Super Chruper Króliki: Różnice pomiędzy wersjami
| (Nie pokazano 21 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
| Linia 2: | Linia 2: | ||
|tytuł=Super Chruper Króliki | |tytuł=Super Chruper Króliki | ||
|tytuł oryginalny=Super Duper Bunny League | |tytuł oryginalny=Super Duper Bunny League | ||
|plakat= | |plakat=Super Chruper Króliki.jpg | ||
|gatunek=animowany | |gatunek=animowany | ||
|kraj=Stany Zjednoczone | |kraj=Stany Zjednoczone | ||
|język=angielski | |język=angielski | ||
|stacja=[[Nicktoons]], [[Nickelodeon Polska]] | |stacja=[[Nicktoons]], [[Nickelodeon Polska]] | ||
|platforma= | |platforma=[[SkyShowtime]] | ||
|lata produkcji=2024 | |lata produkcji=2024 | ||
|data premiery=30 czerwca [[2025]] | |data premiery=30 czerwca [[2025]] | ||
|sezony= | |sezony=2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki=13 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Super Chruper Króliki''' (ang. ''Super Duper Bunny League'', 2024) – amerykański serial animowany. | '''Super Chruper Króliki''' (ang. ''Super Duper Bunny League'', 2024) – amerykański serial animowany. | ||
Serial emitowany w Polsce na kanale [[Nicktoons]] od 30 czerwca [[2025]] roku oraz na kanale [[Nickelodeon Polska]] od | Serial emitowany w Polsce na kanale [[Nicktoons]] od 30 czerwca [[2025]] roku oraz na kanale [[Nickelodeon Polska]] od 29 lipca 2025 roku. | ||
== Fabuła == | |||
Super Chruper Króliki to drużyna chroniąca świat przed kreskówkowymi złoczyńcami, takimi jak Kosmiczni Piraci, czy Potwór z lawy. Króliki przy pomocy swoich supermocy walczą o prawdę, sprawiedliwość oraz zasłużony odpoczynek. | |||
<small>Oficjalny opis producenta</small> | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[TransPerfect Media Poland| | '''Wersja polska''': na zlecenie Nickelodeon Polska – [[TransPerfect Media Poland|HIVENTY POLAND]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Michał Podsiadło]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Michał Podsiadło]]<br /> | ||
'''Dźwięk i montaż''': [[Janusz Tokarzewski]]<br /> | '''Dialogi polskie''': [[Joanna Drozd]]<br /> | ||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Adam Krylik]]<br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Janusz Tokarzewski]]<br /> | ||
'''Kierownictwo muzyczne''': [[Adam Krylik]]<br /> | |||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Anna Krajewska]]<br /> | |||
'''Nadzór merytoryczny''': [[Aleksandra Dobrowolska]]<br /> | '''Nadzór merytoryczny''': [[Aleksandra Dobrowolska]]<br /> | ||
'''Wystąpili''': | '''Wystąpili''': | ||
* [[Damian Kulec]] – '''Tuptuś''' | * [[Damian Kulec]] – '''Tuptuś''' | ||
* [[Julia Kołakowska-Bytner]] – '''Bex''' | |||
* [[Szymon Roszak]] – '''Przystojny Steve''' | * [[Szymon Roszak]] – '''Przystojny Steve''' | ||
* [[Kamil Pruban]] – '''Derek''' | * [[Kamil Pruban]] – '''Derek''' | ||
* [[Magdalena Herman-Urbańska]] – '''Doktor Annabelle''' | * [[Magdalena Herman-Urbańska]] – '''Doktor Annabelle''' | ||
'''W pozostałych rolach''':<!-- | |||
* [[]] – '''Narratorka'''--> | |||
* [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] – | * [[Anna Apostolakis-Gluzińska|Anna Apostolakis]] – | ||
** '''Pani burmistrz''', | ** '''Pani burmistrz''', | ||
** '''Kapitanka kosmicznych piratów''' <small>(odc. 1b)</small>, | ** '''Kapitanka kosmicznych piratów''' <small>(odc. 1b)</small>, | ||
** '''Głos maszyny zmieniającej głos''' <small>(odc. 13b)</small> | ** '''Pani Niecnota''' <small>(odc. 8b)</small>, | ||
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – '''Jaszczurogęby''' | ** '''Głos maszyny zmieniającej głos''' <small>(odc. 13b)</small>, | ||
** '''Piratka''' <small>(odc. 14a)</small> | |||
* [[Krzysztof Szczepaniak]] – | |||
** '''Jaszczurogęby''' <small>(odc. 1a)</small>, | |||
** '''Nicbot''' <small>(odc. 4a, 7a, 8b, 9a, 10b)</small>, | |||
** '''Paplak''' <small>(odc. 12b)</small> | |||
* [[Anna Ułas]] – '''Ciocia Mróz / Louise''' <small>(odc. 2a)</small> | * [[Anna Ułas]] – '''Ciocia Mróz / Louise''' <small>(odc. 2a)</small> | ||
