Joanna Węgrzynowska-Cybińska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 14 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Aktor | {{Aktor | ||
|imię i nazwisko=Joanna Węgrzynowska-Cybińska | |imię i nazwisko=Joanna Węgrzynowska-Cybińska | ||
|zdjęcie= | |zdjęcie=Joanna Węgrzynowska-Cybińska.jpg | ||
|data i miejsce urodzenia=29 listopada [[1971]]<br />Gdańsk | |data i miejsce urodzenia=29 listopada [[1971]]<br />Gdańsk | ||
|data śmierci= | |data śmierci= | ||
|zawody=aktorka, reżyserka, wokalistka | |zawody=aktorka, reżyserka, wokalistka | ||
}}'''Joanna Węgrzynowska-Cybińska''' (ur. 29 listopada [[1971]] roku w Gdańsku) – | }}'''Joanna Węgrzynowska-Cybińska''' (ur. 29 listopada [[1971]] roku w Gdańsku) – aktorka, wokalistka i reżyserka. | ||
Absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1995). | Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1995). Żona [[Krzysztof Cybiński|Krzysztofa Cybińskiego]] i mama [[Kacper Cybiński|Kacpra]] oraz [[Olga Cybińska|Olgi]]. | ||
Prowadzi warsztaty dubbingowe w studiu [[SDI Media Polska]]. | Prowadzi warsztaty dubbingowe w studiu [[SDI Media Polska]]. | ||
Linia 62: | Linia 60: | ||
* 2019: ''[[Zakochany kundel (film 2019)|Zakochany kundel]]'' | * 2019: ''[[Zakochany kundel (film 2019)|Zakochany kundel]]'' | ||
* 2020: ''[[Doktor Dolittle]]'' | * 2020: ''[[Doktor Dolittle]]'' | ||
* 2020: ''[[Dwóch ojców]]'' | |||
* 2020: ''[[Między nami, misiami: Film]]'' | * 2020: ''[[Między nami, misiami: Film]]'' | ||
* 2020: ''[[Ole Śpijsłodko]]'' | |||
* 2020: ''[[SONIC. Szybki jak błyskawica]]'' | * 2020: ''[[SONIC. Szybki jak błyskawica]]'' | ||
* 2020: ''[[SpongeBob Film: Na ratunek]]'' | * 2020: ''[[SpongeBob Film: Na ratunek]]'' | ||
* E2021: ''[[Dzień Dziękczynienia Charliego Browna]]'' | |||
* 2021: ''[[Dzika ekipa]]'' | |||
* 2021: ''[[Flora i Ulisses]]'' | |||
* 2021: ''[[Kopciuszek (film 2021)|Kopciuszek]]'' | |||
* 2021: ''[[Kosmiczny mecz: Nowa era]]'' | |||
* 2021: ''[[Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności]]'' | |||
* 2021: ''[[My Little Pony: Nowe pokolenie]]'' | |||
* 2021: ''[[Pogromcy duchów: Dziedzictwo]]'' | |||
* E2021: ''[[Walentynka dla Charliego Browna]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | |||
* E2021: ''[[Wspaniałe Halloween Charliego Browna]]'' | |||
* 2022: ''[[Erax]]'' | |||
* 2022: ''[[Matylda: Musical]]'' | |||
* 2022: ''[[Miki ratuje Święta]]'' | |||
* 2022: ''[[Projekt Adam]]'' | |||
* 2022: ''[[SONIC 2. Szybki jak błyskawica]]'' | |||
* 2022: ''[[Tedi i szmaragdowa tablica]]'' | |||
* 2022: ''[[To nie wypanda]]'' | |||
* 2022: ''[[Zombi 3]]'' | |||
* 2023: ''[[Super Mario Bros. Film]]'' | |||
=== Seriale === | === Seriale === | ||
Linia 119: | Linia 138: | ||
* 2019: ''[[Karolek z Naklejkowa]]'' | * 2019: ''[[Karolek z Naklejkowa]]'' | ||
* 2019: ''[[Super Rakieta]]'' | * 2019: ''[[Super Rakieta]]'' | ||
* 2020: ''[[Mush-Mush i Grzybaszki]]'' | |||
* 2020: ''[[My Little Pony: Pony Life]]'' | * 2020: ''[[My Little Pony: Pony Life]]'' | ||
* 2020: ''[[Santiago z mórz]]'' | |||
* E2020: ''[[Sylvanian Families]]'' | * E2020: ''[[Sylvanian Families]]'' | ||
* 2021: ''[[Czarodziejskie miasteczko Pinokia]]'' | |||
* 2021: ''[[Goldie i starszaki]]'' | |||
* 2021: ''[[Molly i Duch]]'' <small>(odc. 1-18)</small> | |||
* 2021: ''[[Myszka Miki: Frajdomek]]'' <small>(odc. 21, 24-25)</small> | |||
* 2021: ''[[Opowiadania z piaskownicy]]'' | |||
* 2021: ''[[Zaplątani w czasie]]'' | |||
* 2022: ''[[BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-]]'' | |||
* D2022: ''[[Dinosaurs]]'' | |||
* 2022: ''[[Królik samuraj: Kroniki Usagiego]]'' | |||
* 2022: ''[[My Little Pony: Opowiedz swoją historię]]'' | |||
* 2022: ''[[My Little Pony: Zmieniaj świat]]'' | |||
* E2023: ''[[8:15]]'' | |||
=== Programy === | === Programy === | ||
Linia 127: | Linia 160: | ||
* 2014-2015: ''[[Blog kulinarny Angie]]'' | * 2014-2015: ''[[Blog kulinarny Angie]]'' | ||
* 2014: ''[[Violetta: Koncert]]'' | * 2014: ''[[Violetta: Koncert]]'' | ||
* 2021: ''[[Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek]]'' | |||
* 2022: ''[[Spring Shorts-tacular with The Ghost and Molly McGee]]'' | |||
== Polski dubbing == | == Polski dubbing == | ||
=== Filmy === | === Filmy === | ||
* | * 1929-1969: ''[[Zwariowane melodie]]'': | ||
* 1953: ''[[Przygody z muzyką: Instrumenty muzyczne]]'' – Penelope Pinfeather <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki | ** 1953: ''[[Pomyłka]]'' – | ||
** Żona Kota Sylwestra <small>([[Kaczor Daffy: Fantastyczna Wyspa#Druga wersja dubbingu|czwarta wersja dubbingu]])</small>, | |||
** Myszka <small>([[Kaczor Daffy: Fantastyczna Wyspa#Druga wersja dubbingu|czwarta wersja dubbingu]])</small> | |||
** 1956: ''[[Szczęśliwi myszożeńcy]]'' – Alice <small>([[Looney Tunes Złota kolekcja: Część 3|druga wersja dubbingu]])</small> | |||
* 1937-1961: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Kaczor Donald|Kaczor Donald]]'': | |||
** 1938: ''[[Ten lepszy Donald]]'' – Anioł <small>([[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda#Wersja z 2012 roku|druga wersja dubbingu]])</small> | |||
** 1953: ''[[Słodycze albo psikus]]'' – Mama Bambiego <small>([[Cafe Myszka – Cafe Szwarc|czwarta wersja dubbingu]])</small> | |||
** 1955: ''[[Słodycze albo psikus]]'' – Wiedźma Hazel <small>([[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda#Wersja z 2012 roku|trzecia]] i [[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|druga wersja dubbingu]])</small> | |||
* 1939-1965: ''[[Walt Disney: Kolekcja animacji#Goofy|Goofy]]'': | |||
** 1939: ''[[Byczek Fernando]]'' – Mama Fernanda <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|druga wersja dubbingu]])</small> | |||
** 1952: ''[[Najlepszy przyjaciel człowieka]]'' – Kobiety <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|trzecia wersja dubbingu]])</small> | |||
** 1952: ''[[Nauczyciel też człowiek]]'' – | |||
*** Pani Geef <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|druga wersja dubbingu]])</small>, | |||
*** Norma <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|druga wersja dubbingu]])</small>, | |||
*** Janice <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|druga wersja dubbingu]])</small> | |||
** 1953: ''[[Wolny dzień taty]]'' – | |||
*** Pani Geef <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|pierwsza wersja dubbingu]])</small>, | |||
*** Dyspozytorka <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|pierwsza wersja dubbingu]])</small> | |||
* 1942-1957: ''[[Tex Avery przedstawia]]'': | |||
** 1945: ''[[Roztańczony Kopciuszek na dwie zmiany]]'' – Red (Kopciuszek) | |||
* 1953: ''[[Przygody z muzyką: Instrumenty muzyczne]]'' – Penelope Pinfeather <small>([[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|pierwsza wersja dubbingu]])</small> | |||
* 1962: ''[[Dzikie łabędzie]]'' – Eliza <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | |||
* 1977: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' – siostra Dróbska #1 | * 1977: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' – siostra Dróbska #1 | ||
* 1983: ''[[Kaczor Daffy: Fantastyczna Wyspa]]'' – Prisy <small>(druga wersja dubbingu)</small> | * 1983: ''[[Kaczor Daffy: Fantastyczna Wyspa]]'' – Prisy <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
Linia 138: | Linia 194: | ||
* 1994: ''[[Władca Ksiąg]]'' | * 1994: ''[[Władca Ksiąg]]'' | ||
* 1999: ''[[Amerykańska opowieść: Tajemnica potwora z Manhattanu]]'' – Nellie Brie | * 1999: ''[[Amerykańska opowieść: Tajemnica potwora z Manhattanu]]'' – Nellie Brie | ||
* 1999: ''[[Atlantyda: Prawdziwa legenda]]'' – Królowa Merin | |||
* 1999: ''[[Małe anioły]]'' – | * 1999: ''[[Małe anioły]]'' – | ||
** siostra Daniela, | ** siostra Daniela, | ||
** żółty anioł | ** żółty anioł | ||
* 2000: ''[[Nowe szaty króla]]'' | * 2000: ''[[Nowe szaty króla]]'' – gwary | ||
* 2000: ''[[Pełzaki w Paryżu]]'' – | * 2000: ''[[Pełzaki w Paryżu]]'' – Didilla „Didi” Pickles | ||
* 2000: ''[[Toyland – Przygoda w krainie zabawek]]'' – Gabriela | * 2000: ''[[Toyland – Przygoda w krainie zabawek]]'' – Gabriela | ||
* 2001: ''[[Elmo i magia gotowania]]'' – dżin Gina | * 2001: ''[[Elmo i magia gotowania]]'' – dżin Gina | ||
* 2002: ''[[Dzika rodzinka (film)|Dzika rodzinka]]'' – Deborah „Debbie” Thornberry | |||
* 2002: ''[[Stuart Malutki 2]]'' – Margalo | * 2002: ''[[Stuart Malutki 2]]'' – Margalo | ||
* 2002: ''[[Tom i Jerry: Magiczny pierścień]]'' – mama chłopca | * 2002: ''[[Tom i Jerry: Magiczny pierścień]]'' – mama chłopca | ||
* E2003: ''[[Country Miśki]]'' – Tina Tamina | * E2003: ''[[Country Miśki]]'' – Tina Tamina | ||
* 2003: ''[[Księga dżungli 2]]'' | * 2003: ''[[Księga dżungli 2]]'' – Mieszkańcy | ||
* D2003: ''[[Lis i | * D2003: ''[[Lis i Pies]]'' – Wiki | ||
* 2003: ''[[Rugratsy szaleją]]'' − | * 2003: ''[[Rugratsy szaleją]]'' − | ||
** Deborah „Debbie” Thornberry, | ** Deborah „Debbie” Thornberry, | ||
Linia 156: | Linia 213: | ||
* 2003: ''[[Rozśpiewane Sezamki]]'' – Rosita | * 2003: ''[[Rozśpiewane Sezamki]]'' – Rosita | ||
* 2003: ''[[Scooby Doo i meksykański potwór]]'' – Charlene | * 2003: ''[[Scooby Doo i meksykański potwór]]'' – Charlene | ||
* 2004: ''[[Iniemamocni]]'' | * 2004: ''[[Iniemamocni]]'' | ||
* 2004: ''[[Mickey: Bardziej | * 2004: ''[[Mickey: Bardziej baśniowe święta]]'' – Mona | ||
* 2004: ''[[Mulan II]]'' – Mei | * 2004: ''[[Mulan II]]'' – Mei | ||
* 2004: ''[[Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny]]'' | * 2004: ''[[Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny]]'' | ||
Linia 174: | Linia 230: | ||
* 2005: ''[[Zebra z klasą]]'' – Klacz Sandy | * 2005: ''[[Zebra z klasą]]'' – Klacz Sandy | ||
* 2006: ''[[Bambi 2]]'' – Mama Tuptusia | * 2006: ''[[Bambi 2]]'' – Mama Tuptusia | ||
* 2006: ''[[Barbie i 12 tańczących księżniczek]]'' – | * 2006: ''[[Barbie i 12 tańczących księżniczek]]'' – Delia | ||
* 2006: ''[[Barbie: Syrenkolandia]]'' – | * 2006: ''[[Barbie: Syrenkolandia]]'' – | ||
** Motylenka, | |||
** Wyrocznia Delfina | |||
* 2006: ''[[Bratz: Od marzeń do gwiazd]]'' – Mandy | * 2006: ''[[Bratz: Od marzeń do gwiazd]]'' – Mandy | ||
* 2006: ''[[Bratz: Szczenięce lata]]'' – Nora | * 2006: ''[[Bratz: Szczenięce lata]]'' – Nora | ||
Linia 202: | Linia 260: | ||
** Kolędnicy | ** Kolędnicy | ||
* 2007: ''[[High School Musical 2]]'' – Lucille Bolton | * 2007: ''[[High School Musical 2]]'' – Lucille Bolton | ||
* 2007: ''[[Klub Winx | * 2007: ''[[Klub Winx: Tajemnica zaginionego królestwa]]'' − Stella | ||
* 2007: ''[[KopciuchElmo]]'' – Macocha | * 2007: ''[[KopciuchElmo]]'' – Macocha | ||
* 2007: ''[[Kudłaty zaprzęg]]'' – Molly | * 2007: ''[[Kudłaty zaprzęg]]'' – Molly | ||
Linia 305: | Linia 363: | ||
** FRIDAY | ** FRIDAY | ||
* E2017: ''[[Transformers: Ostatni Rycerz]]'' – Quintessa | * E2017: ''[[Transformers: Ostatni Rycerz]]'' – Quintessa | ||
* 2017: ''[[Wielki zły lis i inne opowieści]]'' – | |||
** Staruszka, | |||
** Nauczycielka, | |||
** Sklepowa | |||
* E2017: ''[[Wonder Woman]]'' – Generał Antiope | * E2017: ''[[Wonder Woman]]'' – Generał Antiope | ||
* 2018: ''[[Ciotunia Edna]]'' – Edna Mode | * 2018: ''[[Ciotunia Edna]]'' – Edna Mode | ||
Linia 324: | Linia 386: | ||
* 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]'' – mama Jacka | * 2019: ''[[Wysoka dziewczyna]]'' – mama Jacka | ||
* 2020: ''[[Chmury]]'' – Reporterka #3 | * 2020: ''[[Chmury]]'' – Reporterka #3 | ||
* 2020: ''[[Dwóch ojców]]'' – Marta | |||
* 2020: ''[[Gwiazdka]]'' – Anna Caraway | * 2020: ''[[Gwiazdka]]'' – Anna Caraway | ||
* 2020: ''[[Gwiazdka Klary Muu]]'' – | |||
** Gdakolina, | |||
** Paulina | |||
* 2020: ''[[Klaun]]'' – Narratorka | |||
* 2020: ''[[Linia obrony]]'' – Samantha | * 2020: ''[[Linia obrony]]'' – Samantha | ||
* 2020: ''[[Magia na opak]]'' – Pani Knightslinger | * 2020: ''[[Magia na opak]]'' – Pani Knightslinger | ||
* 2020: ''[[Między nami, misiami: Film]]'' – Brenda | * 2020: ''[[Między nami, misiami: Film]]'' – Brenda | ||
* 2020: ''[[Nowe przebranie Nicholasa]]'' – Nauczycielka | |||
* D2020: ''[[Podniebna poczta Kiki]]'' − Kobieta w domu Keta | * D2020: ''[[Podniebna poczta Kiki]]'' − Kobieta w domu Keta | ||
* 2020: ''[[Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja]]'' – Siostra Joy | * 2020: ''[[Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja]]'' – Siostra Joy | ||
* 2020: ''[[Rodzina Clausów]]'' – Gunna | |||
* 2020: ''[[SpongeBob Film: Na ratunek]]'' | * 2020: ''[[SpongeBob Film: Na ratunek]]'' | ||
* 2020: ''[[Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci]]'' – Lekarka | * 2020: ''[[Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci]]'' – Lekarka | ||
* 2020: ''[[Toy Story: Przygody nocnej lampki]]'' – Margaret | * 2020: ''[[Toy Story: Przygody nocnej lampki]]'' – Margaret | ||
