Cartoon Network: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 1198: | Linia 1198: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|030 | | bgcolor="#CCE2FF"|030 | ||
| ''[[Zakochany pingwin]]'' | |||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | |||
| 08.04.2001 | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|031 | |||
| ''[[Nowy Scooby-Doo]]'' | | ''[[Nowy Scooby-Doo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|032 | ||
| ''[[Flintstonowie: Rockula i Frankenstone]]'' | | ''[[Flintstonowie: Rockula i Frankenstone]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 07.09.2002 | | 07.09.2002 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|033 | ||
| ''[[Arka Yogiego]]'' | | ''[[Arka Yogiego]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.09.2002 | | 14.09.2002 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|034 | ||
| ''[[Holly-rockowa kołysanka]]'' | | ''[[Holly-rockowa kołysanka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2002 | | 2002 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|035 | ||
| ''[[Babcię przejechały renifery]]'' | | ''[[Babcię przejechały renifery]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 20.12.2003 | | 20.12.2003 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|036 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Magiczny pierścień]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Magiczny pierścień]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 12.03.2005 | | 12.03.2005 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|037 | ||
| ''[[Scooby-Doo i cyberpościg]]'' | | ''[[Scooby-Doo i cyberpościg]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 19.03.2005 | | 19.03.2005 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|038 | ||
| ''[[Scooby-Doo i najeźdźcy z kosmosu]]'' | | ''[[Scooby-Doo i najeźdźcy z kosmosu]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| Linia 1242: | Linia 1247: | ||
| 02.04.2005 | | 02.04.2005 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|040 | ||
| ''[[Scooby-Doo i baśnie z tysiąca i jednej nocy]]'' | | ''[[Scooby-Doo i baśnie z tysiąca i jednej nocy]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 07.05.2005 | | 07.05.2005 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|041 | ||
| ''[[Mały Wojownik]]'' | | ''[[Mały Wojownik]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 15.04.2006 | | 15.04.2006 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|042 | ||
| ''[[Aloha, Scooby-Doo]]'' | | ''[[Aloha, Scooby-Doo]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 09.09.2006 | | 09.09.2006 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|043 | ||
| ''[[Scooby-Doo i legenda wampira]]'' | | ''[[Scooby-Doo i legenda wampira]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 16.09.2006 | | 16.09.2006 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|044 | ||
| ''[[Scooby-Doo i potwór z Loch Ness]]'' | | ''[[Scooby-Doo i potwór z Loch Ness]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 23.09.2006 | | 23.09.2006 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|045 | ||
| ''[[Scooby-Doo i meksykański potwór]]'' | | ''[[Scooby-Doo i meksykański potwór]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 30.09.2006 | | 30.09.2006 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|046 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Misja na Marsa]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Misja na Marsa]]'' | ||
| [[PaanFilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]] | | [[PaanFilm Studio|PAANFILM STUDIO WARSZAWA]] | ||
| 07.10.2006 | | 07.10.2006 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|047 | ||
| ''[[Królik Bugs: 1001 króliczych opowiastek]]'' | | ''[[Królik Bugs: 1001 króliczych opowiastek]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 2006 | | 2006 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|048 | ||
| ''[[Kacper: Szkoła postrachu]]'' | | ''[[Kacper: Szkoła postrachu]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 09.12.2007 | | 09.12.2007 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|049 | ||
| ''[[Mroczne przygody Klanu Na Drzewie]]'' | | ''[[Mroczne przygody Klanu Na Drzewie]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 19.01.2008 | | 19.01.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|050 | ||
| ''[[Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.]]'' | | ''[[Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: W.Y.W.I.A.D.]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 20.01.2008 | | 20.01.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|051 | ||
| ''[[Ben 10: Tajemnica Omnitrixa]]'' | | ''[[Ben 10: Tajemnica Omnitrixa]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.03.2008 | | 21.03.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|052 | ||
| ''[[Ben 10: Wyścig z czasem]]'' | | ''[[Ben 10: Wyścig z czasem]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.06.2008 | | 01.06.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|053 | ||
| ''[[Mój kumpel z wuefu jest małpą]]:<br />Szkolny musical zwierząt'' | | ''[[Mój kumpel z wuefu jest małpą]]:<br />Szkolny musical zwierząt'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 07.09.2008 | | 07.09.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|054 | ||
| ''[[Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.]]'' | | ''[[Kryptonim: Klan na drzewie – Operacja: Z.E.R.O.]]'' | ||
| [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | | [[TransPerfect Media Poland|START INTERNATIONAL POLSKA]] | ||
| 14.09.2008 | | 14.09.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|055 | ||
| ''[[Co gryzie Jimmy'ego? (film)|Co gryzie Jimmy’ego?]]'' | | ''[[Co gryzie Jimmy'ego? (film)|Co gryzie Jimmy’ego?]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 05.10.2008 | | 05.10.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|056 | ||
| ''[[Podpięść: Wariackie Halloween]]'' | | ''[[Podpięść: Wariackie Halloween]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 31.10.2008 | | 31.10.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|057 | ||
| ''[[Billy i Mandy i zemsta Boogeymana]]'' | | ''[[Billy i Mandy i zemsta Boogeymana]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 01.11.2008 | | 01.11.2008 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|058 | ||
| ''[[Atomówki#Atomówki rządzą!|Atomówki rządzą!]]'' | | ''[[Atomówki#Atomówki rządzą!|Atomówki rządzą!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 24.01.2009 | | 24.01.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|059 | ||
| ''[[Ben 10: Alien Swarm]]'' | | ''[[Ben 10: Alien Swarm]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 09.12.2009 | | 09.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|060 | ||
| ''[[Scooby-Doo na tropie mumii]]'' | | ''[[Scooby-Doo na tropie mumii]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 19.12.2009 | | 19.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|061 | ||
| ''[[Koty nie tańczą]]'' | | ''[[Koty nie tańczą]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 20.12.2009 | | 20.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|062 | ||
| ''[[Scooby-Doo i król Goblinów]]'' | | ''[[Scooby-Doo i król Goblinów]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 22.12.2009 | | 22.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|063 | ||
| ''[[Stalowy gigant]]'' | | ''[[Stalowy gigant]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 26.12.2009 | | 26.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|064 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Ahoj piraci!]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Ahoj piraci!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 27.12.2009 | | 27.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|065 | ||
| ''[[Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie]]'' | | ''[[Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 28.12.2009 | | 28.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|066 | ||
| ''[[Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino]]'' | | ''[[Ed, Edd i Eddy: Wielkie kino]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 30.12.2009 | | 30.12.2009 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|067 | ||
| ''[[Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster]]:<br />Więźniowie wyobraźni'' | | ''[[Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster]]:<br />Więźniowie wyobraźni'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 14.02.2010 | | 14.02.2010 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|068 | ||
| ''[[Goonies]]'' | | ''[[Goonies]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 18.12.2010 | | 18.12.2010 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|069 | ||
| ''[[Lego Star Wars: Padawańskie widmo]]'' | | ''[[Lego Star Wars: Padawańskie widmo]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 22.10.2011 | | 22.10.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|070 | ||
| ''[[Scooby-Doo i śnieżny stwór]]'' | | ''[[Scooby-Doo i śnieżny stwór]]'' | ||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | | [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | ||
| 23.12.2011 | | 23.12.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|071 | ||
| ''[[Ognisty podmuch]]'' | | ''[[Ognisty podmuch]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 24.12.2011 | | 24.12.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|072 | ||
| ''[[Scooby-Doo i miecz samuraja]]'' | | ''[[Scooby-Doo i miecz samuraja]]'' | ||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | | [[DubbFilm Studio|DUBBFILM STUDIO]] | ||
| 30.12.2011 | | 30.12.2011 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|073 | ||
| ''[[Ben 10: Zniszczyć wszystkich kosmitów]]'' | | ''[[Ben 10: Zniszczyć wszystkich kosmitów]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 17.03.2012 | | 17.03.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|074 | ||
| ''[[Level Up (film)|Level Up]]'' | | ''[[Level Up (film)|Level Up]]'' | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 07.04.2012 | | 07.04.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|075 | ||
| ''[[Lego Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje]]'' | | ''[[Lego Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 27.10.2012 | | 27.10.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|076 | ||
| ''[[Ekspres polarny]]'' | | ''[[Ekspres polarny]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 24.12.2012 | | 24.12.2012 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|077 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Szybcy i kosmaci]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Szybcy i kosmaci]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 20.01.2013 | | 20.01.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|078 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Piraci i kudłaci]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Piraci i kudłaci]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 17.02.2013 | | 17.02.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|079 | ||
| ''[[Lego Star Wars: Kroniki Yody]]'' | | ''[[Lego Star Wars: Kroniki Yody]]'' | ||
| [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | | [[Studio Sonica|STUDIO SONICA]] | ||
| 22.09.2013 | | 22.09.2013 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|080 | ||
| ''[[Transformers Prime: Beast Hunters - Predacons Rising|Transformers Prime: Beast Hunters – Predacons Rising]]'' | | ''[[Transformers Prime: Beast Hunters - Predacons Rising|Transformers Prime: Beast Hunters – Predacons Rising]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 04.05.2014 | | 04.05.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|081 | ||
| ''[[Batman i Liga Sprawiedliwości]]'' | | ''[[Batman i Liga Sprawiedliwości]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 18.10.2014 | | 18.10.2014 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|082 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Epoka Pantozaura]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Epoka Pantozaura]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 28.11.2015 | | 28.11.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|083 | ||
| ''[[Tom i Jerry i magiczna fasola]]'' | | ''[[Tom i Jerry i magiczna fasola]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 13.12.2015 | | 13.12.2015 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|084 | ||
| ''[[Zwyczajny film]]'' | | ''[[Zwyczajny film]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 17.01.2016 | | 17.01.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|085 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Czarnoksiężnik z krainy Oz]]'' | ||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | | [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | ||
