SkyShowtime: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 122: | Linia 122: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|022 | | bgcolor="#CCE2FF"|022 | ||
| ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | | ''[[Tajemnice Rock Island]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 22.06.2023 | | 22.06.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 134: | Linia 134: | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 03.08.2024 | | 03.08.2024 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|025 | |||
| ''[[Grzmotomocni: Tajniacy]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 19.07.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 1227: | Linia 1232: | ||
| ''[[Krudowie 2: Nowa Era]]'' | | ''[[Krudowie 2: Nowa Era]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 09.07.2025 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|111 | | bgcolor="#CCE2FF"|111 | ||
| Linia 1237: | Linia 1242: | ||
| ''[[Trolle 2]]'' | | ''[[Trolle 2]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| | | 09.07.2025 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 08:04, 20 lip 2025
SkyShowtime
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 lutego 2023 |
SkyShowtime – platforma streamingowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy Paramount Global i Comcast, dostępna w krajach europejskich. W ofercie znajdują filmy wytwórni Paramount Pictures, Universal Pictures, DreamWorks, a także seriale znane z Paramount+, Peacock, telewizji Sky, Showtime i Nickelodeon. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 lutego 2023 roku.