* 2020: ''[[Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia]]'' – Mama Finna | * 2020: ''[[Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia]]'' – Mama Finna | ||
* 2020: ''[[Water Man]]'' – Szeryfka Goodwin | |||
* 2020: ''[[Wonder Woman 1984]]'' – Generał Antiope | |||
* 2020: ''[[Zuzia i tajemnica Mruczka]]'' – Pani Weingartner | |||
* 2021: ''[[Dzika ekipa]]'' | |||
* 2021: ''[[Flora i Ulisses]]'' – Reporterka | |||
* 2021: ''[[Kosmiczny mecz: Nowa era]]'' – Ilsa Lund Laszlo | |||
* 2021: ''[[Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera]]'' – Królowa Hippolita | |||
* 2021: ''[[Mix]]'' – Mama Maksa | |||
* 2021: ''[[Piotruś Królik 2: Na gigancie]]'' – Puśka | |||
* 2021: ''[[Pokémon: Sekrety dżungli]]'' – Siostra Joy | |||
* 2021: ''[[Rodzina Clausów 2]]'' – Gunna | |||
* 2021: ''[[Venom 2: Carnage]]'' – Pani Chen | |||
* 2022: ''[[Erax]]'' | |||
* 2022: ''[[Gwiazdka w Hollywood]]'' – Ana Caraway | |||
* 2022: ''[[Matylda: Musical]]'' | |||
* 2022: ''[[Metal Lords]]'' – Laurie Schleib | |||
* 2022: ''[[Tedi i szmaragdowa tablica]]'' – Pani Wolfstorm | |||
* 2022: ''[[Wysoka dziewczyna 2]]'' – Pani Lee | |||
=== Seriale === | === Seriale === | ||
* 1942-1957: ''[[Tex Avery przedstawia]]'' – Kopciuszek <small>(odc. 15)</small> | * 1942-1957: ''[[Tex Avery przedstawia]]'' – Kopciuszek <small>(odc. 15)</small> | ||
* 1976-1978: ''[[Scooby Doo (serial animowany)|Scooby Doo]]'' – | * 1976-1978: ''[[Scooby Doo (serial animowany)|Scooby Doo]]'' – | ||
** Lila <small>(odc. 9)</small>, | ** Lila <small>(odc. 9)</small>, | ||
Linia 364: | Linia 448: | ||
** Właścicielka gorylicy Mimi <small>(odc. 35b)</small> | ** Właścicielka gorylicy Mimi <small>(odc. 35b)</small> | ||
* 1990-1994: ''[[Super Baloo]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | * 1990-1994: ''[[Super Baloo]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
* | * 1991-2004: ''[[Pełzaki]]'' – | ||
* | ** Didilla „Didi” Pickles <small>(druga wersja dubbingu)</small>, | ||
* 1991-1999: ''[[Doug | ** Durmiś 3 <small>(odc. 3a)</small>, | ||
** Shawna <small>(odc. 3a)</small>, | |||
** Cindy Lou <small>(odc. 5a)</small>, | |||
** Opiekunka <small>(odc. 7b)</small>, | |||
** Tina Trousers <small>(odc. 8b)</small>, | |||
** Duży Justin <small>(odc. 16a)</small>, | |||
** Wokalistka <small>(odc. 23)</small>, | |||
** Radosny <small>(odc. 36a, 48b)</small>, | |||
** Szczęściuszek <small>(odc. 36a, 48b)</small>, | |||
** Dzieciak <small>(odc. 36b)</small>, | |||
** Bodhi <small>(odc. 40b)</small>, | |||
** Obozowicz #2 <small>(odc. 40b)</small>, | |||
** Alyssa Carmichael <small>(odc. 47a)</small>, | |||
** Chłopiec <small>(odc. 49b)</small>, | |||
** Barnaby Jones <small>(odc. 55a)</small>, | |||
** Josh <small>(odc. 61a)</small>, | |||
** Ambasadorka Etiopii <small>(odc. 62)</small>, | |||
** Sługa Faraona <small>(odc. 62)</small>, | |||
** Chłopiec z reklamy Miracula #1 <small>(odc. 63a)</small>, | |||
** Megan <small>(odc. 65a)</small>, | |||
** Joey <small>(odc. 70b)</small>, | |||
** Łobuz <small>(odc. 71b)</small>, | |||
** Czarnowłosy chłopak <small>(odc. 77b)</small>, | |||
** Duży Binky <small>(odc. 84a)</small>, | |||
** Córka w pizzerii <small>(odc. 84b)</small>, | |||
** Shannon <small>(odc. 86a)</small>, | |||
** Chłopiec w niebieskiej koszuli <small>(odc. 89b)</small>, | |||
** Timmy MacNaithy <small>(odc. 90b, 96b)</small> | |||
* 1991-1999: ''[[Doug]]'' – | |||
** Judith Anastasia „Judy” Funnie <small>(serie V-VII – część odcinków)</small>, | |||
** Pani Perigrew <small>(odc. 77)</small>, | |||
** Kobieta <small>(odc. 77)</small> | |||
* 1991: ''[[Przygody Syrenki]]'' | * 1991: ''[[Przygody Syrenki]]'' | ||
* 1991-1992: ''[[Trzy małe duszki]]'' – Koleżanka Cuttera | * 1991-1992: ''[[Trzy małe duszki]]'' – Koleżanka Cuttera | ||
* 1992: ''[[W 80 marzeń dookoła świata]]'' | * 1992: ''[[W 80 marzeń dookoła świata]]'' | ||
* 1994-2004: ''[[Przyjaciele]]'' – Elizabeth Stevens <small>(odc. 139-140, 142-143, 145)</small> | |||
* 1995-2002: ''[[Timon i Pumba]]'' – | * 1995-2002: ''[[Timon i Pumba]]'' – | ||
** lekarka guziec <small>(odc. 72a)</small>, | ** lekarka guziec <small>(odc. 72a)</small>, | ||
Linia 376: | Linia 492: | ||
** Leslie Lembo <small>(odc. 81a)</small>, | ** Leslie Lembo <small>(odc. 81a)</small>, | ||
** pasażerka w sportowym aucie <small>(odc. 83a)</small> | ** pasażerka w sportowym aucie <small>(odc. 83a)</small> | ||
* 1997: ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]'' | * 1997: ''[[Niedźwiedź w dużym niebieskim domu]]'' – | ||
** Babcia Tucia <small>(odc. 86, 107)</small>, | |||
** Mama <small>(odc. 95)</small> | |||
* 1997-2000: ''[[Pepper Ann]]'' – Vanessa | * 1997-2000: ''[[Pepper Ann]]'' – Vanessa | ||
* 1997: ''[[Miasteczko South Park]]'' – | |||
** Barbara Streisland <small>(odc. 12)</small>, | |||
** Allyson <small>(odc. 159)</small>, | |||
** Dziewczynka z zespołem Tourette'a #1 <small>(odc. 161)</small> | |||
* 1998-2004: ''[[Atomówki]]'' | * 1998-2004: ''[[Atomówki]]'' | ||
* 1998-2001: ''[[Dzika rodzinka (serial animowany)|Dzika rodzinka]]'' – | * 1998-2001: ''[[Dzika rodzinka (serial animowany)|Dzika rodzinka]]'' – Deborah „Debbie” Thornberry <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
* 1998-2000: ''[[Tęczowe rybki]]'' – Rubin <small>(odc. 1-17, 23-25)</small> | * 1998-2000: ''[[Tęczowe rybki]]'' – Rubin <small>(odc. 1-17, 23-25)</small> | ||
* 1999: ''[[Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala]]'' – Kopciuszek <small>(odc. 24)</small> | * 1999: ''[[Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala]]'' – Kopciuszek <small>(odc. 24)</small> | ||
Linia 407: | Linia 529: | ||
* 2001-2007: ''[[Ach, ten Andy!]]'' – Anthony | * 2001-2007: ''[[Ach, ten Andy!]]'' – Anthony | ||
* 2001-2007: ''[[Mroczne przygody Billy'ego i Mandy|Mroczne przygody Billy’ego i Mandy]]'' – | * 2001-2007: ''[[Mroczne przygody Billy'ego i Mandy|Mroczne przygody Billy’ego i Mandy]]'' – | ||
** Babcia Jabolska <small>(odc. | ** Babcia Jabolska <small>(odc. 41b)</small>, | ||
** Marilyn <small>(odc. | ** Marilyn <small>(odc. 47a)</small> | ||
* 2001-2007: ''[[Rodzina Rabatków]]'' − Stokrotek | * 2001-2007: ''[[Rodzina Rabatków]]'' − Stokrotek | ||
* E2001: ''[[Tęczowe rybki]]'' | * E2001: ''[[Tęczowe rybki]]'' | ||
Linia 423: | Linia 545: | ||
** Sekretarka <small>(odc. 20)</small>, | ** Sekretarka <small>(odc. 20)</small>, | ||
** Autorka książki <small>(odc. 21)</small> | ** Autorka książki <small>(odc. 21)</small> | ||
* 2002-2007: ''[[Kim Kolwiek]]'' – Camille Leon | * 2002-2007: ''[[Kim Kolwiek]]'' – | ||
* 2002-2008: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie]]'' | ** Brutuna <small>(odc. 13)</small>, | ||
* 2002: ''[[Maks i Ruby]]'' | ** Ekspedientka <small>(odc. 48)</small>, | ||
** Dziennikarka <small>(odc. 52b)</small>, | |||
** Camille Leon <small>(odc. 68, 71, 79a, 87)</small>, | |||
** Charlota <small>(odc. 85)</small> | |||
* 2002-2008: ''[[Kryptonim: Klan na drzewie]]'' – | |||
** Głos komputera <small>(odc. 35a, 38b)</small>, | |||
** Dzieciaki <small>(odc. 36)</small>, | |||
** Głos informujący o połączeniu modułu KND <small>(odc. 36)</small>, | |||
** Andżelika / Numer 78 <small>(odc. 37a)</small>, | |||
** Głos przywołujący lekarzy w szpitalu <small>(odc. 38b)</small> | |||
* 2002: ''[[Maks i Ruby]]'' – | |||
** Maciek <small>(odc. 29c, 40b, 79a, 81b, 83a, 86b, 87b, 92a, 97a, 100ab, 103a, 104ab, 105a, 107a, 108ab, 109ab, 110ab, 111b, 112, 113ab, 115a, 116ab, 117a, 119ab, 121a, 122b)</small>, | ** Maciek <small>(odc. 29c, 40b, 79a, 81b, 83a, 86b, 87b, 92a, 97a, 100ab, 103a, 104ab, 105a, 107a, 108ab, 109ab, 110ab, 111b, 112, 113ab, 115a, 116ab, 117a, 119ab, 121a, 122b)</small>, | ||
** Waleria <small>(odc. 30c, 33c, 36ab, 37c, 38b, 39b, 40c, 43a, 45c, 47b, 48b, 49a, 52a, 53c, 59ab, 60abc, 61c, 62c, 63b, 64a, 66ac, 69ac, 70b, 77b, 78c, 81a, 82b, 86b, 87a, 90a, 91a, 93, 96ab, 97ab, 101a, 104b, 105b, 106a, 108ab, 109b, 112, 113b, 115a, 116a, 117a, 118b, 119b, 121b, 122a)</small>, | ** Waleria <small>(odc. 30c, 33c, 36ab, 37c, 38b, 39b, 40c, 43a, 45c, 47b, 48b, 49a, 52a, 53c, 59ab, 60abc, 61c, 62c, 63b, 64a, 66ac, 69ac, 70b, 77b, 78c, 81a, 82b, 86b, 87a, 90a, 91a, 93, 96ab, 97ab, 101a, 104b, 105b, 106a, 108ab, 109b, 112, 113b, 115a, 116a, 117a, 118b, 119b, 121b, 122a)</small>, | ||
Linia 436: | Linia 568: | ||
** mama Maksa i Ruby <small>(odc. 107ab, 109a, 110a, 112, 115a, 118ab, 120ab, 121b, 122b)</small> | ** mama Maksa i Ruby <small>(odc. 107ab, 109a, 110a, 112, 115a, 118ab, 120ab, 121b, 122b)</small> | ||
* 2002-2004: ''[[Pan Andersen opowiada]]'' | * 2002-2004: ''[[Pan Andersen opowiada]]'' | ||
* D2002: ''[[Szczeniak zwany Scooby-Doo]]'' – | |||
** Nina Zła Nowina <small>(odc. 17)</small>, | |||
** Mama Velmy <small>(odc. 18)</small> | |||
* 2003-2008: ''[[6 w pracy]]'' – | * 2003-2008: ''[[6 w pracy]]'' – | ||
** Paige, | ** Paige, | ||
Linia 490: | Linia 625: | ||
* 2004: ''[[Ziemniak - ostatnie starcie]]'' – Lady Lulu <small>(odc. 40)</small> | * 2004: ''[[Ziemniak - ostatnie starcie]]'' – Lady Lulu <small>(odc. 40)</small> | ||
* 2005: ''[[Amerykański smok Jake Long]]'' – | * 2005: ''[[Amerykański smok Jake Long]]'' – | ||
** Rose <small>( | ** Rose / Łowczyni, | ||
** Bobonika <small>(odc. 47)</small>, | |||
** Wilczyca <small>(odc. 49)</small>, | |||
** Wróżka <small>(odc. 49)</small>, | |||
** Czarodziejka <small>(odc. 50)</small> | ** Czarodziejka <small>(odc. 50)</small> | ||
* 2005-2008: ''[[Awatar: Legenda Aanga]]'' − Lee <small>(odc. 27)</small> | * 2005-2008: ''[[Awatar: Legenda Aanga]]'' − Lee <small>(odc. 27)</small> | ||
Linia 520: | Linia 658: | ||
** Sprzątaczka <small>(odc. 29)</small>, | ** Sprzątaczka <small>(odc. 29)</small>, | ||
** Mama Randalla <small>(odc. 30)</small> | ** Mama Randalla <small>(odc. 30)</small> | ||
* 2005: ''[[Transformerzy: Cybertron]]'' – Profesor Suzuki | * 2005: ''[[Transformerzy: Cybertron]]'' – Profesor Suzuki | ||
* 2005: ''[[Trollz]]'' – Szafira | * 2005: ''[[Trollz]]'' – Szafira | ||
Linia 543: | Linia 678: | ||
** Jinx <small>(odc. 49)</small> | ** Jinx <small>(odc. 49)</small> | ||
* 2006: ''[[Nowa szkoła króla]]'' – | * 2006: ''[[Nowa szkoła króla]]'' – | ||
** | ** Furi <small>(odc. 17a)</small>, | ||
** Przedszkolanka <small>(odc. 17a)</small>, | |||
** Pani Nie <small>(odc. 17b)</small>, | ** Pani Nie <small>(odc. 17b)</small>, | ||
** Margo <small>(odc. 30a)</small>, | ** Margo Huanper <small>(odc. 30a)</small>, | ||
** Pani Mudkowa <small>(odc. 31a)</small> | ** Pani Mudkowa <small>(odc. 31a)</small>, | ||
** Kosmetyczka <small>(odc. 38a)</small> | |||
* 2006: ''[[Opowieści z Kręciołkowa]]'' – Kuba | * 2006: ''[[Opowieści z Kręciołkowa]]'' – Kuba | ||
* 2006: ''[[ŌBAN Star Racers]]'' – Para-Dice | * 2006: ''[[ŌBAN Star Racers]]'' – Para-Dice | ||
Linia 620: | Linia 757: | ||
* 2006-2009: ''[[Supercyfry]]'' – Agent 60 <small>(odc. 44)</small> | * 2006-2009: ''[[Supercyfry]]'' – Agent 60 <small>(odc. 44)</small> | ||
* 2006: ''[[Szczypta magii]]'' – Nauczycielka Toma | * 2006: ''[[Szczypta magii]]'' – Nauczycielka Toma | ||
* 2006: ''[[W pułapce czasu]]'' – Bambeline la Boof <small>(odc. 26)</small> | |||
* 2006: ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | * 2006: ''[[Wspaniałe zwierzaki]]'' | ||
* 2006: ''[[Wymiennicy]]'' – | * 2006: ''[[Wymiennicy]]'' – | ||
** Pracownica Flim. Co <small>(odc. 5b)</small>, | |||
** Pani Van Dorn <small>(odc. 6b)</small>, | |||
** Chłopiec z filmu ''Zjawiska nadnaturalne i ty!'' <small>(odc. 8)</small>, | |||
** Silvunia Zupeck <small>(odc. 8)</small>, | |||
** Gladys Haig <small>(odc. 12a)</small>, | |||
** Trixie <small>(odc. 14b)</small>, | ** Trixie <small>(odc. 14b)</small>, | ||
** Wyspiarka <small>(odc. 16b)</small>, | |||
** Agentka B <small>(odc. 21)</small>, | ** Agentka B <small>(odc. 21)</small>, | ||
** Konsultantka uśmiechu <small>(odc. 36a)</small> | ** Konsultantka uśmiechu <small>(odc. 36a)</small> | ||
Linia 740: | Linia 884: | ||
* 2009-2010: ''[[Rozmowy nieoswojone]]'' | * 2009-2010: ''[[Rozmowy nieoswojone]]'' | ||
* 2009-2010: ''[[Roztańczona Angelina: Nowe kroki]]'' – Pani Matylda | * 2009-2010: ''[[Roztańczona Angelina: Nowe kroki]]'' – Pani Matylda | ||
* 2010: ''[[Barbie: Fashionistas]]'' – Sporty | |||
* 2010: ''[[Brzęcz jak wiesz]]'' – Panna Gęgalska <small>(początkowe odcinki)</small> | * 2010: ''[[Brzęcz jak wiesz]]'' – Panna Gęgalska <small>(początkowe odcinki)</small> | ||
* 2010-2013: ''[[Chuck i przyjaciele]]'' – Dalia | * 2010-2013: ''[[Chuck i przyjaciele]]'' – Dalia | ||
Linia 765: | Linia 910: | ||
* E2011-2013: ''[[Chuck i przyjaciele]]'' – Dalia | * E2011-2013: ''[[Chuck i przyjaciele]]'' – Dalia | ||
* 2011: ''[[Groove High]]'' – Nadjenka Czernikowa-Woskowicz <small>(odc. 17)</small> | * 2011: ''[[Groove High]]'' – Nadjenka Czernikowa-Woskowicz <small>(odc. 17)</small> | ||
