Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 776: | Linia 776: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''[[Monster High: Upiorne połączenie]]'' | |||
| <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | |||
| 31.10.2014 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| ''[[Monster High: Wampigorączka piątkowej nocy]]'' | | ''[[Monster High: Wampigorączka piątkowej nocy]]'' | ||
| <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | | <!--[[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]]--> | ||
| Linia 782: | Linia 789: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| ''[[Odlotowe agentki (film)|Odlotowe agentki]]'' | | ''[[Odlotowe agentki (film)|Odlotowe agentki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 789: | Linia 796: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| ''[[Pamiętniki Barbie]]'' | | ''[[Pamiętniki Barbie]]'' | ||
| [[SDI Media Polska|SUN STUDIO]] | | [[SDI Media Polska|SUN STUDIO]] | ||
| Linia 796: | Linia 803: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| ''[[Team Hot Wheels]]'' | | ''[[Team Hot Wheels]]'' | ||
| [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[SDI Media Polska|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| Linia 850: | Linia 857: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | | bgcolor="#DFEEEF"|06 | ||
| ''[[Noc żywego Freda]]'' | |||
| <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | |||
| 31.10.2014 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| ''[[Pechowcy]]'' | | ''[[Pechowcy]]'' | ||
| <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | | <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | ||
| Linia 856: | Linia 870: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''[[Pies, który uratował ferie]]'' | | ''[[Pies, który uratował ferie]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| Linia 863: | Linia 877: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''[[Pies, który uratował Halloween]]'' | | ''[[Pies, który uratował Halloween]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| Linia 870: | Linia 884: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| ''[[Pies, który uratował święta]]'' | | ''[[Pies, który uratował święta]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| Linia 877: | Linia 891: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''[[Szwindel]]'' | | ''[[Szwindel]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 884: | Linia 898: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| ''[[Wesołych świąt - Drake i Josh|Wesołych świąt – Drake i Josh]]'' | | ''[[Wesołych świąt - Drake i Josh|Wesołych świąt – Drake i Josh]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 891: | Linia 905: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 898: | Linia 912: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | |||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 25.10.2014 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 905: | Linia 926: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| ''[[Wymiatacz]]'' | | ''[[Wymiatacz]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 912: | Linia 933: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| ''[[Wyśpiewać marzenia]]'' | | ''[[Wyśpiewać marzenia]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 21:37, 25 paź 2014
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe |
|---|---|---|
| 01 | Maks i Ruby | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA/START INTERNATIONAL POLSKA |
| 02 | Mały Bill | MASTER FILM |
| 03 | Witaminki | |
Seriale fabularne
Filmy animowane
Filmy fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Bestia z Wolfsberga | MASTER FILM | 30.10.2011 |
| 02 | Big Time Rush w akcji | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.09.2012 |
| 03 | Fred: Obóz obciachu | 10.05.2014 | |
| 04 | Hotel 13: Rock ’n’ Roll Highschool | MASTER FILM | 01.09.2014 |
| 05 | Nicky Spoko | 20.10.2013 | |
| 06 | Noc żywego Freda | 31.10.2014 | |
| 07 | Pechowcy | 21.04.2014 | |
| 08 | Pies, który uratował ferie | 22.12.2013 | |
| 09 | Pies, który uratował Halloween | 31.10.2013 | |
| 10 | Pies, który uratował święta | 08.12.2013 | |
| 11 | Szwindel | MASTER FILM | 22.03.2014 |
| 12 | Wesołych świąt – Drake i Josh | START INTERNATIONAL POLSKA | 09.12.2012 |
| 13 | Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy | START INTERNATIONAL POLSKA | 16.12.2011 (Nickelodeon HD) 25.12.2011 |
| 14 | Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.10.2014 |
| 15 | Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta | START INTERNATIONAL POLSKA | 15.12.2013 |
| 16 | Wymiatacz | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.09.2011 |
| 17 | Wyśpiewać marzenia | MASTER FILM | 18.08.2012 |
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii
