SkyShowtime: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
m uzupełnienie |
||
| Linia 664: | Linia 664: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 01.10.2024 | | 01.10.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | |||
| ''[[Doktor Dolittle]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 09.07.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 1218: | Linia 1223: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 26.05.2025 | | 26.05.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|110 | |||
| ''[[Krudowie 2: Nowa Era]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 29.06.2024 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|111 | |||
| ''[[Sekretne życie zwierzaków domowych 2]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 09.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|112 | |||
| ''[[Trolle 2]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 29.06.2024 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 16:21, 9 lip 2025
SkyShowtime
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 lutego 2023 |
SkyShowtime – platforma streamingowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy Paramount Global i Comcast, dostępna w krajach europejskich. W ofercie znajdują filmy wytwórni Paramount Pictures, Universal Pictures, DreamWorks, a także seriale znane z Paramount+, Peacock, telewizji Sky, Showtime i Nickelodeon. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 lutego 2023 roku.