* E2011: ''[[iCarly]]'' – Cat Valentine <small>(ostatnia kwestia w odc. 83)</small> | |||
* E2011-2016: ''[[Jake i piraci z Nibylandii]]'' – | * E2011-2016: ''[[Jake i piraci z Nibylandii]]'' – | ||
** wiedźma Misty, | ** wiedźma Misty, | ||
Linia 808: | Linia 954: | ||
* 2012: ''[[Musical Elma]]'' – Kurtyna | * 2012: ''[[Musical Elma]]'' – Kurtyna | ||
* E2012-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – | * E2012-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – | ||
** Flurry Heart, | |||
** Cookie Crumbles <small>(odc. 31)</small>, | ** Cookie Crumbles <small>(odc. 31)</small>, | ||
** Królowa Chrysalis <small>(odc. 52, 117, 142-143, 182, 197-198, 204, 213, 220-221)</small>, | ** Królowa Chrysalis <small>(odc. 52, 117, 142-143, 182, 197-198, 204, 213, 220-221)</small>, | ||
Linia 847: | Linia 994: | ||
* 2012: ''[[Zou]]'' – ciocia Zelda | * 2012: ''[[Zou]]'' – ciocia Zelda | ||
* 2013: ''[[Carotina Super Bip]]'' – Pomiś | * 2013: ''[[Carotina Super Bip]]'' – Pomiś | ||
* 2013: ''[[Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca]]''– WampiWoman <small>(odc. 98-99, 114 | * 2013: ''[[Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca]]''– WampiWoman <small>(odc. 98-99, 114)</small> | ||
* E2013-2016: ''[[Jej Wysokość Zosia]]'' – | * E2013-2016: ''[[Jej Wysokość Zosia]]'' – | ||
** Księżniczka Aurora, | ** Księżniczka Aurora, | ||
Linia 869: | Linia 1016: | ||
* E2013: ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' – Mugan <small>(odc. 37)</small> | * E2013: ''[[Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości]]'' – Mugan <small>(odc. 37)</small> | ||
* E2013-2017: ''[[Liv i Maddie]]'' – Bree <small>(odc. 15)</small> | * E2013-2017: ''[[Liv i Maddie]]'' – Bree <small>(odc. 15)</small> | ||
* 2013: ''[[Myszka Miki]]'' | * 2013: ''[[Myszka Miki (serial animowany 2013)|Myszka Miki]]'' – Tłum <small>(odc. 4)</small> | ||
* E2013: ''[[Piżamiaki]]'' – Mama | * E2013: ''[[Piżamiaki]]'' – Mama | ||
* 2013-2014: ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]'' – Sta’abi | * 2013-2014: ''[[Potwory kontra Obcy (serial animowany)|Potwory kontra Obcy]]'' – Sta’abi | ||
Linia 884: | Linia 1031: | ||
* E2014: ''[[Juliusz Junior]]'' – jedna z gąsienic <small>(odc. 1a)</small> | * E2014: ''[[Juliusz Junior]]'' – jedna z gąsienic <small>(odc. 1a)</small> | ||
* E2014-2016: ''[[Littlest Pet Shop]]'' – | * E2014-2016: ''[[Littlest Pet Shop]]'' – | ||
** pani Westerkamp (nauczycielka krawiectwa) | ** pani Westerkamp (nauczycielka krawiectwa) <small>(odc. 27)</small>, | ||
** Prowadząca programu kulinarnego <small>(odc. 28)</small>, | ** Prowadząca programu kulinarnego <small>(odc. 28)</small>, | ||
** Hubble <small>(odc. 28)</small>, | ** Hubble <small>(odc. 28)</small>, | ||
Linia 899: | Linia 1046: | ||
** damski głos, | ** damski głos, | ||
** szynszyla | ** szynszyla | ||
* 2014: ''[[Lolirock]]'' | * 2014: ''[[Lolirock]]'' – Królowa Ephedii <small>(odc. 1, 4, 32, 43, 52)</small> | ||
* E2014: ''[[Mój kumpel duch]]'' – | * E2014: ''[[Mój kumpel duch]]'' – | ||
** Babcia Luci <small>(odc. 3)</small>, | ** Babcia Luci <small>(odc. 3)</small>, | ||
Linia 953: | Linia 1100: | ||
* 2015: ''[[Mini ninja]]'' | * 2015: ''[[Mini ninja]]'' | ||
* 2015: ''[[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot]]'' – | * 2015: ''[[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot]]'' – | ||
** | ** Caline Bustier <small>(odc. 3, 11, 14, 21, 41, 65, 88-89, 96, 100, 102, 106, 109)</small>, | ||
** Marlena Césaire, | ** Marlena Césaire <small>(odc. 8, 11)</small>, | ||
** Gina, | ** Opiekunka <small>(odc. 22)</small>, | ||
** Gina Dupain <small>(odc. 55)</small>, | |||
** Marianne Lenoir <small>(odc. 78)</small>, | |||
** Ikari Gozen <small>(odc. 106)</small> | |||
* E2015-2016: ''[[Muppety (serial)|Muppety]]'' – Holly | * E2015-2016: ''[[Muppety (serial)|Muppety]]'' – Holly | ||
* 2015: ''[[Shimmer i Shine]]'' – | * 2015: ''[[Shimmer i Shine]]'' – | ||
Linia 981: | Linia 1131: | ||
* 2016: ''[[Bizaardvark]]'' – nauczycielka <small>(odc. 30)</small> | * 2016: ''[[Bizaardvark]]'' – nauczycielka <small>(odc. 30)</small> | ||
* 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' – | * 2016: ''[[Bingo i Rolly w akcji]]'' – | ||
** | ** Heca <small>(odc. 8b)</small>, | ||
** | ** Mama Chloe <small>(odc. 25b, 26-27, 30, 39, 44a, 48, 57, 63, 66a, 75)</small>, | ||
** | ** Eliza <small>(odc. 28)</small>, | ||
** Pani Mikołajowa <small>(odc. 37a, 78a, 84b)</small>, | |||
** Jean <small>(odc. 40)</small>, | |||
** Wonderpup <small>(odc. 43)</small>, | |||
** Gołąb <small>(odc. 48)</small>, | |||
** Mama Kiwi <small>(odc. 48)</small>, | |||
** Aga 2.0 <small>(odc. 56a, 61a, 72, 77b, 86b)</small>, | |||
** Babcia Chloe <small>(odc. 60b)</small>, | |||
** Struna <small>(odc. 67b)</small>, | |||
** Lasso <small>(odc. 68b)</small>, | |||
** Luca <small>(odc. 73b)</small>, | |||
** Cytra <small>(odc. 79)</small>, | |||
** Panda <small>(odc. 79)</small>, | |||
** Archeolog 3 <small>(odc. 81b)</small>, | |||
** Policjantka Megan <small>(odc. 85a)</small> | |||
* 2016: ''[[Elena z Avaloru]]'' – mama Eleny <small>(odc. 27)</small> | * 2016: ''[[Elena z Avaloru]]'' – mama Eleny <small>(odc. 27)</small> | ||
* 2016: ''[[Harmidom]]'' – drużynowa <small>(odc. 32a)</small> | * 2016: ''[[Harmidom]]'' – drużynowa <small>(odc. 32a)</small> | ||
* E2016: ''[[Kirby Buckets]]'' – mama Rebecci <small>(odc. 25)</small> | * E2016: ''[[Kirby Buckets]]'' – mama Rebecci <small>(odc. 25)</small> | ||
* 2016: ''[[Panna Moon]]'' – Księżna <small>(odc. 2-4, 6-8, 10, 13, 17, 19, 21, 23-24, 28, 30, 33, 40, 42, 44-45, 52)</small> | * 2016: ''[[Panna Moon]]'' – Księżna <small>(odc. 2-4, 6-8, 10, 13, 17, 19, 21, 23-24, 28, 30, 33, 40, 42, 44-45, 52)</small> | ||
* 2016: ''[[Prawo Milo Murphy’ego]]'' | |||
* E2016-2017: ''[[Yo-Kai Watch]]'' – | * E2016-2017: ''[[Yo-Kai Watch]]'' – | ||
** narratorka, | ** narratorka, | ||
Linia 1008: | Linia 1170: | ||
** Shelia Chanson <small>(odc. 28a)</small>, | ** Shelia Chanson <small>(odc. 28a)</small>, | ||
** Sue Donym <small>(odc. 30a, 31a)</small> | ** Sue Donym <small>(odc. 30a, 31a)</small> | ||
* 2017: ''[[Kot Pete]]'' | |||
* E2017: ''[[Kumple z dżungli - na ratunek]]'' – hiena #2 <small>(odc. 96)</small> | * E2017: ''[[Kumple z dżungli - na ratunek]]'' – hiena #2 <small>(odc. 96)</small> | ||
* E2017-2019: ''[[Między nami, misiami]]'' – | * E2017-2019: ''[[Między nami, misiami]]'' – | ||
** | ** Dziewczynka #2 <small>(odc. 11)</small>, | ||
** | ** Doktor Sun Hospital <small>(odc. 38)</small>, | ||
** | ** Pani reżyser <small>(odc. 58)</small>, | ||
** Nguyen | ** Psycholog <small>(odc. 61)</small>, | ||
** | ** Mała strażniczka Nguyen <small>(odc. 62, 87-88, 134)</small>, | ||
** | ** Prezenterka <small>(odc. 88)</small>, | ||
** | ** Brenda <small>(odc. 97)</small>, | ||
** Abby <small>(odc. 106, 127)</small>, | |||
** Ari Curd <small>(odc. 107)</small>, | ** Ari Curd <small>(odc. 107)</small>, | ||
** | ** Koleżanka Liz #1 <small>(odc. 135)</small> | ||
* 2017: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]'' – pani Słodziak <small>(odc. 24b)</small> | * 2017: ''[[Miki i raźni rajdowcy]]'' – pani Słodziak <small>(odc. 24b)</small> | ||
* E2017-2018: ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' – | * E2017-2018: ''[[Młodzi Tytani: Akcja!]]'' – | ||
Linia 1039: | Linia 1202: | ||
** Madame Lucille, | ** Madame Lucille, | ||
** pani James | ** pani James | ||
* 2018: ''[[Craig znad Potoku]]'' – | |||
** Aggie / Kościołamaczka <small>(odc. 80-81, 101, 127, 130, 140)</small>, | |||
** Paula Mercer <small>(odc. 85)</small>, | |||
** Mama Angel <small>(odc. 91)</small> | |||
* E2018: ''[[Hi Score Girl]]'' – Namie Yaguchi | * E2018: ''[[Hi Score Girl]]'' – Namie Yaguchi | ||
* 2018: ''[[Jabłko i Szczypior]]'' – | * 2018: ''[[Jabłko i Szczypior]]'' – | ||
Linia 1069: | Linia 1236: | ||
** Presley <small>(odc. 14, 19)</small>, | ** Presley <small>(odc. 14, 19)</small>, | ||
** Lee | ** Lee | ||
* 2019: ''[[Bakugan: Battle Planet#Seria II – Przymierze wojowników| Bakugan: Przymierze wojowników]]'' – | |||
** Phaedrus, | |||
** Keiko | |||
* E2019: ''[[Bella i Sebastian (serial animowany)|Bella i Sebastian]]'' – | * E2019: ''[[Bella i Sebastian (serial animowany)|Bella i Sebastian]]'' – | ||
** żona Morrisa <small>(odc. 17, 27, 52)</small>, | ** żona Morrisa <small>(odc. 17, 27, 52)</small>, | ||
Linia 1080: | Linia 1250: | ||
* 2019: ''[[Cześć, ninja!]]'' – Ba-Cian / Kuma | * 2019: ''[[Cześć, ninja!]]'' – Ba-Cian / Kuma | ||
* 2019: ''[[DC Super Hero Girls (serial animowany 2019)|DC Super Hero Girls]]'' – | * 2019: ''[[DC Super Hero Girls (serial animowany 2019)|DC Super Hero Girls]]'' – | ||
** Julia Kapatelis <small>(odc. 43)</small>, | ** Julia Kapatelis <small>(odc. 43, 49)</small>, | ||
** Nauczycielka <small>(odc. 44)</small> | ** Nauczycielka <small>(odc. 44)</small> | ||
* 2019: ''[[GO! Żyj po swojemu]]'' – Mercedes | * 2019: ''[[GO! Żyj po swojemu]]'' – Mercedes | ||
Linia 1109: | Linia 1279: | ||
* D2019-2020: ''[[Znajdź mnie w Paryżu]]'' | * D2019-2020: ''[[Znajdź mnie w Paryżu]]'' | ||
* D2019: ''[[Zoo (serial 2017)|Zoo]]'' – pingwin | * D2019: ''[[Zoo (serial 2017)|Zoo]]'' – pingwin | ||
* 2020: ''[[Bakugan: Battle Planet#Seria III – Powstanie Geoganów| Bakugan: Powstanie Geoganów]]'' | |||
* E2020: ''[[Chłopaki z baraków: Serial animowany]]'' – Arlene Dickinson <small>(odc. 14)</small> | * E2020: ''[[Chłopaki z baraków: Serial animowany]]'' – Arlene Dickinson <small>(odc. 14)</small> | ||
* E2020: ''[[Cudowny świat Mikiego]]'' – Narrator </small>(odc. 7)</small> | * E2020: ''[[Cudowny świat Mikiego]]'' – Narrator </small>(odc. 7)</small> | ||
Linia 1116: | Linia 1287: | ||
* E2020: ''[[Królewska Straż]]'' | * E2020: ''[[Królewska Straż]]'' | ||
* E2020: ''[[Mira – nadworna detektyw]]'' – | * E2020: ''[[Mira – nadworna detektyw]]'' – | ||
** Krawcowa, | ** Krawcowa<!-- <small>(odc. 1a)</small>-->, | ||
** Ashima, | ** Mama Kamali i Dimple<!-- <small>(odc. 4a, 8b, 11ab, 15a, 23ab)</small>-->, | ||
** | ** Ashima<!-- <small>(odc. 7b)</small>-->, | ||
** Rubi <small>(odc. 19a)</small> | |||
* E2020: ''[[My Little Pony: Pony Life]]'' – | |||
** Angel <small>(odc. 9a, 18b)</small>, | |||
** Opal <small>(odc. 9a)</small>, | |||
** Sowalicja <small>(odc. 9a)</small><!--, | |||
** Fryzjerka <small>(odc. 19b)</small>,--> | |||
** Motyl <small>(odc. 20b)</small>, | |||
** Zesty <small>(odc. 28a)</small>, | |||
** Bibliotekarka <small>(odc. 39a)</small>, | |||
** gwary i epizody<!-- <small>(odc. 23ab)</small>--> | |||
* E2020: ''[[Ogarnij to!]]'' – | * E2020: ''[[Ogarnij to!]]'' – | ||
** Pani Sparx <small>(odc. 1)</small>, | ** Pani Sparx <small>(odc. 1)</small>, | ||
Linia 1125: | Linia 1306: | ||
** Pani Shifflet <small>(odc. 10)</small>, | ** Pani Shifflet <small>(odc. 10)</small>, | ||
** Elaine <small>(odc. 16)</small>, | ** Elaine <small>(odc. 16)</small>, | ||
** Krystal <small>(odc. 17)</small> | ** Krystal <small>(odc. 17)</small>, | ||
** Brzuchomówczyni <small>(odc. 39)</small> | |||
* E2020: ''[[Panda Tafla]]'' | * E2020: ''[[Panda Tafla]]'' | ||
* 2020: ''[[Pełzaki (serial animowany 2020)|Pełzaki]]'' – | |||
** Didila „Didi” Pickles, | |||
** Josh <small>(odc. 5b, 11a, 17a, 25a)</small>, | |||
** Chłopiec <small>(odc. 15b)</small>, | |||
** Nina <small>(odc. 15b, 17a)</small> | |||
* E2020: ''[[Płazowyż]]'' – Marta <small>(odc. 15a)</small> | * E2020: ''[[Płazowyż]]'' – Marta <small>(odc. 15a)</small> | ||
* E2020: ''[[Po prostu Kucek]]'' – Marti <small>(odc. 13a)</small> | * E2020-2022: ''[[Po prostu Kucek]]'' – | ||
** Marti <small>(odc. 13a)</small>, | |||
** Liz <small>(odc. 21a)</small>, | |||
** Pani Glibbins <small>(odc. 22b)</small>, | |||
** Linda Carson <small>(odc. 27a)</small>, | |||
** Narzeczona Enrique <small>(odc. 28b)</small>, | |||
** Jenny Benson <small>(odc. 30b)</small>, | |||
** Techniczka <small>(odc. 33a)</small> | |||
* D2020: ''[[Przygody Tomka Sawyera (serial animowany 2019)|Przygody Tomka Sawyera]]'' – Pani Clark | |||
* E2020: ''[[Super Rakieta]]'' – Pilot <small>(odc. 3a)</small> | * E2020: ''[[Super Rakieta]]'' – Pilot <small>(odc. 3a)</small> | ||
* E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Judy Reynolds | * E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Judy Reynolds | ||
Linia 1136: | Linia 1331: | ||
** Nora Teak, | ** Nora Teak, | ||
** Miranda Maple | ** Miranda Maple | ||
* 2020: ''[[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot#Odcinki specjalne|Świat Miraculum]]'' – Caline Bustier | |||
* E2020: ''[[Teraz Muppety!]]'' – | * E2020: ''[[Teraz Muppety!]]'' – | ||
** Margaret <small>(odc. 1)</small>, | ** Margaret <small>(odc. 1)</small>, | ||
** Esther <small>(odc. 6)</small>, | ** Esther <small>(odc. 6)</small>, | ||
** Mary <small>(odc. 6)</small> | ** Mary <small>(odc. 6)</small> | ||
* D2021: ''[[Ale obciach]]'' | |||
