JimJam: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 1081: | Linia 1081: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|76 | | bgcolor="#CCE2FF"|76 | ||
| ''[[Strażak Sam: Norman Price i tajemnica przestworzy]]'' | |||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | |||
| 12.08.2023 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|77 | |||
| ''[[Strażak Sam: Uwaga, kosmici!]]'' | | ''[[Strażak Sam: Uwaga, kosmici!]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 11.04.2021 | | 11.04.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|78 | ||
| ''[[Strażnicy miasta – The Movie]]'' | | ''[[Strażnicy miasta – The Movie]]'' | ||
| <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| 13.12.2020 | | 13.12.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|79 | ||
| ''[[Świąteczna przesyłka]]'' | | ''[[Świąteczna przesyłka]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 18.12.2016 | | 18.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|80 | ||
| ''[[Świąteczne elfy]]'' | | ''[[Świąteczne elfy]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 25.12.2013 | | 25.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|81 | ||
| ''[[Święty Myszołaj i jego drużyna]]'' | | ''[[Święty Myszołaj i jego drużyna]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 21.12.2016 | | 21.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|82 | ||
| ''[[Tarzan - władca małp]]'' | | ''[[Tarzan - władca małp]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 06.10.2013 | | 06.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|83 | ||
| ''[[Tomcio Paluch spotyka Calineczkę]]'' | | ''[[Tomcio Paluch spotyka Calineczkę]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 13.10.2013 | | 13.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|84 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 03.11.2019 | | 03.11.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|85 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele|Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele|Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 26.09.2009 | | 26.09.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|86 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 26.12.2019 | | 26.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|87 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 24.12.2019 | | 24.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|88 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 02.11.2019 | | 02.11.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|89 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 22.05.2021 | | 22.05.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|90 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 15.12.2019 | | 15.12.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|91 | ||
| ''[[Tomek i przyjaciele|Tomek i przyjaciele: Wielkie odkrycie]]'' | | ''[[Tomek i przyjaciele|Tomek i przyjaciele: Wielkie odkrycie]]'' | ||
| [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | | [[Studio Eurocom|STUDIO EUROCOM]] | ||
| 05.03.2011 | | 05.03.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|92 | ||
| ''[[Truskawkowe ciastko: Warto marzyć|Truskaweczka: Warto marzyć]]'' | | ''[[Truskawkowe ciastko: Warto marzyć|Truskaweczka: Warto marzyć]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 18.01.2020 | | 18.01.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|93 | ||
| ''[[Wigilijna noc]]'' | | ''[[Wigilijna noc]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 22.12.2013 | | 22.12.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|94 | ||
| ''[[Woodlisie (film)|Woodlisie]]'' | | ''[[Woodlisie (film)|Woodlisie]]'' | ||
| [[MediaVox|MEDIAVOX]] | | [[MediaVox|MEDIAVOX]] | ||
| 13.11.2016 | | 13.11.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|95 | ||
| ''[[Wyspa skarbów (Golden Films)|Wyspa skarbów]]'' | | ''[[Wyspa skarbów (Golden Films)|Wyspa skarbów]]'' | ||
| [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | | [[En-Be-Ef|EN-BE-EF]] | ||
| 20.10.2013 | | 20.10.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|96 | ||
| ''[[Zamek księżniczki]]'' | | ''[[Zamek księżniczki]]'' | ||
| [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | | [[Telewizyjne Studia Dźwięku|TELEWIZYJNE STUDIA DŹWIĘKU – WARSZAWA]] | ||
| 01.09.2013 | | 01.09.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|97 | ||
| ''[[Zima wśród wierzb]]'' | | ''[[Zima wśród wierzb]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
Wersja z 19:10, 4 kwi 2025
JimJam / Polsat JimJam
| |
|---|---|
| Start emisji | 3 grudnia 2007 (JimJam) 19 listopada 2009 (Polsat JimJam) |
JimJam – międzynarodowy telewizyjny kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym tworzony przez AMC Networks International (dawniej Chello Zone) i do jesieni 2010 także przez HIT Entertainment.
Kanał wystartował 3 grudnia 2007 roku. 19 listopada 2009 został uruchomiony jego polski odpowiednik Polsat JimJam (współtworzona do połowy lutego 2023 przez Polsat), który pierwotnie emitował tę samą ramówkę co zwykły kanał, ale 1 lipca 2013 roku na Polsat JimJam uruchomiono odrębny przekaz kanału wyłącznie na potrzeby polskiego rynku.
Kanał emituje większość swoich programów z polskim dubbingiem – jednak w wersji lektorskiej emitowane są serial Anatol (pomimo istnienia wersji dubbingowej) oraz następujące filmy: Mój mały kucyk: Kucykowe Święta (zapowiadany jako My Little Pony: Święta z Minty), Mój mały kucyk: Parada księżniczki, Mój mały kucyk: Czarujące urodziny (zapowiadany jako My Little Pony: Urodzinowa niespodzianka) i Mój mały kucyk: Uciekająca tęcza (zapowiadany jako My Little Pony: Przygoda Rarity).
Programy JimJam
Seriale animowane
Seriale fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w JimJam |
|---|---|---|---|
| 01 | Cyrk Antosia | MEDIAVOX | 01.12.2009 |
| 02 | Wielka dżungla | MEDIAVOX | 04.01.2010 |
| 03 | Farma Benjamina | MEDIAVOX | 01.04.2010 |
| 04 | A może nad morze? | MEDIAVOX | 01.05.2010 |
| 05 | Tu i tam | MEDIAVOX | 01.09.2012 |
| 06 | Teraz już wiesz | MEDIAVOX | 01.12.2015 |
| 07 | Czas na zabawę | MEDIAVOX | 01.04.2016 |
| 08 | Miss Persona | MEDIAVOX | 04.2020 |