| 30.01.2016 | | 30.01.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|086 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Wakacje z duchami]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Wakacje z duchami]]'' | ||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | | [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | ||
| 20.02.2016 | | 20.02.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|087 | ||
| ''[[LEGO Batman]]'' | | ''[[LEGO Batman]]'' | ||
| [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | | [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | ||
| 27.02.2016 | | 27.02.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|088 | ||
| ''[[Tom i Jerry i Sherlock Holmes]]'' | | ''[[Tom i Jerry i Sherlock Holmes]]'' | ||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | | [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | ||
| 07.05.2016 | | 07.05.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|089 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Maska Błękitnego Sokoła]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Maska Błękitnego Sokoła]]'' | ||
| [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | | [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | ||
| 06.08.2016 | | 06.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|090 | ||
| ''[[Scooby-Doo i Czarny Rycerz]]'' | | ''[[Scooby-Doo i Czarny Rycerz]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 07.08.2016 | | 07.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|091 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka]]'' | ||
| [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | | [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | ||
| 13.08.2016 | | 13.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|092 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Upiór w operze]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Upiór w operze]]'' | ||
| [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | | [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | ||
| 07.08.2016 | | 07.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|093 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Pogromcy wampirów]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Pogromcy wampirów]]'' | ||
| [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | | [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | ||
| 13.08.2016 | | 13.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|094 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Abrakadabra-Doo]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Abrakadabra-Doo]]'' | ||
| [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | | [[DubbFilm Studio|DUBBFILM]] | ||
| 13.08.2016 | | 13.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|095 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Robin Hood i jego Księżna Mysz]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Robin Hood i jego Księżna Mysz]]'' | ||
| [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | | [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | ||
| 13.08.2016 | | 13.08.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|096 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Pomocnicy świętego Mikołaja]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Pomocnicy świętego Mikołaja]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.12.2016 | | 10.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|097 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Dziadek do orzechów]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Dziadek do orzechów]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 26.12.2016 | | 26.12.2016 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|098 | ||
| ''[[Scooby-Doo i frankenstrachy]]'' | | ''[[Scooby-Doo i frankenstrachy]]'' | ||
| [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | | [[M.R. Sound Studio|STUDIO M.R. SOUND]] | ||
| 11.11.2017 | | 11.11.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|099 | ||
| ''[[DC Super Hero Girls: Super Hero High]]'' | | ''[[DC Super Hero Girls: Super Hero High]]'' | ||
| <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | | <!--[[Studio Sonica|STUDIO SONICA]]--> | ||
| 26.03.2017 | | 26.03.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|100 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringu]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Wrestlemania: Tajemnica ringu]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 30.05.2017 | | 30.05.2017 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|101 | ||
| ''[[Yo-kai Watch: Film]]'' | | ''[[Yo-kai Watch: Film]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 29.10.2018 | | 29.10.2018 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|102 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Mechaniczny pies]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Mechaniczny pies]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.07.2019 | | 01.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|103 | ||
| ''[[Scooby-Doo i plażowy potwór]]'' | | ''[[Scooby-Doo i plażowy potwór]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 02.07.2019 | | 02.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|104 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Upiorna Gwiazdka|Scooby-Doo! Upiorna gwiazdka]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Upiorna Gwiazdka|Scooby-Doo! Upiorna gwiazdka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 03.07.2019 | | 03.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|105 | ||