* 2021: ''[[Arcane]]'' | |||
* D2021: ''[[Dziewczyna, chłopak, itd.]]'' | |||
* E2021: ''[[Goldie i starszaki]]'' – Graci <small>(odc. 8)</small> | |||
* 2021: ''[[Grajmy razem!]]'' – Strażaczka Fran | |||
* E2021: ''[[Kocie wiedźmy]]'' | |||
* E2021: ''[[Miasteczko dinozaurów]]'' – Mama | |||
* 2021: ''[[Myszka Miki: Frajdomek]]'' | |||
* E2021: ''[[Na tafli marzeń]]'' – Sprzedawczyni | |||
* 2021: ''[[Ninja Express]]'' – | |||
** Madame Wściekła Rakieta <small>(odc. 3)</small>, | |||
** Najwyższa kapłanka <small>(odc. 4)</small>, | |||
** Szeryfka <small>(odc. 17)</small>, | |||
** Organizatorka rozrywek <small>(odc. 25)</small> | |||
* 2021: ''[[Opowiadania z piaskownicy]]'' – | |||
** Fryzjerka <small>(odc. 9)</small>, | |||
** Pies <small>(odc. 9)</small>, | |||
** Kot <small>(odc. 12)</small> | |||
* E2021: ''[[Pokémon: Podróże – Seria]]'' − Siostra Joy <small>(odc. 6, 21, 27-28)</small>> | |||
* 2021-2022: ''[[Power Rangers Dino Fury]]'' – | |||
** Oficjał <small>(odc. 17)</small>, | |||
** Flapnarok <small>(odc. 32)</small> | |||
* E2021: ''[[Smerfy (serial animowany 2021)|Smerfy]]'' – | |||
** Syriuszka, | |||
** Wierzbinka | |||
* E2021: ''[[Sowi dom]]'' – | |||
** Gackowa królowa <small>(odc. 7, 10, 25)</small>, | |||
** Pani Cierńszpon, mama Idy i Lilith <small>(odc. 23, 27)</small> | |||
* E2021: ''[[Strasznie mroczne historie]]'' – Deszcz <small>(odc. 4)</small> | |||
* 2021: ''[[Szkolne dramy]]'' | |||
* E2021: ''[[Świnka Peppa]]'' – Babcia Wilk | |||
* 2021: ''[[Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas]]'' | |||
* 2022: ''[[BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-]]'' | |||
* 2022: ''[[Batwheels]]'' | |||
* 2022: ''[[Cwaniak]]'' – Marie Tussaud | |||
* E2022: ''[[Czarodziejska cukiernia Alicji]]'' – Mama Felka <small>(odc. 6b, 13b)</small> | |||
* D2022: ''[[Czarodziejskie miasteczko Pinokia]]'' | |||
* D2022: ''[[Człowiek Pająk i jego niezwykli przyjaciele]]'' – Pani Stephens <small>(odc. 17)</small> | |||
* D2022: ''[[Dinosaurs]]'' | |||
* 2022: ''[[Królik samuraj: Kroniki Usagiego]]'' – Karasu-Tengu | |||
* 2022: ''[[Ms. Marvel]]'' | |||
* 2022: ''[[My Little Pony: Opowiedz swoją historię]]'' – | |||
** Jazz Hooves <small>(odc. 5, 8, 14, 27, 30, 32-33, 50)</small>, | |||
** Laptop <small>(odc. 11)</small> | |||
* 2022: ''[[My Little Pony: Zmieniaj świat]]'' – Jazz Hooves <small>(odc. 1-3, 5)</small> | |||
* E2022: ''[[Pokémon: Podróże – Seria#Seria XXIV − Podróże Mistrzów – Serial|Pokémon: Podróże Mistrzów – Serial]]'' − Siostra Joy <small>(odc. 21, 42)</small> | |||
* 2022: ''[[Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej]]'' – Pani Brady <small>(odc. 20)</small> | |||
* 2022: ''[[Równoległy wymiar]]'' – Klientka <small>(odc. 3)</small> | |||
* D2022: ''[[Spider-Woman]]'' – Namarra <small>(odc. 16)</small> | |||
* 2022: ''[[Straż ekipa]]'' – Ela <small>(odc. 3b)</small> | |||
* 2022: ''[[Szkoła Wikingów]]'' – Turida | |||
* E2022-2023: ''[[Trolle: TrolleTopia]]'' – Babcia Mruka <small>(odc. 39b)</small> | |||
* 2022: ''[[Wszystko jedno]]'' – Kátia Trix <small>(odc. 1)</small> | |||
* E2023: ''[[8:15]]'' – Głos z filmiku <small>(odc. 9)</small> | |||
* E2023: ''[[Chomi i Greta]]'' – | |||
** Łotr #1 <small>(odc. 3a)</small>, | |||
** La Cebolla <small>(odc. 4b)</small>, | |||
** Inga <small>(odc. 6a)</small>, | |||
** Kathy <small>(odc. 7a)</small> | |||
=== Gry === | === Gry === | ||
Linia 1154: | Linia 1409: | ||
* 2006: ''[[Neverwinter Nights 2]]'' – Kapitan Brelaina | * 2006: ''[[Neverwinter Nights 2]]'' – Kapitan Brelaina | ||
* 2006: ''[[Heroes of Might & Magic V: Kuźnia przeznaczenia]]'' – Izabela | * 2006: ''[[Heroes of Might & Magic V: Kuźnia przeznaczenia]]'' – Izabela | ||
* 2007: ''[[Broken Sword: Anioł śmierci]]'' – Siostra Serena | * 2007: ''[[Broken Sword: Anioł śmierci]]'' – Siostra Serena | ||
* 2007: ''[[FearZone: Strefa 22]]'' – Ebru | |||
* 2007: ''[[Neverwinter Nights 2: Maska zdrajcy]]'' – | |||
** Katia, | |||
** Lienna, | |||
** Nadaj | |||
* 2007: ''[[Shrek Trzeci (gra)|Shrek Trzeci]]'' – Kopciuszek | * 2007: ''[[Shrek Trzeci (gra)|Shrek Trzeci]]'' – Kopciuszek | ||
* 2007: ''[[The Settlers: Narodziny imperium]]'' – Kestral | * 2007: ''[[The Settlers: Narodziny imperium]]'' – Kestral | ||
* 2008: ''[[Adibu: Poznaję tajemnice ludzkiego ciała]]'' – Adibu | |||
* 2008: ''[[Heroes of Might & Magic V: Dzikie hordy]]'' – Izabela | * 2008: ''[[Heroes of Might & Magic V: Dzikie hordy]]'' – Izabela | ||
* 2008: ''[[Kocham konie]]'' – Narrator | |||
* 2008: ''[[Mały Adibu w wesołym cyrku]]'' – Adibu | |||
* 2008: ''[[Sam & Max: Sezon 1]]'' – | * 2008: ''[[Sam & Max: Sezon 1]]'' – | ||
** Ela Drzazga, | ** Ela Drzazga, | ||
Linia 1168: | Linia 1431: | ||
** Klon asari, | ** Klon asari, | ||
** Kolonistka na Feros | ** Kolonistka na Feros | ||
* 2008: ''[[Warhammer: Mark of Chaos – Battle March]]'' – Wiedźma | |||
* 2008: ''[[WALL·E (gra)|WALL·E]]'' – System ochrony statku | * 2008: ''[[WALL·E (gra)|WALL·E]]'' – System ochrony statku | ||
* 2008: ''[[Fallout 3]]'' – Robomózg | * 2008: ''[[Fallout 3]]'' – Robomózg | ||
* 2009: ''[[Age of Conan: Hyborian Adventures]]'' – Sycra | * 2009: ''[[Age of Conan: Hyborian Adventures]]'' – Sycra | ||
* 2009: ''[[ | * 2009: ''[[Fantasy Wars: Złota edycja]]'' – | ||
** Teya Tael, | ** Teya Tael, | ||
** Elfi włócznicy | ** Elfi włócznicy | ||
Linia 1200: | Linia 1464: | ||
** Despina, | ** Despina, | ||
** Królowa Asylla, | ** Królowa Asylla, | ||
** Uchodźca | ** Uchodźca | ||
* 2012: ''[[The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard]]'' – Valerica | * 2012: ''[[The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard]]'' – Valerica | ||
* 2013: ''[[Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar]]'' – Mama Bonnie | * 2013: ''[[Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar]]'' – Mama Bonnie | ||
Linia 1219: | Linia 1483: | ||
* 2020: ''[[Legends of Runeterra]]'' – Tianna | * 2020: ''[[Legends of Runeterra]]'' – Tianna | ||
* 2020: ''[[Cyberpunk 2077]]'' | * 2020: ''[[Cyberpunk 2077]]'' | ||
* 2022: ''[[Dying Light 2: Stay Human]]'' | |||
* 2022: ''[[ELEX II]]'' | |||
=== Programy === | === Programy === | ||
* 2011: ''[[Wkręty z górnej półki]]'' | * 2011: ''[[Wkręty z górnej półki]]'' | ||
* 2013: ''[[Minnie and You]]'' – Electra Formosa | * 2013: ''[[Minnie and You]]'' – Electra Formosa | ||
* 2021: ''[[Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek]]'' – Flora | |||
== Słuchowiska == | |||
* 2000: ''[[Johnny Enigma]]'' | |||
* 2002: ''[[Stara baśń]]'' – Druhna 2 <small>(odc. 2)</small> | * 2002: ''[[Stara baśń]]'' – Druhna 2 <small>(odc. 2)</small> | ||
* 2003: ''[[Przygody Dona Kichota]]'' – Leonia <small>(odc. 20-21)</small> | * 2003: ''[[Przygody Dona Kichota]]'' – Leonia <small>(odc. 20-21)</small> | ||
* 2004: ''[[Oliver Twist (słuchowisko)|Oliver Twist]]'' – matka Oliviera <small>(odc. 1)</small> | * 2004: ''[[Oliver Twist (słuchowisko)|Oliver Twist]]'' – matka Oliviera <small>(odc. 1)</small> | ||
* 2009: ''[[Dziadek do orzechów (słuchowisko)|Dziadek do orzechów]]'' | * 2009: ''[[Dziadek do orzechów (słuchowisko 2009)|Dziadek do orzechów]]'' | ||
* 2018: ''[[Seksmisja]]'' – Berna | * 2018: ''[[Seksmisja]]'' – Berna | ||
* 2021: ''[[Ping i Pong – szczęśliwe prosiaczki]]'' – Sowa | |||
== Wykonanie piosenek == | == Wykonanie piosenek == | ||
=== Filmy === | === Filmy === | ||
* 1954: ''[[Proste sprawy]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | * 1954: ''[[Proste sprawy]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
* 1955: ''[[Słodycze albo psikus]]'' – Wiedźma Hazel <small>([[Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda#Wersja z 2012 roku|trzecia]] i [[Kaczor Donald przedstawia#Odcinki 44-77|druga wersja dubbingu]])</small> | |||
* 1962: ''[[Dzikie łabędzie]]'' – Eliza <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | |||
* 1977: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' | * 1977: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' | ||
* 1978: ''[[Mały]]'' | |||
* 1999: ''[[Atlantyda: Prawdziwa legenda]]'' – Królowa Merin | |||
* 2003: ''[[Rugratsy szaleją]]'' − | * 2003: ''[[Rugratsy szaleją]]'' − | ||
** Deborah „Debbie” Thornberry <small>(''„Should I Stay or Should I Go”'')</small>, | ** Deborah „Debbie” Thornberry <small>(''„Should I Stay or Should I Go”'')</small>, | ||
Linia 1241: | Linia 1514: | ||
* 2005: ''[[Mokra bajeczka]]'' | * 2005: ''[[Mokra bajeczka]]'' | ||
* 2005: ''[[Tarzan II: Początek legendy]]'' – chór <small>(''„Syn człowieka”'', ''„Powiedz kim jestem”'')</small> | * 2005: ''[[Tarzan II: Początek legendy]]'' – chór <small>(''„Syn człowieka”'', ''„Powiedz kim jestem”'')</small> | ||
* 2006: ''[[Bratz: Szczenięce lata]]'' – Nora | * 2006: ''[[Bratz: Szczenięce lata]]'' – Nora | ||
* E2006: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' | * E2006: ''[[Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka]]'' | ||
Linia 1252: | Linia 1524: | ||
=== Seriale === | === Seriale === | ||
* 1991-2004: ''[[Pełzaki]]'' <small>(druga wersja dubbingu; odc. 22b-23a, 27, 36a, 41a, 75b)</small> | |||
* 1996-2000: ''[[Opowieści z księgi cnót|Przygody Księgi Mądrości]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | * 1996-2000: ''[[Opowieści z księgi cnót|Przygody Księgi Mądrości]]'' <small>(druga wersja dubbingu)</small> | ||
* 1997: ''[[Miasteczko South Park]]'' <small>(odc. 11-13, 180, 220)</small> | * 1997: ''[[Miasteczko South Park]]'' <small>(odc. 11-13, 180, 220)</small> | ||
* 1999: ''[[Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala]]'' – Roszpunka <small>(odc. 8)</small> | |||
* 2002: ''[[Maks i Ruby]]'' <small>(odc. 61c, 78c, 93)</small> | * 2002: ''[[Maks i Ruby]]'' <small>(odc. 61c, 78c, 93)</small> | ||
* 2004: ''[[Niebieski smok]]'' | |||
* E2006-2017: ''[[Przygody Timmy'ego|Przygody Timmy’ego / Wróżkowie chrzestni]]'' <small>(piosenka tytułowa – odc. 1-26, 71-77, 79-152; odc. 23a, 24, 88, 111a, 156a)</small> | * E2006-2017: ''[[Przygody Timmy'ego|Przygody Timmy’ego / Wróżkowie chrzestni]]'' <small>(piosenka tytułowa – odc. 1-26, 71-77, 79-152; odc. 23a, 24, 88, 111a, 156a)</small> | ||
* 2006: ''[[Wymiennicy]]'' <small>(odc. 18b)</small> | |||
* 2007-2009: ''[[Dobranocny ogród]]'' | |||
* 2007: ''[[Śniegusie]]'' | * 2007: ''[[Śniegusie]]'' | ||
* 2007-2008: ''[[Zajączkowo]]'' | * 2007-2008: ''[[Zajączkowo]]'' | ||
* 2008: ''[[Potwory i piraci]]'' <small>(wersja TVN)</small> | * 2008: ''[[Potwory i piraci]]'' <small>(wersja TVN)</small> | ||
* 2008: ''[[Zgaduj z Jessem]]'' <small>(odc. 42, 44, 48)</small> | * 2008: ''[[Zgaduj z Jessem]]'' <small>(odc. 42, 44, 48)</small> | ||
* 2009-2012: ''[[Timmy i przyjaciele]]'' <small>(pierwsza wersja dubbingu)</small> | |||
* 2011: ''[[Przygody Adasia i Tosi]]'' | * 2011: ''[[Przygody Adasia i Tosi]]'' | ||
* E2012-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – | * E2012-2019: ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]'' – | ||
Linia 1267: | Linia 1545: | ||
* 2017: ''[[Kicia Rożek]]'' | * 2017: ''[[Kicia Rożek]]'' | ||
* 2018: ''[[Jabłko i Szczypior]]'' | * 2018: ''[[Jabłko i Szczypior]]'' | ||
* 2020: ''[[Pełzaki (serial animowany 2020)|Pełzaki]]'' – Didila „Didi” Pickles <small>(odc. 24b)</small> | |||
* E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Judy Reynolds | * E2020: ''[[Sydney na Maksa]]'' – Judy Reynolds | ||
=== Programy === | === Programy === | ||
* 2005: ''[[Piotruś Pan on Ice]]'' | * 2005: ''[[Piotruś Pan on Ice]]'' | ||
== Kierownictwo muzyczne == | == Kierownictwo muzyczne == | ||
=== Seriale === | === Seriale === | ||
* E2015-2016: ''[[Małe czarodziejki]]'' | * E2015-2016: ''[[Małe czarodziejki]]'' | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{Wikipedia||''Joanna Węgrzynowska-Cybińska''}} | * {{Wikipedia||''Joanna Węgrzynowska-Cybińska''}} | ||
* {{filmpolski|1139860|''Joanna Węgrzynowska-Cybińska''}} | * {{filmpolski|1139860|''Joanna Węgrzynowska-Cybińska''}} | ||
* {{filmweb|imię|285424}} | * {{filmweb|imię|285424}} | ||
{{DEFAULTSORT: Węgrzynowska, Joanna}} | {{DEFAULTSORT: Węgrzynowska, Joanna}} | ||
[[Kategoria: Aktorki głosowe]] | [[Kategoria: Aktorki głosowe]] | ||
[[Kategoria: Reżyserzy dubbingu]] | [[Kategoria: Reżyserzy dubbingu]] | ||
[[Kategoria: Wokalistki]] | [[Kategoria: Wokalistki]] |
Aktualna wersja na dzień 14:22, 26 kwi 2023
Joanna Węgrzynowska-Cybińska aktorka, reżyserka, wokalistka
| |
---|---|
Data i miejsce urodzenia | 29 listopada 1971 Gdańsk |
Joanna Węgrzynowska-Cybińska (ur. 29 listopada 1971 roku w Gdańsku) – aktorka, wokalistka i reżyserka.
Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1995). Żona Krzysztofa Cybińskiego i mama Kacpra oraz Olgi.
Prowadzi warsztaty dubbingowe w studiu SDI Media Polska.
