104
152 Yakari 23.06.2018 53-156
153 Kot Miro 03.09.2018 1-26
154 Kuba i Śruba 03.09.2018 1-13
155 Miś Paddington 03.09.2018 1-13
156 Scooby-Doo 03.09.2018 1-40
157 Królik Bugs: Serial twórców „Zwariowanych melodii” 06.10.2018 1-52 (1-26)
158 Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu 05.11.2018 1-54
159 Dinotrux 22.12.2018 1-78
160 Go Jetters! 23.12.2018 1
161 Jak uratować mamę 23.12.2018 FILM
162 Trolle: Impreza trwa! 25.12.2018 1-52
163 Buli 01.01.2019 1-114
164 Mała Marinette 01.01.2019 1-52
165 Kocia ferajna 01.01.2019 FILM
166 Tom i Jerry Show 16.01.2019 27-52
167 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham 20.01.2019 1-78 + specjalny
168 Bella i Sebastian 15.02.2019 1-52
169 Robot Trains 15.02.2019 1-84
170 My Little Pony: Equestria Girls - Opowieści z Canterlot High 30.05.2019 1
171 Marta mówi 22.06.2019 1-40
172 Głębia 22.06.2019 1-65
173 Inspektor Gadżet (2014) 30.06.2019 1-52 (1-104)
174 44 koty 31.08.2019 1-104
175 Artur i Minimki 31.08.2019 1-26
176 Andy na safari 01.09.2019 1-40
177 YooHoo na ratunek 01.09.2019 1-52
178 Kacperiada 01.09.2019 1-13
179 Lassie i przyjaciele 02.09.2019 1-52
180 Transformers: Cyberverse 14.09.2019 1-62
181 Nowe przygody Piotrusia Pana 26.09.2019 1-52
182 Gormiti 02.10.2019 1-79
183 Sunny Pogodna 04.10.2019 1-40
184 Power Rangers Beast Morphers 08.10.2019 1-44
185 Zagubiona w Oz 17.11.2019 1-26
186 Transformers: Akademia Rescue Bots 25.11.2019 1-104
187 Metalions 07.12.2019 1-104
188 Ronja, córka zbójnika 10.12.2019 1-26
189 Agatka 19.12.2019 1-26
190 Klik, Klak, Muu: Święta na farmie 25.12.2019 FILM
191 Niespodzianka Poranka 29.02.2020 1-52
192 Kucharz Shane 29.02.2020 1-52
193 Jak borsuk z lisem 01.03.2020 1-104
194 Kroniki Zorro 13.03.2020 1-26
195 Nelly i Nora 20.03.2020 1-52
196 Bob Budowniczy: Mega pojazdy 11.04.2020 FILM
197 Strażak Sam: kamera w akcji! 11.04.2020 FILM
198 Gigantozaur 11.04.2020 1-26 (1-52)
199 Strażak Sam: Uwaga, kosmici! 12.04.2020 FILM
200 Jak da się myszy ciasteczko 15.04.2020 1-26, 28-43, 3x specjalny
201 Kosmoloty 01.05.2020 1-90
202 Clifford – wielki, czerwony pies 01.05.2020 1-65
203 Magiczny autobus znów rusza w trasę 01.05.2020 1-26
204 Mała lama 03.05.2020 1-25
205 Kapitan Tsubasa 25.06.2020 1-52
206 LEGO City: Miasto przygód 27.06.2020 1-25 (1-50)
207 Ela, Oskar i Puf 27.06.2020 1-52
208 LEGO Jurassic World - Legenda wyspy Nublar 31.08.2020 1-13
209 Mia i ja 31.08.2020 1-104
210 Rev and Roll 31.08.2020 1-52
211 Daisy i Ollie 31.08.2020 1-104, specjalny
212 Ricky Zoom 31.08.2020 1-104