| ''[[Scooby-Doo i Polny Upiór]]'' | | ''[[Scooby-Doo i Polny Upiór]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 04.07.2019 | | 04.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|106 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Koszmarne bramki]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Koszmarne bramki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 05.07.2019 | | 05.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|107 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów|Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów|Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 06.07.2019 | | 06.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|108 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Upiorne igrzyska]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Upiorne igrzyska]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 07.07.2019 | | 07.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|109 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Pora księżycowego potwora]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Pora księżycowego potwora]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 08.07.2019 | | 08.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|110 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Jak uratować smoka]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Jak uratować smoka]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 09.07.2019 | | 09.07.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|111 | ||
| ''[[Playmobil: Novelmore – Invincibus]]'' | | ''[[Playmobil: Novelmore – Invincibus]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 16.05.2020 | | 16.05.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|112 | ||
| ''[[Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki]]'' | | ''[[Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 22.09.2019 | | 22.09.2019 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|113 | ||
| ''[[Steven Universe: Film]]'' | | ''[[Steven Universe: Film]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 17.05.2020 | | 17.05.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|114 | ||
| ''[[Ben 10 kontra wszechświat: Film]]'' | | ''[[Ben 10 kontra wszechświat: Film]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 10.10.2020 | | 10.10.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|115 | ||
| ''[[Między nami, misiami: Film]]'' | | ''[[Między nami, misiami: Film]]'' | ||
| [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | | [[Iyuno|SDI MEDIA POLSKA]] | ||
| 21.11.2020 | | 21.11.2020 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|116 | ||
| ''[[Scooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenie]]'' | | ''[[Scooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenie]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 06.01.2021 | | 06.01.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|117 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 16.01.2021 | | 16.01.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|118 | ||
| ''[[Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha]]'' | | ''[[Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 03.07.2021 | | 03.07.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|119 | ||
| ''[[Scooby-Doo! i klątwa trzynastego ducha]]'' | | ''[[Scooby-Doo! i klątwa trzynastego ducha]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 10.07.2021 | | 10.07.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|120 | ||
| ''[[Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie]]'' | | ''[[Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 18.07.2021 | | 18.07.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|121 | ||
| ''[[LEGO Scooby-Doo! Klątwa piratów]]'' | | ''[[LEGO Scooby-Doo! Klątwa piratów]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 24.07.2021 | | 24.07.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|122 | ||
| ''[[DC Super Hero Girls: Bohater Roku]]'' | | ''[[DC Super Hero Girls: Bohater Roku]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 01.08.2021 | | 01.08.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|123 | ||
| ''[[LEGO Scooby-Doo: Nawiedzone Hollywood]]'' | | ''[[LEGO Scooby-Doo: Nawiedzone Hollywood]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 08.08.2021 | | 08.08.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|124 | ||
| ''[[Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig]]'' | | ''[[Scooby-Doo i WWE: Potworny wyścig]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 14.08.2021 | | 14.08.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|125 | ||
| ''[[Scooby-Doo i legenda miecza]]'' | | ''[[Scooby-Doo i legenda miecza]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 15.08.2021 | | 15.08.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|126 | ||
| ''[[LEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięci]]'' | | ''[[LEGO DC Super Hero Girls: Złodziej pamięci]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 21.08.2021 | | 21.08.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|127 | ||
| ''[[Tom i Jerry: Powrót do krainy Oz]]'' | | ''[[Tom i Jerry: Powrót do krainy Oz]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 29.08.2021 | | 29.08.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|128 | ||
| ''[[Scooby-Doo: Wesołego Halloween!]]'' | | ''[[Scooby-Doo: Wesołego Halloween!]]'' | ||
| [[Master Film|MASTER FILM]] | | [[Master Film|MASTER FILM]] | ||
| 30.10.2021 | | 30.10.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|129 | ||
| ''[[Młodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani]]'' | | ''[[Młodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | | [[Iyuno|IYUNO•SDI GROUP]] | ||
| 13.11.2021 | | 13.11.2021 | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|130 | ||
| ''[[Craig sprzed Potoku]]'' | | ''[[Craig sprzed Potoku]]'' | ||
| [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | | [[Iyuno|IYUNO POLSKA]] | ||
Aktualna wersja na dzień 12:34, 6 gru 2025
Cartoon Network
| |
|---|---|
| Start emisji | 1 czerwca 1998 |
Cartoon Network – amerykański kanał telewizyjny należący do spółki medialnej Warner Bros. Discovery (do 2018 roku Turner Broadcasting System oraz Time Warner), emitujący filmy i seriale animowane, głównie produkcji studia Hanna-Barbera, Warner Bros. oraz własnej oryginalnej. Polska wersja kanału miała start 1 czerwca 1998 roku o godz. 12:00. Początkowo kanał miał wystartować 18 kwietnia 1998 roku wraz z pierwszą polską platformą cyfrową Wizja TV, jednak ze względu na list intencyjny wystosowany do spółki At Entertainment (twórcę i pierwszego właściciela platformy) przez Canal+, start kanału został przełożony. Przed pojawieniem się polskiej wersji w Polsce dostępna była od 17 września 1993 roku tylko anglojęzyczna wersja międzynarodowa przeznaczona dla regionu Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.