Reżyseria dubbingu
Filmy
- 2007: Barbie i magia tęczy
- 2008: Dzwoneczek
- 2009: Dzwoneczek i zaginiony skarb
- 2009: Program ochrony Księżniczek
- E2009: Wirtualny ideał
- E2009: My Little Pony: Gwiazdka spełnionych życzeń
- E2009: Przygody z muzyką: Instrumenty muzyczne
- E2010: Dzwoneczek i uczynne wróżki
- E2011: Ballada o Nessie
- E2011: Kubuś i przyjaciele
- E2011: Wielkie zawody w Przystani Elfów
- E2012: Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł
- E2012: Grufołak
- E2012: Kadet Kelly
- E2012: Kopciuszek (druga wersja dubbingu)
- E2012: Księżniczki Disneya: Czarodziejskie opowieści
- E2013: Dziecko Grufołaka
- E2013: Jej Wysokość Zosia: Była sobie księżniczka
- E2013: Miejsce na miotle
- E2013: My Little Pony: Equestria Girls
- 2013: Wróżki Disneya - Konkurs wypieków w Przystani Elfów
- 2014: Dzwoneczek i tajemnica piratów
- 2014: Dzwoneczek i bestia z Nibylandii
- 2014: Lepszy model
- 2014: My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks
- 2014: Zaplikowani
- 2015: Moja niewidzialna siostra
- 2015: My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni
- 2015: Violetta: Podróż
- 2015: Zwyczajny film
- 2016: Elena i sekret Avaloru
- 2016: Monster Trucks
- 2016: My Little Pony: Equestria Girls – Legenda Everfree
- 2016: Tini: Nowe życie Violetty
- 2016: Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców
- 2017: Bardzo zły lis i inne opowieści
- 2017: Coco
- 2017: Dziecko do rąk własnych
- 2017: My Little Pony: Film
- 2017: Ocalić święta
- 2018: Mowgli: Legenda dżungli
- 2018: Rampage: Dzika furia
- 2019: Dora i Miasto Złota
- 2019: Kim Kolwiek: Film
- 2019: My Little Pony: Tęczowa wyprawa
- 2019: Zakochany kundel
- 2020: Doktor Dolittle
- 2020: Dwóch ojców
- 2020: Między nami, misiami: Film
- 2020: Ole Śpijsłodko
- 2020: SONIC. Szybki jak błyskawica
- 2020: SpongeBob Film: Na ratunek
- E2021: Dzień Dziękczynienia Charliego Browna
- 2021: Dzika ekipa
- 2021: Flora i Ulisses
- 2021: Kopciuszek
- 2021: Kosmiczny mecz: Nowa era
- 2021: Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności
- 2021: My Little Pony: Nowe pokolenie
- 2021: Pogromcy duchów: Dziedzictwo
- E2021: Walentynka dla Charliego Browna (druga wersja dubbingu)
- E2021: Wspaniałe Halloween Charliego Browna
- 2022: Erax
- 2022: Matylda: Musical
- 2022: Miki ratuje Święta
- 2022: Projekt Adam
- 2022: SONIC 2. Szybki jak błyskawica
- 2022: Tedi i szmaragdowa tablica
- 2022: To nie wypanda
- 2022: Zombi 3
- 2023: Super Mario Bros. Film
Seriale
- 1983: Kaczor Donald przedstawia (druga wersja dubbingu)
- 1988-1993: Hrabia Kaczula (druga wersja dubbingu)
- 1999-2000: Sonic Underground (odc. 19-26)
- 2002-2007: Kim Kolwiek (odc. 66-87)
- 2004-2008: Opowieści z Kręciołkowa (20 odcinków)
- 2004-2006: Brenda i pan Whiskers (odc. 39)
- 2005: Amerykański smok Jake Long (4 odcinki)
- 2005: Klaun Kiri
- 2006: Wspaniałe zwierzaki
- 2006: Szczypta magii
- 2007: Bakugan: Młodzi wojownicy
- 2007: Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś (odc. 27-52)
- 2008: Niezwykła piątka na tropie
- E2010: My Little Pony: Poznajcie kucyki
- 2010-2019: My Little Pony: Przyjaźń to magia (odc. 66-125, 127-133, 137-143, 170-186, 191-195, 197-222)
- 2010-2017: Zwyczajny serial (odc. 177-179, 181-261, S03-S06)
- 2011-2016: Austin i Ally
- 2011-2016: Jake i piraci z Nibylandii
- 2011-2014: Miś Muki
- 2011-2016: Ul
- 2011-2014: Kubusiowe przygódki
- 2012: Kubusiowe opowieści o przyjaźni
- 2012-2016: Littlest Pet Shop (odc. 27-78)
- 2013-2018: Jej Wysokość Zosia
- 2012-2015: Violetta
- E2013-2014: Pound Puppies: Psia paczka (odc. 27-78)
- 2013-2017: Zack i Kwak
- E2014-2015: Lato w mieście
- 2014: Małe czarodziejki
- 2015-2017: Alex i spółka
- 2015: Między nami, misiami
- 2015: Miles z przyszłości (odc. 53-55)
- 2015: Pidżamersi
- 2015-2017: Poradnik zakręconego gracza
- 2015: Shimmer i Shine
- 2015-2016: Totalna Porażka: Wariacki wyścig (odc. 6-21)
- 2016: Elena z Avaloru
- 2016-2018: Soy Luna
- 2017: My Little Pony: Equestria Girls - Opowieści z Canterlot High
- 2017-2019: My Little Pony: Equestria Girls (serie I-II oraz odcinki specjalne)
- 2017: OK K.O.! Po prostu walcz (odc. 2, 5, 9, 12, 14, S01-S12)
- 2018: Abby Hatcher
- 2018: Bakugan: Battle Planet
- 2018: Barbie Dreamhouse Adventures
- 2018: Gigantozaur
- 2018: Littlest Pet Shop: Nasz własny świat
- 2018: Jabłko i Szczypior
- 2018: Penny z M.A.R.Sa
- 2019: AwanturNick
- 2019: Bia
- 2019: Karolek z Naklejkowa
- 2019: Super Rakieta
- 2020: Mush-Mush i Grzybaszki
- 2020: My Little Pony: Pony Life
- 2020: Santiago z mórz
- E2020: Sylvanian Families
- 2021: Czarodziejskie miasteczko Pinokia
- 2021: Goldie i starszaki
- 2021: Molly i Duch (odc. 1-18)
- 2021: Myszka Miki: Frajdomek (odc. 21, 24-25)
- 2021: Opowiadania z piaskownicy
- 2021: Zaplątani w czasie
- 2022: BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-
- D2022: Dinosaurs
- 2022: Królik samuraj: Kroniki Usagiego
- 2022: My Little Pony: Opowiedz swoją historię
- 2022: My Little Pony: Zmieniaj świat
- E2023: 8:15
Programy
- 2011: Księżniczki Disneya: Królewska ceremonia
- 2011-2015: Art Attack (serie II-IV)
- 2014-2015: Blog kulinarny Angie
- 2014: Violetta: Koncert
- 2021: Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek
- 2022: Spring Shorts-tacular with The Ghost and Molly McGee
Polski dubbing
Filmy
- 1929-1969: Zwariowane melodie:
- 1953: Pomyłka –
- Żona Kota Sylwestra (czwarta wersja dubbingu),
- Myszka (czwarta wersja dubbingu)
- 1956: Szczęśliwi myszożeńcy – Alice (druga wersja dubbingu)
- 1937-1961: Kaczor Donald:
- 1938: Ten lepszy Donald – Anioł (druga wersja dubbingu)
- 1953: Słodycze albo psikus – Mama Bambiego (czwarta wersja dubbingu)
- 1955: Słodycze albo psikus – Wiedźma Hazel (trzecia i druga wersja dubbingu)
- 1939-1965: Goofy:
- 1939: Byczek Fernando – Mama Fernanda (druga wersja dubbingu)
- 1952: Najlepszy przyjaciel człowieka – Kobiety (trzecia wersja dubbingu)
- 1952: Nauczyciel też człowiek –
- Pani Geef (druga wersja dubbingu),
- Norma (druga wersja dubbingu),
- Janice (druga wersja dubbingu)
- 1953: Wolny dzień taty –
- Pani Geef (pierwsza wersja dubbingu),
- Dyspozytorka (pierwsza wersja dubbingu)
- 1942-1957: Tex Avery przedstawia:
- 1945: Roztańczony Kopciuszek na dwie zmiany – Red (Kopciuszek)
- 1953: Przygody z muzyką: Instrumenty muzyczne – Penelope Pinfeather (pierwsza wersja dubbingu)
- 1962: Dzikie łabędzie – Eliza (pierwsza wersja dubbingu)
- 1977: Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka – siostra Dróbska #1
- 1983: Kaczor Daffy: Fantastyczna Wyspa – Prisy (druga wersja dubbingu)
- 1993: Opowieść o dinozaurach – Mama Bustera
- 1993: Wesoły Hugo z dżungli – Rita
- 1994: Władca Ksiąg
- 1999: Amerykańska opowieść: Tajemnica potwora z Manhattanu – Nellie Brie
- 1999: Atlantyda: Prawdziwa legenda – Królowa Merin
- 1999: Małe anioły –
- siostra Daniela,
- żółty anioł
- 2000: Nowe szaty króla – gwary
- 2000: Pełzaki w Paryżu – Didilla „Didi” Pickles
- 2000: Toyland – Przygoda w krainie zabawek – Gabriela
- 2001: Elmo i magia gotowania – dżin Gina
- 2002: Dzika rodzinka – Deborah „Debbie” Thornberry
- 2002: Stuart Malutki 2 – Margalo
- 2002: Tom i Jerry: Magiczny pierścień – mama chłopca
- E2003: Country Miśki – Tina Tamina
- 2003: Księga dżungli 2 – Mieszkańcy
- D2003: Lis i Pies – Wiki
- 2003: Rugratsy szaleją −
- Deborah „Debbie” Thornberry,
- Siri
- 2003: Rozśpiewane Sezamki – Rosita
- 2003: Scooby Doo i meksykański potwór – Charlene
- 2004: Iniemamocni
- 2004: Mickey: Bardziej baśniowe święta – Mona
- 2004: Mulan II – Mei
- 2004: Pamiętnik księżniczki 2: Królewskie zaręczyny
- 2004: Ruchomy zamek Hauru – Lettie
- 2004: Rybki z ferajny
- 2004: Scooby Doo i potwór z Loch Ness – Shannon
- 2004: Shrek 2 – Jill, wieśniaczka #3
- 2004: Thunderbirds – Lady Penelope
- 2005: Barbie i magia Pegaza – Rayla, królowa obłoków
- D2005: Mary Poppins – Mary Poppins
- D2005: Miasteczko Halloween – Sally
- 2005: Karol - człowiek, który został papieżem
- 2005: Kurczak Mały
- 2005: Lars i mały niedźwiadek – Leming
- 2005: Zebra z klasą – Klacz Sandy
- 2006: Bambi 2 – Mama Tuptusia
- 2006: Barbie i 12 tańczących księżniczek – Delia
- 2006: Barbie: Syrenkolandia –
- Motylenka,
- Wyrocznia Delfina
- 2006: Bratz: Od marzeń do gwiazd – Mandy
- 2006: Bratz: Szczenięce lata – Nora
- 2006: Garfield 2 – Przewodniczka Meenie
- 2006: Happy Feet: Tupot małych stóp – Gloria
- 2006: High School Musical – Lucille Bolton
- 2006: Karol. Papież, który pozostał człowiekiem
- 2006: Lilo i Stich: Liroy i Stich – Nani
- 2006: Mokra bajeczka − Kukułka
- 2006: Na psa urok – Gwen
- E2006: Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka – siostra Dróbska #1
- 2006: Pajęczyna Charlotty
- 2006: Pamiętniki Barbie
- 2006: Po rozum do mrówek – Doreen Nickle
- 2006: Scooby Doo: Ahoj piraci! – Sunny Obłoczek
- 2006: Sezon na misia – Beth
- 2006: Skok przez płot
- 2006: Straszny dom – Zee
- 2007: Barbie jako Księżniczka Wyspy –
- Księżniczka Luciana,
- Siostra #2
- 2007: Barbie i magia tęczy – Delfina
- 2007: Bratz: W krainie czarów
- 2007: Elmo i święta –
- Rosita,
- Kolędnicy
- 2007: High School Musical 2 – Lucille Bolton
- 2007: Klub Winx: Tajemnica zaginionego królestwa − Stella
- 2007: KopciuchElmo – Macocha
- 2007: Kudłaty zaprzęg – Molly
- 2007: Lucky Luke na Dzikim Zachodzie − Molly
- 2007: Rodzinka Robinsonów –
- Recepcjonistka,
- Druhna #2
- 2007: Shrek Trzeci – Kopciuszek
- 2008: Asterix na olimpiadzie – Adriana
- 2008: Barbie i Diamentowy Pałac − Alexa
- 2008: Barbie Mariposa – Hena
- 2008: Barbie w Wigilijnej Opowieści – Catharine
- 2008: Dzielny Despero
- 2008: Gwiezdny zaprzęg
- 2008: Mów mi Dave –
- Numer 3,
- Lekarka przy rezonansie magnetycznym
- 2008: Sezon na misia 2 − Beth
- 2008: Wujku, nie jesteś sam – Angela
- 2008: Zielono mi – Rosita
- 2009: Barbie przedstawia Calineczkę –
- Clara,
- Vanessa
- 2009: Hotel dla psów – Carol
- E2009: My Little Pony: Gwiazdka spełnionych życzeń –
- Narrator,
- Sweetie Belle,
- Wokalistka,
- Pony #2
- E2009: Wirtualny ideał
- 2010: Barbie w świecie mody – Jacqueline
- 2010: Cziłała z Beverly Hills 2 – komentator żeński
- 2010: Harriet szpieguje: Wojna blogów – Golly
- E2010: Pieskie życie
- 2010: Pokémon: Zoroark, mistrz iluzji – Siostra Joy
- 2010: Safari – Bonnie
- 2010: Sezon na misia 3 –
- Trener niedźwiedzia,
- Kobieta,
- piosenkarz Hip-Hop,
- Koty
- 2010: Weź Tubę na próbę
- 2010: Winx Club: Magiczna przygoda − Stella
- 2010: Zakochany wilczek
- E2011: Abby w krainie czarów – Rosita
- 2011: Barbie: Akademia Księżniczek – Dyrektor Privet
- 2011: Barbie i sekret wróżek – Crystal
- 2011: Kung Fu Panda: Sekrety Mistrzów
- 2011: Lemoniada Gada
- 2011: Matki w mackach Marsa
- E2011: Możemy wygrać – Pani Reyna
- 2011: Rango
- E2011: Wielkie zawody w Przystani Elfów
- 2011: Wróżkowie chrzestni: Dorośnij Timmy – Vicky
- 2012: Barbie: Księżniczka i piosenkarka – Nora
- 2012: Barbie i podwodna tajemnica 2 – Calissa
- 2012: Big Time Rush w akcji
- E2012: Byczek Fernando – Mama Fernanda
- E2012: Egipskie psiaki – Ubasti
- E2012: Kopciuszek (druga wersja dubbingu)
- E2012: Księżniczki Disneya: Czarodziejskie opowieści – Narratorka
- E2012: ParaNorman – Sandra Babcock
- E2012: Toy Story: Imprezozaur Rex
- E2012: Tulisie. Przygoda w słonecznej krainie – Mumu
- 2012: Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta – Vicky
- E2013: My Little Pony: Equestria Girls –
- Sweetie Belle,
- Pani Cake,
- Uczennice
- 2013: Toy Story: Horror –
- Betsy,
- głos z komputera
- 2013: Wakacje z trupami – mama Dylana i Dane’a
- E2014: Dzwoneczek i tajemnica piratów
- E2014: Ferie zimowe Kacpra i Emmy – Maria, mama Emmy
- E2014: Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele – Maria, mama Emmy
- 2014: Kapitan Szablozęby i skarb piratów – Strażniczka
- E2014: Listonosz Pat i wielki świat – Dziennikarka
- E2014: Pokémon: Genesect i objawiona legenda – siostra Joy
- E2014: 'Świąteczna zadyma w Los Angeles – Pani Mikołajowa
- 2014: Toy Story: Prehistoria – Kicikicizaur
- 2014: Wróżkowie chrzestni: Rajskie tarapaty – Vicky
- 2015: Barbie: Tajne agentki – Ciocia Zoe
- 2015: Ciuciek Nelson: Wejście smoka – Madge Nelson
- 2015: Dom
- E2015: Magiczne święta Kacpra i Emmy – Maria, mama Emmy
- E2015: Minionki – Madge
- E2015: My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni – Sunny Flare (poza jedną kwestią)
- 2015: Odlotowa przygoda – Pani prezydent
- 2015: Pokémon: Hoopa i starcie wszech czasów
- E2016: Moja niewidzialna siostra – stara kobieta
- 2016: My Little Pony: Equestria Girls – Legenda Everfree – Derpy
- E2016: Zwyczajny film –
- mama Rigby'ego,
- głos statku Rigby'ego,
- uczennice
- E2017: Alex i spółka: Jak dorosnąć pod okiem rodziców – nauczycielka
- E2017: Bardzo zły lis i inne opowieści
- E2017: Pierwsza gwiazdka – Elżbieta
- E2017: Spider-Man: Homecoming –
- Karen / kostium pająka,
- FRIDAY
- E2017: Transformers: Ostatni Rycerz – Quintessa
- 2017: Wielki zły lis i inne opowieści –
