Grzmotomocni: Tajniacy: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
|||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|lata produkcji=2025 | |lata produkcji=2025 | ||
|data premiery=7 kwietnia [[2025]] | |data premiery=7 kwietnia [[2025]] | ||
|sezony=1 z | |sezony=1 z 2 | ||
|odcinki=10 z | |odcinki=10 z 26 | ||
}} | }} | ||
'''Grzmotomocni: Tajniacy''' (ang. ''The Thundermans: Undercover'', 2025) – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu ''[[Grzmotomocni]]'' oraz filmu ''[[Powrót Grzmotomocnych]]''. | '''Grzmotomocni: Tajniacy''' (ang. ''The Thundermans: Undercover'', 2025) – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu ''[[Grzmotomocni]]'' oraz filmu ''[[Powrót Grzmotomocnych]]''. | ||
| Linia 143: | Linia 143: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|10 | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| '' | | ''Cały ten Steve'' | ||
| '' | | ''From Dust Till Dawn'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.04.2025 | | bgcolor="#CCE2FF"|17.04.2025 | ||
| Linia 155: | Linia 155: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| ''Przypływ'' | |||
| ''Tide and Prejudice'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| '' | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| ''Kto wkręca Maksa?'' | |||
| ''Prank You, Next'' | | ''Prank You, Next'' | ||
|- | |||
| colspan=5 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|14 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| ''Lato tajemnic'' | |||
| ''Summer of Secrets'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| ''Wiem, co robiliście tego lata'' | |||
| ''I Know What You Did This Summer'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| ''Ludzie, zmniejszyłem Gidka'' | |||
| ''The Summer I Turned Giddy'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| ''Kto chce być złolem'' | |||
| ''A Midsummer Knight’s Scheme'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| ''Okrutne lato'' | |||
| ''Cruel Summer'' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| ''Lato bez końca'' | |||
| ''Endless Summer'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|23 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|24 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| '' | | '''' | ||
| '' | | '''' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 17:41, 11 sie 2025
| Tytuł | Grzmotomocni: Tajniacy |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Thundermans: Undercover |
| Gatunek | familijny, komedia, akcja |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
| Platforma streamingowa | SkyShowtime |
| Lata produkcji | 2025 |
| Data premiery dubbingu | 7 kwietnia 2025 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 10 z 26 |
Grzmotomocni: Tajniacy (ang. The Thundermans: Undercover, 2025) – amerykański serial komediowy, kontynuacja serialu Grzmotomocni oraz filmu Powrót Grzmotomocnych.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 7 kwietnia 2025 roku.
Fabuła
Phoebe, Max i Chloe mają za zadanie zająć się nowym zagrożeniem w mieście Tajne Brzegi. Podczas misji koncentrują się na rozwijaniu superbohaterskich umiejętności Chloe.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-2548027
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Agata Gawrońska-Bauman
Tłumaczenie i dialogi: Kamila Klimas
Dźwięk i montaż: Aneta Michalczyk, Urszula Ziarkiewicz
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Fijałkowska
Nadzór merytoryczny: Aleksandra Dobrowolska
Wystąpili:
- Martyna Kowalik – Phoebe
- Jan Cięciara – Max
- Nastazja Bytner – Chloe
- Antonina Domagała – Kombucha
- Maksymilian Zieliński – Pech
- Mirosław Wieprzewski – Doktor Ebenezer Colosso
W pozostałych rolach:
- Michał Konarski – Grzmotoford
- Artur Janusiak – Hank
- Joanna Węgrzynowska – Barb
- Mateusz Ceran – Billy
- Anna Szymańczyk – Pani Prezydent Kopniak (odc. 1)
- Agata Gawrońska-Bauman – Komputer Grzmotomocnych (odc. 1)
- Krzysztof Szczepaniak – Wirus (odc. 1)
- Antonina Żbikowska – Tiff (odc. 1)
- Zuzanna Jaźwińska – Blair (odc. 1)
- Julia Kołakowska-Bytner – Dyrektorka Taylor (odc. 2-3, 8)
- Marta Markowicz – Adele (odc. 2)
- Małgorzata Boratyńska – Pani Wong (odc. 4)
- Wojciech Chorąży –
- Profesor (odc. 4),
- Inspektor Ferguson (odc. 8)
- Miłosz Konkel – Trey (odc. 5)
- Janusz Wituch – Bóg głowy (odc. 5)
- Zuzanna Galia – Cherry Seinfeld (odc. 6)
- Anna Wodzyńska –
- Wirtualna asystentka (odc. 6),
- Kicia Szpon (odc. 7)
- Piotr Bajtlik – Mechanik Pirrat (odc. 8)
- Mateusz Kwiecień – Jim (odc. 11)
- Magdalena Krylik
- Adam Krylik
i inni
Lektor: Marek Ciunel
Spis odcinków
| Premiera | №1 | №2 | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 07.04.2025 | 01 | 01 | Tajne Brzegi | Thundercover |
| 10.04.2025 | 02 | 04 | Zamienializer | The Parent Zap |
| 09.04.2025 | 03 | 03 | Szkolna maskotka | Bummer School |
| 08.04.2025 | 04 | 02 | Kula energii gamma | Faulty Powers |
| 11.04.2025 | 05 | 05 | Randka | Save the Date |
| 14.04.2025 | 06 | 06 | Wizyta Cherry | Cherry Bad Things |
| 15.04.2025 | 07 | 07 | Kto złapie Kicię Szpon? | Not So Fast and Furious |
| 16.04.2025 | 08 | 08 | Tylko dla szpiegów | For Your Spies Only |
| 18.04.2025 | 09 | 10 | Ludzka Słodycz | All About Steve |
| 10 | 13 | Cały ten Steve | From Dust Till Dawn | |
| 17.04.2025 | 11 | 09 | No Friend in Sight | |
| 12 | 11 | Przypływ | Tide and Prejudice | |
| 13 | 12 | Kto wkręca Maksa? | Prank You, Next | |
| SERIA DRUGA | ||||
| 14 | ' | ' | ||
| 15 | Lato tajemnic | Summer of Secrets | ||
| 16 | Wiem, co robiliście tego lata | I Know What You Did This Summer | ||
| 17 | Ludzie, zmniejszyłem Gidka | The Summer I Turned Giddy | ||
| 18 | Kto chce być złolem | A Midsummer Knight’s Scheme | ||
| 19 | Okrutne lato | Cruel Summer | ||
| 20 | Lato bez końca | Endless Summer | ||
| 21 | ' | ' | ||
| 22 | ' | ' | ||
| 23 | ' | ' | ||
| 24 | ' | ' | ||
| 25 | ' | ' | ||
| 26 | ' | ' | ||
Legenda
- №1 – numer odcinka według kolejności produkcyjnej
- №2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej
Linki zewnętrzne
- Grzmotomocni: Tajniacy w polskiej Wikipedii
- Grzmotomocni: Tajniacy w bazie Internet Movie Database (IMDb)
