Disney Channel: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 752: | Linia 752: | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|074 | | style="background-color: #CCE2FF;"|074 | ||
| ''[[Nowe przygody Kubusia Puchatka]]'' | |||
| [[Studio Opracowań Filmów w Warszawie|STUDIO OPRACOWAŃ FILMÓW W WARSZAWIE]] | |||
| 02.07.2022 | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|075 | |||
| ''[[Szkoła Wikingów]]'' | | ''[[Szkoła Wikingów]]'' | ||
| [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | | [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 05.09.2022 | | 05.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|076 | ||
| ''[[Niesamowity Żółty Yeti]]'' | | ''[[Niesamowity Żółty Yeti]]'' | ||
| [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | | [[SDI Media Polska|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 05.12.2022 | | 05.12.2022 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|077 | ||
| ''[[Moon Girl i Diabelski Dinozaur]]'' | | ''[[Moon Girl i Diabelski Dinozaur]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 20.03.2023 | | 20.03.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|078 | ||
| ''[[Dronersi]]'' | | ''[[Dronersi]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 03.04.2023 | | 03.04.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|079 | ||
| ''[[Herosi pół na pół]]'' | | ''[[Herosi pół na pół]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 08.05.2023 | | 08.05.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|080 | ||
| ''[[Taffy]]'' | | ''[[Taffy]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA / IYUNO•SDI GROUP / IYUNO POLSKA]] | ||
| 05.06.2023 | | 05.06.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|081 | ||
| ''[[Chomi i Greta]]'' | | ''[[Chomi i Greta]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 05.06.2023 | | 05.06.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|082 | ||
| ''[[Kiff]]'' | | ''[[Kiff]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 02.10.2023 | | 02.10.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|083 | ||
| ''[[Zombies: The Re-Animated Series]]'' | | ''[[Zombies: The Re-Animated Series]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
| 28.10.2023 | | 28.10.2023 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"|084 | ||
| ''[[Hailey w akcji!]]'' | | ''[[Hailey w akcji!]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
Wersja z 09:40, 20 sie 2025
Disney Channel
| |
|---|---|
| Start emisji | 2 grudnia 2006 |
Disney Channel – polskojęzyczna stacja telewizyjna emitująca seriale komediowe, animowane oraz filmy. Kanał wystartował 2 grudnia 2006 roku. Siostrzane kanały: Disney XD i Disney Junior.
Seriale aktorskie
Programy
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Disney Channel |
|---|---|---|---|
| 001 | Disney Channel Games | SUN STUDIO POLSKA | 27.01.2007 |
| 002 | Disney’s Friends for Change Games | SDI MEDIA POLSKA | 24.10.2011 |
| 003 | Art Attack | SDI MEDIA POLSKA | 01.03.2012 |
| 004 | Księżniczki Disneya: Królewska ceremonia | SDI MEDIA POLSKA | 07.04.2012 |
| 005 | Wkręty z górnej półki | SDI MEDIA POLSKA | 12.01.2013 |
| 006 | Kod 9 | SDI MEDIA POLSKA | 11.05.2013 |
| 007 | Minnie and You | SDI MEDIA POLSKA | 30.05.2013 |
| 008 | Rysuj i graj | SDI MEDIA POLSKA | 11.05.2014 |
| 009 | Violetta: Koncert | SDI MEDIA POLSKA | 13.09.2014 |
| 010 | Blog kulinarny Angie | SDI MEDIA POLSKA | 21.10.2014 |
| 011 | Następcy: No to jazda | SDI MEDIA POLSKA | 2015 |