- Staruszka,
- Nauczycielka,
- Sklepowa
- E2017: Wonder Woman – Generał Antiope
- 2018: Ciotunia Edna – Edna Mode
- D2018: Drużyna Buddiego – Molly
- D2018: Orzeszek – Siostra Helena
- D2018: Pokémon: Wybieram cię! – Siostra Joy
- 2018: Pułapka czasu – prezenterka radiowa
- 2018: Spider-Man: Uniwersum – Ciocia May
- 2018: Venom – Pani Chen
- E2018: Yo-kai Watch: Film – Kin
- 2018: Zakręcony piątek – Katherine Blake
- D2019: Cafe Myszka – Cafe Szwarc – Wiedźma Hazel
- 2019: Dora i Miasto Złota – nauczycielka
- 2019: Fuks pechowiec – mama Fuksa
- D2019: Klara Muu! –
- Gdakolina,
- Paulina
- 2019: Pokémon: Siła jest w nas – Siostra Joy
- 2019: Wysoka dziewczyna – mama Jacka
- 2020: Chmury – Reporterka #3
- 2020: Dwóch ojców – Marta
- 2020: Gwiazdka – Anna Caraway
- 2020: Gwiazdka Klary Muu –
- Gdakolina,
- Paulina
- 2020: Klaun – Narratorka
- 2020: Linia obrony – Samantha
- 2020: Magia na opak – Pani Knightslinger
- 2020: Między nami, misiami: Film – Brenda
- 2020: Nowe przebranie Nicholasa – Nauczycielka
- D2020: Podniebna poczta Kiki − Kobieta w domu Keta
- 2020: Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja – Siostra Joy
- 2020: Rodzina Clausów – Gunna
- 2020: SpongeBob Film: Na ratunek
- 2020: Tajne Stowarzyszenie Królewskich Sióstr i Braci – Lekarka
- 2020: Toy Story: Przygody nocnej lampki – Margaret
- 2020: Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia – Mama Finna
- 2020: Water Man – Szeryfka Goodwin
- 2020: Wonder Woman 1984 – Generał Antiope
- 2020: Zuzia i tajemnica Mruczka – Pani Weingartner
- 2021: Dzika ekipa
- 2021: Flora i Ulisses – Reporterka
- 2021: Kosmiczny mecz: Nowa era – Ilsa Lund Laszlo
- 2021: Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – Królowa Hippolita
- 2021: Mix – Mama Maksa
- 2021: Piotruś Królik 2: Na gigancie – Puśka
- 2021: Pokémon: Sekrety dżungli – Siostra Joy
- 2021: Rodzina Clausów 2 – Gunna
- 2021: Venom 2: Carnage – Pani Chen
- 2022: Erax
- 2022: Gwiazdka w Hollywood – Ana Caraway
- 2022: Matylda: Musical
- 2022: Metal Lords – Laurie Schleib
- 2022: Tedi i szmaragdowa tablica – Pani Wolfstorm
- 2022: Wysoka dziewczyna 2 – Pani Lee
Seriale
- 1942-1957: Tex Avery przedstawia – Kopciuszek (odc. 15)
- 1976-1978: Scooby Doo –
- Lila (odc. 9),
- Scooby-Dee (odc. 21)
- 1977-1980: Kapitan Grotman i Aniołkolatki
- 1982: Listonosz Pat –
- pani Gogins (odc. S3-S5),
- Dorothy (odc. S3-S5),
- Nisha (odc. S3-S5),
- Katy (odc. S3-S5),
- Julia (odc. S3-S5)
- 1982: Scooby i Scrappy Doo –
- Miss Bułgrawii (odc. 23b),
- dziewczyna Robusia (odc. 26b),
- Trixie (odc. 28b)
- 1983: Kaczor Donald przedstawia
- 1985-1988: Yogi, łowca skarbów
- 1987: Nastolatki z Beverly Hills – Larke
- 1988-2001: Nowe przygody Madeline –
- Colette (odc. 41),
- Annie (odc. 46),
- 1989-1992: Karmelowy obóz –
- Chłopiec,
- Właścicielka gorylicy Mimi (odc. 35b)
- 1990-1994: Super Baloo (druga wersja dubbingu)
- 1991-2004: Pełzaki –
- Didilla „Didi” Pickles (druga wersja dubbingu),
- Durmiś 3 (odc. 3a),
- Shawna (odc. 3a),
- Cindy Lou (odc. 5a),
- Opiekunka (odc. 7b),
- Tina Trousers (odc. 8b),
- Duży Justin (odc. 16a),
- Wokalistka (odc. 23),
- Radosny (odc. 36a, 48b),
- Szczęściuszek (odc. 36a, 48b),
- Dzieciak (odc. 36b),
- Bodhi (odc. 40b),
- Obozowicz #2 (odc. 40b),
- Alyssa Carmichael (odc. 47a),
- Chłopiec (odc. 49b),
- Barnaby Jones (odc. 55a),
- Josh (odc. 61a),
- Ambasadorka Etiopii (odc. 62),
- Sługa Faraona (odc. 62),
- Chłopiec z reklamy Miracula #1 (odc. 63a),
- Megan (odc. 65a),
- Joey (odc. 70b),
- Łobuz (odc. 71b),
- Czarnowłosy chłopak (odc. 77b),
- Duży Binky (odc. 84a),
- Córka w pizzerii (odc. 84b),
- Shannon (odc. 86a),
- Chłopiec w niebieskiej koszuli (odc. 89b),
- Timmy MacNaithy (odc. 90b, 96b)
- 1991-1999: Doug –
- Judith Anastasia „Judy” Funnie (serie V-VII – część odcinków),
- Pani Perigrew (odc. 77),
- Kobieta (odc. 77)
- 1991: Przygody Syrenki
- 1991-1992: Trzy małe duszki – Koleżanka Cuttera
- 1992: W 80 marzeń dookoła świata
- 1994-2004: Przyjaciele – Elizabeth Stevens (odc. 139-140, 142-143, 145)
- 1995-2002: Timon i Pumba –
- lekarka guziec (odc. 72a),
- dziewczynka (odc. 74a),
- surykatka, aktorka (odc. 74b),
- Leslie Lembo (odc. 81a),
- pasażerka w sportowym aucie (odc. 83a)
- 1997: Niedźwiedź w dużym niebieskim domu –
- Babcia Tucia (odc. 86, 107),
- Mama (odc. 95)
- 1997-2000: Pepper Ann – Vanessa
- 1997: Miasteczko South Park –
- Barbara Streisland (odc. 12),
- Allyson (odc. 159),
- Dziewczynka z zespołem Tourette'a #1 (odc. 161)
- 1998-2004: Atomówki
- 1998-2001: Dzika rodzinka – Deborah „Debbie” Thornberry (druga wersja dubbingu)
- 1998-2000: Tęczowe rybki – Rubin (odc. 1-17, 23-25)
- 1999: Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala – Kopciuszek (odc. 24)
- 1999-2001: Batman przyszłości
- 1999-2003: Nieustraszeni ratownicy –
- Amanda Britlane (odc. 15b),
- reporterka (odc. 16b),
- przewodniczka (odc. 18a),
- Vay (odc. 33b),
- Księżniczka Catsina (odc. 34a),
- mieszkanka palącego się domu (odc. 35)
- 1999-2000: Rodzina Piratów −
- Penelopa (odc. 31, 33, 35, 37-38),
- Rosa Maria (odc. 33, 38)
- 1999-2000: Sonic Underground –
- Mindy (odc. 4),
- Mama Raphiego (odc. 8),
- Lady Windimere (odc. 26),
- Matka zastępcza Sonica (odc. 26)
- 1999-2004: Świat Elmo –
- Jabłko (odc. 6),
- Rysunek (odc. 10),
- Ząb (odc. 22)
- 2000-2010: Kajtuś – Kajtuś (seria V; wersja TVP)
- 2000: Królowie i królowe – Królowa Gili-Gili
- 2000-2008: Kredonia – Mildred Tabottie (mama)
- 2001-2007: Ach, ten Andy! – Anthony
- 2001-2007: Mroczne przygody Billy’ego i Mandy –
- Babcia Jabolska (odc. 41b),
- Marilyn (odc. 47a)
- 2001-2007: Rodzina Rabatków − Stokrotek
- E2001: Tęczowe rybki
- 2001-2002: Titeuf – Rubina (odc. 1-17, 23-25)
- 2001: Rodzina Rabatków – Stokrotek
- 2002-2010: Baśnie i bajki polskie –
- Dorotka (odc. 16),
- Królewna jedynaczka (odc. 18)
- 2002: Bawmy się, Sezamku – Rosita
- 2002: Beyblade V-Force – mama Kenny’ego (druga wersja)
- 2002-2005: Co nowego u Scooby'ego? – Verona Dempsey (odc. 29)
- 2002-2004: Fillmore na tropie –
- Ferni Ni,
- Sekretarka (odc. 20),
- Autorka książki (odc. 21)
- 2002-2007: Kim Kolwiek –
- Brutuna (odc. 13),
- Ekspedientka (odc. 48),
- Dziennikarka (odc. 52b),
- Camille Leon (odc. 68, 71, 79a, 87),
- Charlota (odc. 85)
- 2002-2008: Kryptonim: Klan na drzewie –
- Głos komputera (odc. 35a, 38b),
- Dzieciaki (odc. 36),
- Głos informujący o połączeniu modułu KND (odc. 36),
- Andżelika / Numer 78 (odc. 37a),
- Głos przywołujący lekarzy w szpitalu (odc. 38b)
- 2002: Maks i Ruby –
- Maciek (odc. 29c, 40b, 79a, 81b, 83a, 86b, 87b, 92a, 97a, 100ab, 103a, 104ab, 105a, 107a, 108ab, 109ab, 110ab, 111b, 112, 113ab, 115a, 116ab, 117a, 119ab, 121a, 122b),
- Waleria (odc. 30c, 33c, 36ab, 37c, 38b, 39b, 40c, 43a, 45c, 47b, 48b, 49a, 52a, 53c, 59ab, 60abc, 61c, 62c, 63b, 64a, 66ac, 69ac, 70b, 77b, 78c, 81a, 82b, 86b, 87a, 90a, 91a, 93, 96ab, 97ab, 101a, 104b, 105b, 106a, 108ab, 109b, 112, 113b, 115a, 116a, 117a, 118b, 119b, 121b, 122a),
- Marta (jedna kwestia w odc. 37c),
- króliczka siedząca przy stole (odc. 58c),
- głosy z tłumu (odc. 61c),
- jeden z dzieciaków (odc. 65a),
- listonoszka (odc. 87b),
- jeden z przechodniów (odc. 104a),
- mama Maksa i Ruby (odc. 107ab, 109a, 110a, 112, 115a, 118ab, 120ab, 121b, 122b)
- 2002-2004: Pan Andersen opowiada
- D2002: Szczeniak zwany Scooby-Doo –
- Nina Zła Nowina (odc. 17),
- Mama Velmy (odc. 18)
- 2003-2008: 6 w pracy –
- Paige,
- Tricia (odc. 16),
- Jill (odc. 17),
- Pani Wong (odc. 25, 37, 91),
- Rita (odc. 48),
- Amelie (odc. 49),
- Courtney (odc. 79-80),
- Shelly (odc. 80),
- Cathleen (odc. 88)
- E2003: Gnomy
- 2003-2007: JoJo z cyrku
- 2003-2007: Kod Lyoko – mama Odda (odc. 91)
- 2003: Legenda Nezha
- 2003: Martin Tajemniczy –
- Simon (odc. 33),
- Cloe (odc. 37),
- Andrea (odc. 38)
- 2003-2004: Megas XLR – Kometa (odc. 14)
- E2003: Opowieści z księgi cnót –
- Emma, córka Chauncey'ego (pierwsza wersja dubbingu; odc. 14),
- anielica (pierwsza wersja dubbingu; odc. 16),
- księżniczka (pierwsza wersja dubbingu; odc. 18),
- Ingrid, córka Bridgette (pierwsza wersja dubbingu; odc. 23),
- mama Hansa (pierwsza wersja dubbingu; odc. 27),
- mama Jasia (pierwsza wersja dubbingu; odc. 30)
- E2003: Podróże z Aleksandrem i Emilią –
- Benedetta (odc. 30),
- Molly (odc. 35),
- Myszka tancerka #3 (odc. 36),
- Kim (odc. 47)
- D2003-2004: Pupilek
- 2003-2008: Truskawkowe ciastko – Jagódka (serie 2-3; wersja TVP)
- 2004: Atomowa Betty – Juniorka #1
- 2004-2009: Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster
- 2004: Klub Winx –
- Darcy (odc. S3),
- Livy,
- hrabina Cassandra (druga wersja; odc. 54, 58, 60, 71),
- Galatea (druga wersja; odc. 56),
- Diaspro (pierwsza wersja; odc. 59-61)
- Alissa, matka Flory (odc. 162-163)
- 2004-2006: Liga Sprawiedliwych bez granic –
- Zatanna (odc. 6, 18),
- Mercy Graves (odc. 20),
- reporterka (odc. 24),
- Doktor Light (odc. 26)
- 2004-2008: Opowieści z Kręciołkowa – Kuba
- 2004: Płaskmania
- 2004: Witaminki
- 2004-2005: Wymiar Delta – Claire Donally
- D2004: Przygody Agenta Kupra – Gąśka (nowa wersja dubbingu)
- 2004: Ziemniak - ostatnie starcie – Lady Lulu (odc. 40)
- 2005: Amerykański smok Jake Long –
- Rose / Łowczyni,
- Bobonika (odc. 47),
- Wilczyca (odc. 49),
- Wróżka (odc. 49),
- Czarodziejka (odc. 50)
- 2005-2008: Awatar: Legenda Aanga − Lee (odc. 27)
- 2005: B-Daman –
- Kappa,
- Mysz
- 2005-2008: Ben 10 – Joan Maplewood (odc. 35)
- 2005-2007: Bratz –
- Fionna,
- Roberta
- 2005-2011: Dalej, Diego!
- 2005: Doraemon – Bogini ze źródła (odc. 11b)
- 2005: Fifi – Fifi
- 2005-2008: Harcerz Lazlo –
- Mama Edwarda (odc. 18a),
- Panna Rubella Mucus / Panna Śluz (odc. 52-60)
- D2005: Najwspanialsze historie z kart Biblii – Margo (nowa wersja dubbingu)
- 2005: Johnny Test –
- Susan,
- Mary
- 2005: Klaun Kiri – Laura
- 2005-2006: Krypto superpies – mama Kevina
- 2005: Maggie Brzęczymucha – Pani Wingstone
- 2005: Mali Einsteini – Ania
- 2005-2008: Mój kumpel z wuefu jest małpą –
- Lupe,
- Kerry Anderson
- 2005-2008: Nie ma to jak hotel –
- Sprzątaczka (odc. 29),
- Mama Randalla (odc. 30)
- 2005: Transformerzy: Cybertron – Profesor Suzuki
- 2005: Trollz – Szafira
- 2005-2008: Ufolągi –
- Melba Manners,
- Mama Tommy’ego (IV seria)
- 2006: Dom na wielkim drzewie – Martarez
- 2006: H2O – wystarczy kropla – Doktor Denman (pierwsza wersja dubbingu; odc. 8, 25-26)
- 2006: Kacper: Szkoła postrachu – Historyczka
- 2006: Karol do kwadratu – Doktor Porażka
- 2006-2008: Kapitan Flamingo – Lizbeth
- 2006-2007: Klasa 3000 −
- Leela Lopez (odc. 3, 10, 14-16, 19-20, 26),
- Mackenzie (odc. 12)
- 2006: Magiczne przygody misia Ruperta – Raggety
- E2006-2007: Młodzi Tytani –
- Staruszka w świecie Modnisia (odc. 33),
- Gazeciarz w świecie Modnisia (odc. 33),
- Żądło (odc. 34, 38-39),
- Jinx (odc. 49)
- 2006: Nowa szkoła króla –
- Furi (odc. 17a),
- Przedszkolanka (odc. 17a),
- Pani Nie (odc. 17b),
- Margo Huanper (odc. 30a),
- Pani Mudkowa (odc. 31a),
- Kosmetyczka (odc. 38a)
- 2006: Opowieści z Kręciołkowa – Kuba
- 2006: ŌBAN Star Racers – Para-Dice
- 2006: Pinky Dinky Doo –
- jeden ze szkolnych kolegów Pinky (odc. 14),
- śpiewający głos z kartki zaproszeniowej (odc. 64),
- Ciocia Dooby Dooby Doo (odc. 84),
- bałwanek z Plutona (odc. 86),
- mama bałwanka z Plutona (odc. 86),
- jedna z fasolek (odc. 87)
- 2006-2007: Płaskmania
- 2006: Pokémon: Diament i Perła –
- Siostra Joy,
- Mama Asha,
- Łowczyni J (odc. 20),
- Dziennikarka (odc. 21)
- 2006: Power Rangers Mistyczna Moc – Udonna / Biały Mistyczny Ranger
- 2006: Powiedz to z Noddym –
- Tubby,
- Dinah
- E2006-2017: Przygody Timmy’ego / Wróżkowie chrzestni –
- Vicky,
- Weronika,
- Mama Crackera,
- pluszowy miś (odc. 2a),
- jeden z małych Jugopotamian (odc. 2a),
- Cosmowoman (odc. 3a),
- Kobieta Łopatka (odc. 3a),
- czarnoskóra wróżka (odc. 3b),
- Gwiazdka (odc. 5b),
- jeden z dzieciaków (odc. 6a),
- żona Capusia (odc. 6a),
- glut Chad (odc. 6b),
- kowbojka z Montany (odc. 7),
- pani Mikołajowa (odc. 7),
- głosy z widowni (odc. 10b),
- jeden z uczniów (odc. 12a),
- jeden z trzylatków (odc. 13a),
- rudowłosa dziewczynka (odc. 14a),
- staruszka (odc. 15a),
- australijska dziewczynka (odc. 19),
- Ciachochichotki (odc. 23b),
- żołnierze Kupidyna (odc. 24),
- wróżkowie (odc. 25a),
- głosy z tłumu (odc. 26a),
- dzieciaki (odc. 26b),
- Buczek (Capuś) (odc. 71a, 92a),
- Blonda (odc. 71b, 72a),
- Tad (odc. 84b, 89b),
- RJ (piosenka w odc. 88, odc. 105a),
- Timmy udający dziecko z listu (odc. 88),
- Dwight (odc. 90b),
- nastolatki (odc. 92a),
- staruszka (odc. 93a),
- Britney Britney (odc. 94b),
- doktor Phyllis Zwidyprecz (odc. 106a),
- chłopiec (odc. 108a),
- mama Lauren (odc. 108b),
- Hanna Ryś (odc. 115b),
- Sammy Iskierka (odc. 121, 171),
- skaut (odc. 128a),
- kanadyjska gęś (odc. 131a),
- Winna (odc. 134a),
- kobieta (odc. 141a),
- Susan, Super Krytyk (odc. 141b),
- Beniamin Franklin (odc. 149),
- jednorożec (odc. 155b),
