Nickelodeon Polska: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 751: | Linia 751: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | | bgcolor="#DFEEEF"|17 | ||
| ''[[Maggie i Bianca: Fashion Friends]]'' | |||
| <!--[[Master Film|MASTER FILM]]--> | |||
| 01.07.2017 | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| ''[[Make it pop]]'' | | ''[[Make it pop]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 757: | Linia 764: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|19 | ||
| ''[[Marvin Marvin]]'' | | ''[[Marvin Marvin]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 764: | Linia 771: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''[[Max i Shred]]'' | | ''[[Max i Shred]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 771: | Linia 778: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|21 | ||
| ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | | ''[[Mega przygody Bucketa i Skinnera]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 778: | Linia 785: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| ''[[Nawiedzeni]]'' | | ''[[Nawiedzeni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 785: | Linia 792: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | | ''[[Nicky, Ricky, Dicky i Dawn]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 792: | Linia 799: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | | ''[[Niebezpieczny Henryk]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 799: | Linia 806: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| ''[[Nieidealna]]'' | | ''[[Nieidealna]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 806: | Linia 813: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| ''[[Nocna straż]]'' | | ''[[Nocna straż]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 813: | Linia 820: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|27 | ||
| ''[[Power Rangers Samurai]]'' | | ''[[Power Rangers Samurai]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 820: | Linia 827: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|28 | ||
| ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | | ''[[Powrót na Dziki Zachód]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 827: | Linia 834: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|29 | ||
| ''[[Sam i Cat]]'' | | ''[[Sam i Cat]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 834: | Linia 841: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|30 | ||
| ''[[Super Ninja]]'' | | ''[[Super Ninja]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 841: | Linia 848: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|31 | ||
| ''[[Szkolny poradnik przetrwania]]'' | | ''[[Szkolny poradnik przetrwania]]'' | ||
| <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | | <!--[[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]]--> | ||
| Linia 848: | Linia 855: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|32 | ||
| ''[[Szkoła Czarownic]]'' | | ''[[Szkoła Czarownic]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 855: | Linia 862: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|33 | ||
| ''[[Szkoła rocka]]'' | | ''[[Szkoła rocka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 862: | Linia 869: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|34 | ||
| ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | | ''[[Tajemnice domu Anubisa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 869: | Linia 876: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| ''[[Talia czaruje w kuchni]]'' | | ''[[Talia czaruje w kuchni]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 876: | Linia 883: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|36 | ||
| ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | | ''[[Tess kontra chłopaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 883: | Linia 890: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|37 | ||
| ''[[True Jackson]]'' | | ''[[True Jackson]]'' | ||
| [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[Start International Polska|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| Linia 890: | Linia 897: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|38 | ||
| ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | | ''[[Victoria znaczy zwycięstwo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 897: | Linia 904: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|39 | ||
| ''[[Zdaniem Freda!]]'' | | ''[[Zdaniem Freda!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 904: | Linia 911: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|40 | ||
| ''[[Zoey 101]]'' | | ''[[Zoey 101]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
Wersja z 20:31, 1 lip 2017
Nickelodeon Polska – polskojęzyczna stacja telewizyjna dla dzieci i młodzieży, emitująca seriale animowane i fabularne dla dzieci i młodzieży z dubbingiem; uruchomiona 10 lipca 2008 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 1 czerwca.
Kanał współpracuje głównie z dwoma studiami dubbingowymi – Start International Polska i Master Film.
Emitowane programy
Seriale animowane
Seriale animowane w bloku Nick Junior
Pozostałe seriale emitowane na kanale Nick Jr.
| N/o | Tytuł | Studio dubbingowe |
|---|---|---|
| 01 | Maks i Ruby | TELEWIZJA POLSKA AGENCJA FILMOWA/SDI MEDIA POLSKA/START INTERNATIONAL POLSKA |
| 02 | Mały Bill | MASTER FILM |
| 03 | Witaminki | |
Seriale fabularne
Filmy animowane
Filmy fabularne
Linki zewnętrzne
- Nickelodeon Polska w polskiej Wikipedii