Od początku istnienia kanału emisja trwała od godz. 06:00 do 20:00, pozostały czas antenowy wypełniał kanał TCM (w godz. 20:00-02:00) oraz anglojęzyczna wersja Cartoon Network (w godz. 02:00-06:00). 1 października 2001 roku uległy zmianie godziny emisji – CN w polskiej wersji emitowano w godz. 06:00-21:00, skracając czas antenowy anglojęzycznej wersji. 2 marca 2004 roku zastąpiono anglojęzyczny blok CN polską wersją, i tym samym wydłużono czas emisji kanału do 18 godzin dziennie. 1 marca 2007 roku wystartowała 24-godzinna wersja kanału, dotychczasowa wersja dzielona z kanałem TCM była w dalszym ciągu równolegle emitowana w dotychczasowych godzinach. W październiku 2009 roku 18-godzinna wersja została skrócona do 15-godzinnej (od 06:00 do 21:00), tym samym wydłużono blok kanału TCM do 9 godzin dziennie. Od 14 października 2015 r. kanał dostępny jest w wysokiej rozdzielczości HD i formacie obrazu 16:9.
Cartoon Network w polskiej wersji nadawany był początkowo z Londynu, a od 2021 roku z Pragi. Stamtąd również zostaje zlecany dubbing do filmów i seriali emitowanych w Cartoon Network. Produkcja dubbingu zlecana jest kilku studiom – Start International Polska, Master Film, Studio Sonica, Studio Genetix Film Factory, SDI Media Polska (wcześniejsze Sun Studio Polska) oraz Film Factory Studio. Kanał emituje wszystkie swoje programy z polskim dubbingiem (zdarzyły się jedynie 4 filmy, które zostały wyemitowane w wersji opatrzonej lektorem: Boże Narodzenie Muppetów, Chitty Chitty Bang Bang, Uwolnić orkę oraz Batman: Maska Batmana).
Od 5 czerwca 2005 roku w Polsce dostępny jest również siostrzany kanał – Boomerang.
Programy Cartoon Network
Seriale animowane
Seriale aktorskie
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Cartoon Network |
|---|---|---|---|
| 01 | Szpiegowska rodzinka | STUDIO SONICA | 03.12.2007 |
| 02 | Najnowsze wydanie | STUDIO SONICA | 01.09.2008 |
| 03 | Co gryzie Jimmy’ego? | MASTER FILM | 06.10.2008 |
| 04 | Przygody Sary Jane | STUDIO GENETIX FILM FACTORY | 31.12.2008 |
| 05 | S.A.W. Szkolna Agencja Wywiadowcza | STUDIO GENETIX FILM FACTORY | 07.04.2009 |
| 06 | Level Up | FILM FACTORY STUDIO | 01.06.2012 |
| 07 | Power Rangers Megaforce | SDI MEDIA POLSKA | 08.10.2013 |
Programy popularnonaukowe
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera w Cartoon Network |
|---|---|---|---|
| 01 | Cartoon Network Checker | STUDIO SONICA | 19.01.2012 |
Filmy
Linki zewnętrzne
- Cartoon Network w polskiej Wikipedii