- Lepszy miś (odc. 156a, 172a),
- agent rządowy (odc. 160b),
- staruszka robiąca sweter na drutach (odc. 170a),
- staruszka na widowni #1 (odc. 170a),
- Ricky (odc. 172a)
- 2006-2009: Supercyfry – Agent 60 (odc. 44)
- 2006: Szczypta magii – Nauczycielka Toma
- 2006: W pułapce czasu – Bambeline la Boof (odc. 26)
- 2006: Wspaniałe zwierzaki
- 2006: Wymiennicy –
- Pracownica Flim. Co (odc. 5b),
- Pani Van Dorn (odc. 6b),
- Chłopiec z filmu Zjawiska nadnaturalne i ty! (odc. 8),
- Silvunia Zupeck (odc. 8),
- Gladys Haig (odc. 12a),
- Trixie (odc. 14b),
- Wyspiarka (odc. 16b),
- Agentka B (odc. 21),
- Konsultantka uśmiechu (odc. 36a)
- 2006: Zdjęciaki – Gracja
- 2006-2008: Złota rączka – Klara
- E2007-2016: Fineasz i Ferb –
- dziewczyna z portalu randkowego (odc. 6a),
- Lektorka filmu propagandowego w zakładzie poprawczym (odc. 16),
- Lulu (odc. 17b),
- reporterka (odc. 19b),
- doktor Hirano (odc. 20b, 114b),
- listonoszka (odc. 41a),
- Ginger Hirano (odc. 42b),
- profesor Pupenplatz (odc. 42b),
- Charlene Dundersztyc (odc. 44b, 69, 100, 105b),
- Nikki (odc. 46b),
- ciocia Tiana (odc. 50b),
- Anabelle (odc. 66a),
- Addyson (odc. 67a),
- Holly (odc. 76b, 115a, 129-130),
- Eliza (odc. 77),
- sekretarka (odc. 78a),
- gospodarz (odc. 78b),
- Kelly Clarkson (odc. 82a),
- Magda (odc. 100),
- pani Johnson (odc. 101b),
- przyjaciółka kobiety opychającej się kanapką (odc. 102b),
- chłopiec (odc. 103b),
- obserwatorka ptaków (odc. 104a),
- Katie (odc. 105b, 109b),
- kobieta przy francuskiej kawiarnii (odc. 115a),
- kobieta z próbkami (odc. 115b),
- Lyla Malinówka (odc. 115b),
- Maggie, agent Papuga (odc. 127, 136-137)
- 2007: George prosto z drzewa – Urszula
- 2007: Moi przyjaciele - Tygrys i Kubuś –
- Jeżulka (odc. 27-65),
- Vixena
- 2007-2008: Pradawny ląd
- 2007: Smyki – Judy
- 2007: Śniegusie – Rysio
- 2007-2008: Will i Dewitt – Mama
- 2008: Agent specjalny Oso –
- Beatka (odc. 5a),
- Natalia (odc. 12b),
- Krysia (odc. 20b),
- Ada (odc. 22b),
- Michasia i mama Michasi (odc. 23b),
- Sara (odc. 30b),
- Babcia Oli i Agi (odc. 31a),
- Ola (odc. 31a),
- Mama Edyty (odc. 32a),
- Mama Wiktora (odc. 34a),
- Mama Leosia (odc. 37a),
- Helenka (odc. 38a),
- Carmen (odc. 44a),
- Mama Huana (odc. 45a),
- Anastazja (odc. 46a),
- Iza (odc. 47a),
- Ola (odc. 48b),
- Atena (odc. 49b),
- Kiara (odc. 50a),
- Enkjon (odc. 51a),
- Alija (odc. 52a),
- Mia (odc. 54a),
- Mama Min (odc. 55a),
- Kasia (odc. 56a),
- Mama Jordana (odc. 56b),
- Maraya (odc. 59a),
- Fate (odc. 60a)
- 2008-2010: Aaron Stone – Amanda Landers
- 2008: Bakugan: Młodzi wojownicy –
- Baku-komp,
- Komentatorka,
- Ingram,
- Komputer Bakuprzestrzenii,
- Verna (odc. 84, 154-156),
- komputer pokładowy Heliosa (odc. 158, 169),
- Bakumeter (odc. 161, 168),
- Soon (odc. 163-164, 166-169),
- komputer w szybowcu Spectry (odc. 169),
- jedna z osób z tłumu (odc. 169),
- Mama Dana (odc. 169),
- Mutabrid (odc. 170-172, 175, 178-180, 182-185, 187),
- kobieta komentująca pojawienie się Mędrca (odc. 175),
- Tigrerra (odc. 181, 187),
- kobieta wypowiadająca się w sondzie ulicznej (odc. 186, 188),
- dziewczynka z balonikiem (odc. 186),
- chłopiec przed telewizorem (odc. 187),
- kobieta od której pobierana jest energia (odc. 187)
- 2008: Eliot Kid –
- Panna Brygida,
- Rosanna (odc. 79)
- 2008-2013: Imagination Movers
- 2008: Listonosz Pat – Przesyłki specjalne – Sylvia Gilbertson (pierwsza wersja dubbingu; seria I)
- 2008: Marta mówi
- 2008: Niezwykła piątka na tropie –
- wspólniczka doktora Prudelcka (odc. 6),
- fanka Dylana i Maksa (odc. 10),
- przemytniczka (odc. 10),
- głos z głośnika (odc. 16, 26),
- chłopiec (odc. 16),
- chłopiec proszący o nagrodę (odc. 21),
- Penny Pratap (odc. 25),
- Alija (odc. 26)
- 2008: Zgaduj z Jessem
- 2009: Dinopociąg –
- Pani Korytozaur (odc. 2a, 13a, 14b),
- Ela (odc. 10b),
- Krysia Kriolofozaur (odc. 53b, 75b),
- Michaś Mikroraptor (odc. 54b),
- Gucio Galimim (odc. 55a, 56a, 56b),
- żółwiki morskie (odc. 66a),
- Lidia Lambeozaur (odc. 72a)
- E2009: Garfield i przyjaciele – Tiffany (odc. 37c)
- 2009: Przystanek dżungla – Carla
- 2009-2010: Rozmowy nieoswojone
- 2009-2010: Roztańczona Angelina: Nowe kroki – Pani Matylda
- 2010: Barbie: Fashionistas – Sporty
- 2010: Brzęcz jak wiesz – Panna Gęgalska (początkowe odcinki)
- 2010-2013: Chuck i przyjaciele – Dalia
- 2010: Connor Heath: Szpieg stażysta – Panna MacGuffin (odc. 3, 17, 35)
- 2010: Hero 108 – Sonia Enigma
- 2010: Kick Strach się bać – Matka Kicka
- 2010: Leci królik – głos we wnętrzu Bojlera (odc. 1b)
- E2010: My Little Pony: Poznajcie kucyki – Sweetie Belle
- 2010: Planeta Sheena – Um
- 2010: Pokémon: Czerń i Biel - Siostra Joy
- 2010: Powodzenia, Charlie! –
- Wróżka Claire (odc. 21),
- Elaine (odc. 52),
- Debbie Dooley (odc. 59, 78, 84-85, 88, 93, 99/100),
- Kathy (odc. 60),
- głos w filmie (odc. 64),
- Linda (odc. 65, 76),
- duch Camille (odc. 66)
- 2010: Śniegusie ratują planetę
- 2010: Tempo Express –
- Gertruda (odc. 1),
- Marion Gropek (odc. 2, 10, 11),
- chłopiec (odc. 3),
- India (odc. 7)
- E2011-2013: Chuck i przyjaciele – Dalia
- 2011: Groove High – Nadjenka Czernikowa-Woskowicz (odc. 17)
- E2011: iCarly – Cat Valentine (ostatnia kwestia w odc. 83)
- E2011-2016: Jake i piraci z Nibylandii –
- wiedźma Misty,
- Złota Rybka Fajtka
- E2011: Kubusiowe przygódki – Kangurzyca (odcinek Tygrys na ślizgawce)
- 2011: Miś Muki –
- Indira (odc. 26),
- ciocia Lin-hu (odc. 41, 45),
- ciocia Bekopikal (odc. 48),
- Terik (odc. 49),
- mama Dżoropo (odc. 50)
- 2011: Nadzdolni –
- Roxanne (odc. 12, 19, 20),
- głos z policyjnego radia (odc. 13)
- 2011: Rycerz Mike –
- Mama Troll (odc. 3, 7, 10, 13, 20-21, 27, 48),
- Kobieta Wiking (odc. 12),
- kramarka (odc. 22),
- blondynka (odc. 37, 44, 47),
- Robin (odc. 40, 43-44, 93),
- syn Kowala (odc. 108)
- 2011: Ul – mama Jaspera
- 2011: Z innej beczki
- 2011: Z kopyta –
- Joana,
- pielęgniarka (odc. 16),
- ciocia Greta (odc. 21),
- Bernice (odc. 60),
- mama Bobby’ego (odc. 66)
- 2011-2013: Zielona Latarnia – Beata Rev (odc. 2)
- E2012-2016: Austin i Ally –
- staruszka (odc. 1),
- Mimi Moon (odc. 17, 67-69),
- Emily (odc. 20),
- Wanda Watson (odc. 23),
- Cheri (odc. 30),
- Madam Trinka (odc. 32)
- 2012-2014: Crash i Bernstein – Sheela (odc. 38)
- E2012: Inazuma 11 –
- Maddie Moonlight (odc. 1, 10, 20),
- Julia Blaze (odc. 3, 22, 24)
- E2012: Mój kumpel anioł – Angela Montclaire
- 2012: Musical Elma – Kurtyna
- E2012-2019: My Little Pony: Przyjaźń to magia –
- Flurry Heart,
- Cookie Crumbles (odc. 31),
- Królowa Chrysalis (odc. 52, 117, 142-143, 182, 197-198, 204, 213, 220-221),
- Aura (odc. 70),
- Śpiewaczka operowa (odc. 73),
- Helia (odc. 75),
- Jedna z cheerleaderek (odc. 75),
- Twilight Sparkle (jedna z kwestii w odc. 75),
- Pani Burmistrz (odc. 78),
- Aloe (odc. 94)
- Sunshower (odc. 96),
- Derpy (Muffins) (odc. 100, 201),
- Pani Shy (odc. 129),
- Kryształowa klacz (odc. 134),
- Spoiled Rich (odc. 140),
- Angel Wings (odc. 141),
- Strawberry Sunrise (odc. 152),
- Fleur De Verre (odc. 153),
- Delegaci (odc. 153),
- Kucyki ze snu (odc. 153),
- Uczennica ze snu (odc. 153),
- Pearly Stitch (odc. 155),
- Twilight Velvet (odc. 164),
- Old Money (odc. 173),
- Misty Fly (odc. 174),
- Głos witający (odc. 177),
- Bon Bon (odc. 181),
- "Citrine Spark" (odc. 181),
- Meadowbrook (odc. 190),
- Kucyk na podwieczorku #2 (odc. 191),
- Uczennica #2 (odc. 194),
- Berryshine (odc. 221),
- różne role (odc. 66-78),
- gwary (odc. 93)
- 2012: Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham – Narrator
- 2012: Super zdrowe potwory – Rosita
- 2012: Tajemnicze Złote Miasta
- E2012: Wodogrzmoty Małe – Ma (pierwsza kwestia w odc. 3)
- 2012: Zou – ciocia Zelda
- 2013: Carotina Super Bip – Pomiś
- 2013: Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca– WampiWoman (odc. 98-99, 114)
- E2013-2016: Jej Wysokość Zosia –
- Księżniczka Aurora,
- ciotka Matylda,
- księżniczka Mae,
- królowa Ania,
- królowa Avery,
- Suzette,
- Winifreda,
- Kasia,
- Lakshmi,
- Mia,
- wróżbitka,
- dziewka służebna,
- kolonia syren,
- ludzie na wsi,
- pomarańczowa ryba,
- świnie,
- graczka #1,
- ciocia Tilly
- E2013: Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości – Mugan (odc. 37)
- E2013-2017: Liv i Maddie – Bree (odc. 15)
- 2013: Myszka Miki – Tłum (odc. 4)
- E2013: Piżamiaki – Mama
- 2013-2014: Potwory kontra Obcy – Sta’abi
- 2013: Tupcio Chrupcio – mama Tupcia
- E2013-2015: Violetta –
- Matka Andrei (odc. 24),
- Magdalena (odc. 125),
- Rosita (odc. 136-137)
- 2013: Zack i Kwak
- 2014: 7K –
- jedna z dworzanek (odc. 17a),
- staruszka udająca wiedźmę (odc. 25a)
- 2014-2016: Dora i przyjaciele
- E2014: Juliusz Junior – jedna z gąsienic (odc. 1a)
- E2014-2016: Littlest Pet Shop –
- pani Westerkamp (nauczycielka krawiectwa) (odc. 27),
- Prowadząca programu kulinarnego (odc. 28),
- Hubble (odc. 28),
- ciocia Christie (odc. 32, 39, 58, 63),
- Cairo (odc. 36, 55),
- ryba (odc. 58),
- Sally (odc. 59),
- Jebbie (odc. 60),
- trzęsący się kot (odc. 60),
- żółw (odc. 60),
- Sunshine (odc. 61),
- panna Amster (odc. 63),
- mama Alice (odc. 67),
- damski głos,
- szynszyla
- 2014: Lolirock – Królowa Ephedii (odc. 1, 4, 32, 43, 52)
- E2014: Mój kumpel duch –
- Babcia Luci (odc. 3),
- pracowniczka schroniska dla psów (odc. 4)
- 2014: Mu i Be – Opowieści z farmy – Brigitte
- E2014-2016: Oddział specjalny – pani Gleason (odc. 8, 22)
- E2014: Paczki z planety X – pani Hagginbum
- 2014: Petz Klub – sąsiadka (odc. 13)
- E2014-2015: Piotruś Królik – Tekla Kałużyńska
- E2014-2017: Pokémon seria: XY –
- siostra Joy,
- głos na lotnisku (odc. 47 serii XIX)
- E2014: Pound Puppies: Psia paczka –
- Matka jednego z nastolatków (odc. 27),
- Pracowniczka salonu piękności (odc. 29),
- Oficer Meyer (odc. 31),
- Mama Katy (odc. 33),
- Żółta papuga (odc. 33),
- Instruktorka (odc. 34),
- Gail (odc. 36),
- kucyk (odc. 36),
- Kelly (odc. 37),
- Rybka (odc. 37),
- Reporterka (odc. 38),
- Babka (odc. 40),
- Kot (odc. 41),
- Mama Percy’ego (odc. 41),
- Mama Toodlera (odc. 41, 53),
- Głos auta (odc. 42),
- Komputer (odc. 46),
- Pupster (odc. 46),
- Jessie (odc. 48),
- Kot #1 (odc. 49),
- Tommy (odc. 49),
- Suzanne (odc. 50),
- Trudy (odc. 51),
- Fluffy (odc. 52),
- Mama Emily (odc. 57),
- Pani Bower (odc. 60),
- Dziewczyna (odc. 64)
- Pugford (odc. 65),
- gwary
- E2014-2016: Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie – Kaja
- E2014-2015: Zack i Kwak
- E2015-2016: Czarownica Emma – Ursula Van Pelt
- 2015: Dzielny lew Eryk – Mama
- 2015: Dzień, w którym Heniś poznał... – koparka (odc. 21)
- E2015: Jaś Fasola – mama Lorda Fasoli (odc. 70)
- 2015: Kornisz i Fistach – jedna z pomarszczonych kobiet (odc. 11a)
- E2015: Limonka i Kruczek – May
- E2015-2020: Lwia Straż – Nala
- 2015: Miles z przyszłości – robot (odc. 22a)
- 2015: Mini ninja
- 2015: Miraculum: Biedronka i Czarny Kot –
- Caline Bustier (odc. 3, 11, 14, 21, 41, 65, 88-89, 96, 100, 102, 106, 109),
- Marlena Césaire (odc. 8, 11),
- Opiekunka (odc. 22),
- Gina Dupain (odc. 55),
- Marianne Lenoir (odc. 78),
- Ikari Gozen (odc. 106)
- E2015-2016: Muppety – Holly
- 2015: Shimmer i Shine –
- Kapitan Zora (odc. 40, 60a),
- sprzedawczyni w sklepie z przebraniami (odc. 64a),
- Farnas (odc. 71, 76)
- 2015: Strażnicy Galaktyki – mama Sama Alexandra (odc. 43, 45)
- 2015: Superciapy
- 2015: The Returned – Lauren Navarro (odc. 1, 8)
- E2015-2016: Złotowłosa i Miś –
- Pani Bucik,
- Babcia Czerwonego Kapturka,
- Czarownica,
- Dobra Wróżka
- E2015-2017: Zwyczajny serial –
- konferansjerka na gali rozdania Parkoscarów (odc. 193),
- Victoria, martwa menadżer parku (odc. 193),
- Starla (odc. 200)
- Mama Rigby’ego (odc. 205, 220, 230),
- kelnerka w Chinach (odc. 208),
- Osa (odc. 217),
- Małgosia Smith (odc. 231),
- Sally Wykałaczka (odc. 232, 234, 236-238, 241-243, 245-247, 260),
- sąsiadka Bensona (odc. 233)
- 2016: Bizaardvark – nauczycielka (odc. 30)
- 2016: Bingo i Rolly w akcji –
- Heca (odc. 8b),
- Mama Chloe (odc. 25b, 26-27, 30, 39, 44a, 48, 57, 63, 66a, 75),
- Eliza (odc. 28),
- Pani Mikołajowa (odc. 37a, 78a, 84b),
- Jean (odc. 40),
- Wonderpup (odc. 43),
- Gołąb (odc. 48),
- Mama Kiwi (odc. 48),
- Aga 2.0 (odc. 56a, 61a, 72, 77b, 86b),
- Babcia Chloe (odc. 60b),
- Struna (odc. 67b),
- Lasso (odc. 68b),
- Luca (odc. 73b),
- Cytra (odc. 79),
- Panda (odc. 79),
- Archeolog 3 (odc. 81b),
- Policjantka Megan (odc. 85a)
- 2016: Elena z Avaloru – mama Eleny (odc. 27)
- 2016: Harmidom – drużynowa (odc. 32a)
- E2016: Kirby Buckets – mama Rebecci (odc. 25)
- 2016: Panna Moon – Księżna (odc. 2-4, 6-8, 10, 13, 17, 19, 21, 23-24, 28, 30, 33, 40, 42, 44-45, 52)
- 2016: Prawo Milo Murphy’ego
- E2016-2017: Yo-Kai Watch –
- narratorka,
- pani dyrektor (odc. 39b),
- Kin (odc. 47),
- Dismarelda (odc. 54c),
- Lafalotta (odc. 66b)
- E2017: Clarence –
- Rose, babcia Jeffa (odc. 85),
- mama Belsona (odc. 87-88),
- funkcjonariusz Moody (odc. 97)
- E2017: Hank Zipzer – Kathleen Murray (odc. 29)
- 2017: Hotel Transylwania –
- Diane,
