Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 439: | Linia 439: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| ''Wanda and the Alien'' | |||
| | |||
| 10.01.2015 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | | ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 445: | Linia 452: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''[[Zack i Kwak]]'' | | ''[[Zack i Kwak]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 506: | Linia 513: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | | bgcolor="#DFEEEF"|03 | ||
| ''[[Czarownica Emma]]'' | |||
| | |||
| 19.01.2015 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | |||
| ''[[Drake i Josh]]'' | | ''[[Drake i Josh]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 512: | Linia 526: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| ''[[Grzmotomocni]]'' | | ''[[Grzmotomocni]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 519: | Linia 533: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|06 | ||
| ''[[Księżniczka z Krainy Słoni]]'' | | ''[[Księżniczka z Krainy Słoni]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 526: | Linia 540: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| ''[[Hotel 13]]'' | | ''[[Hotel 13]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 533: | Linia 547: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| ''[[iCarly]]'' | | ''[[iCarly]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 540: | Linia 554: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''[[Jak wymiatać]]'' | | ''[[Jak wymiatać]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 547: | Linia 561: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| ''[[Marvin Marvin]]'' | | ''[[Marvin Marvin]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 554: | Linia 568: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | | ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 561: | Linia 575: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| ''[[Nawiedzeni]]'' | | ''[[Nawiedzeni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 568: | Linia 582: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | | ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 575: | Linia 589: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| ''[[Nieidealna]]'' | | ''[[Nieidealna]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 582: | Linia 596: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| ''[[Power Rangers Samurai]]'' | | ''[[Power Rangers Samurai]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 589: | Linia 603: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| ''[[Sam i Cat]]'' | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 596: | Linia 610: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| ''[[Straszny Henry]]'' | | ''[[Straszny Henry]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 603: | Linia 617: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| ''[[Super Ninja]]'' | | ''[[Super Ninja]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 610: | Linia 624: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | | ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 617: | Linia 631: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | | ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 624: | Linia 638: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| ''[[True Jackson]]'' | | ''[[True Jackson]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 631: | Linia 645: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | | ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 638: | Linia 652: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| ''[[Zdaniem Freda!]]'' | | ''[[Zdaniem Freda!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 878: | Linia 892: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | | bgcolor="#DFEEEF"|07 | ||
| ''[[Pan Smród]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 06.12.2014 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| ''[[Pechowcy]]'' | | ''[[Pechowcy]]'' | ||
| <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | | <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | ||
| Linia 884: | Linia 905: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|09 | ||
| ''[[Pies, który uratował ferie]]'' | | ''[[Pies, który uratował ferie]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| Linia 891: | Linia 912: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| ''[[Pies, który uratował Halloween]]'' | | ''[[Pies, który uratował Halloween]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| Linia 898: | Linia 919: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''[[Pies, który uratował święta]]'' | | ''[[Pies, który uratował święta]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| Linia 905: | Linia 926: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| ''[[Szwindel]]'' | | ''[[Szwindel]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 912: | Linia 933: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''[[Wesołych świąt - Drake i Josh|Wesołych świąt – Drake i Josh]]'' | | ''[[Wesołych świąt - Drake i Josh|Wesołych świąt – Drake i Josh]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 919: | Linia 940: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|14 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 926: | Linia 947: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|15 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 933: | Linia 954: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | | ''[[Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 940: | Linia 961: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| ''[[Wymiatacz]]'' | | ''[[Wymiatacz]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 947: | Linia 968: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| ''[[Wyśpiewać marzenia]]'' | | ''[[Wyśpiewać marzenia]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 21:59, 6 gru 2014
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe |
|---|---|---|
| 01 | Maks i Ruby | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA/START INTERNATIONAL POLSKA |
| 02 | Mały Bill | MASTER FILM |
| 03 | Witaminki | |
Seriale fabularne
Filmy animowane
Filmy fabularne
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera na Nickelodeon Polska |
|---|---|---|---|
| 01 | Bestia z Wolfsberga | MASTER FILM | 30.10.2011 |
| 02 | Big Time Rush w akcji | START INTERNATIONAL POLSKA | 22.09.2012 |
| 03 | Fred: Obóz obciachu | MASTER FILM | 10.05.2014 |
| 04 | Hotel 13: Rock ’n’ Roll Highschool | MASTER FILM | 01.09.2014 |
| 05 | Nicky Spoko | 20.10.2013 | |
| 06 | Noc żywego Freda | MASTER FILM | 31.10.2014 |
| 07 | Pan Smród | MASTER FILM | 06.12.2014 |
| 08 | Pechowcy | 21.04.2014 | |
| 09 | Pies, który uratował ferie | 22.12.2013 | |
| 10 | Pies, który uratował Halloween | 31.10.2013 | |
| 11 | Pies, który uratował święta | 08.12.2013 | |
| 12 | Szwindel | MASTER FILM | 22.03.2014 |
| 13 | Wesołych świąt – Drake i Josh | START INTERNATIONAL POLSKA | 09.12.2012 |
| 14 | Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy | START INTERNATIONAL POLSKA | 16.12.2011 (Nickelodeon HD) 25.12.2011 |
| 15 | Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.10.2014 |
| 16 | Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta | START INTERNATIONAL POLSKA | 15.12.2013 |
| 17 | Wymiatacz | START INTERNATIONAL POLSKA | 25.09.2011 |
| 18 | Wyśpiewać marzenia | MASTER FILM | 18.08.2012 |
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii
