SkyShowtime: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 409: | Linia 409: | ||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | | [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | ||
| 08.11.2025 | | 08.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|053 | |||
| ''[[Umizoomi]]'' | |||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | |||
| 20.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Linia 1293: | Linia 1298: | ||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | | [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | ||
| 01.11.2025 | | 01.11.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|117 | |||
| ''[[Psi patrol: Film]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]] | |||
| 19.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|118 | |||
| ''[[Ciekawski George: Dziki Zachód|Ciekawski George 5: Na Dziki Zachód]]'' | |||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | |||
| 31.12.2025 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|119 | |||
| ''[[Jak wytresować smoka 3]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 31.12.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 14:48, 31 gru 2025
SkyShowtime
| |
|---|---|
| Start platformy | 14 lutego 2023 |
SkyShowtime – platforma streamingowa stworzona jako spółka joint venture pomiędzy Paramount Global i Comcast, dostępna w krajach europejskich. W ofercie znajdują filmy wytwórni Paramount Pictures, Universal Pictures, DreamWorks, a także seriale znane z Paramount+, Peacock, telewizji Sky, Showtime i Nickelodeon. Oficjalny start platformy w Polsce miał miejsce 14 lutego 2023 roku.