* [[Michał Podsiadło]] – '''Ekstra Gość''' <small>(odc. 3a)</small> | * [[Michał Podsiadło]] – | ||
* [[Andrzej Chudy]] – '''Pan Śmieciuch''' <small>(odc. 3b)</small> | ** '''Ekstra Gość''' <small>(odc. 3a)</small>, | ||
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Doktor Nicpoń''' <small>(odc. 3b, 13a)</small> | ** '''Wielki Kleptomek''' <small>(odc. 10a)</small> | ||
* [[Cezary Kwieciński]] – '''Lord Zakwaszacz''' <small>(odc. 13b)</small> | * [[Andrzej Chudy]] – | ||
** '''Pan Śmieciuch''' <small>(odc. 3b)</small>, | |||
** '''Alberto''' <small>(odc. 5b)</small> | |||
* [[Przemysław Glapiński]] – '''Doktor Nicpoń''' <small>(odc. 3b, 7ab, 8b, 9a, 10b, 13a)</small><!-- | |||
* [[Tomasz Kozłowicz]] – '''Kangu-równacz''' <small>(odc. 4b)</small>--> | |||
* [[Wojciech Chorąży]] – '''Doc Choc''' <small>(odc. 6a)</small> | |||
* [[Maksymilian Michasiów]] – '''Doktor Słodziak''' <small>(odc. 12a)</small> | |||
* [[Anna Wodzyńska]] – '''Królowa Atlanta''' <small>(odc. 12b)</small> | |||
* [[Cezary Kwieciński]] – | |||
** '''Lord Zakwaszacz''' <small>(odc. 13b)</small>, | |||
** '''Siwobrody''' <small>(odc. 14a)</small> | |||
* [[Janusz Wituch]] | * [[Janusz Wituch]] | ||
* [[Mateusz Kwiecień]] | * [[Mateusz Kwiecień]] | ||
* [[Agata Skórska]] | |||
i inni | i inni | ||
'''Wykonanie | '''Wykonanie piosenek''': [[Adam Krylik]] i inni | ||
'''Lektor''': [[Michał Podsiadło]]<!-- <small>(tyłówka)</small> | |||
* [[]] <small>(tytuły odcinków)</small>--> | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 80: | Linia 108: | ||
| ''Cheese Zombies!'' | | ''Cheese Zombies!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|07.07.0225 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Dzień kiepskich włosów'' | | ''Dzień kiepskich włosów'' | ||
| ''Bad Hare Day!'' | | ''Bad Hare Day!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|08.07.2025 | ||
| ''Kangu-równacz'' | | ''Kangu-równacz'' | ||
| ''Kanga Ruiner!'' | | ''Kanga Ruiner!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|09.07.2025 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Śmierdzi-potwór'' | | ''Śmierdzi-potwór'' | ||
| ''The Stank Monster!'' | | ''The Stank Monster!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.07.2025 | ||
| ''Kooosmicznie dobre tacos'' | | ''Kooosmicznie dobre tacos'' | ||
| ''Space Tacos!'' | | ''Space Tacos!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|11.07.2025 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Czekoladowe króliki'' | | ''Czekoladowe króliki'' | ||
| ''Chocolate Bunnies!'' | | ''Chocolate Bunnies!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|14.07.2025 | ||
| ''Robo-budzik'' | | ''Robo-budzik'' | ||
| ''Clock-a-Doodle-Doo!'' | | ''Clock-a-Doodle-Doo!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|15.07.2025 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Opos-kolos'' | | ''Opos-kolos'' | ||
| ''Awesome Possum!'' | | ''Awesome Possum!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.07.2025 | ||
| ''Dzidzia Yo-yo'' | | ''Dzidzia Yo-yo'' | ||
| ''Baby YoYo!'' | | ''Baby YoYo!'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.07.2025 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Zakurzone króliki'' | | ''Zakurzone króliki'' | ||
| ''Dust Bunnies'' | | ''Dust Bunnies'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.07.2025 | ||
| ''Pani Niecnota'' | | ''Pani Niecnota'' | ||
| ''Mrs. Fuzzleglove!'' | | ''Mrs. Fuzzleglove!'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08.12.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| ''Nic-bot'' | |||
| ''Fuzzbot!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|09.12.2025 | |||
| ''Tajny notatnik'' | |||
| ''Top Secret Notebook!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.12.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| ''Wielki Kleptomek'' | |||
| ''The Great Kleptony!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.12.2025 | |||
