SkyShowtime: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 237: | Linia 237: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|018 | | bgcolor="#CCE2FF"|018 | ||
| ''[[Psi patrol]]'' | | ''[[Psi patrol]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA / HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 14.02.2023 | | 14.02.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 332: | Linia 332: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|037 | | bgcolor="#CCE2FF"|037 | ||
| ''[[Rubble i jego Ekipa]]'' | | ''[[Rubble i jego Ekipa]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND / TRANSPERFECT MEDIA POLAND]] | ||
| 15.12.2023 | | 15.12.2023 | ||
|- | |- | ||
| Linia 394: | Linia 394: | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 30.07.2025 | | 30.07.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|050 | |||
| ''[[Jeźdźcy smoków: Dziewięć światów]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|051 | |||
| ''[[Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa|Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa – Podniebni bohaterowie]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 1263: | Linia 1273: | ||
| [[Iyuno|IYUNO]] | | [[Iyuno|IYUNO]] | ||
| 03.10.2025 | | 03.10.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|115 | |||
| ''[[Jak wytresować smoka: Święta w domu]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|116 | |||
| ''[[Świt jeźdźców smoków]]'' | |||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | |||
| 01.11.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 20:25, 1 lis 2025
SkyShowtime
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 lutego 2023 |
SkyShowtime – platforma streamingowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy Paramount Global i Comcast, dostępna w krajach europejskich. W ofercie znajdują filmy wytwórni Paramount Pictures, Universal Pictures, DreamWorks, a także seriale znane z Paramount+, Peacock, telewizji Sky, Showtime i Nickelodeon. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 lutego 2023 roku.