213 Mój rycerz i ja 31.08.2020 1-52
214 Anatane ratuje dzieci z Okury 31.08.2020 1-26
215 LEGO Jurassic World: Tajna wystawa 13.09.2020 1-2
216 LEGO Jurassic World: Ucieczka Indominusa 15.09.2020 1
217 Straszne historie Maszy 26.09.2020 1-26
218 Kicia to nie kot 17.11.2020 1-65
219 Billy 01.12.2020 1-52
220 Nowe legendy o Małpim Królu 23.12.2020 1-20
221 Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka 27.12.2020 FILM
222 Garfield Show 01.01.2021 1-210
223 Przygody Tomka Sawyera 03.01.2021 1-26
224 Cleo i Cuquin
Kleo i Kukin – piosenki
04.01.2021
24.06.2023
1-52
1-9, 11-18, 20-26
225 Tru i Tęczowe Królestwo 04.01.2021 1-30, 7x specjalny
226 Ptyś i Bill 04.01.2021 1-104
227 Inui 04.01.2021 1-28
228 O rety! Psoty Dudusia Wesołka 04.01.2021 1-40
229 Wiking Vic 04.01.2021 1-78
230 Akademia Skylanders 06.01.2021 1-39
231 Małe Królewny 07.01.2021 1-52
232 Czworo i pół przyjaciela 29.01.2021 1-26
233 Kid Lucky 15.02.2021 1-52
234 My Little Pony: Pony Life 15.02.2021 1-40
235 Leo da Vinci 15.02.2021 1-104
236 Artur i Dzieci Okrągłego Stołu 15.02.2021 1-98, SP1-SP3
237 Galactik Football 15.02.2021 1-78
238 Księżyc i ja 01.03.2021 1-50
239 Przygody Tintina 03.03.2021 1-39
240 Tropiciele skarbów 31.03.2021 1-52
241 Clifford (2019) 10.05.2021 1-39
242 Mi-Mi-Miśki 26.06.2021 1-104
243 Stacyjkowo: Proszę wsiadać! 26.06.2021 1-26
244 Andy i podwodny świat 26.06.2021 1-30
245 Ćwierkające historie 26.06.2021 1-52
246 Sadie Sparks 26.06.2021 1-26 (1-52)
247 Tilda, mała mysz 30.08.2021 1-26
248 Fiksiki 30.08.2021 1-116, 118-156
249 Mini ninja 30.08.2021 1-52 (1-104)
250 Mała szkoła Helenki 30.08.2021 1-52
251 Przygody młodego Marco Polo 30.08.2021 27-52
252 Wishenpoof! 30.08.2021 1-39
253 Luke, podróżnik w czasie 30.08.2021 1-52
254 Anna i androidy 30.08.2021 1-52
255 Lexi i Lottie: Bliźniaczki na tropie 25.09.2021 1-26
256 Jonasz i jego paczka 25.09.2021 1-52
257 Gortimer Gibbon z ulicy Normalnej 21.10.2021 1-39
258 Lisek i Trusia 03.11.2021 1-26
259 Pomocnik Świętego Mikołaja i magiczne płatki śniegu 24.12.2021 FILM
260 Odlotowe opowieści 25.12.2021 1-52
261 Paddington 26.12.2021 FILM
262 Paddington 2 27.12.2021 FILM
263 Malory Towers 28.12.2021 1-26 / 1-26 (emisja w Alfa TVP)
264 Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka 30.12.2021 FILM
265 Artur i Minimki 31.12.2021 FILM
266 Artur i zemsta Maltazara 01.01.2022 FILM
267 Przygody misia Paddingtona 06.01.2022 1-53
268 Biuro ochrony magii 13.01.2022 1-40
269 Power Rangers Dino Fury 02.02.2022 1-26, 28-34, 36-38, 40-44
