SkyShowtime: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 379: | Linia 379: | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 25.01.2025 | | 25.01.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|048 | |||
| ''[[Chomiki z Chomiboru]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 12.04.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 1183: | Linia 1188: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.12.2024 | | 01.12.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|106 | |||
| ''[[Gru i Minionki: Pod przykrywką]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 10.02.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|107 | |||
| ''[[Uczeń tygrysa]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 07.03.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|108 | |||
| ''[[Transformers: Początek]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 07.04.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 13:14, 12 kwi 2025
SkyShowtime
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 lutego 2023 |
SkyShowtime – platforma streamingowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy Paramount Global i Comcast, dostępna w krajach europejskich. W ofercie znajdują filmy wytwórni Paramount Pictures, Universal Pictures, DreamWorks, a także seriale znane z Paramount+, Peacock, telewizji Sky, Showtime i Nickelodeon. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 lutego 2023 roku.
