TVN: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 515: | Linia 515: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 03.12.2001 | | 03.12.2001 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | |||
| ''[[Scooby-Doo (serial animowany)|Scooby-Doo]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 10.08.2002 | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
| ''[[Szczeniak zwany Scooby-Doo]]''<ref name="lektor2">tylko seria I, seria II z lektorem</ref> | | ''[[Szczeniak zwany Scooby-Doo]]''<ref name="lektor2">tylko seria I, seria II z lektorem</ref> | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| | | 09.09.2002 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|000 | | bgcolor="#CCE2FF"|000 | ||
Aktualna wersja na dzień 22:11, 12 gru 2025
TVN
| |
|---|---|
| Start emisji | 3 października 1997 |
TVN – polska stacja telewizyjna nadająca od 3 października 1997 roku, należąca do grupy medialnej Warner Bros. Discovery.
Od 1997 roku w różnych godzinach w paśmie Bajkowe kino nadawano seriale animowane, zazwyczaj z dubbingiem opracowywanym na zlecenie TVN bądź odkupywanym od innych stacji. Po likwidacji pasma w 2004 roku stacja rzadko zleca dubbing, jak również odkupuje prawa do już istniejącego, zazwyczaj opracowując własną wersję lektorską.
Filmy i seriale emitowane z dubbingiem
Filmy fabularne
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera |
|---|---|---|---|
| 000 | Violetta | SDI MEDIA POLSKA | 01.09.2014 |
Seriale animowane
Filmy animowane
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona stacji
- TVN w polskiej Wikipedii
