SkyShowtime: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 237: | Linia 237: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | | bgcolor="#CCE2FF"|018 | ||
| ''[[Psi patrol]]'' | | ''[[Psi patrol]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 14.02.2023 | | 14.02.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 332: | Linia 332: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | | bgcolor="#CCE2FF"|037 | ||
| ''[[Rubble i jego Ekipa]]'' | | ''[[Rubble i jego Ekipa]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 15.12.2023 | | 15.12.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 389: | Linia 389: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 12.04.2025 | | 12.04.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|049 | |||
| ''[[Star Trek: Lower Decks]]'' | |||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | |||
| 30.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|050 | |||
| ''[[Jeźdźcy smoków: Dziewięć światów]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|051 | |||
| ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa|Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | |||
| ''[[Super Chruper Króliki]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 08.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 657: | Linia 677: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|052 | | bgcolor="#CCE2FF"|052 | ||
| ''[[Mean Girls]]'' | | ''[[Mean Girls]]'' | ||
| | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 28.08.2024 | | 28.08.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 671: | Linia 691: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|055 | | bgcolor="#CCE2FF"|055 | ||
| ''[[SONIC 3. Szybki jak błyskawica]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 02.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|056 | |||
| ''[[Wicked]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 06.07.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|057 | |||
| ''[[Doktor Dolittle]]'' | | ''[[Doktor Dolittle]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 1243: | Linia 1273: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 09.07.2025 | | 09.07.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|113 | |||
| ''[[Dog Man]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | |||
| 29.09.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|114 | |||
| ''[[Opowieść wigilijna pana Magoo]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO]] | |||
| 03.10.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|115 | |||
| ''[[Jak wytresować smoka: Święta w domu]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|116 | |||
| ''[[Świt jeźdźców smoków]]'' | |||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 20:35, 24 lis 2025
SkyShowtime
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 lutego 2023 |
SkyShowtime – platforma streamingowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy Paramount Global i Comcast, dostępna w krajach europejskich. W ofercie znajdują filmy wytwórni Paramount Pictures, Universal Pictures, DreamWorks, a także seriale znane z Paramount+, Peacock, telewizji Sky, Showtime i Nickelodeon. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 lutego 2023 roku.