| ''Kryjówka Nicponia'' | |||
| ''Fuzzleglove’s Lair!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.12.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Ogromny królik'' | |||
| ''Big Bunny!'' | |||
|- | |||
| ''Precel niezgody'' | |||
| ''Pretzel Twist!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14.12.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Mega Słodziaki'' | |||
| ''Cutie Patooties!'' | |||
|- | |||
| ''Królowa Bex'' | |||
| ''Queen Bex!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|30.06.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| ''Super Chruper Króliki'' | |||
| ''Super Duper Bunnies!'' | |||
|- | |||
| ''Stary Kwasidech'' | |||
| ''Ye Olde Sourbreath!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.12.2025 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| ''Skarb piratów'' | |||
| ''Pirates’ Treasure!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| ''Potwór z lawy'' | |||
| ''The Lava Monster!'' | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| '''' | | ''Kosmiczne ziomki'' | ||
| '''' | | ''Cool Dudes from Space!'' | ||
|- | |||
| ''Legenda o Sosiarzu'' | |||
| ''The Legend of Sauce-Squatch!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| ''Pora kąpieli'' | |||
| ''Bath Time for Bunnies!'' | |||
|- | |||
| ''Śniadaniówka faraona'' | |||
| ''The Pharaoh’s Lunchbox!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| ''Ciocia Arktyka'' | |||
| ''Auntie Arctica!'' | |||
|- | |||
| ''Kosmiczny ping-pong'' | |||
| ''Space Ping Pong!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| ''Żabogłowy'' | |||
| ''Frog Face!'' | |||
|- | |||
| ''Jak-jej-tam'' | |||
| ''What’s-Her-Face!'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| ''Duchy'' | |||
| ''Ghosts!'' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | ''Pan Indyk'' | ||
| '''' | | ''The Gobbler!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''Skarpeciane małpki'' | |||
| ''Sock Monkeys!'' | |||
|- | |||
| ''Zamiana ciał'' | |||
| ''The Switcheroo!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| ''Króliki ratują Święta'' | |||
| ''Bunnies Save Christmas!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| ''Dzidzia Middy'' | |||
| ''Baby Middy!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| ''Mega szczęka'' | |||
| ''Mega Chompers!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Hoot’n Annie!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Boss of the Jungle!'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Long Tall Sally!'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| '''' | | '''' | ||
| ''Funny Bunny!'' | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Lizard Lips Returns!'' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Beta Carrotron!'' | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"| | | rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Greazy Granny!'' | |||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Escape from Happy Camp!'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Nickelodeon}} | {{Nickelodeon}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Aktualna wersja na dzień 19:44, 17 gru 2025
| Tytuł | Super Chruper Króliki |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Super Duper Bunny League |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nicktoons, Nickelodeon Polska |
| Platforma streamingowa | SkyShowtime |
| Lata produkcji | 2024 |
| Data premiery dubbingu | 30 czerwca 2025 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 26 |
Super Chruper Króliki (ang. Super Duper Bunny League, 2024) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nicktoons od 30 czerwca 2025 roku oraz na kanale Nickelodeon Polska od 29 lipca 2025 roku.
Fabuła
Super Chruper Króliki to drużyna chroniąca świat przed kreskówkowymi złoczyńcami, takimi jak Kosmiczni Piraci, czy Potwór z lawy. Króliki przy pomocy swoich supermocy walczą o prawdę, sprawiedliwość oraz zasłużony odpoczynek.