- Mamumia (odc. 12b)
- E2017: Inspektor Gadżet –
- Shelia Chanson (odc. 28a),
- Sue Donym (odc. 30a, 31a)
- 2017: Kot Pete
- E2017: Kumple z dżungli - na ratunek – hiena #2 (odc. 96)
- E2017-2019: Między nami, misiami –
- Dziewczynka #2 (odc. 11),
- Doktor Sun Hospital (odc. 38),
- Pani reżyser (odc. 58),
- Psycholog (odc. 61),
- Mała strażniczka Nguyen (odc. 62, 87-88, 134),
- Prezenterka (odc. 88),
- Brenda (odc. 97),
- Abby (odc. 106, 127),
- Ari Curd (odc. 107),
- Koleżanka Liz #1 (odc. 135)
- 2017: Miki i raźni rajdowcy – pani Słodziak (odc. 24b)
- E2017-2018: Młodzi Tytani: Akcja! –
- Brudna Joan (odc. 170-171),
- Godzina druga (odc. 172),
- Królowa Anglii (odc. 185),
- chłopiec (odc. 195)
- E2017-2019: My Little Pony: Equestria Girls –
- Siostra Redheart (odc. S4),
- Papuga (odc. S14, S16)
- 2017: Pat i świat
- E2017: Transformers: Robots in Disguise – Nightra (odc. 56)
- 2017: Vampirina – Alicja, mama Frunii (odc. 11b)
- E2018: Atomówki – Małpa (odc. 82)
- 2018: Bakugan: Battle Planet –
- Keiko (odc. 11, 18, 24, 43-44),
- Phaedrus (odc. 14, 17)
- E2018-2019: Fancy Nancy Clancy –
- Madame Lucille,
- pani James
- 2018: Craig znad Potoku –
- Aggie / Kościołamaczka (odc. 80-81, 101, 127, 130, 140),
- Paula Mercer (odc. 85),
- Mama Angel (odc. 91)
- E2018: Hi Score Girl – Namie Yaguchi
- 2018: Jabłko i Szczypior –
- Mama Pizzy (odc. S7, 3),
- Lizak (odc. 2, 27)
- E2018-2020: Kacze opowieści – Pani Dziobek
- D2018: Kicia to nie kot – Telefon (odc. 4a)
- E2018: Kosmiczne kurczaki w kosmosie
- 2018: LEGO Elves – babcia Emily
- 2018: Littlest Pet Shop: Nasz własny świat –
- Savannah Cheetaby (odc. 1),
- Tallulah Poodelle (odc. 7),
- Nauczycielka Jogi (odc. K4)
- E2018: Motown Magic
- E2018: Paprika – chmurka
- 2018: Playmobil: Magic – Legendarny Zimowy Feniks
- E2018: Pokémon seria: Słońce i Księżyc −
- starsza pani (odc. 4),
- siostra Joy,
- sprzątaczka (odc. 4)
- 2018: Robozuna – Meili
- E2018-2020: She-Ra i księżniczki mocy – Królowa Angella
- E2018: Sissi – młoda cesarzowa – Ludwika
- 2018: Transformers: Cyberverse
- E2018: Wodnikowe Wzgórze – Czarny Królik
- 2019: AwanturNick –
- Kobieta #1 (odc. 1-2),
- Studentka (odc. 7),
- Asystentka Stricklanda (odc. 9),
- Presley (odc. 14, 19),
- Lee
- 2019: Bakugan: Przymierze wojowników –
- Phaedrus,
- Keiko
- E2019: Bella i Sebastian –
- żona Morrisa (odc. 17, 27, 52),
- matka Megan (odc. 17, 46, 48, 50)
- 2019: Bia – mama Chiary
- E2019: Biuro ochrony magii – Ella Reegan, matka Lily (odc. 15)
- E2019: Coop i Cami pytają świat –
- Pani Pappas (odc. 4),
- Pani Tipton (odc. 24),
- Susan (odc. 36)
- 2019: Cześć, ninja! – Ba-Cian / Kuma
- 2019: DC Super Hero Girls –
- Julia Kapatelis (odc. 43, 49),
- Nauczycielka (odc. 44)
- 2019: GO! Żyj po swojemu – Mercedes
- E2019: Miasteczko South Park – Barbara Streisland (odc. 12)
- E2019: Niesamowity świat Gumballa –
- Narratorka Bohaterów dnia codziennego (odc. 109a),
- Siciliana (odc. 110a)
- D2019: Pan Magoo –
- Kobieta (odc. 3),
- Marnie (odc. 4, 16),
- Staruszka (odc. 16)
- E2019: Pokémon seria: Słońce i Księżyc − Ultra Przygody − Siostra Joy
- D2019: Star Butterfly kontra siły zła –
- Małpa Błaźnicy (odc. 58, 59b),
- Azniss (jedna kwestia w odc. 67b)
- D2019: The A List – Mama Mii
- 2019: T.O.T.S. Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków
- D2019: Yabba Dabba Dinozaury! –
- Furodaktyl (odc. 1),
- Granatowy Pająkozaur (odc. 2),
- Soprana (odc. 4, 12),
- Fioletowy Pająkozaur (odc. 12),
- Beatrycze „Księżna” Bazalt (odc. 13),
- Jennifer (odc. 21)
- E2019-2020: Wielka Szóstka: Serial –
- Ciocia Cass (odc. 20),
- Basemax (odc. 42-43)
- D2019-2020: Znajdź mnie w Paryżu
- D2019: Zoo – pingwin
- 2020: Bakugan: Powstanie Geoganów
- E2020: Chłopaki z baraków: Serial animowany – Arlene Dickinson (odc. 14)
- E2020: Cudowny świat Mikiego – Narrator (odc. 7)
- E2020: Dziennik przyszłej pani prezydent – Sekretarka (odc. 1)
- E2020: Gaby Duran: galaktyczna opiekunka – Panna Choi (odc. 11)
- E2020: Julie and the Phantoms – Ciocia Victoria (odc. 1, 6)
- E2020: Królewska Straż
- E2020: Mira – nadworna detektyw –
- Krawcowa,
- Mama Kamali i Dimple,
- Ashima,
- Rubi (odc. 19a)
- E2020: My Little Pony: Pony Life –
- Angel (odc. 9a, 18b),
- Opal (odc. 9a),
- Sowalicja (odc. 9a)
- Motyl (odc. 20b),
- Zesty (odc. 28a),
- Bibliotekarka (odc. 39a),
- gwary i epizody
- E2020: Ogarnij to! –
- Pani Sparx (odc. 1),
- Reporterka (odc. 4),
- Patriotyczna Patty (odc. 6),
- Pani Shifflet (odc. 10),
- Elaine (odc. 16),
- Krystal (odc. 17),
- Brzuchomówczyni (odc. 39)
- E2020: Panda Tafla
- 2020: Pełzaki –
- Didila „Didi” Pickles,
- Josh (odc. 5b, 11a, 17a, 25a),
- Chłopiec (odc. 15b),
- Nina (odc. 15b, 17a)
- E2020: Płazowyż – Marta (odc. 15a)
- E2020-2022: Po prostu Kucek –
- Marti (odc. 13a),
- Liz (odc. 21a),
- Pani Glibbins (odc. 22b),
- Linda Carson (odc. 27a),
- Narzeczona Enrique (odc. 28b),
- Jenny Benson (odc. 30b),
- Techniczka (odc. 33a)
- D2020: Przygody Tomka Sawyera – Pani Clark
- E2020: Super Rakieta – Pilot (odc. 3a)
- E2020: Sydney na Maksa – Judy Reynolds
- E2020: Sylvanian Families –
- Narrator,
- Alicia,
- Nora Teak,
- Miranda Maple
- 2020: Świat Miraculum – Caline Bustier
- E2020: Teraz Muppety! –
- Margaret (odc. 1),
- Esther (odc. 6),
- Mary (odc. 6)
- D2021: Ale obciach
- 2021: Arcane
- D2021: Dziewczyna, chłopak, itd.
- E2021: Goldie i starszaki – Graci (odc. 8)
- 2021: Grajmy razem! – Strażaczka Fran
- E2021: Kocie wiedźmy
- E2021: Miasteczko dinozaurów – Mama
- 2021: Myszka Miki: Frajdomek
- E2021: Na tafli marzeń – Sprzedawczyni
- 2021: Ninja Express –
- Madame Wściekła Rakieta (odc. 3),
- Najwyższa kapłanka (odc. 4),
- Szeryfka (odc. 17),
- Organizatorka rozrywek (odc. 25)
- 2021: Opowiadania z piaskownicy –
- Fryzjerka (odc. 9),
- Pies (odc. 9),
- Kot (odc. 12)
- E2021: Pokémon: Podróże – Seria − Siostra Joy (odc. 6, 21, 27-28)>
- 2021-2022: Power Rangers Dino Fury –
- Oficjał (odc. 17),
- Flapnarok (odc. 32)
- E2021: Smerfy –
- Syriuszka,
- Wierzbinka
- E2021: Sowi dom –
- Gackowa królowa (odc. 7, 10, 25),
- Pani Cierńszpon, mama Idy i Lilith (odc. 23, 27)
- E2021: Strasznie mroczne historie – Deszcz (odc. 4)
- 2021: Szkolne dramy
- E2021: Świnka Peppa – Babcia Wilk
- 2021: Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas
- 2022: BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-
- 2022: Batwheels
- 2022: Cwaniak – Marie Tussaud
- E2022: Czarodziejska cukiernia Alicji – Mama Felka (odc. 6b, 13b)
- D2022: Czarodziejskie miasteczko Pinokia
- D2022: Człowiek Pająk i jego niezwykli przyjaciele – Pani Stephens (odc. 17)
- D2022: Dinosaurs
- 2022: Królik samuraj: Kroniki Usagiego – Karasu-Tengu
- 2022: Ms. Marvel
- 2022: My Little Pony: Opowiedz swoją historię –
- Jazz Hooves (odc. 5, 8, 14, 27, 30, 32-33, 50),
- Laptop (odc. 11)
- 2022: My Little Pony: Zmieniaj świat – Jazz Hooves (odc. 1-3, 5)
- E2022: Pokémon: Podróże Mistrzów – Serial − Siostra Joy (odc. 21, 42)
- 2022: Rodzina Dumnych: Głośniej i dumniej – Pani Brady (odc. 20)
- 2022: Równoległy wymiar – Klientka (odc. 3)
- D2022: Spider-Woman – Namarra (odc. 16)
- 2022: Straż ekipa – Ela (odc. 3b)
- 2022: Szkoła Wikingów – Turida
- E2022-2023: Trolle: TrolleTopia – Babcia Mruka (odc. 39b)
- 2022: Wszystko jedno – Kátia Trix (odc. 1)
- E2023: 8:15 – Głos z filmiku (odc. 9)
- E2023: Chomi i Greta –
- Łotr #1 (odc. 3a),
- La Cebolla (odc. 4b),
- Inga (odc. 6a),
- Kathy (odc. 7a)
Gry
- 2005: Madagaskar –
- Dziewczynka,
- Kobieta
- 2005: Kurczak Mały – Głos statku
- 2006: Noddy: Szykujmy się do szkoły –
- mama Tabiego,
- głosy z tłumu
- 2006: Sezon na misia –
- Beth,
- Giselle
- 2006: Neverwinter Nights 2 – Kapitan Brelaina
- 2006: Heroes of Might & Magic V: Kuźnia przeznaczenia – Izabela
- 2007: Broken Sword: Anioł śmierci – Siostra Serena
- 2007: FearZone: Strefa 22 – Ebru
- 2007: Neverwinter Nights 2: Maska zdrajcy –
- Katia,
- Lienna,
- Nadaj
- 2007: Shrek Trzeci – Kopciuszek
- 2007: The Settlers: Narodziny imperium – Kestral
- 2008: Adibu: Poznaję tajemnice ludzkiego ciała – Adibu
- 2008: Heroes of Might & Magic V: Dzikie hordy – Izabela
- 2008: Kocham konie – Narrator
- 2008: Mały Adibu w wesołym cyrku – Adibu
- 2008: Sam & Max: Sezon 1 –
- Ela Drzazga,
- Anka Biotyk
- 2008: Mass Effect –
- Hana Murakami,
- Metresa Sha’ira,
- Macha Doyle,
- Shiala,
- Klon asari,
- Kolonistka na Feros
- 2008: Warhammer: Mark of Chaos – Battle March – Wiedźma
- 2008: WALL·E – System ochrony statku
- 2008: Fallout 3 – Robomózg
- 2009: Age of Conan: Hyborian Adventures – Sycra
- 2009: Fantasy Wars: Złota edycja –
- Teya Tael,
- Elfi włócznicy
- 2009: Załoga G – SI
- 2009: Dragon Age: Początek – Sir Cauthrien
- 2010: Dragon Age: Początek – Przebudzenie –
- Lady Rylien,
- Rylok
- 2010: Mass Effect 2 –
- Aria T’Loak,
- Ereba
- 2010: Zaplątani – Narrator
- 2011: Crysis 2 –
- Nanokombinezon,
- Spikerka,
- Komputer misji,
- Dziennikarka
- 2011: Wiedźmin 2: Zabójcy królów –
- Madame Karoll,
- Margerita
- 2011: Resistance 3 – Susan Capelli
- 2011: Might & Magic: Heroes VI – Irina
- 2011: Dance Central 2 – Miss Aubrey
- 2011: Kinect Sports: Sezon 2 – Komentatorka golfa
- 2012: Diablo III –
- Auriel,
- Brielle,
- Despina,
- Królowa Asylla,
- Uchodźca
- 2012: The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard – Valerica
- 2013: Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar – Mama Bonnie
- 2013: The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn
- 2013: Might & Magic: Heroes VI – Cienie mroku – Ludmiła
- 2014: Hearthstone – Alleria Bieżywiatr
- 2015: Disney Infinity 3.0
- 2016: Dishonored 2 – Cywil z wyższych sfer
- 2017: Horizon Zero Dawn – Jezza
- 2017: The LEGO Ninjago Movie – Gra wideo – Koko
- 2017: Dishonored: Death of the Outsider – Elitarne strażniczki
- 2018: LEGO Iniemamocni – Edna Model
- 2019: MediEvil –
- Królowa Imanzi Shongama,
- Megwynne Stormbinder
- 2019: Star Wars Jedi: Upadły zakon
- 2020: Dreams – Laila
- 2020: Legends of Runeterra – Tianna
- 2020: Cyberpunk 2077
- 2022: Dying Light 2: Stay Human
- 2022: ELEX II
Programy
- 2011: Wkręty z górnej półki
- 2013: Minnie and You – Electra Formosa
- 2021: Księżniczki Disneya – remiks: Wielkie Święto Księżniczek – Flora
Słuchowiska
- 2000: Johnny Enigma
- 2002: Stara baśń – Druhna 2 (odc. 2)
- 2003: Przygody Dona Kichota – Leonia (odc. 20-21)
- 2004: Oliver Twist – matka Oliviera (odc. 1)
- 2009: Dziadek do orzechów
- 2018: Seksmisja – Berna
- 2021: Ping i Pong – szczęśliwe prosiaczki – Sowa
Wykonanie piosenek
Filmy
- 1954: Proste sprawy (druga wersja dubbingu)
- 1955: Słodycze albo psikus – Wiedźma Hazel (trzecia i druga wersja dubbingu)
- 1962: Dzikie łabędzie – Eliza (pierwsza wersja dubbingu)
- 1977: Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka
- 1978: Mały
- 1999: Atlantyda: Prawdziwa legenda – Królowa Merin
- 2003: Rugratsy szaleją −
- Deborah „Debbie” Thornberry („Should I Stay or Should I Go”),
- Siri („Big Bad Cat”)
- E2004: Legenda o Sennej Dolinie (pierwsza wersja dubbingu)
- E2004: Pisankowy świat
- 2004: Mulan II – Mei („Taka jak inne pragnę być”)
- 2005: Lars i mały niedźwiadek
- 2005: Mokra bajeczka
- 2005: Tarzan II: Początek legendy – chór („Syn człowieka”, „Powiedz kim jestem”)
- 2006: Bratz: Szczenięce lata – Nora
- E2006: Niezwykła wyprawa Wielkanocnego Zajączka
- 2007: Kopciuszek III: Co by było gdyby... – Kopciuszek („Doskonałość”, „To już nie sen”)
- 2017: Piękna i Bestia –
- Matka dziewcząt („Bella”)
- chór („Gaston”, „Gościem bądź”, „Piękna i Bestia” (repryza))
- 2018: Piotruś Królik
- D2019: Klara Muu!
Seriale
- 1991-2004: Pełzaki (druga wersja dubbingu; odc. 22b-23a, 27, 36a, 41a, 75b)
- 1996-2000: Przygody Księgi Mądrości (druga wersja dubbingu)
- 1997: Miasteczko South Park (odc. 11-13, 180, 220)
- 1999: Baśniowa kraina braci Grimm: Simsala – Roszpunka (odc. 8)
- 2002: Maks i Ruby (odc. 61c, 78c, 93)
- 2004: Niebieski smok
- E2006-2017: Przygody Timmy’ego / Wróżkowie chrzestni (piosenka tytułowa – odc. 1-26, 71-77, 79-152; odc. 23a, 24, 88, 111a, 156a)
- 2006: Wymiennicy (odc. 18b)
- 2007-2009: Dobranocny ogród
- 2007: Śniegusie
- 2007-2008: Zajączkowo
- 2008: Potwory i piraci (wersja TVN)
- 2008: Zgaduj z Jessem (odc. 42, 44, 48)
- 2009-2012: Timmy i przyjaciele (pierwsza wersja dubbingu)
- 2011: Przygody Adasia i Tosi
- E2012-2019: My Little Pony: Przyjaźń to magia –
- Królowa Chrysalis („This Day Aria” (repryza), „Better Way to Be Bad”),
- Twilight Sparkle („Friendship U”)
- 2016: Bingo i Rolly w akcji
- 2017: Kicia Rożek
- 2018: Jabłko i Szczypior
- 2020: Pełzaki – Didila „Didi” Pickles (odc. 24b)
- E2020: Sydney na Maksa – Judy Reynolds
Programy
- 2005: Piotruś Pan on Ice
Kierownictwo muzyczne
Seriale
- E2015-2016: Małe czarodziejki
Linki zewnętrzne
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska w polskiej Wikipedii
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska w bazie filmpolski.pl
- Joanna Węgrzynowska-Cybińska w bazie filmweb.pl