270 Mega Ekspres 27.02.2022 1-56, S1, S2, S3 (1-57, S1, S2, S3)
271 Sissi – młoda cesarzowa 17.04.2022 53-78
272 Tobot – Galaktyczni detektywi 19.05.2022 1-72
273 Niesamowity Dżini 20.05.2022 1-78
274 MeteoHeroes. Na ratunek Ziemi 01.06.2022 1-52
275 Alice i Lewis 01.06.2022 1-52
276 Boonie Bears: Poszukiwacze przygód 01.06.2022 573-624
277 Tom i Lili 01.06.2022 1-52
278 My Little Pony: Nowe pokolenie 01.06.2022 FILM
279 Auta na start 29.08.2022 1-52
280 Dino Ranczo 29.08.2022 1-78, 80-142
281 Mush-Mush i Grzybaszki 29.08.2022 1-48, S1-S2
282 Bob budowniczy 24.09.2022 1-52, 105-130 [1-78]
283 Małe i duże przygody Miffy 27.02.2024 / 10.10.2022 1-78 / 1-78 (emisja w TVP ABC 2)
284 Henrietta 16.10.2022 1-52
285 Topo Gigio 20.10.2022 1-52
286 Pat i świat 20.10.2022 1-109
287 Mocny Mike 15.11.2022 1-78
288 Strażniczki tęczy 22.04.2023 / 05.12.2022 1-52 / 1-52 (emisja w TVP ABC 2)
289 Smok Dyziek 23.12.2022 1-78
290 Space Nova 23.12.2022 1-26
291 Idefiks i Nieugięci‎‎ 23.12.2022 1-52
292 Czarodziejskie miasteczko Pinokia‎‎ 23.12.2022 1-52
293 Spytaj doktor Lil 02.01.2023 1-52
294 Biały delfin Zoom 11.01.2023 53-104
295 Oli i Luna 20.01.2023 / 01.01.2023 1-78 / 1-78 (emisja w TVP ABC 2)
296 Tajemnice Złotych Miast / Tajemnicze Złote Miasta 23.01.2023 53-78
297 Z pamiętnika Miki 12.02.2023 1-52
298 Oktonauci 28.08.2023 / 01.03.2023 1-96, 98-99, 101-103 / 1-116, S01-S09 (emisja w TVP ABC 2)
299 Bohaterska superklasa 01.03.2023 1-26
300 Pola i Piotruś 01.03.2023 1-52
301 Bystry Bill 01.03.2023 1-52
302 Wilk na 100 procent – legenda Księżycowego Kamienia 01.03.2023 1-26
303 Andra i Tati 24.03.2023 FILM
304 Klinika Doktora Krokodyla 09.04.2023 1-26
305 Koko smoko 25.04.2023 1-52
306 Dreamzzz, próby sennych agentów 15.05.2023 1-20
307 H2O: Wystarczy kropla 30.06.2023 / 08.03.2023 1-78 / 1-78 (emisja w Alfa TVP)
308 Tygrysek Percy 28.08.2023 1-52, SP1-SP4
309 Myszkieterowie 28.08.2023 1-45
310 Inazuma Eleven Go 06.10.2023 1-62
311 Lupin wśród bajek 19.10.2023 1-146
312 Tangramiaki 06.12.2023 1-52
313 Piotruś Królik 06.12.2023 1-110
314 Odo 06.03.2024 1-98
315 Kosmo-kumple 24.03.2024 1-52
316 Petronix: Obrońcy zwierząt 27.05.2024 1-52
317 Krecio 09.09.2024 1-26
318 Robin Hood 09.09.2024 1-52
319 Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie 24.12.2024 FILM
320 Agentka 203 01.01.2025 1-26
321 Pająk Lucas 21.03.2025 1-77
322 Wielkie zmartwienie 01.06.2025 FILM
323 Leo da Vinci – Misja Mona Lisa 01.06.2025 FILM
324 Wegezaury 06.06.2025 1-40
325 Transformers – Iskra Ziemi 01.09.2025 1-26
326 Opowieści z zielonego lasu 07.10.2025 1-52