Oficjalny opis producenta
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – HIVENTY POLAND
Reżyseria: Michał Podsiadło
Dialogi polskie: Joanna Drozd
Dźwięk i montaż: Janusz Tokarzewski
Kierownictwo muzyczne: Adam Krylik
Kierownictwo produkcji: Anna Krajewska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:
- Damian Kulec – Tuptuś
- Julia Kołakowska-Bytner – Bex
- Szymon Roszak – Przystojny Steve
- Kamil Pruban – Derek
- Magdalena Herman-Urbańska – Doktor Annabelle
W pozostałych rolach:
- Anna Apostolakis –
- Pani burmistrz,
- Kapitanka kosmicznych piratów (odc. 1b),
- Pani Niecnota (odc. 8b),
- Głos maszyny zmieniającej głos (odc. 13b),
- Piratka (odc. 14a)
- Krzysztof Szczepaniak –
- Jaszczurogęby (odc. 1a),
- Nicbot (odc. 4a, 7a, 8b, 9a, 10b),
- Paplak (odc. 12b)
- Anna Ułas – Ciocia Mróz / Louise (odc. 2a)
- Michał Podsiadło –
- Ekstra Gość (odc. 3a),
- Wielki Kleptomek (odc. 10a)
- Andrzej Chudy –
- Pan Śmieciuch (odc. 3b),
- Alberto (odc. 5b)
- Przemysław Glapiński – Doktor Nicpoń (odc. 3b, 7ab, 8b, 9a, 10b, 13a)
- Wojciech Chorąży – Doc Choc (odc. 6a)
- Maksymilian Michasiów – Doktor Słodziak (odc. 12a)
- Anna Wodzyńska – Królowa Atlanta (odc. 12b)
- Cezary Kwieciński –
- Lord Zakwaszacz (odc. 13b),
- Siwobrody (odc. 14a)
- Janusz Wituch
- Mateusz Kwiecień
- Agata Skórska
i inni
Wykonanie piosenek: Adam Krylik i inni
Lektor: Michał Podsiadło
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01.07.2025 | 01 | Jaszczurogęby | Lizard Lips! |
| Kosmiczni piraci | Space Pirates! | ||
| 02.07.2025 | 02 | Ciocia Mróz | Auntie Freeze! |
| Superbiwak | Goin’ Camping! | ||
| 03.07.2025 | 03 | Ekstra Gość | Awesome Guy! |
| 04.07.2025 | Serowe zombiaki | Cheese Zombies! | |
| 07.07.0225 | 04 | Dzień kiepskich włosów | Bad Hare Day! |
| 08.07.2025 | Kangu-równacz | Kanga Ruiner! | |
| 09.07.2025 | 05 | Śmierdzi-potwór | The Stank Monster! |
| 10.07.2025 | Kooosmicznie dobre tacos | Space Tacos! | |
| 11.07.2025 | 06 | Czekoladowe króliki | Chocolate Bunnies! |
| 14.07.2025 | Robo-budzik | Clock-a-Doodle-Doo! | |
| 15.07.2025 | 07 | Opos-kolos | Awesome Possum! |
| 16.07.2025 | Dzidzia Yo-yo | Baby YoYo! | |
| 17.07.2025 | 08 | Zakurzone króliki | Dust Bunnies |
| 18.07.2025 | Pani Niecnota | Mrs. Fuzzleglove! | |
| 08.12.2025 | 09 | Nic-bot | Fuzzbot! |
| 09.12.2025 | Tajny notatnik | Top Secret Notebook! | |
| 10.12.2025 | 10 | Wielki Kleptomek | The Great Kleptony! |
| 11.12.2025 | Kryjówka Nicponia | Fuzzleglove’s Lair! | |
| 12.12.2025 | 11 | Ogromny królik | Big Bunny! |
| Precel niezgody | Pretzel Twist! | ||
| 14.12.2025 | 12 | Mega Słodziaki | Cutie Patooties! |
| Królowa Bex | Queen Bex! | ||
| 30.06.2025 | 13 | Super Chruper Króliki | Super Duper Bunnies! |
| Stary Kwasidech | Ye Olde Sourbreath! | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 17.12.2025 | 14 | Skarb piratów | Pirates’ Treasure! |
| Potwór z lawy | The Lava Monster! | ||
| 15 | Kosmiczne ziomki | Cool Dudes from Space! | |
| Legenda o Sosiarzu | The Legend of Sauce-Squatch! | ||
| 16 | Pora kąpieli | Bath Time for Bunnies! | |
| Śniadaniówka faraona | The Pharaoh’s Lunchbox! | ||
| 17 | Ciocia Arktyka | Auntie Arctica! | |
| Kosmiczny ping-pong | Space Ping Pong! | ||
| 18 | Żabogłowy | Frog Face! | |
| Jak-jej-tam | What’s-Her-Face! | ||
| 19 | Duchy | Ghosts! | |
| Pan Indyk | The Gobbler! | ||
| 20 | Skarpeciane małpki | Sock Monkeys! | |
| Zamiana ciał | The Switcheroo! | ||
| 21 | Króliki ratują Święta | Bunnies Save Christmas! | |
| 22 | Dzidzia Middy | Baby Middy! | |
| Mega szczęka | Mega Chompers! | ||
| 23 | ' | Hoot’n Annie! | |
| ' | Boss of the Jungle! | ||
| 24 | ' | Long Tall Sally! | |
| ' | Funny Bunny! | ||
| 25 | ' | Lizard Lips Returns! | |
| ' | Beta Carrotron! | ||
| 26 | ' | Greazy Granny! | |
| ' | Escape from Happy Camp! | ||
